Sari la conținut

Blonda botox si pierce în limba 0759388140


Postări Recomandate

@daemon du-te tata tare si lasa-ne cu pretentiile tale. te caci pe tine de 50 lei serios acum ? acum mult ani aveam bani cat nu incapeau in portofel si numai de colorate de nota 2 dadea in oras, mai bine te duceai si dadeai o laba si asta se plange plm.

 

@Alice ai revenit ? Sunt curios sa te cunosc, chiar mi-ar face placere o scurta intalnire asa pe chill

Link spre comentariu

Salut i-am facut o vizita acestei fete datorita recenziilor voastre,toti o laudati si nu inteleg dc? Fata e dreapta n-are tate n-nare cur intradevar e draguta la fata si sociabila dar de revenit nu o sa mai revin locatie e cat de cat ok dar inca o data fata in loc de tate are 2 sfarcuri si de cur nu mai zic..... stiu ca nu e frumos dar trebuie sa stie lumea sa nu mai dea bani degeaba eu am ramas la ea dar am plecat foarte dezamagit.aaaaa si pozele ei sunt cele de pe forum cele de pe publi mai sunt si in alte orase cu nr de tel pe ele banuiesc ca ale sunt reale!!!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Salut i-am facut o vizita acestei fete datorita recenziilor voastre,toti o laudati si nu inteleg dc? Fata e dreapta n-are tate n-nare cur intradevar e draguta la fata si sociabila dar de revenit nu o sa mai revin locatie e cat de cat ok dar inca o data fata in loc de tate are 2 sfarcuri si de cur nu mai zic..... stiu ca nu e frumos dar trebuie sa stie lumea sa nu mai dea bani degeaba eu am ramas la ea dar am plecat foarte dezamagit.aaaaa si pozele ei sunt cele de pe forum cele de pe publi mai sunt si in alte orase cu nr de tel pe ele banuiesc ca ale sunt reale!!!!!

Fiecare are gusturile lui ,nu pot fii pe placul tuturor ! Nu îți ia nimeni bani cu forța ,a fost alegerea ta !!!!! Oamenii care m au lăudat pe forum am fost pe gustul lor ,puteai sa pleci !!! O seară bună
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Oras:Ramnicu Valcea

Vizitat si eu dameza , este fata din poze genul foarte slim dar pozele.sant facute sa nu arate tot .

Locatie : La rompetrol in spate apartament curat prosoape gel de dus prezente .

Fata a trecut direct la oral protejat fara sa schimbam 2 3 vorbe sau putin GFE . Fara nici o atentie la zonele adiacente nimic , totul mecanic , apoi a urmat un normal ea deasupra la fel fara nici un sunet nimic nici o implicare 🙈 terminat in balon , apoi dusat imbracat si fugit . Acum notele:

Locatie : 8

Oral : 2

Normal 4

Halat : 100 lei

De revenit , in nici un caz bafta si ciocane tari

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...