Sari la conținut

Matura 38 de ani merită ceva deosebit 0726805964


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva
  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva

Confirm nr de telefon real. Vizitat astazi din nou dameza. Aceasi atitudine pro client, parca esti la amanta. Curata fara mirosuri foarte ingrijita. Achitat 200 lei pt.o ora. Cred ca am stat mai mult. Nu m-am simtit grabit deloc, din contra parca duduia vroia sa mai stau. Totul la superlativ, oral neprotejat, normal protejat finalizat pe buci. Locatia in turn langa cadastru. Dama nu este din Deva, vine ocazional cand are nevoie de bani sau cand are chef. Are si nr personal de tel. dar nu pot sa-l dau aici.Per total este de revenit ori de cate ori aveti chef de o femeie adevarata.Arata foarte bine pt. anii ei. Ps. Daca o vedeti pe strada puteti jura ca este o femeie de casa adevarata. Spor la baroase..

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Zdreanță neserioasă femeia asta ! O sun la ora 13 și îmi spune să vin la ora 14 că atunci poate. Îi spun ok, fac pe dracu-n patru să pot pleca de la serviciu cu două ore mai devreme,iar când ajung in fața blocului, surpriză: să mai aștept 30 de minute că are ceva treabă. Aștept în mașină 30 de minute după care nici macar nu a mai răspuns la telefon sau SMS... comportament de centuristă

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Zdreanță neserioasă femeia asta ! O sun la ora 13 și îmi spune să vin la ora 14 că atunci poate. Îi spun ok, fac pe dracu-n patru să pot pleca de la serviciu cu două ore mai devreme,iar când ajung in fața blocului, surpriză: să mai aștept 30 de minute că are ceva treabă. Aștept în mașină 30 de minute după care nici macar nu a mai răspuns la telefon sau SMS... comportament de centuristă

si mie mi-a facut la fel trebuia sa ne vedem intro ora si surpriza imi da un sms ca nu mai poate si un motiv aiurea
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Vizitat tipa vineri,  am sunat cu 5 min inainte, facut programarea, am primit locatia, turnul de langa casial. Tipa nu arata exact ca si in poze, dar este draguta. Am optat pt o finalizare, 150, aici as da un minus pt ca nici nu am intrat bine pe usa si sau cerut bani. Apartamentul curat, inceput cu un OP bine executat, cu atentie la oo, nu se foloseste de mână,scoate gemete frumoase, trecut la NP, schimbat 2 pozitii, finalizat in balon. Nu m.am simți grăbit, chestia ca patul dadea in perete si facea multa gălăgie, chiar inainte de finalizare au început să bata in perete vecini😁. In mare parte a fost totul ok.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara
La 17.10.2021 la 1:03, Pepito45 a spus:

Vizitat tipa vineri,  am sunat cu 5 min inainte, facut programarea, am primit locatia, turnul de langa casial. Tipa nu arata exact ca si in poze, dar este draguta. Am optat pt o finalizare, 150, aici as da un minus pt ca nici nu am intrat bine pe usa si sau cerut bani. Apartamentul curat, inceput cu un OP bine executat, cu atentie la oo, nu se foloseste de mână,scoate gemete frumoase, trecut la NP, schimbat 2 pozitii, finalizat in balon. Nu m.am simți grăbit, chestia ca patul dadea in perete si facea multa gălăgie, chiar inainte de finalizare au început să bata in perete vecini😁. In mare parte a fost totul ok.

Sa înțeleg ca a mărit prețul? 

Pana nu demult era 100 finalizarea... 

Link spre comentariu
10 hours ago, espadron said:

Sa înțeleg ca a mărit prețul? 

Pana nu demult era 100 finalizarea... 

Atenție, poate omul a greșit topicul. Se mai întâmplă. El zice că a vizitat-o, vineri iar Dyadiana spune că doar de luni (ieri) este în Deva. Poate confirmă @Dyadiana tarifele

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 1 oră, gigicata a spus:

Atenție, poate omul a greșit topicul. Se mai întâmplă. El zice că a vizitat-o, vineri iar Dyadiana spune că doar de luni (ieri) este în Deva. Poate confirmă @Dyadiana tarifele

Bună eu confirm pretul de 100 de lei cu 200h si eu numai azi am inceput am locatia peste drum de inspectoratul județean de politie pe str.Mihai Eminescu eu nu am mai lucrat de 3 sapt aproape.e confuzie.

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 17.10.2021 la 1:03, Pepito45 a spus:

Vizitat tipa vineri,  am sunat cu 5 min inainte, facut programarea, am primit locatia, turnul de langa casial. Tipa nu arata exact ca si in poze, dar este draguta. Am optat pt o finalizare, 150, aici as da un minus pt ca nici nu am intrat bine pe usa si sau cerut bani. Apartamentul curat, inceput cu un OP bine executat, cu atentie la oo, nu se foloseste de mână,scoate gemete frumoase, trecut la NP, schimbat 2 pozitii, finalizat in balon. Nu m.am simți grăbit, chestia ca patul dadea in perete si facea multa gălăgie, chiar inainte de finalizare au început să bata in perete vecini😁. In mare parte a fost totul ok.

Domnu ati greșit topicul eu am locatia pe str.Mihai Eminescu peste drum de IPJ.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...