Sari la conținut

Matura 38 de ani merită ceva deosebit 0726805964


Postări Recomandate

  • Oras:Unde este nevoie.......
  • Oras:Unde este nevoie.......

Vizitat titulara contului

Facut progamare de dim respectata 10

Locatia ,o garsoniera mica si curata nu dau note la locatia

Doamna,nu este fotomodel da arata bine,sani ok,7-8,are un pic de burta,nu ii slim

ON 8 si 10 pt finalizare ,atentie la tot ce ii imprejur,face si FK pt amatori,te saruta pe corp,te mangaie,iti rasfata junioru,se face f placuta,vorbareata si f atenta la ce isi doreste cel ce o viziteaza

Normal nu am vrut azi,data viitoare poate

Face CIM,COF,COB,daca nu esti badaran face de toate pt toti

NU FACE ANAL.

Pt mine ii de revenit,ca si servicii ii peste multe fete(care se cred de top cd vin la noi in oras)cu preturi de TOP

100 finalizare 200 ora

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Siberia
  • Oras:Siberia

Cand a fost de lăudat am laudat-o dar trebuie sa mentionez ca la faza "programari" sta foarte foarte rau. Poate sunt baieti ce vin de la distanță mare si trebuie sa stie la ce sa se astepte. Pe la ora 13:30 ii scriu pe watzz up si o intreb la ce oră ma poate programa la care ea imi raspunde destul.de repede:

- Nu stiu exact, zi-mi tu o oră.

14:30 zic eu

- Sa vad si iti scriu, zice ea ca astept sa imi confirme (probabil avea alte programări la ora aia)

- inteleg, pai vezi la ce oră poti si scrie-mi zic eu.

 Conversația asta avea loc la ora 13:30 si eu asteptam ca in jurul orei 14:30 sa primesc un raspuns, indiferenta care era ala, dar răspunsul nu a mai venit. Pe la ora 14:55 ii scriu eu si o intreb daca si-a facut putina ordine si daca ma poate programa, ea citeste mesajul imediat dar raspunsul vine abia la ora 15:20 deci după aproape jumătate de ora si raspunsul ei a fost:

-Vai nici nu stiu cum sa fac. 

Aici sincer mi-a pierit tot cheful si am zis ca o las balta cu tot, a încercat ea sa imi zică că la 15:40 ar avea liber  dar sincer nu mai aveam nici un chef. 

In concluzie, dacă veniți din alte orase s-ar putea sa pierdeti timpul degeaba. Depinde cum va e "norocul"

Baftă 

 

  • Like 2
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 5 minute, samsungvsiphone a spus:

Cand a fost de lăudat am laudat-o dar trebuie sa mentionez ca la faza "programari" sta foarte foarte rau. Poate sunt baieti ce vin de la distanță mare si trebuie sa stie la ce sa se astepte. Pe la ora 13:30 ii scriu pe watzz up si o intreb la ce oră ma poate programa la care ea imi raspunde destul.de repede:

- Nu stiu exact, zi-mi tu o oră.

14:30 zic eu

- Sa vad si iti scriu, zice ea ca astept sa imi confirme (probabil avea alte programări la ora aia)

- inteleg, pai vezi la ce oră poti si scrie-mi zic eu.

 Conversația asta avea loc la ora 13:30 si eu asteptam ca in jurul orei 14:30 sa primesc un raspuns, indiferenta care era ala, dar răspunsul nu a mai venit. Pe la ora 14:55 ii scriu eu si o intreb daca si-a facut putina ordine si daca ma poate programa, ea citeste mesajul imediat dar raspunsul vine abia la ora 15:20 deci după aproape jumătate de ora si raspunsul ei a fost:

-Vai nici nu stiu cum sa fac. 

Aici sincer mi-a pierit tot cheful si am zis ca o las balta cu tot, a încercat ea sa imi zică că la 15:40 ar avea liber  dar sincer nu mai aveam nici un chef. 

In concluzie, dacă veniți din alte orase s-ar putea sa pierdeti timpul degeaba. Depinde cum va e "norocul"

Baftă 

 

Posibil sa fie mai ocupata ca deobicei, în perioada asta nu prea ai la cine merge. Când vor veni fetele calumea în Deva, și va avea concurenta, ii va părea rău că nu a profitat de perioada când avea clienți.

 

Ai dreptate, eu de doua ori am încercat sa ma programez la ea și de fiecare dată când s-a apropiat momentul sa merg, avea telefonul închis.  

Baftă!!!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 21 ore, Dyadiana a spus:

Buna vreau sa va anunt astăzi, maine stau pana la ora 17 si vineri nu o sa fiu.Luni incep .O zi frumoasă. Pupici😘😘😘😘

Dyadiana de la ce oră incepi programul azi?

Vreau să te vizitez azi și nu as face un drum de Oradea degeaba 😘😘

Link spre comentariu

Buna seara, 

Tocmai am ieșit de la Diana. O fata frumoasa, comunicativa s-o cu mult bun simt.

Locație: 9,5 ( are tot ce trebuie, prosop curat,gel de dus, patul ok)

ON: 10 ( umed cu artificii și cu un bonus de ținut minte + finalizare facială)

NP: 9 ( implicata cu mișcare ok).

Igiena: 10

Se pare ca-i place ceea ce face!

De revenit, cu siguranță

De recomandat, cu siguranță 

:*

  • Like 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 06.01.2022 la 16:40, OneMike a spus:

Buna seara, 

Tocmai am ieșit de la Diana. O fata frumoasa, comunicativa s-o cu mult bun simt.

Locație: 9,5 ( are tot ce trebuie, prosop curat,gel de dus, patul ok)

ON: 10 ( umed cu artificii și cu un bonus de ținut minte + finalizare facială)

NP: 9 ( implicata cu mișcare ok).

Igiena: 10

Se pare ca-i place ceea ce face!

De revenit, cu siguranță

De recomandat, cu siguranță 

:*

Te mai astept.Pupici😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
Acum 2 ore, fut_tot2018 a spus:

incredibil, macar o poza cu spatele ceva sa o vedem, nu mai pot de curios😪

Nu cred ca arata prea bine, de asta nu are nici o poza. Atentie, pentru 100 lei in plus face normal neprotejat. Nu mint, pot chiar sa dovedesc.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva
  • Telefon: cosmin2281
  • Oras:deva

Vad pe ai anumite comentari dacă ești curios sa vezi pe cineva te duci o vezi dacă vrei ramai dacă nu ieși pe unde ai întrat de multe ori am făcut asta ,decât poze false sa foto Shop mai bine ceva natural ,cam la Deva sclifositele sint în top ,doamna pt mine e ok am vizitat-o e ce trebe pt 40 de ani pe care ii are 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salut tuturor 

Am vizitat și eu pe doamna,  undeva la 40 de ani zic eu, am fost surprins de atitudinea dânsei și cum se face plăcută.  Locatie ok numai bună de babardeală

ON 9.5 - te suge doamna de te lasă lat

NP 8.5 - se implică , nu comentează nimic și nu te lasă  neterminat

Igiena 10 - nimic de comentat

De revenit - eu unul DA , doar ca ajungi la ea mai greu, ba nu lucrează ba nu are loc ( cazul meu)

De recomandat - recomand cu incredere

Te pup Dyadiana😘

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 14.01.2022 la 17:09, Fut_si_Atat a spus:

Salut tuturor 

Am vizitat și eu pe doamna,  undeva la 40 de ani zic eu, am fost surprins de atitudinea dânsei și cum se face plăcută.  Locatie ok numai bună de babardeală

ON 9.5 - te suge doamna de te lasă lat

NP 8.5 - se implică , nu comentează nimic și nu te lasă  neterminat

Igiena 10 - nimic de comentat

De revenit - eu unul DA , doar ca ajungi la ea mai greu, ba nu lucrează ba nu are loc ( cazul meu)

De recomandat - recomand cu incredere

Te pup Dyadiana😘

Te pup și eu😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...