Sari la conținut

Matura 38 de ani merită ceva deosebit 0726805964


Postări Recomandate

Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 7 ore, gherd24 a spus:

Si eu am tot sunat dar telul inchis 

Dacă are tel.închis nu lucrează,nu este la Deva,am vorbit o dată cu ea,şi mia explicat ..

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva
  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva

Vizitat astazi din nou doamna. S-a schimbat adresa, de pe Eminescu pe Zamfirescu.Aceleasi servicii de top, doamna foarte amabila, eleganta, o adevarata doamna. Inaceput cu on, apoi continuat cu np si finalizare perfecta dupa ca am schimbat doua pozitii.Nu te grabeste de loc, chiar este dispusa la conversatie. Achitat 100 lei pt.o finalizare. Am stat aprox. 30-40 de minute. Totul perfect,doamna f.curata,m-a asteptat in "costumul lui Adam". Recomand celor care nu se asteapta la modele. Dar pt.anii ei arata f.bine.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Și eu am sunat de nenumărate ori și am trimis mesaje dar nu am putut lua legătura cu Diana și mi-aș fi dorit . Daca tot ai topic deschis nu ai putea sa ne amintim aici când ești activă și când nu?

Sincer eu vin cu treburi la Deva dintr-un alt oras și de fiecare data am incercat sa te contactez dar de fiecare data am plecat dezamăgit pentru că nu am reușit să dau de tine.Sper că într-o zi ne vom vedea.

Te pup Diana😘

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Buna dragilor am inceput activitatea, mi-am schimbat locația este pe Zamfirescu  ca sa evitati sunatul aiurea si încurcăturile va rog sa va programati prin mesaj cu ora la care puteti veni ca sa nu așteptati degeaba sau sa sunati inutil.Va pup si va astept.Pupici.😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 26.11.2021 la 10:37, Dyadiana a spus:

Buna dragilor am inceput activitatea, mi-am schimbat locația este pe Zamfirescu  ca sa evitati sunatul aiurea si încurcăturile va rog sa va programati prin mesaj cu ora la care puteti veni ca sa nu așteptati degeaba sau sa sunati inutil.Va pup si va astept.Pupici.😘😘😘😘

Apoi tot închis ți telefonu...ce program ai ?

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare.

Vizitat, săptămâna trecută pe sfârşit ,luat legătura prin voce,nu foloseşte waap deşi ar fi mai bine,puţin incomod,trebuie să insişti puţin la telefon..

Diana o fată ,plăcută ,amabilă chiar foarte amabilă,fără fițe ,din alea de ,,divă,,ca altele,se face plăcută deschisă la vorbă.Are cam 1,70 inălţime,puţin corpolentă(nu grasă,),puţinä burtică,drăguță la față,sâni plăcuți,fund plăcut,piele cu ten mai albicios,este oarecum ok,compensează atitudinea ei,,

Servici,ON,NP,CIM,FK,atingeri,la fin,oral e plăcută,face cam ce vrei,in limita bunului simț,contează să nu fi bădăran.

Locație-8,curată ,baie cu cele de trebuință.

Contact-8,trebuie insistat la tel,dacă ar avea waap era ok.

ON,-9 puţin deep,insistă cât vrei tu,uşor fake fuk,cu fin orală.

NP,-8,stă cum vrei,se implică,geme plăcut,puţin FK,..

Consider că este o fatä OK,cu servici acceptabile,la un preţ destul de bun, 100- 200,faţă de altele care nu au toate servicile incluse,ca Diana..

O recomand cu încredere,dar fără pretenți şi fițe din alea de mare ,,boss,,dacă eşti cu bun simț,şi respect vei avea o întâlnire reuşită cu Diana care este destul de indulgentă,si cu bun simț,nu stă pe ceas,chiar am depăşit puțin timpul cu scuze,dar fără vreun reproş din partea ei..

Baftă Diana👍,şi noroc,.💋

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 20 minute, calatorul00 a spus:

Salutare.

Vizitat, săptămâna trecută pe sfârşit ,luat legătura prin voce,nu foloseşte waap deşi ar fi mai bine,puţin incomod,trebuie să insişti puţin la telefon..

Diana o fată ,plăcută ,amabilă chiar foarte amabilă,fără fițe ,din alea de ,,divă,,ca altele,se face plăcută deschisă la vorbă.Are cam 1,70 inălţime,puţin corpolentă(nu grasă,),puţinä burtică,drăguță la față,sâni plăcuți,fund plăcut,piele cu ten mai albicios,este oarecum ok,compensează atitudinea ei,,

Servici,ON,NP,CIM,FK,atingeri,la fin,oral e plăcută,face cam ce vrei,in limita bunului simț,contează să nu fi bădăran.

Locație-8,curată ,baie cu cele de trebuință.

Contact-8,trebuie insistat la tel,dacă ar avea waap era ok.

ON,-9 puţin deep,insistă cât vrei tu,uşor fake fuk,cu fin orală.

NP,-8,stă cum vrei,se implică,geme plăcut,puţin FK,..

Consider că este o fatä OK,cu servici acceptabile,la un preţ destul de bun, 100- 200,faţă de altele care nu au toate servicile incluse,ca Diana..

O recomand cu încredere,dar fără pretenți şi fițe din alea de mare ,,boss,,dacă eşti cu bun simț,şi respect vei avea o întâlnire reuşită cu Diana care este destul de indulgentă,si cu bun simț,nu stă pe ceas,chiar am depăşit puțin timpul cu scuze,dar fără vreun reproş din partea ei..

Baftă Diana👍,şi noroc,.💋

Multumesc frumos te mai aștept cu drag.te pup😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...