Sari la conținut

Mărirea sânilor - recenzii si recomandări pozitive!!


Postări Recomandate

  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Fetelor care ati făcut operatie de marire de sâni, există recenzii pozitive? Am citit câteva subiecte, în mare parte negative, dar totuși vreau sa aud pareri pertinente de la fete care au facut aceasta operatie deoarece in viitorul apropiat as dori sa apelez la asemenea operatie.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

Eu am făcut operația, de curând. :)

 

Înainte să mă operez și eu auzeam tot felul de păreri, majoritatea negative. Cel puțin cele legate de operație.

 

Dacă tu îți dorești să o faci, fă-o și ține cont doar de dorința ta.

Nu este o operație deloc grea. Nu o să ai dureri infernale, așa cum spun multe fete. Se simte ca o febră musculară.

O să îți fie puțin mai greu primele zile, fiindcă o să simți o mică presiune și o să ai nevoie de un mic ajutor din partea cuiva.

Ce este mai greu, dormitul pe spate, dacă nu ești obișnuită. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Anglia
  • Oras:Anglia
Buna fetelor, doar sa va spun ca si eu mi-am pus silicoane, am facut operatia pe sub brat, nici nu se vede cicatricea, nu am deloc cicatrici la sani care acum arata bestial! inainte erau mici si lasati dupa alaptare, dar a meritat totul! Nu prea am avut dureri, mai mult ca o febra musculara, de fapt mi-a spus doctorul ca pe sub brat recuperarea e mai rapida si durerile mai mici. 

Ca si cost 4000 euro plus analizele de dinainte cam 100 euro.Eu am 350 cc implant rotund. 

Link spre comentariu
Vizitator mieuna
Reputație: 0

 

Buna fetelor, doar sa va spun ca si eu mi-am pus silicoane, am facut operatia pe sub brat, nici nu se vede cicatricea, nu am deloc cicatrici la sani care acum arata bestial! inainte erau mici si lasati dupa alaptare, dar a meritat totul! Nu prea am avut dureri, mai mult ca o febra musculara, de fapt mi-a spus doctorul ca pe sub brat recuperarea e mai rapida si durerile mai mici.

Ca si cost 4000 euro plus analizele de dinainte cam 100 euro.Eu am 350 cc implant rotund.

Să le porți sănătoasă! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Iubita mi a si a pus acum.cateva luni silicoane si in timpu operatie nu simtit nimic dar dupa operatie o sa va chinuiti vreo luna de zile ca nu prea aveti voie sa faceti nimic si inca ceva daca vreti ca sani vostri dupa operatie sa arate frumosi rodicati si apropiati tineti bustiera pe ei 3 luni de zile ii d ati jos doar cand faceto dus in rest stati doar cu bustiera pe voi...im concluzie se merita sa va puneți daca aveti pe psihic ca aveti sani mici si nu va simtiti bine cu ei

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

...

...im concluzie se merita sa va puneți daca aveti pe psihic ca aveti sani mici si nu va simtiti bine cu ei

La prestatoare mai este un argument de luat in calcul pentru pro silicoane: posibilitatea creșterii încasărilor ... prin creșterea tarifelor (justificarea: "mi-am pus silicoane), sau prin creșterea numărului de vizitatori, creștere asimptotică ... speră ele, tinzand înspre ... plus infinit (clienți / zi).

Link spre comentariu

Vizitator revolutionarul
Reputație: 0

Nu stiu .. tineti atat de mult la asta ? Mai bine miscare si tonifiere . 
Personal , nu iubesc plasticul ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...