Sari la conținut

Ioana un masaj deosebit 0769413338


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

  • Oras:Your nightmare
  • Oras:Your nightmare
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tocmai am ieșit de la Ioana si desi doream sa fiu in modul incognito pe acest forum, am promis ca las un review.

 

Locatia este vizavi de Hotel Lido, intr un apartament micuț, cu 2 camere, închiriat in regim hotelier, care arată binișor, insă nu prea ai unde sa parchezi (deci recomand sa veniți cu taxi sau metrou). Mai are o colega pe care însă nu am văzut o.

 

ÃŽntâlnirea a fost de nota 10+, plusul fiind pt ca a reușit să mi trosneasca spatele ca un adevarat chiropractician ðŸ˜. De asemenea frumusețea ei mi a depășit cu mult asteptarile iar conversația dintre noi a fost plăcută.

 

Ca sa dau si eu un minus pt ceva :) - mi a fost f greu sa ma abțin să nu i pup fundul... arata ff bine si a f greu sa mă abțin 🤦â€â™‚ï¸

 

Ca sa dau si note:

Locație 10

Masaj relaxare 10+

Masaj erotic 10

Aspect fizic 12+

Bravo tovarășe.

Pe mine m- ai convins să o vizitez.

 

Acum dacă tot te-ai dezvirginat ca "recenzor" .... poate începe să îți placă...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Vizitat, testat - nimic wow.

 

Locatie vis a vis de Lido, f usor de gasit, un ap micut la etaj inferior (noroc ca nu trebuie folosit liftul) f slab dotat pt asa ceva, inclusiv lipsa papuci, faci dus direct pe gresie, iesi in picioarele goale iar pe gresie, si cu putin noroc nu faci vreun spagat fortat.

 

Domnisoara la aproximativ 30 de ani, interesanta, frumoasa, arata bine, ceva burtica insa nimic deranjant.

 

Atitudine foarte ok, glumeata, zambareata insa cam aici se opreste totul.

 

Masajul e slab, incepe sec, uns cu ulei pe spate, se freaca cu bucile putin de spatele tau apoi vine indemnul de a te intoarce.

Se freaca 3 min cu tatele de burta, incepe o laba seaca, te sterge la final cu servetele umede Mega Image, dus si asta a fost.

 

Door to door 40-50 min cu dusuri vbit tot tot.

 

Nu mi se pare genul de masaj unde ai reveni...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Vizitat, testat - nimic wow.

 

Locatie vis a vis de Lido, f usor de gasit, un ap micut la etaj inferior (noroc ca nu trebuie folosit liftul) f slab dotat pt asa ceva, inclusiv lipsa papuci, faci dus direct pe gresie, iesi in picioarele goale iar pe gresie, si cu putin noroc nu faci vreun spagat fortat.

 

Domnisoara la aproximativ 30 de ani, interesanta, frumoasa, arata bine, ceva burtica insa nimic deranjant.

 

Atitudine foarte ok, glumeata, zambareata insa cam aici se opreste totul.

 

Masajul e slab, incepe sec, uns cu ulei pe spate, se freaca cu bucile putin de spatele tau apoi vine indemnul de a te intoarce.

Se freaca 3 min cu tatele de burta, incepe o laba seaca, te sterge la final cu servetele umede Mega Image, dus si asta a fost.

 

Door to door 40-50 min cu dusuri vbit tot tot.

 

Nu mi se pare genul de masaj unde ai reveni...

Mare diferență între această recenzie și cea făcută de primul vizitator al ei.

De ce oare ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Vizitat, testat - nimic wow.

 

Locatie vis a vis de Lido, f usor de gasit, un ap micut la etaj inferior (noroc ca nu trebuie folosit liftul) f slab dotat pt asa ceva, inclusiv lipsa papuci, faci dus direct pe gresie, iesi in picioarele goale iar pe gresie, si cu putin noroc nu faci vreun spagat fortat.

 

Domnisoara la aproximativ 30 de ani, interesanta, frumoasa, arata bine, ceva burtica insa nimic deranjant.

 

Atitudine foarte ok, glumeata, zambareata insa cam aici se opreste totul.

 

Masajul e slab, incepe sec, uns cu ulei pe spate, se freaca cu bucile putin de spatele tau apoi vine indemnul de a te intoarce.

Se freaca 3 min cu tatele de burta, incepe o laba seaca, te sterge la final cu servetele umede Mega Image, dus si asta a fost.

 

Door to door 40-50 min cu dusuri vbit tot tot.

 

Nu mi se pare genul de masaj unde ai reveni...

 

mai chiar si asa eu iti multumesc ca ai fost la mine

legat de ai scris iti multumesc unde ai fost amabil

 

acum legat de ce nu ti-a placut si eu te-as intreba ce este pt tine wow?

 

uite legat de masaj unde tu ai scris ca a fost slab. este important sa comunicam si sa imi spui cand fac ceva ce nu iti place sau sa imi spui exact ce iti place. cred ca am destula experienta sa fac un masaj bun. trebuia sa imi spui ca vrei mai tare sau ce iti place tie.

 

eu fac tot posibilul ca timpul petrecut la mine sa fie cel putin o ora. daca pot cu drag las si 10-15 min de la mine. eu nu grabesc pe nimeni. dar nu pot intotdeauna controla cat de repede poate un client vrea sa trecem la partea erotica sau cat de repede termina. pe mine nu ma deranjeaza putem sa mai facem cate ceva chiar si dupa ce ati terminat. eu nu ma grabesc. poate sa mai insist pe o zona pe care o doriti relaxata in mod deosebit. 

 

am in schimb clienti care cateodata sunt pe graba. sau nah este si subiectiv aici. stiti expresia este frumos ce imi place mie. 

eu cred ca daca imi spuneti ce va place si exista comunicare eu ma pot mula pe asta ca experienta si timpul petrecut impreuna sa fie super ok. 

 

deci chiar te rog daca imi spui ce preferi si cum eu pot incerca sa fac asta. 

 

am si o locatie noua o sa va placa mai mult. si ma duc maine si iau papuci si covorase de pus pe jos in baie. 

 

intotdeauna cand imi spuneti ce este important pentru voi si ce si cum va place eu incerc sa fiu ascultatoare si sa fac asa. 

 

daca comunicati cu mine este mai simplu decat daca ma lasati sa ghicesc. 

 

in aceasta seara sunt disponibila

 

maine am o zi pauza. 

 

astazi ma gasiti pana tarziu va astept si va invit cu mare drag. va sarut. 

0769401506 pt o intalnire la mine puteti sa imi scrieti si pe whatsapp
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nota 20 cum ai escaladat “discutia” si da, e f bine ca rezolvi “problemele”.

 

Mai multe legat de prestatie, eu ma abtin. Nu am fost si nici nu voi fi vreodata subiectiv, deci imi mentin cele spuse!

 

Spor!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nota 20 cum ai escaladat “discutia” si da, e f bine ca rezolvi “problemele”.

 

Mai multe legat de prestatie, eu ma abtin. Nu am fost si nici nu voi fi vreodata subiectiv, deci imi mentin cele spuse!

 

Spor!!

in relatarea ta esti subiectiv, https://dexonline.ro/definitie/subiectiv

ai vrut sa spui ca nu o sa fi obiectiv, https://dexonline.ro/definitie/OBIECT%C3%8DV

n are mare importanta..legat de masaj, oricum

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

va astept cu drag seara aceasta

 

va anunt astazi cum incep si veti putea sa ma gasiti pentru programari pe seara si la noapte

gentlemen sunt disponibila in aceasta seara incepand cu 22 00

 

eu pot fi craciunita ce se ingrijeste de relaxarea voastra pe timpul sarbatorilor o meritati va astept 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

gentlemen , sper ca eu sa fiu craciunita voastra in aceasta seara v-am pregatit un masaj deosebit cu momente de relaxare de care cred orice barbat ar trebui sa beneficieze prin atingerea cu ocazia zilelor de sarbatoare

whapp pt programari 

0769401506

va astept pentru un masaj sexy erotic senzual bine facut si intim

intr-un cadru discret la mine

in aceasta noapte eu am grija de voi sper sa fiu cadoul vostru de craciun

post-313770-0-21052700-1577214123_thumb.jpeg

post-313770-0-67769600-1577214129_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

gentlemen , sper ca eu sa fiu craciunita voastra in aceasta seara v-am pregatit un masaj deosebit cu momente de relaxare de care cred orice barbat ar trebui sa beneficieze prin atingerea cu ocazia zilelor de sarbatoare

whapp pt programari 

0769401506

va astept pentru un masaj sexy erotic senzual bine facut si intim

intr-un cadru discret la mine

in aceasta noapte eu am grija de voi sper sa fiu cadoul vostru de craciun

gentlemen , sper ca eu sa fiu craciunita voastra in aceasta seara v-am pregatit un masaj deosebit cu momente de relaxare de care cred orice barbat ar trebui sa beneficieze prin atingerea cu ocazia zilelor de sarbatoare

whapp pt programari 

0769401506

va astept pentru un masaj sexy erotic senzual bine facut si intim

intr-un cadru discret la mine

in aceasta noapte eu am grija de voi sper sa fiu cadoul vostru de craciun

 

va astept cu drag 0769401506 sper sa fiu materializarea a tot ceea ce v-ati dorit in aceasta seara intr-un cadru de relaxare cum orice domn merita ma voi mula ascultatoare pe dorintele voastre in universul masajului erotic

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

 

gentlemen , sper ca eu sa fiu craciunita voastra in aceasta seara v-am pregatit un masaj deosebit cu momente de relaxare de care cred orice barbat ar trebui sa beneficieze prin atingerea cu ocazia zilelor de sarbatoare

whapp pt programari 

0769401506

va astept pentru un masaj sexy erotic senzual bine facut si intim

intr-un cadru discret la mine

in aceasta noapte eu am grija de voi sper sa fiu cadoul vostru de craciun

 

va astept cu drag 0769401506 sper sa fiu materializarea a tot ceea ce v-ati dorit in aceasta seara intr-un cadru de relaxare cum orice domn merita ma voi mula ascultatoare pe dorintele voastre in universul masajului erotic

 

Sper sa fiu cadoul vostru sexy suav si elegant de Craciun

Link spre comentariu

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Gentlemen, lucrez in aceasta noapte - va stau la dispozitie pentru programari incepand cu orele 20 00  pentru cei care nu au apucat inainte sper sa fiu cadoul vostru sexy suav si elegant de dupa Craciun asa cum merita orice barbat sa se relaxeze.

tensionat de sarbatori ? eu sunt solutia - iti voi oferi atentia, intimitatea, respectul, relaxarea si erotismul de care ai nevoie intr-un cadru discret si elegant la mine. 

whapp pt programari va astept

0769401506

astazi incep pe la 20 00 pm

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...