Sari la conținut

Ioana un masaj deosebit 0769413338


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Gentlemen,


 


whatsapp me 0769401506 va astept cu mult drag pentru programari sunt disponibila. zilele acestea ma gasiti day and night va stau la dispozitie. 


 


Va stau la dispozitie astazi toata ziua si toata noapte sa petrecem momente unice de relaxare si erotism in care sa aveti toata atentia mea, la mine intr-un cadru discret si intim unde voi fi ascultatoare si atentia mea va fi doar a voastra. 


 


Sper sa ne relaxam impreuna in aceasta saptamana si sa fiu solutia pentru a va detensiona. Va astept cu drag la mine. Lucrez discret sunt singura si veti avea partea de toata atentia mea si momente deosebite de relaxare si erotism intr-un cadru intim si discret unde nu ne deranjeaza nimeni... vom fi doar tu si eu si visele noastre... to make something to remember... va sarut si va astept


Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

A fost cineva?

Ca n-am găsit decât discutii

Dragul meu, vezi gasesti multe recenzii pe paginile anterioare. Te invit sa imi lasi si tu una daca doresti. Daca intelegi ce vreau sa spun. Te sarut. 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

abea astept sa ma intorc la muza mea de inspiratie pentru un masaj de relaxare mai ales acum incepe weekendul Ioana am nevoie de tine sa il incep corect

Te astept cu drag dragul meu o saptamana prea grea la birou? Acum deja ne cunoastem si stiu ce am de facut. Te astept la mine oricand vrei tu iti stau la dispozitie. Te sarut

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnilor, astazi sunt disponibila pe la 14 00 pm sau dupa pranz va astept cu drag la mine


 


Sunt aici pentru voi


 

pentru programari whatsapp me

Link spre comentariu

Salutare baieti!Saptamana trecuta am vizitat-o pe domnisoara. A fost prima vizita , convins de recenziile avute. Intalnirea a avut loc in locatia domnisoarei in apropiere de Sephora Magheru / Balcescu.  Am vb cu 45 de min inainte pe wup. Am confirmat rapid si mi-a dat indicatiile pt a ajunge la locatie. Cand am ajuns ma astepta in lenjerie neagra toata un zambet.  Frumusica foc si amabila. Am fumat o tigara impreuna ( ale ei ca eu nu aveam ) si dupa 5 -10 min de barfit m-am dus la dus. Prosop curat si cald, luat de pe calorifer. baie curata cu 2-3 geluri suficiente pt baie. . Papuci lipsa dar nu a fost uni impediment major. Dupa dus ma astepta in camera si m-a invitat sa ma intind. Masajul de relaxare a fost placut fiind atenta la dorintele mele si comunicativa. Nu a fost facut pe repede inainte, ceea ce am apreciat.  Apoi a trecut la masajul erotic , facand cunostinta cu pielea ei extrem de fina si usor creola. Cu o textura extrem de placuta a sanilor de marime potrivita. Dupa circa 10 min m-a rugat sa ma intorc si a continuat masajul erotic prin miscari senzuale. Apoi s-a intors cu spatele si intr-o pozitie ce mima 69 a inceput un hand job .Am terminat destul de repede fiind excitat de privelistea fundului ei extrem de apetisant. Masajul erotic a fost ok dar parca implicarea nu a fost exact ce asteptam. Probabil si fiind prima data au existat ceva retineri si din partea mea si din partea ei. Mi s-a parut usor mecanic. Poate data viitoare sa fie mai bine. Pt ca da e de revenit. La final m-a sters am plecat la dus si dupa am mai fumat o tigara. Am stat circa 1 ora si 10 min cu totul. Cadoul 200 ron plus ceva extra ca nu am apucat sa iau nimic ( ciocolata etc). 

Locatie 9 ( curata usor accesibila moderan)

Masaj relaxare 10

Masaj erotic 8

Permisiva in limita bunului simt ( Nu fk sau alte artificii )

De revenit. da pt amabilitate locatie si nu in ultimul rand pt ca e frumusica.

Va salut.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Salutare baieti!Saptamana trecuta am vizitat-o pe domnisoara. A fost prima vizita , convins de recenziile avute. Intalnirea a avut loc in locatia domnisoarei in apropiere de Sephora Magheru / Balcescu.  Am vb cu 45 de min inainte pe wup. Am confirmat rapid si mi-a dat indicatiile pt a ajunge la locatie. Cand am ajuns ma astepta in lenjerie neagra toata un zambet.  Frumusica foc si amabila. Am fumat o tigara impreuna ( ale ei ca eu nu aveam ) si dupa 5 -10 min de barfit m-am dus la dus. Prosop curat si cald, luat de pe calorifer. baie curata cu 2-3 geluri suficiente pt baie. . Papuci lipsa dar nu a fost uni impediment major. Dupa dus ma astepta in camera si m-a invitat sa ma intind. Masajul de relaxare a fost placut fiind atenta la dorintele mele si comunicativa. Nu a fost facut pe repede inainte, ceea ce am apreciat.  Apoi a trecut la masajul erotic , facand cunostinta cu pielea ei extrem de fina si usor creola. Cu o textura extrem de placuta a sanilor de marime potrivita. Dupa circa 10 min m-a rugat sa ma intorc si a continuat masajul erotic prin miscari senzuale. Apoi s-a intors cu spatele si intr-o pozitie ce mima 69 a inceput un hand job .Am terminat destul de repede fiind excitat de privelistea fundului ei extrem de apetisant. Masajul erotic a fost ok dar parca implicarea nu a fost exact ce asteptam. Probabil si fiind prima data au existat ceva retineri si din partea mea si din partea ei. Mi s-a parut usor mecanic. Poate data viitoare sa fie mai bine. Pt ca da e de revenit. La final m-a sters am plecat la dus si dupa am mai fumat o tigara. Am stat circa 1 ora si 10 min cu totul. Cadoul 200 ron plus ceva extra ca nu am apucat sa iau nimic ( ciocolata etc). 

Locatie 9 ( curata usor accesibila moderan)

Masaj relaxare 10

Masaj erotic 8

Permisiva in limita bunului simt ( Nu fk sau alte artificii )

De revenit. da pt amabilitate locatie si nu in ultimul rand pt ca e frumusica.

Va salut.

iti multumesc esti un domn si te mai astept oricand cu drag chiar te rog in baza primei noastre intrevederi sa ma ghidezi data viitoare voi fi ascultatoare. oricand cu drag

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

domnilor, sunt disponibila acum pentru voi astazi si in aceasta noapte pentru un


masaj deosebit 0769401506


whatsapp me sau call me


va astept cu drag la mine acasa in intimitatea mea unde pot sa va ofer toata atentia mea si sa fiu atenta la tot ce va place in cel mai mic detaliu. stiti cum imi place sa am grija de voi.


la mine ora este ora si respect in totalitatea timpul vostru


incerc sa va ofer de fiecare data tot ce am mai bun din mine cum orice barbat merita


va invit sa ne relaxam impreuna la mine cu ocazia sfarsitului de saptamana sper sa fiu solutia voastra de relaxare domnilor dupa o saptamana de munca


incepe weekend ul cu mine


start this day or night with me


va stau la dispozitie si va astept cu drag 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Sunt disponibila va astept la mine in aceasta noapte

 

Astazi foarte multa lume m-a sunat sa ma intrebe de sex. Ori cred ca deja bine stiti eu ofer sedinte de masaj erotic. (eu nu ofer sex,dar cred ca ce fac eu o sa va placa mult mai mult)

 

Pentru cei care nu stiu - de ce un masaj erotic si nu o partida sex?

 

- un masaj erotic este compus din trei etape. incepem cu masajul de relaxare. Un mare avantaj al masajului erotic este ca inainte de a consuma un act erotic cu maseuza, beneficiati de un masaj de relaxare este ceva foarte benefic si sanatos si relaxant daca este facut cum trebuie si cu atentie.

- spre deosebire de sex (care cred ca un act se consuma intre 5 si 10 min) - la mine chiar aveti parte de o ora cu atingerile mele si toata atentia mea si ne bucuram de timpul petrecut impreuna. la mine ora este ora si respect timpul vostru. lucrez singura la mine si aveti parte de toata intimitatea sa ne desfasuram intr-un cadru relaxant si intim. 

- partea in care ne cunoastem, comunicam si partea in care incepem jocul erotic si consumam un moment erotic ce se termina prin punctul culminant in care eu sunt nud voi sunteti nud corpuriel noastre se ating si sper la final in momentul de climax v-am redat starea de echilibru si suficienta energie sa va continuati ziua mai bine si deja ne cunoastem mai bine in cel mai mic detaliu unul pe altul. 

 

in concluzie, daca doriti ceva mai multa atentie decat ce gasiti de obicei si o persoana care va respecta timpul intr-un cadru discret si intim la mine, va astept cu drag pentru un masaj de relaxare si erotic. 

sper sa fiu alegerea voastra pentru un final mai bun de saptamana.

 

sa ne relaxam impreuna si sa consumam un act erotic

 

domnilor, sunt disponibila acum pentru in aceasta noapte pentru un

masaj deosebit 0769401506

whatsapp me sau call me va stau la dispozitie in aceasta noapte sa ne relaxam impreuna

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

domnilor, sunt disponibila pentru voi acum pentru un

 

masaj deosebit 0769401506

 

whatsapp me sau call me

 

va astept cu drag la mine acasa in intimitatea mea unde pot sa va ofer toata atentia mea si sa fiu atenta la tot ce va place in cel mai mic detaliu.

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

acum sunt disponibila

 

pentru masajul meu 0769401506

 

whatsapp me sau call me

va astept cu bratele deschise la mine acasa sa va fac duminica mai buna si sper sa va placa atingerea mea si sa fie ceva reciproc

 

acum sunt iar disponibila

 

pentru masajul meu 0769401506

 

whatsapp me sau call me

 

 

 

va astept cu bratele deschise la mine acasa sa va fac duminica mai buna si sper sa va placa atingerea mea si sa fie ceva reciproc sper sa va placa magia ce vreau sa v-o transmit prin atingerea mea

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnilor,

Astăzi va astept la mine. ne putem vedea incepand cu 16:00-17:00 pm pentru programări

whatsapp me sau call me.

Va invit la un masaj erotic si de relaxare asa cum trebuie la mine acasă (curățenie, discreție, intimitate si nu ne deranjează nimeni la mine ora este oră).

Ne vom relaxa impreuna într-o sesiune de vis.

Va sărut si va astept astăzi după prânz. Va astept cu drag.

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

acum sunt iar disponibila ma gasiti in aceasta noapte

 

pentru masajul meu erotic 0769401506

 

whatsapp me sau call me

 

 

 

va astept la mine acasa cu bratele deschise intr-un ambient intim sa va fac seara mai buna si sper sa va placa atingerea mea si sa fie ceva reciproc sper sa va placa energia ce vreau sa v-o transmit prin miscarile mele

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnilor sunt disponibilă într-o ora 

Va astept sa ne relaxam impreuna la mine

disponibila in circa 60 min ma gasiti astazi si pe zi si in aceasta noapte
Va astept cu drag
pentru masajul meu erotic 0769401506

whatsapp me sau call me
Libera într-o oră va astept 18 15 pm ma eliberez

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Busy again

Gentlemen, sunt disponibilă într-o ora

 

Va astept sa ne relaxam impreuna la mine

 

disponibila in circa 60 min ma gasiti astazi si pe zi si in aceasta noapte

Va astept cu drag

pentru masajul meu erotic 0769401506

 

whatsapp me sau call me

Libera într-o oră va astept 20 30 pm ma eliberez

Link spre comentariu

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Sunt disponibila va astept cu drag la mine sa ne relaxam impreuna prin masajul meu erotic. Discretie vom fi doar noi , erotism, igiena si la mine ora este ora deoarece va apreciez si va respect timpul.

Sper sa fiu alegerea ta sa iti fac weekend ul mai bun.

Gentlemen, va astept cu drag la mine. Va sarut .

Sunt disponibila

WhatsApp me

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 2 guests

×
×
  • Creează nouă...