Sari la conținut

Ioana un masaj deosebit 0769413338


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Incearca sa vorbesti frumos cu subiect si predicat ... Si poate o sa discutam vreodata ceva , altfel esti liber sa crezi ce vrei si sa spui ce vrei Dar nu te astepta sa putem discuta ceva daca nu esti elegant cum vorbesc si eu ... poti continua cu monolog sau frumos si o sa ai o discutie

N-ai inteles nimic. Dar iti fac un rezumat, bazat pe ceea ce am citit aici din experientele colegilor: uneori iti cam bati joc de cei ce te platesc! Acum e cu subiect si predicat?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

N-ai inteles nimic. Dar iti fac un rezumat, bazat pe ceea ce am citit aici din experientele colegilor: uneori iti cam bati joc de cei ce te platesc! Acum e cu subiect si predicat?

Am inteles perfect opinia ta si din prima.

Da aici a fost si mai usor de inteles pentru ca Desi nu sunt de acord cu tine in nimic (este ok este dreptul tau) aici intr adevar te ai formulat cu subiect si predicat.

 

Cat despre comentariul tau sa sti ca eu chiar ma consider pro sunt la fel cu toata lumea.

Si cred ca este clar din topicul meu ce fac bine ce nu si ce gasesc oamenii la mine si ce nu. Si eu sunt foarte ok asa si pentru oamenii care vor o experienta ok , intimitate, discretie, sa fie doar cu mine pentru o ora la mine si sa aibe toata atentia mea, pe acestia dintre voi ii astept oricand cu drag.

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Ma amuza teribil ipocrizia oamenilor. Cica nu s-a confruntat adeseori cu o astfel de situatie. Cu alte cuvinte asta e, decat sa refuze clientul, mai bine sa ii incurce pe altii pe timpul lor. Degeaba ii explicati regulile de bun simt, nu cred ca va lua in considerare pe viitor, se justifica si scuza asa doar ca sa o scalde. Degeaba ii explicati rationamentul, functioneaza pe emotii in principal...intr-o lume materialista dominata de puterea banului, nu mai conteaza bunul simt, omenia si respectul, respectarea cuvantului si a corectitudinii. Pentru ea sunteti doar o sursa de venit si atat.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Ma amuza teribil ipocrizia oamenilor. Cica nu s-a confruntat adeseori cu o astfel de situatie. Cu alte cuvinte asta e, decat sa refuze clientul, mai bine sa ii incurce pe altii pe timpul lor. Degeaba ii explicati regulile de bun simt, nu cred ca va lua in considerare pe viitor, se justifica si scuza asa doar ca sa o scalde. Degeaba ii explicati rationamentul, functioneaza pe emotii in principal...intr-o lume materialista dominata de puterea banului, nu mai conteaza bunul simt, omenia si respectul, respectarea cuvantului si a corectitudinii. Pentru ea sunteti doar o sursa de venit si atat.

cred ca gresesti

chiar a fost prima oara cand am avut o astfel de situatie

 

de obicei mai decalez programarile 10-15 min functie de cum intarzie cei dinainte

 

dar o situatie cum este cea pe care am discutat o si la care faci referire aici chiar nu am mai avut

 

nu caut sa ma justific... consider ca a fost vina mea dar nu am avut ce sa fac

 

dimpotriva cred ca am foarte multe principii daca tot vorbesti de omenie si nu cred ca ma las vreodata ghidata de bani in ceea ce fac deoarece as ajunge sa fac altceva, asa cum am principii fata de mine si munca mea si sunt corecta, la fel sunt si cu ai mei clienti. 

 

sunt foarte principiala daca tot ai mentionat. sunt lucruri la care tin foarte mult. cred ca sa vorbim de la egal la egal legat de munca mea ar trebui sa o incerci tu... sa vezi cum este... apoi sa imi spui despre cum sa o fac mai bine....

 

altfel este pacat sa fii rautacios... nu isi are locul 

 

daca imi vorbesti frumos vom putea purta o discutie constructiva si sa ne bucuram amandoi de ea

 

daca vorbesti mai putin potrivit voi fi nevoita sa te ignor

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am inteles perfect opinia ta si din prima.

Da aici a fost si mai usor de inteles pentru ca Desi nu sunt de acord cu tine in nimic (este ok este dreptul tau) aici intr adevar te ai formulat cu subiect si predicat.

 

Cat despre comentariul tau sa sti ca eu chiar ma consider pro sunt la fel cu toata lumea.

Si cred ca este clar din topicul meu ce fac bine ce nu si ce gasesc oamenii la mine si ce nu. Si eu sunt foarte ok asa si pentru oamenii care vor o experienta ok , intimitate, discretie, sa fie doar cu mine pentru o ora la mine si sa aibe toata atentia mea, pe acestia dintre voi ii astept oricand cu drag.

In primul rand ai o exprimare ce lasa de dorit. Revizuieste-o!

In al doilea rand ai pus pe drumuri un om la 3 dimineata degeaba, iar tu ii spui la tel ca a prelumgit clientul si sa vina la 5! Tu iti dai seama ca in secunda doi, daca ar exista o "fratie" intre cititorii de aici, tu n-ar trebui sa mai ai niciun client? Chestia asta e totala lipsa de respect, in primul rand fata de tine. Daca prelungea clientul trebuia macar sa-l anunti tu pe celalalt!

Din punctul meu de vedere nu esti de pus pe lista de "have to do"

Faci doar marketing agresiv la fel ca si cealalta botoxata pe nume Jessica besos mare țeapă!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

"...

Piata este plina de fatuci care au lucrat pe la cate un salon si apoi au intrat singure pe piata. Este foarte bine sa existe concurenta! Am sunat ieri la o pustoaica si la 200 ron statea doar in bikini iar la 300 imi arata si pasarica. Oare asta spunea doar telefonic ?!? si in realitate la 300 facea sex? Oare daca este vorba doar de masaj are clienti la 300ron? Mi-e groaza daca este adevarat!

 

In momentul de fata eu consider ca 200ron este un pret corect si pentru o ora de erotism de calitate.

 

 

 

Pe piata este loc de mai multe maseuze. Ele au multi clienti. Dar daca noi le lasam sa-si faca de cap pe cele care solicita bani multi si nu ofera nimic este rau pentru noi. Doar noi putem face sa le excludem pe cele ce nu merita !

..."

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

In primul rand ai o exprimare ce lasa de dorit. Revizuieste-o!

In al doilea rand ai pus pe drumuri un om la 3 dimineata degeaba, iar tu ii spui la tel ca a prelumgit clientul si sa vina la 5! Tu iti dai seama ca in secunda doi, daca ar exista o "fratie" intre cititorii de aici, tu n-ar trebui sa mai ai niciun client? Chestia asta e totala lipsa de respect, in primul rand fata de tine. Daca prelungea clientul trebuia macar sa-l anunti tu pe celalalt!

Din punctul meu de vedere nu esti de pus pe lista de "have to do"

Faci doar marketing agresiv la fel ca si cealalta botoxata pe nume Jessica besos mare țeapă!

uite vezi iarasi suntem in dezacord. cred ca dintre noi doi nu eu sunt cea care nu vorbeste si nu comunica ok. 

 

comunicarea atat cu voi online cat si face to face este punctul meu forte.

 

din pacate noi doi nu avem ce vorbi cum ti-am spus mai sus si asta nu depinde de mine. ci din cauza ca nu folosim aceleasi norme de bun simt intr-o conversatie. 

 

daca vrei putem discuta orice dar eu cu tine nu pot vb asa. daca vrei sa vb vb si tu cum vb si eu. 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

"...

Piata este plina de fatuci care au lucrat pe la cate un salon si apoi au intrat singure pe piata. Este foarte bine sa existe concurenta! Am sunat ieri la o pustoaica si la 200 ron statea doar in bikini iar la 300 imi arata si pasarica. Oare asta spunea doar telefonic ?!? si in realitate la 300 facea sex? Oare daca este vorba doar de masaj are clienti la 300ron? Mi-e groaza daca este adevarat!

 

In momentul de fata eu consider ca 200ron este un pret corect si pentru o ora de erotism de calitate.

 

 

 

Pe piata este loc de mai multe maseuze. Ele au multi clienti. Dar daca noi le lasam sa-si faca de cap pe cele care solicita bani multi si nu ofera nimic este rau pentru noi. Doar noi putem face sa le excludem pe cele ce nu merita !

..."

cred ca ai perfecta dreptate

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In primul rand ai o exprimare ce lasa de dorit. Revizuieste-o!

In al doilea rand ai pus pe drumuri un om la 3 dimineata degeaba, iar tu ii spui la tel ca a prelumgit clientul si sa vina la 5! Tu iti dai seama ca in secunda doi, daca ar exista o "fratie" intre cititorii de aici, tu n-ar trebui sa mai ai niciun client? Chestia asta e totala lipsa de respect, in primul rand fata de tine. Daca prelungea clientul trebuia macar sa-l anunti tu pe celalalt!

Din punctul meu de vedere nu esti de pus pe lista de "have to do"

Faci doar marketing agresiv la fel ca si cealalta botoxata pe nume Jessica besos mare țeapă!

 

Daca era doar ala era o treaba, m a pus si pe mine pe drumuri, vezi pozele atasate.. E nesimtire ce face ea.. Sa mi zica ma eliberez in 40 min, ii spun ca plrc spre ea si o astept dsr sa fie 40 minute si duoa nu mai raspunde, stateam ca bou pe balcescu 🤣 e pura nesimtire treaba asta si n am suportat chestia asta niciodata. I am si zis intr o fraza de forum ca sa stie ca is de pe forum nu unul care da mesaj de dragul conversatiei, ci unul care vine daca asa a stabilit. Acum ma bucur ca a fost teapa ca nu m as fi simtit bine cu asa caracter si nici nu recomand. Zi faina

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

 

Daca era doar ala era o treaba, m a pus si pe mine pe drumuri, vezi pozele atasate.. E nesimtire ce face ea.. Sa mi zica ma eliberez in 40 min, ii spun ca plrc spre ea si o astept dsr sa fie 40 minute si duoa nu mai raspunde, stateam ca bou pe balcescu 🤣 e pura nesimtire treaba asta si n am suportat chestia asta niciodata. I am si zis intr o fraza de forum ca sa stie ca is de pe forum nu unul care da mesaj de dragul conversatiei, ci unul care vine daca asa a stabilit. Acum ma bucur ca a fost teapa ca nu m as fi simtit bine cu asa caracter si nici nu recomand. Zi faina

Cazarile nu cred ca au comparatie.

Si Desi imi pare rau cand se intampla nu pot sa i scot nici pe cei dinainte in mai putin de o ora. Poate intarzie si ei 10-15 min poate isi mai cauta parcare 10-15 min. Aceste mici decalaje sunt lucuri practice normale.

Si intotdeauna tin aproape si comunic aceste lucruri.

Nu pot nici sa scot omul dinainte sub o ora pentru ca a intarziat.

Intre un review ca am grabit pe cineva si unul ca nu am fost perfect punctuala ca sa nu imi grabesc clientii, prefer sa mi se reproseze ca nu am fost perfecta cu programarile. Daca este sa aleg intre doua rele, prefer sa nu ma ating de timpul petrecut impreuna

Si sa va respect ora.

Nu sunt lucruri ce se intampla din intentie ci pur conjunctural cand lucrezi asta se intampla.

Nu este nici o intentie nepotrivita. Doar incerc sa am grija de toata lumea. Cum pot mai bine. Si nu pot face rabat la timpul petrecut impreuna. La mine ora este ora.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cazarile nu cred ca au comparatie.

Si Desi imi pare rau cand se intampla nu pot sa i scot nici pe cei dinainte in mai putin de o ora. Poate intarzie si ei 10-15 min poate isi mai cauta parcare 10-15 min. Aceste mici decalaje sunt lucuri practice normale.

Si intotdeauna tin aproape si comunic aceste lucruri.

Nu pot nici sa scot omul dinainte sub o ora pentru ca a intarziat.

Intre un review ca am grabit pe cineva si unul ca nu am fost perfect punctuala ca sa nu imi grabesc clientii, prefer sa mi se reproseze ca nu am fost perfecta cu programarile. Daca este sa aleg intre doua rele, prefer sa nu ma ating de timpul petrecut impreuna

Si sa va respect ora.

Nu sunt lucruri ce se intampla din intentie ci pur conjunctural cand lucrezi asta se intampla.

Nu este nici o intentie nepotrivita. Doar incerc sa am grija de toata lumea. Cum pot mai bine. Si nu pot face rabat la timpul petrecut impreuna. La mine ora este ora.

Ti am scris si dupa 1 ora nu 30 40 minute cum ai zis tu, ti am mai rescris si dupa 1 ora si 15 minute. De la 30 minute la 1 h su 15 minute cred ca pleca si mama clientului. Parerea mea, n ai ce sa mai zici pentru seara aia ca m ai pus pe drumuri degeaba, anuntai ba boule vezi ca a intarziat clientul, mai dureaza, ceva orice. Te a durut la banana...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Ti am scris si dupa 1 ora nu 30 40 minute cum ai zis tu, ti am mai rescris si dupa 1 ora si 15 minute. De la 30 minute la 1 h su 15 minute cred ca pleca si mama clientului. Parerea mea, n ai ce sa mai zici pentru seara aia ca m ai pus pe drumuri degeaba, anuntai ba boule vezi ca a intarziat clientul, mai dureaza, ceva orice. Te a durut la banana...

Imi pare rau sincer ca ai patit asta la mine. Dupa cum spuneam mai sus se intampla foarte rar si in situatii care nu depind de mine 100%

 

Uitandu ma la ore Cred ca ai venit in ziua in care mi-a extins un client 5 ore . Imi pare rau. Nu a fost cu intentie.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Imi pare rau sincer ca ai patit asta la mine. Dupa cum spuneam mai sus se intampla foarte rar si in situatii care nu depind de mine 100%

 

Uitandu ma la ore Cred ca ai venit in ziua in care mi-a extins un client 5 ore . Imi pare rau. Nu a fost cu intentie.

 

15 minute întârziere le înțelegem cu toții.

 

Că ni se întâmplă tuturor.

 

Dacă ai ghinion într-o zi, stai 15 minute într-o intersecție, pe care într-o altă zi, o treceai în 3-5 minute.

 

 

Din discuțiile de aici, nu 15 -20 minute întârziere au fost problemă.

 

 

Omu a spus că a așteptat 1 oră un răspuns.....

Tu spui că prelungit clientul 5 ore ....

 

Chiar și-așa.... ordinea cronologica nu prea face sens ....

 

Spui că e punctul tău forte, Comunicarea, ......

 

 

Comunicarea cu ăla care plătește mai mult.... Poate.

 

 

Nu e nimic rău în a te orienta spre "afacerea" mai profitabilă pentru tine, pentru că ești Freelancer, prestatoare de servicii, îți alegi Afacerea ta cea mai profitabilă......

 

 

Dar să nu existe Victime Colaterale.

 

Timpul e cea mai prețioasă resursă. Mai ales în București, unde trece imediat ziua. Nu își permite nimeni să piardă 1 oră degeaba .....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

 

15 minute întârziere le înțelegem cu toții.

 

Că ni se întâmplă tuturor.

 

Dacă ai ghinion într-o zi, stai 15 minute într-o intersecție, pe care într-o altă zi, o treceai în 3-5 minute.

 

 

Din discuțiile de aici, nu 15 -20 minute întârziere au fost problemă.

 

 

Omu a spus că a așteptat 1 oră un răspuns.....

Tu spui că prelungit clientul 5 ore ....

 

Chiar și-așa.... ordinea cronologica nu prea face sens ....

 

Spui că e punctul tău forte, Comunicarea, ......

 

 

Comunicarea cu ăla care plătește mai mult.... Poate.

 

 

Nu e nimic rău în a te orienta spre "afacerea" mai profitabilă pentru tine, pentru că ești Freelancer, prestatoare de servicii, îți alegi Afacerea ta cea mai profitabilă......

 

 

Dar să nu existe Victime Colaterale.

 

Timpul e cea mai prețioasă resursă. Mai ales în București, unde trece imediat ziua. Nu își permite nimeni să piardă 1 oră degeaba .....

De acord cu tine aici

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

acum sunt iar disponibila ma gasiti in aceasta noapte

 

pentru masajul meu erotic 0769401506

 

whatsapp me sau call me

 

 

 

va astept la mine acasa cu bratele deschise intr-un ambient intim sa va fac seara mai buna si sper sa va placa atingerea mea si sa fie ceva reciproc sper sa va placa energia ce vreau sa v-o transmit prin miscarile mele

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

Daca era doar ala era o treaba, m a pus si pe mine pe drumuri, vezi pozele atasate.. E nesimtire ce face ea.. Sa mi zica ma eliberez in 40 min, ii spun ca plrc spre ea si o astept dsr sa fie 40 minute si duoa nu mai raspunde, stateam ca bou pe balcescu 🤣 e pura nesimtire treaba asta si n am suportat chestia asta niciodata. I am si zis intr o fraza de forum ca sa stie ca is de pe forum nu unul care da mesaj de dragul conversatiei, ci unul care vine daca asa a stabilit. Acum ma bucur ca a fost teapa ca nu m as fi simtit bine cu asa caracter si nici nu recomand. Zi faina

Nu vezi ce tare-n clanță e maseoza! Cica n-are ce vorbi cu mineðŸ˜.

Mor cand vad țațe de-astea care, in loc sa-si ceara scuze si sa lase capu-n pamant cand gresesc, se iau in gura cu clientii...

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Nu vezi ce tare-n clanță e maseoza! Cica n-are ce vorbi cu mineðŸ˜.

Mor cand vad țațe de-astea care, in loc sa-si ceara scuze si sa lase capu-n pamant cand gresesc, se iau in gura cu clientii...

Pentru ca noi doi nu avem acelasi set de bun simt de conduita la care ne raportam intr o discutie

 

Asa ca nu pot purta o discutie constructiva cu tine

 

Asa ca prefer sa nu discut deloc daca nu poti purta o conversatie eleganta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...