Sari la conținut

Ioana un masaj deosebit 0769413338


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Pentru noi poze modificate... reale nu se poate????

Nu stiu sespre ce vorbesti,pozele mele sunt facute cu telefonul de catre mine domnul meu si sunt reale%%%..Imi poti face o vizita sa te convingi!Seara frumoasa ,te pup
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Disponibila my gentlemen

 

Domnișoara cum justifici tu prețul de 200 de lei, daca sunt saloane cu preț de 150 lei. De exemplu Ador, care este recent deschis, totul este nou, sunt mai multe fete și poți alege în funcție de preferințe. M-ai păcălit sa vin la tine la prețul de 200 lei, punandu-ti poze in p***a goala, sa faci o laba uleioasa, sa intru pe un gang cam neplăcut, sa fac dreapta, stânga, sa stau frica că mă trezesc cu pestele in spate meu și să te găsesc pe tine o pițipoanca botoxata. La celelalte saloane cu preturi mai mici că la tine se face finalizare cu sânii, fesele, plus un ambient relaxant. Daca știam ce mă aștepta la tine mai bine puneam 50 de lei și mă duceam la mon amoure unde este lux și femeile sunt bombe.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnișoara cum justifici tu prețul de 200 de lei, daca sunt saloane cu preț de 150 lei. De exemplu Ador, care este recent deschis, totul este nou, sunt mai multe fete și poți alege în funcție de preferințe. M-ai păcălit sa vin la tine la prețul de 200 lei, punandu-ti poze in p***a goala, sa faci o laba uleioasa, sa intru pe un gang cam neplăcut, sa fac dreapta, stânga, sa stau frica că mă trezesc cu pestele in spate meu și să te găsesc pe tine o pițipoanca botoxata. La celelalte saloane cu preturi mai mici că la tine se face finalizare cu sânii, fesele, plus un ambient relaxant. Daca știam ce mă aștepta la tine mai bine puneam 50 de lei și mă duceam la mon amoure unde este lux și femeile sunt bombe.

Buna domnul meu esti tare suparat in aceasta zi ..pffff..Stii si tu cum se justifica pretul,stii si tu cum sunt ,dar esti tare suparat pe mine si din cauza asta reactionezi asa in fine ..Nu am nevoie sa fiu vizitata de oricine ,am repetat mereu valabil doar pentru domnii eleganti de calitate!!!!
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnișoara cum justifici tu prețul de 200 de lei, daca sunt saloane cu preț de 150 lei. De exemplu Ador, care este recent deschis, totul este nou, sunt mai multe fete și poți alege în funcție de preferințe. M-ai păcălit sa vin la tine la prețul de 200 lei, punandu-ti poze in p***a goala, sa faci o laba uleioasa, sa intru pe un gang cam neplăcut, sa fac dreapta, stânga, sa stau frica că mă trezesc cu pestele in spate meu și să te găsesc pe tine o pițipoanca botoxata. La celelalte saloane cu preturi mai mici că la tine se face finalizare cu sânii, fesele, plus un ambient relaxant. Daca știam ce mă aștepta la tine mai bine puneam 50 de lei și mă duceam la mon amoure unde este lux și femeile sunt bombe.

Altceva..domnii ce ma viziteaza pe mine sunt alta calitate si sincer la cum ai scris nu te as mai primii niciodata,fiecare este liber sa mearga unde vrea !!!Eu stiu ce ofer imi stiu calitatea,stiu ce e pe piata asa ca se justifica pretul !Nu mi doresc un numar mare de clienti,mai bine mai putini (cu toate k am multi domni ce ma viziteaza)decat oricine !!!!!Sa ai o zi frumoasa si linistita si succes in drumul spre relaxare !!!!
Link spre comentariu

Complimente, Ioana! Look-ul tau acum este foarte sexy si potrivit pentru a ne incita. Continua si sa vorbesti frumos chiar si cand mai primesti remarci nepotrivite si castigi teren.

 

Eu unul te-am evitat de cand am vazut ca reactionezi “de cartierâ€. Acum e alta viata si te voi cauta. 😊

 

Ti-ar placea sa incerci masaj si cu inca o tipa care sa te linga, eventual si anilingus? Iar daca iti place si tie sa-i oferi placere...si mai bine! O duminica sexosa.

 

quote name="ioanadarker" post="6298004" timestamp="1596366538"]

 

My gentlemen ,sunt disponibila in locatia mea curata bine igienizata petru un masaj erotic deosebit si un masaj de relaxare profi ,am multa energie astazi sunt pregatita pentru voi !!🤗🤗🤗Astept programarile voastre pe whatsapp ,sunt pana tarziu in noapte !!!Pupi

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Complimente, Ioana! Look-ul tau acum este foarte sexy si potrivit pentru a ne incita. Continua si sa vorbesti frumos chiar si cand mai primesti remarci nepotrivite si castigi teren.

 

Eu unul te-am evitat de cand am vazut ca reactionezi “de cartier”. Acum e alta viata si te voi cauta.

 

Ti-ar placea sa incerci masaj si cu inca o tipa care sa te linga, eventual si anilingus? Iar daca iti place si tie sa-i oferi placere...si mai bine! O duminica sexosa.

 

quote name="ioanadarker" post="6298004" timestamp="1596366538"]

 

My gentlemen ,sunt disponibila in locatia mea curata bine igienizata petru un masaj erotic deosebit si un masaj de relaxare profi ,am multa energie astazi sunt pregatita pentru voi !!Astept programarile voastre pe whatsapp ,sunt pana tarziu in noapte !!!Pupi

Dommnul meu multumesc de apreciere,cand doresti sa vorbim imi poti scrie pe whatsapp !Pupi dumnica dragu si tie!!!
Link spre comentariu

Am reluat acum topicul tau...nu-l mai irmariaem de mult din motivele pe care ti le-am spus. Am vazut multe lenjerii sexy pe trupul tau frumos...toate culorile sunt plcute cand esti aproape goala si bronzata, dar alb si rosu sunt top & hot.

 

Spune-mi, te rog, inca se fumeaza la tine in locatie? Am vazut o recenzie in care un coleg se plangea ca e ca un fumoar in living-ul tau si inclusiv prospapele au aroma intensa de tutun. Cum mai e treaba asta, “My Lady”? :-)...ironia asta cu My Lady e ca sa intelegi ca e exagerata si zgarie la urechi treaba asta cu My Gentleman, my boys, besos, etc...repetitiile astea zgarie. Simplify it!

 

 

 

 

 

Dommnul meu multumesc de apreciere,cand doresti sa vorbim imi poti scrie pe whatsapp !Pupi dumnica dragu si tie!!!
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Am reluat acum topicul tau...nu-l mai irmariaem de mult din motivele pe care ti le-am spus. Am vazut multe lenjerii sexy pe trupul tau frumos...toate culorile sunt plcute cand esti aproape goala si bronzata, dar alb si rosu sunt top & hot.

 

Spune-mi, te rog, inca se fumeaza la tine in locatie? Am vazut o recenzie in care un coleg se plangea ca e ca un fumoar in living-ul tau si inclusiv prospapele au aroma intensa de tutun. Cum mai e treaba asta, “My Lady”? :-)...ironia asta cu My Lady e ca sa intelegi ca e exagerata si zgarie la urechi treaba asta cu My Gentleman, my boys, besos, etc...repetitiile astea zgarie. Simplify it!

 

 

 

Dommnul meu multumesc de apreciere,cand doresti sa vorbim imi poti scrie pe whatsapp !Pupi dumnica dragu si tie!!!

Multumesc mult de apreciere inca o data ,cat despre fumat te vei convinge singur cand ma vei vizita daca miroase a tutun sau nu ,domnul meu totul este parfumat ,prosoapele mele sunt albe,curate parfumate,sunt o tipa destul de atenta cu igiena si cu ceea ce tine de curatenie ,aici locuiesc ,aici dorm ,imi petrec foarte mult timp asa ca nu are cum sa fie ceva ne la locul lui ,repet sunt o tipa foarte curata din toate punctele de vedere,te vei convinge singur de asta cand ma vei vizita!Vis a vis de “My gentlemen “mi se pare foarte frumos sa-mi alint cumva clientii pentru ca eu chiar am doar domni manierati !!!Te pup sa ai o seara frumoasa si cu drag astept vizita ta !
Link spre comentariu

My lady,ca recenzie,esti o femeie frumoasa,multi se caca pe ei numa cand se uita la tine si isi dau drumul instant,felicitari,parerea mea ca nu iti trebuiau sanii mariti,ma rog mai frumosi erau cum te-a lasat mama natura,despre masaj,eu atata iti spun.ia un avion,eventual qatar,astia is mai ieftini,si mars spre Thai,masaj lingam nu poate face orice fata cu viziuni si cu pareri personale despre ea fabuloase....Bafta,si multi barbati incinsi si fara orizont.....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

My lady,ca recenzie,esti o femeie frumoasa,multi se caca pe ei numa cand se uita la tine si isi dau drumul instant,felicitari,parerea mea ca nu iti trebuiau sanii mariti,ma rog mai frumosi erau cum te-a lasat mama natura,despre masaj,eu atata iti spun.ia un avion,eventual qatar,astia is mai ieftini,si mars spre Thai,masaj lingam nu poate face orice fata cu viziuni si cu pareri personale despre ea fabuloase....Bafta,si multi barbati incinsi si fara orizont.....

Dragul meu multumesc pentru recenzie ,dar nu am pareri fabuloase despre mine..sunt un om constient de defectele lui ,nimeni nu este perfect..Imi pare rau ca ti-am lasat impresia asta ,este prima data cand cineva imi spune asta ,cat despre alegerea mea de a-mi marii sanii este alegerea mea si asa ma voi simtii eu mult mai ok ..Seara frumoasa si linistita
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Hello, Ioana

 

Ți-am scris astăzi pe wapp. 88 indiciu. Te rog când ai timp, mi-ar plăcea să reușim o programare, nu neapărat pentru astăzi.

Zi ușoară!

Domnul meu ,ti-am raspuns, imi cer scuze ,am avut programari facute de aseara pentru ziua aceasta!Imi poti scrie pentru o urmatoare programare!Zi frumoasa
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la ea acum câteva luni: o experiență foarte proastă.
Baie foarte murdară, ea a fost foarte detașată și rece.
Masajul relaxant care nu a durat mult, partea erotică a durat foarte puțin!
Eu nu recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Am fost la ea acum câteva luni: o experiență foarte proastă.

Baie foarte murdară, ea a fost foarte detașată și rece.

Masajul relaxant care nu a durat mult, partea erotică a durat foarte puțin!

Eu nu recomand

Eu iti multumesc daca m-ai vizitat ,dar nu inteleg..masajul meu de relaxare dureaza o jumatate de ora si masajul erotic la fel ,respect timpul tuturor ..si vis a vis de baie ..la mine este curat tot timpul,cei care m-au vizitat pot confirma.Iti multumesc ca ti-ai facut timp pentru a-mi scrie cateva randuri !O duminica frumosa sa ai!!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Îmi pare rău dar baie nu a fost curat de loc...

Am intrat, am vorbit 5 minute, am făcut un duș, după masaje și dus.

Timp total a fost 40 minute...și masajul erotic nu a fost erotic de loc și extrem de scurt.

Probabil că nu am avut noroc...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost la ea acum câteva luni: o experiență foarte proastă.

Baie foarte murdară, ea a fost foarte detașată și rece.

Masajul relaxant care nu a durat mult, partea erotică a durat foarte puțin!

Eu nu recomand

 

 

Eu iti multumesc daca m-ai vizitat ,dar nu inteleg..masajul meu de relaxare dureaza o jumatate de ora si masajul erotic la fel ,respect timpul tuturor ..si vis a vis de baie ..la mine este curat tot timpul,cei care m-au vizitat pot confirma.Iti multumesc ca ti-ai facut timp pentru a-mi scrie cateva randuri !O duminica frumosa sa ai!!

ti-am zis ca iti fac recenzie dar nu am avut timp.

 

pot insa sa confirm ca e foarte curat la tine in baie si ca "spablo35" mananca rahat.

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

ti-am zis ca iti fac recenzie dar nu am avut timp.

 

pot insa sa confirm ca e foarte curat la tine in baie si ca "spablo35" mananca rahat.

Multumesc de confirmare domnul meu ,nu vreau sa jignim ..fiecare e liber sa scrie ce vrea !!!Eu am destui domni ce ma viziteaza frecvent care-mi stiu serviciile si tot legat de igiena,eu aici locuiesc repet ,eu nu am cum sa las o baie murdara sa nu ma ocup de tot ce tine de igiena ,eu sunt o femeie extrem de curata !!!
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

200 de lei pentru o finalizare prin laba, sau sunt 2 finalizari?

 

SEX nu faci, din cate inteleg, ci doar masaj si labă

Buna ,nu ofer doua finalizari !Masajul meu include o jumatate de ora de masaj de relaxare profesional si cealalta jumatate de ora masaj erotic cu finalizare prin arta masajului (ofer un masaj calitativ).Oricand vei vrea imi poti scrie pentru o eventuala programare si poti incerca masajul meu cu in incredere!Seara frumoasa!
Link spre comentariu

Buna seara futaciosilor,


 


E prima data cand las o recenzie asa ca aveti un pic de rabdare cu mine. Cu intarziere ptr ca am fost la domnisoara acum o saptamana si ceva vreau sa va povestesc pe scurt intalnirea.


Am fost la superba domnisoara pe B-dul Nicolae Balcescu in apropiere de galeriile Orizont. Locatie din punctul meu de vedere foarte primitoare si stilata. Nota 10. Am contactat domnisoara prin telefon si apoi am continuat prin whatsup. Rezervarea facuta cu aproximativ jumatate de ora inainte. Am ajuns, am urcat fara sa astept in plus. Domnisoara m-a primit la usa imbracata foarte sexy si cu zambetul pe buze, mi-a oferit de baut si am purtat o discutie banala dar placuta dupa care am fost invitat la dus. Apoi am trecut, ea mai mult ca mine la treaba. Prima oara masajul de relaxare a fost unul sublim, facut exact asa cum trebuie(am ceva experienta in ale masajului), practic toti muschii s-au relaxat perfect si apoi a trecut la cel erotic, facut fara graba cu pasiune si cu atentie. Am finalizat prin tehnica masajului(laba bineinteles) dar am plecat foarte fericit si relaxat. Intr-un cuvant: deliciu. M-a lasat sa o ating practic oriunde am vrut eu si fiind vorba de la inceput ca nu ofera sex nu am incercat deloc sa intreb daca ofera ceva mai mult. Domnisoara arata foarte bine dupa gustul meu. Chip atractiv, voce placuta, sani mai micuti dar frumosi si fermi, fundulet bombat, picioare lungi si frumoase, piele catifetala si placuta la atingere. Cateva tatuaje care da nota aparte corpului ei cand este complet dezbracata.


 


Ca note merita cam 10 pe linie, mai ales ca si dupa ce am terminat nu s-a uitat nici un moment la ceas si nici nu a pus mana pe telefon sa vada daca cumva are un urmator client. Per total ptr un masaj de calitate si bine facut merita toti cei 200 lei care i-am lasat cadou. O sa revin cu siguranta. 


Link spre comentariu

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Buna seara futaciosilor,

 

E prima data cand las o recenzie asa ca aveti un pic de rabdare cu mine. Cu intarziere ptr ca am fost la domnisoara acum o saptamana si ceva vreau sa va povestesc pe scurt intalnirea.

Am fost la superba domnisoara pe B-dul Nicolae Balcescu in apropiere de galeriile Orizont. Locatie din punctul meu de vedere foarte primitoare si stilata. Nota 10. Am contactat domnisoara prin telefon si apoi am continuat prin whatsup. Rezervarea facuta cu aproximativ jumatate de ora inainte. Am ajuns, am urcat fara sa astept in plus. Domnisoara m-a primit la usa imbracata foarte sexy si cu zambetul pe buze, mi-a oferit de baut si am purtat o discutie banala dar placuta dupa care am fost invitat la dus. Apoi am trecut, ea mai mult ca mine la treaba. Prima oara masajul de relaxare a fost unul sublim, facut exact asa cum trebuie(am ceva experienta in ale masajului), practic toti muschii s-au relaxat perfect si apoi a trecut la cel erotic, facut fara graba cu pasiune si cu atentie. Am finalizat prin tehnica masajului(laba bineinteles) dar am plecat foarte fericit si relaxat. Intr-un cuvant: deliciu. M-a lasat sa o ating practic oriunde am vrut eu si fiind vorba de la inceput ca nu ofera sex nu am incercat deloc sa intreb daca ofera ceva mai mult. Domnisoara arata foarte bine dupa gustul meu. Chip atractiv, voce placuta, sani mai micuti dar frumosi si fermi, fundulet bombat, picioare lungi si frumoase, piele catifetala si placuta la atingere. Cateva tatuaje care da nota aparte corpului ei cand este complet dezbracata.

 

Ca note merita cam 10 pe linie, mai ales ca si dupa ce am terminat nu s-a uitat nici un moment la ceas si nici nu a pus mana pe telefon sa vada daca cumva are un urmator client. Per total ptr un masaj de calitate si bine facut merita toti cei 200 lei care i-am lasat cadou. O sa revin cu siguranta.

 

Multumesc domnul meu de apreciere si ma bucur din suflet ca ai fost incantat de masajul meu !!!Te astept sa revii cu drag!Imi face deosebita placere sa cunosc domni manierati ca tine !!!!Seara frumoasa!Pupi
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...