Sari la conținut

Ioana un masaj deosebit 0769413338


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept la mine acasa domnilor sa ne relaxam impreuna sunt disponibila pentru domnii manierati care stiu sa aprecieze calitatea ,ofer masaj de relaxare body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tainele masajului ,nu ofer servicii sexuale de nici o natura !!!!Cadoul pentru mine este de 200 ron sedinta de o ora (iti respect timpul tau ,ora este ora nu mai putin).La mine gasiti totul bine igienizat ,prosoape albe parfumate !pupi whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu

"Omagiu" adus Ioanei


 


N-am crezut niciodata ca o sa pot lasa o recenzie, pentru ca nu am reusit sa gasesc nimic iesit din comun pana acum intre toate cele inscrise pe forum.


Ea, prezenta ei, toate lucrurile pe care le-am facut acolo au fost splendide, de fapt nu stiu daca exista adjectiv care sa descrie toate acestea.


Nu-mi place sa descriu amanuntit ceea ce s-a intamplat acolo, dar pentru mine a fost o experienta care a intrecut orice asteptare.


Dupa muulte momente mai putin placute avute cu alte "domnisoare", aici intr-un final am gasit intr-adevar sublimul.


Imi pare nespus de bine ca am putut s-o gasesc intr-un final, poate prea tarziu pentru mine, dar mai bine asa decat niciodata.


Mi-as dori imens s-o mai pot revedea, sa mai pot trai momentele respective, poate si mai intens. 


Din pacate, nu cred ca se va mai putea prea curand, dar voi avea in minte mereu ceea ce am putut "atinge" in seara aceasta.


Sper ca si ea sa-si aduca aminte de mine poate vreodata cand ne vom mai revedea, daca va mai fi posibil...


Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

"Omagiu" adus Ioanei

 

N-am crezut niciodata ca o sa pot lasa o recenzie, pentru ca nu am reusit sa gasesc nimic iesit din comun pana acum intre toate cele inscrise pe forum.

Ea, prezenta ei, toate lucrurile pe care le-am facut acolo au fost splendide, de fapt nu stiu daca exista adjectiv care sa descrie toate acestea.

Nu-mi place sa descriu amanuntit ceea ce s-a intamplat acolo, dar pentru mine a fost o experienta care a intrecut orice asteptare.

Dupa muulte momente mai putin placute avute cu alte "domnisoare", aici intr-un final am gasit intr-adevar sublimul.

Imi pare nespus de bine ca am putut s-o gasesc intr-un final, poate prea tarziu pentru mine, dar mai bine asa decat niciodata.

Mi-as dori imens s-o mai pot revedea, sa mai pot trai momentele respective, poate si mai intens. 

Din pacate, nu cred ca se va mai putea prea curand, dar voi avea in minte mereu ceea ce am putut "atinge" in seara aceasta.

Sper ca si ea sa-si aduca aminte de mine poate vreodata cand ne vom mai revedea, daca va mai fi posibil...

Multumesc mult domnul meu in primul rand ca m-ai vizitat si bineinteles ca apreciezi masajul meu si pentru mine a fost o placere sa te cunosc!Poate totusi vei mai gasii o portitza si ma vei vizita repejor nu se stieIti doresc o seara minunata si oricand cu mare drag iti stau la dispozitie!!!
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Poate ca e buna domnisoara la masaj nu stiu nu am fost la ea.Am indoieli ca masajul de relaxare este foarte bun la ea, pentru ca cu aceasta manichiura nu are cum sa  faca un masaj de relaxare atat de bun.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Poate ca e buna domnisoara la masaj nu stiu nu am fost la ea.Am indoieli ca masajul de relaxare este foarte bun la ea, pentru ca cu aceasta manichiura nu are cum sa  faca un masaj de relaxare atat de bun.

Buna seara domnul meu ,o sa scapi de indoieli atunci cand ma vei vizita!Chiar cu aceasta many fac un masaj profesional de buna calitate!!!!Oricand te poti programa sa incerci !Te pup si sa ai o seara minunata!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Omagiu" adus Ioanei

N-am crezut niciodata ca o sa pot lasa o recenzie, pentru ca nu am reusit sa gasesc nimic iesit din comun pana acum intre toate cele inscrise pe forum.

Ea, prezenta ei, toate lucrurile pe care le-am facut acolo au fost splendide, de fapt nu stiu daca exista adjectiv care sa descrie toate acestea.

Nu-mi place sa descriu amanuntit ceea ce s-a intamplat acolo, dar pentru mine a fost o experienta care a intrecut orice asteptare.

Dupa muulte momente mai putin placute avute cu alte "domnisoare", aici intr-un final am gasit intr-adevar sublimul.

Imi pare nespus de bine ca am putut s-o gasesc intr-un final, poate prea tarziu pentru mine, dar mai bine asa decat niciodata.

Mi-as dori imens s-o mai pot revedea, sa mai pot trai momentele respective, poate si mai intens.

Din pacate, nu cred ca se va mai putea prea curand, dar voi avea in minte mereu ceea ce am putut "atinge" in seara aceasta.

Sper ca si ea sa-si aduca aminte de mine poate vreodata cand ne vom mai revedea, daca va mai fi posibil...

Cum dracu vine asta, nu ai reusit sa gasesti nimic intre toate fetele care sunt inscrise pe forum cand tu ai cont din wekendul trecut?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator lokeren
Reputație: 0

Cum dracu vine asta, nu ai reusit sa gasesti nimic intre toate fetele care sunt inscrise pe forum cand tu ai cont din wekendul trecut?

De ce te bagi tu să strici combinația la oameni?! 🙈

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce te bagi tu să strici combinația la oameni?! 🙈

Incerc sa ma prind care este treaba cu fata asta, de aratat pare ca arata bine dar sincer cand vad asa recenzii dubioase sunt un mare turn off. Cred ca asemenea recenzii mai mult ii fac rau.

Dupa asemenea recenzii ma simt ca atunci când eram copil si ma duceam sa îmi cumpar blugi de pe Lipscani.)))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Incerc sa ma prind care este treaba cu fata asta, de aratat pare ca arata bine dar sincer cand vad asa recenzii dubioase sunt un mare turn off. Cred ca asemenea recenzii mai mult ii fac rau.

Dupa asemenea recenzii ma simt ca atunci când eram copil si ma duceam sa îmi cumpar blugi de pe Lipscani.)))

Domnul meu scump ,vino incearca masajul meu si dupa poti scrie ce vrei tu ,dar cu siguranta iti vei schimba opinia despre mine !La mine vei gasii cu adevarat calitate ,un masaj bine facut si cu multa dedicare si pasiune !!!whatsapp me oricand doresti o eventuala programare,iti stau la dispozitie!Seara minunata in continuare!
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Incerc sa ma prind care este treaba cu fata asta, de aratat pare ca arata bine dar sincer cand vad asa recenzii dubioase sunt un mare turn off. Cred ca asemenea recenzii mai mult ii fac rau.

Dupa asemenea recenzii ma simt ca atunci când eram copil si ma duceam sa îmi cumpar blugi de pe Lipscani.)))

Vis-a-vis de recenzii, nu au de ce sa mi faca rau este opinia domnilor ce ma viziteaza ,eu le multumesc pentru timpul acordat de a- mi lasa recenzie si ma bucura atunci cand stiu ca oamenii pleaca multumiti de la mine!!!
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Vis-a-vis de recenzii, nu au de ce sa mi faca rau este opinia domnilor ce ma viziteaza ,eu le multumesc pentru timpul acordat de a- mi lasa recenzie si ma bucura atunci cand stiu ca oamenii pleaca multumiti de la mine!!!

Si scuze ca am intervenit in discutia voastra ,stiu ca nu este frumos dar erau niste aspecte legate de mine !
Link spre comentariu

Crezi ca e ceva sigur in viata asta? Pune-ti pula-n mainile ei si vezi ce se intampla cu ea si cu tine...tu insuti daca o vizitezi de 5 ori nu va fi la fel si cum te poti astepta ca real si natural, sa gasesti un singur fel de recenzii care sa-ti dea un turn on??!! Daca iti place fizic, vorbeste frumos, dupa cum vezi, rau n-are ce sa fie...o mai ghidezi daca nu e indeajus de indemanatica, pe gustul tau, dar eu cred ca este...si cu asta-basta. Nu e robot.

 

 

Incerc sa ma prind care este treaba cu fata asta, de aratat pare ca arata bine dar sincer cand vad asa recenzii dubioase sunt un mare turn off. Cred ca asemenea recenzii mai mult ii fac rau.

Dupa asemenea recenzii ma simt ca atunci când eram copil si ma duceam sa îmi cumpar blugi de pe Lipscani.)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello , am vizitat si eu pe domnisoare sapt trecuta daca nu ma insel , am tot uitat sa-i fac recenzie ... am gasit-o aici pe site , am abordat-o pe watsup unde a fost f amabila , mi-a trimis si 4-5 poze parca cu ea  , am stabilit o ora de intalnire ... locatia undeva pe magheru cam greu cu parcarea dar am fost norocs si am gasit f app :) domnisoare ma asteptat intr-un echipament f sexy :)) pe tocuri era chiar mai inalta ca mine eu avand 1.80 :) foarte foarte frumoasa si sexy m-a fermecat de cum am vazut-o , mi-a oferit ceva de baut am stat putin de vb dupa care mi-a dat un prosop curat si am fugit la dus ...dupa care am trecut la actiune .... am trecut pe burta si a inceput domnisoara un masaj f bine executat , ma asteptam sa ma unga cu ulei si sa se frece de mine :) dar nu a fost asa .. chiar se pricepe , nu a fost deloc grabita f atenta cu mine ... dupa care am trecut la masjul erotic ... chiar daca practic este o laba sa zic asa a fost foarte foarte excitant , eu fiind de fel mai gentelman sau mai timid :D ... a vaz probabil cas mai prostut chiar mi-a zis ca o pot atinge si eu :)) m-am mai relaxat putin si m-am bucurat de curul eu superb si de pasarica ei minunata unde am dat si de un perging , ce sa mai are o pasarica minunata (as fi vrut sa o ling putin :D) , dar nu cred ca accepta ,asa ca a fost ok si doar cateva atingeri ... am ejaculat glorios daca nu ma insel chiar pe sanii ei frecandu-se de  mine :) ... m-am simtit f bine cu ea , chiar am de gand sa o mai vizitez cat de curand ... ii dau un 10 cu felicitari , si chiar va pot recomanda daca vreti o fata f frumoasa si foarte sexy sa va petreci 1h de relaxare  in compania ei .

Te pup bby si abia astept sa te revad .  :*  :inlovee

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Hello , am vizitat si eu pe domnisoare sapt trecuta daca nu ma insel , am tot uitat sa-i fac recenzie ... am gasit-o aici pe site , am abordat-o pe watsup unde a fost f amabila , mi-a trimis si 4-5 poze parca cu ea , am stabilit o ora de intalnire ... locatia undeva pe magheru cam greu cu parcarea dar am fost norocs si am gasit f app :) domnisoare ma asteptat intr-un echipament f sexy :)) pe tocuri era chiar mai inalta ca mine eu avand 1.80 :) foarte foarte frumoasa si sexy m-a fermecat de cum am vazut-o , mi-a oferit ceva de baut am stat putin de vb dupa care mi-a dat un prosop curat si am fugit la dus ...dupa care am trecut la actiune .... am trecut pe burta si a inceput domnisoara un masaj f bine executat , ma asteptam sa ma unga cu ulei si sa se frece de mine :) dar nu a fost asa .. chiar se pricepe , nu a fost deloc grabita f atenta cu mine ... dupa care am trecut la masjul erotic ... chiar daca practic este o laba sa zic asa a fost foarte foarte excitant , eu fiind de fel mai gentelman sau mai timid :D ... a vaz probabil cas mai prostut chiar mi-a zis ca o pot atinge si eu :)) m-am mai relaxat putin si m-am bucurat de curul eu superb si de pasarica ei minunata unde am dat si de un perging , ce sa mai are o pasarica minunata (as fi vrut sa o ling putin :D) , dar nu cred ca accepta ,asa ca a fost ok si doar cateva atingeri ... am ejaculat glorios daca nu ma insel chiar pe sanii ei frecandu-se de mine :) ... m-am simtit f bine cu ea , chiar am de gand sa o mai vizitez cat de curand ... ii dau un 10 cu felicitari , si chiar va pot recomanda daca vreti o fata f frumoasa si foarte sexy sa va petreci 1h de relaxare in compania ei .

Te pup bby si abia astept sa te revad . :* :inlovee

Multumesc mult domnul meu pentru apreciere,ma bucur mult ca te-ai simtit bine si confortabil la mine !!!Cu mult drag te astept sa revii ,iti stau la dispozitie!!!Pupi si sa ai o noapte linistita!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost la domnisoara, si pot vb doar la superlativ. Este o fata foarte draguta, amabila, care te face sa te simti incredibil.

Igiena este de 10+

Apartament in bloc vechi, zona centrala

Muzica din timpul sedintei este super faina(acelasi playlist il am si in masina. I am spus si ei :) )

Prosoape curate, papuci curati, baie dotata cu tot ce ai nevoie.

Masaj body to body incredibil, piele fina.

D2d aprox 1 ora(+- 3,4 min)

Racoritoare in frigider, aer conditionat...

Dupa finalizare a continuat pana mi-au tremurat picioarele.

Ps: am fost acum aproximativ o luna, iar programarea a fost respectata de ambele prti. Confirmat cu o ora inainte, si am reconfirmat cu putin timp inainte sa ajung(gen cand am plecat de acasa), pt a ma asigura ca totul e ok, si intr un fel sa o asigur si pe ea ca ajung.

Te pup si sper sa ne vedem curand

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Am fost la domnisoara, si pot vb doar la superlativ. Este o fata foarte draguta, amabila, care te face sa te simti incredibil.

Igiena este de 10+

Apartament in bloc vechi, zona centrala

Muzica din timpul sedintei este super faina(acelasi playlist il am si in masina. I am spus si ei :) )

Prosoape curate, papuci curati, baie dotata cu tot ce ai nevoie.

Masaj body to body incredibil, piele fina.

D2d aprox 1 ora(+- 3,4 min)

Racoritoare in frigider, aer conditionat...

Dupa finalizare a continuat pana mi-au tremurat picioarele.

Ps: am fost acum aproximativ o luna, iar programarea a fost respectata de ambele prti. Confirmat cu o ora inainte, si am reconfirmat cu putin timp inainte sa ajung(gen cand am plecat de acasa), pt a ma asigura ca totul e ok, si intr un fel sa o asigur si pe ea ca ajung.

Te pup si sper sa ne vedem curand

Multumesc mult domnul meu pentru apreciere si pentru ca m-ai vizitat,ma bucur mult ca te-ai simtit bine la mine,oricand cu mare drag iti stau la dispozitie !Te pup sa ai o zi minunata !!!
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

My gentlemen anunt aici cand sunt disponibila posibil pana la 23:00 sa nu mai am nici un loc ,dar dupa 23:00 astept programarile voastre pana dimi 4,5 asa cum v-am obisnuit!pupi whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept la mine acasa domnilor sa ne relaxam impreuna sunt disponibila pentru domnii manierati care stiu sa aprecieze calitatea ,ofer masaj de relaxare body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tainele masajului ,nu ofer servicii sexuale de nici o natura !!!!Cadoul pentru mine este de 200 ron sedinta de o ora (iti respect timpul tau ,ora este ora nu mai putin).La mine gasiti totul bine igienizat ,prosoape albe parfumate !pupi whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept la mine acasa domnilor sa ne relaxam impreuna sunt disponibila pentru domnii manierati care stiu sa aprecieze calitatea ,ofer masaj de relaxare body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tainele masajului ,nu ofer servicii sexuale de nici o natura !!!!Cadoul pentru mine este de 200 ron sedinta de o ora (iti respect timpul tau ,ora este ora nu mai putin).La mine gasiti totul bine igienizat ,prosoape albe parfumate !pupi whatsapp me 0769401506

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost luni la domnisoara cu programare facuta pe whatsapp. I-am spus ora de intalnire cu 1 h de confirmare inainte. Locatia este pe Magheru si ajuns in zona am fost coordonat de ea spre apartament. Am fost intampinat frumos de ea in apartament si intrebat daca vreau ceva de baut. Am cerut apa, insetat fiind, si am stat de vorba. Dupa am intrat la dus cu prosop curat oferit de ea. Dupa dus am intrat in camera de masaj cu aer conditionat. M-am intins pe pat pe spate si a inceput masajul de relaxare facut profesionist si cu multa atentie (m-a masat si pe talpi). Dupa vreo 20-30 minute (nu stiu daca am estimat bine) m-am intors cu fata pentru masajul erotic. Este permisiva in limita bunului simt si chiar ea m-a rugat sa o ating  :D . Mi-a spus ca e genul  mai vorbareata si mai deschisa eu nefiind prea vorbaret. Dar am simtit ca pot sa ma deschid fata de ea si sa ii spun ce ma framanta pentru ca e intelegatoare si empatica. Am avut o partenera de discutie exceptionala si ne-am inteles reciproc. Am uitat sa zic ca are o pisica draguta cu care m-am jucat. Per total m-am simtit bine. Pret 200 ron si eu zic ca este decent pentru un masaj bine executat cu atentie si pasiune de la o fata cu mult bun simt si draguta. 

 

Multumesc pentru ca m-ai facut sa ma simt bine si in siguranta alaturi de tine!  :first

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Crezi ca e ceva sigur in viata asta? Pune-ti pula-n mainile ei si vezi ce se intampla cu ea si cu tine...tu insuti daca o vizitezi de 5 ori nu va fi la fel si cum te poti astepta ca real si natural, sa gasesti un singur fel de recenzii care sa-ti dea un turn on??!! Daca iti place fizic, vorbeste frumos, dupa cum vezi, rau n-are ce sa fie...o mai ghidezi daca nu e indeajus de indemanatica, pe gustul tau, dar eu cred ca este...si cu asta-basta. Nu e robot.

 

 

 

 

Salutare.

 

Ai fost la Ioana?

 

O recomanzi?

 

Am încredere în gusturile tale.

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Am fost luni la domnisoara cu programare facuta pe whatsapp. I-am spus ora de intalnire cu 1 h de confirmare inainte. Locatia este pe Magheru si ajuns in zona am fost coordonat de ea spre apartament. Am fost intampinat frumos de ea in apartament si intrebat daca vreau ceva de baut. Am cerut apa, insetat fiind, si am stat de vorba. Dupa am intrat la dus cu prosop curat oferit de ea. Dupa dus am intrat in camera de masaj cu aer conditionat. M-am intins pe pat pe spate si a inceput masajul de relaxare facut profesionist si cu multa atentie (m-a masat si pe talpi). Dupa vreo 20-30 minute (nu stiu daca am estimat bine) m-am intors cu fata pentru masajul erotic. Este permisiva in limita bunului simt si chiar ea m-a rugat sa o ating  :D . Mi-a spus ca e genul  mai vorbareata si mai deschisa eu nefiind prea vorbaret. Dar am simtit ca pot sa ma deschid fata de ea si sa ii spun ce ma framanta pentru ca e intelegatoare si empatica. Am avut o partenera de discutie exceptionala si ne-am inteles reciproc. Am uitat sa zic ca are o pisica draguta cu care m-am jucat. Per total m-am simtit bine. Pret 200 ron si eu zic ca este decent pentru un masaj bine executat cu atentie si pasiune de la o fata cu mult bun simt si draguta. 

 

Multumesc pentru ca m-ai facut sa ma simt bine si in siguranta alaturi de tine!  :first

Multumesc mult domnul meu ,ma bucur ca te-am cunoscut ,oricand cu mare drag iti stau la dispozitie pentru o urmatoare revedere!Ma bucur ca te -ai simtit ok si in siguranta si te-ai deschis fatza de mine (intai de toate suntem si oameni)!Te pup si seara frumoasa scumpul meu!!!
Link spre comentariu

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

My gentlemen, va astept sa ma vizitati si astazi seara, asa cum v-am obisnuit sunt disponibila pentru voi pana dimi 4,5 .Astept programarile voastre pe whatsapp 0769401506

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...