Sari la conținut

Ioana un masaj deosebit 0769413338


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Noul tarif imi taie avantul.

As fi inteles nivelul daca erau incluse :

Masaj prostatic

Finalizare cu gatul si clavicula

Dus impreuna

Finalizare intre sani/ cu sanii.

🤗😔😞

 

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
La 18.12.2020 la 14:07, ioanadarker a spus:

Buna ,nu cred ca te am facut subtil prost nu-mi permit sa-mi jignesc eventualii clienti ,cat despre block am dreptul de a-mi selecta clientii si de a vorbii cu cine poarta o conversatie ok!Am spus clar ce ofer tuturor m-am repetat in nenumarate randuri ..Acum nu pot oferii dekt masaj de relaxare soft si erotic (mangaieri din partea mea cu mainile si din partea ta dar dekt in zona intima momentan pt k sunt operata de 2 luni doar si atat pot oferii momentan pana in ianuarie,body nu fac momentan)

1. Mă rog.. ai zis ceva de genul că sunt singurul care nu înțelege, sau ceva de genul acesta.
- Ok, ai dreptul de a selecta, ok, am înțeles. În legătură cu conversația nu înțeleg ce nu a fost „ok” pentru tine.
Nu te-am înjurat, nu te-am jignit, nimic.
-Faza e că, nu toată lumea e la cheremul tău, și nu toți pot sta pe telefoane 24 din 24.
Când se stabilește o chestie, se stabiliește de comun-acord.

Dacă cel de la capătul celălalt nu ți-a zis că poate și el atunci, asta nu înseamnă că e nesimțit.
2. Altă chestie, m-ai luat la mișto, sau m-ai făcut băutor/beat sau ceva de genul. Eu nu cred că există persoană care să nu se hidrateze. Tu doar mănânci și atât ? Nu știam că ai o problemă cu oamenii care îngurgitează orice tip de lichid. Nu am văzut să scrie pe nicăieri asta.
3. Altă chestie mi-ai cerut o poză cu mine, ți-am dat, dar nici nu a apucat să se trimită că tu deja-mi dădusei block.
Ți se pare ok ce ai făcut ?
Nush, zic și eu.
Eu nu văd nimic anormal la mine în asta. Să zică ceilalți dacă am greșit undeva.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Acum 1 oră, hedonis91 a spus:

1. Mă rog.. ai zis ceva de genul că sunt singurul care nu înțelege, sau ceva de genul acesta.
- Ok, ai dreptul de a selecta, ok, am înțeles. În legătură cu conversația nu înțeleg ce nu a fost „ok” pentru tine.
Nu te-am înjurat, nu te-am jignit, nimic.
-Faza e că, nu toată lumea e la cheremul tău, și nu toți pot sta pe telefoane 24 din 24.
Când se stabilește o chestie, se stabiliește de comun-acord.

Dacă cel de la capătul celălalt nu ți-a zis că poate și el atunci, asta nu înseamnă că e nesimțit.
2. Altă chestie, m-ai luat la mișto, sau m-ai făcut băutor/beat sau ceva de genul. Eu nu cred că există persoană care să nu se hidrateze. Tu doar mănânci și atât ? Nu știam că ai o problemă cu oamenii care îngurgitează orice tip de lichid. Nu am văzut să scrie pe nicăieri asta.
3. Altă chestie mi-ai cerut o poză cu mine, ți-am dat, dar nici nu a apucat să se trimită că tu deja-mi dădusei block.
Ți se pare ok ce ai făcut ?
Nush, zic și eu.
Eu nu văd nimic anormal la mine în asta. Să zică ceilalți dacă am greșit undeva.

Buna esti foarte suparat si nu-mi dau seama de ce ,niciodata nu am blocat pe nimeni degeaba si da am dreptul sa aleg cui ii ofer serviciile mele si cui nu..Daca am vorbit cumva de o eventuala intalnire probabil ca nu a ramas batuta in cuie ca nu ai confirmat ,niciodata nu am pus pe nimeni pe drum aiurea sau nu stiu la ce te referi exact!Cat despre baut nu stiu daca m-ai sunat..eu sunt destul de atenta la fiecare cum imi vorbeste,ce vorbeste si daca mi s-a parut imi cer eu scuze pentru asta,de obicei nu ma insel,dar se poate intampla ..scuzele mele daca te-ai simtit rau din vina mea!

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Acum 2 minute, ioanadarker a spus:

Buna esti foarte suparat si nu-mi dau seama de ce ,niciodata nu am blocat pe nimeni degeaba si da am dreptul sa aleg cui ii ofer serviciile mele si cui nu..Daca am vorbit cumva de o eventuala intalnire probabil ca nu a ramas batuta in cuie ca nu ai confirmat ,niciodata nu am pus pe nimeni pe drum aiurea sau nu stiu la ce te referi exact!Cat despre baut nu stiu daca m-ai sunat..eu sunt destul de atenta la fiecare cum imi vorbeste,ce vorbeste si daca mi s-a parut imi cer eu scuze pentru asta,de obicei nu ma insel,dar se poate intampla ..scuzele mele daca te-ai simtit rau din vina mea!

 

Acum 1 oră, hedonis91 a spus:

1. Mă rog.. ai zis ceva de genul că sunt singurul care nu înțelege, sau ceva de genul acesta.
- Ok, ai dreptul de a selecta, ok, am înțeles. În legătură cu conversația nu înțeleg ce nu a fost „ok” pentru tine.
Nu te-am înjurat, nu te-am jignit, nimic.
-Faza e că, nu toată lumea e la cheremul tău, și nu toți pot sta pe telefoane 24 din 24.
Când se stabilește o chestie, se stabiliește de comun-acord.

Dacă cel de la capătul celălalt nu ți-a zis că poate și el atunci, asta nu înseamnă că e nesimțit.
2. Altă chestie, m-ai luat la mișto, sau m-ai făcut băutor/beat sau ceva de genul. Eu nu cred că există persoană care să nu se hidrateze. Tu doar mănânci și atât ? Nu știam că ai o problemă cu oamenii care îngurgitează orice tip de lichid. Nu am văzut să scrie pe nicăieri asta.
3. Altă chestie mi-ai cerut o poză cu mine, ți-am dat, dar nici nu a apucat să se trimită că tu deja-mi dădusei block.
Ți se pare ok ce ai făcut ?
Nush, zic și eu.
Eu nu văd nimic anormal la mine în asta. Să zică ceilalți dacă am greșit undeva.

Ar trebuii sa intelegi ca nimeni nu este blocat degeaba,ceva m-a deranjat!Nu sunt absurda,dar intr-adevar imi place sa mi se ofere respect atata timp cat si eu la randul meu respect!Dimineata placuta 

Link spre comentariu
La 11.01.2021 la 5:00, ioanadarker a spus:

Buna esti foarte suparat si nu-mi dau seama de ce ,niciodata nu am blocat pe nimeni degeaba si da am dreptul sa aleg cui ii ofer serviciile mele si cui nu..Daca am vorbit cumva de o eventuala intalnire probabil ca nu a ramas batuta in cuie ca nu ai confirmat ,niciodata nu am pus pe nimeni pe drum aiurea sau nu stiu la ce te referi exact!Cat despre baut nu stiu daca m-ai sunat..eu sunt destul de atenta la fiecare cum imi vorbeste,ce vorbeste si daca mi s-a parut imi cer eu scuze pentru asta,de obicei nu ma insel,dar se poate intampla ..scuzele mele daca te-ai simtit rau din vina mea!

Nu îți dai seama de ce ? înseamnă că tu ai probleme, sau tu ești cea care bea.
Nu a rămasă bătut în cuie și nu am confirmat pentru că tu ziceai numai după 11-12 noaptea și eu nu stau să mă cert cu poliția/să-mi iau amendă din cauza asta.
Și nu, nu te-am sunat. Și ei, uite că de data asta te-nșeli, și nu, la mine nu se poate întâmpla.
„scuzele” pentru mine nu au nicio valoare. Dacă chiar vrei să-ți ceri scuze, mă scoți de la block.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Acum 19 minute, grey wolf a spus:

Ioana pune și cu spatele ultima poza sa vedem cum îți cade blăniță la spateee, lunga ,scurtaaaa😘🤪

Complicat domnul meu sa-mi fac singura poze de la spate 🙃

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

Am facut si eu o vizita Ioanei, si pot spune ca am ramas placut impresionat. Programarea facuta pe whatsapp, si confirmata cu o ora inainte. 

Locatia e foarte curata, dotata cu cele necesare: prosop curat, papuci, gel de dus etc.

Masajul de nota 10. A inceput cu un masaj de relaxare dupa care trecut la masajul erotic. Am reusit doua finalizari intr-o ora, avand in vedere la cat de bine arata tipa si cum se pricepe la masaj, nici nu a fost greu.

A fost o experienta misto si o recomand pentru doritorii de masaj.

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Acum 3 minute, warky a spus:

Salutare,

Am facut si eu o vizita Ioanei, si pot spune ca am ramas placut impresionat. Programarea facuta pe whatsapp, si confirmata cu o ora inainte. 

Locatia e foarte curata, dotata cu cele necesare: prosop curat, papuci, gel de dus etc.

Masajul de nota 10. A inceput cu un masaj de relaxare dupa care trecut la masajul erotic. Am reusit doua finalizari intr-o ora, avand in vedere la cat de bine arata tipa si cum se pricepe la masaj, nici nu a fost greu.

A fost o experienta misto si o recomand pentru doritorii de masaj.

Multumesc mult domnul meu pentru timpul acordat unei recenzii pentru mine,ma bucur ca te-ai simtit bine si oricand esti binevenit !!!Pupi😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

O cunosc pe Ioana de prin vara, dinainte sa isi aduca "imbunatatiri", am tot zis insa nu am apucat sa ii fac o recenzie, reticenta mea datorandu-se si faptului ca nu prea am eu treaba cu masajul si de obicei caut alte servicii.

Ea e singura pentru care am facut exceptie si am vizitat-o regulat in ciuda faptului ca ofera doar servicii de masaj. Si mie mi-e greu sa imi explic de ce , probabil e combinatia fericita intre personalitatea ei calma si relaxanta, aspectul fizic care ma duce cu gandul la cu totul alte scenarii decat cele permise (dar cateodata ceea ce nu poti avea e mai interesant decat ceea ce iti e intotdeauna la indemana). Iar masajul erotic este cireasa de pe tort. Cu timpul am ajuns sa ne cunoastem din ce in ce mai bine, iar astazi pot sa zic ca are nota 10 de la mine pentru masaj (nu 7.5, asa cum am tachinat-o mai devreme 😁).

In concluzie e prima maseuza pe care o recomand cu caldura. Daca veti fi pe aceeasi lungime de unda, cu siguranta veti avea parte de momente foarte frumoase cu ea.

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Acum 10 ore, undoomed a spus:

O cunosc pe Ioana de prin vara, dinainte sa isi aduca "imbunatatiri", am tot zis insa nu am apucat sa ii fac o recenzie, reticenta mea datorandu-se si faptului ca nu prea am eu treaba cu masajul si de obicei caut alte servicii.

Ea e singura pentru care am facut exceptie si am vizitat-o regulat in ciuda faptului ca ofera doar servicii de masaj. Si mie mi-e greu sa imi explic de ce , probabil e combinatia fericita intre personalitatea ei calma si relaxanta, aspectul fizic care ma duce cu gandul la cu totul alte scenarii decat cele permise (dar cateodata ceea ce nu poti avea e mai interesant decat ceea ce iti e intotdeauna la indemana). Iar masajul erotic este cireasa de pe tort. Cu timpul am ajuns sa ne cunoastem din ce in ce mai bine, iar astazi pot sa zic ca are nota 10 de la mine pentru masaj (nu 7.5, asa cum am tachinat-o mai devreme 😁).

In concluzie e prima maseuza pe care o recomand cu caldura. Daca veti fi pe aceeasi lungime de unda, cu siguranta veti avea parte de momente foarte frumoase cu ea.

Multumesc mult domnul meu pentru recenzie,pentru apreciere si pentru timpul acordat unei recenzii !Oricand cu mare drag te mai astept!pupi❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Acum 16 ore, adrianaditu a spus:

Revizitat domnișoara dupa o perioada de timp .După cum am mai spus este o fata minunată chiar pleci relaxat de la ea. Am vizitat multe saloane de masaj dar pt mine aici m am simtit cel mai bine.

Multumesc domnul meu ca m-ai tevizitat ,oricand cu drag!

Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Chiar acum, ioanadarker a spus:

My gentlemen,imi cer scuze pentru apelurile si mesajele nepreluate ,dar am acut o zi f plina ,mai am locuri libere de la 20:15 pana tarziu pana puteti si voi whatsapp me pentru urmatoarele programari 0769401506..Nu uitati in fiecare dimineata de la 10:00 pana seara la 18:00 pretul este de 250 ron !pupi

Si dupa 18:00 care e pretzul iubita?

Link spre comentariu

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
La 20.01.2021 la 4:42, vreaunokian8 a spus:

nu crezi ca esti cam penibila cand repeti la nesfarsit "domnul meu" si "my gentleman"? 

te inseli....ea foloseste pluralul i.e. "my gentlemen"

te-ai suparat my gentleman? 😂😆

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...