Sari la conținut

Ioana un masaj deosebit 0769413338


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Cine ajunge pe la tine...după ce cumpără brad , cadouri , costum de Moș...și face aprovizionarea.

Ceva masaj karsai ?

Finalizare cu gatul și clavicula , in poziția " vioara,"?

Locația....sectorul 1 este mare....

Mulțumim....

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Cine ajunge pe la tine...după ce cumpără brad , cadouri , costum de Moș...și face aprovizionarea.

Ceva masaj karsai ?

Finalizare cu gatul și clavicula , in poziția " vioara,"?

Locația....sectorul 1 este mare....

Mulțumim....

Cred ajunge cine isi doreste. Sunt disponibila. Astept cu placere sa va primesc. Da mi un WhatsApp si vorbim despre fanteziile tale si ce ne place la amandoi eu sunt open minded

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

astazi ma gasiti seara pe la 20 00 cred ajung o sa va anunt cand sunt disponibila pentru programari am si whatsapp 0769401506 astazi seara ma gasiti. sunt curioasa cine imi face a doua recenzie

Sunt disponibila pentru programari va invit sa va relaxati alaturi de mine prin masajul meu

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Poate îmi place mie masajul mai strong bby și d aia ți am dat 9.5 pana la urma ești femeie și eu sportiv... Sunt obișnuit cu masaj sportiv

Perfect o sa tin cont

Sa imi spui mai tare data viitoare te rog te sarut si te mai astept sa incercam pana iese perfect sa imi spui tot ce iti place

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Cred ajunge cine isi doreste. Sunt disponibila. Astept cu placere sa va primesc. Da mi un WhatsApp si vorbim despre fanteziile tale si ce ne place la amandoi eu sunt open minded

Eu doresc ceva concret....masaj karsai plus finalizare in " vioara ". In fine , poate compensezi cu altceva...tot masaj evident.

De fapt unde se află locația ?

Brunettes rules , oh ,yeah !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Eu doresc ceva concret....masaj karsai plus finalizare in " vioara ". In fine , poate compensezi cu altceva...tot masaj evident.

De fapt unde se află locația ?

Brunettes rules , oh ,yeah !

vorbim whatsapp fanteziile tale. daca pot ma mulez cu drag pe ele. 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

astazi sunt disponibila si cred ma gasiti incepand cu  12 30 - 12 45 pentru programari. va astept sa exploram impreuna placerile rafinate senzuale intr-o maniera relaxanta ale masajului meu. 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

astazi sunt disponibila si cred ma gasiti incepand cu  12 30 - 12 45 pentru programari. va astept sa exploram impreuna placerile rafinate senzuale intr-o maniera relaxanta ale masajului meu. 

Va astept

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Serios ? Să te-ntrebe cineva ce îți dorești ca să fie mai bine să te simți mai bine, ca să te simți perfect ? Așa ceva ? În România :o ?

eu te invit la mine sa te convingi singur sa vezi ca imi place sa ascult sa comunicam este mai simplu cand imi spui ce iti place decat sa ma lasi sa ghicesc. 

si daca pot ma mulez pe asta

si daca tot te invit si vei veni poti apoi sa spui tuturor daca a fost ok si eu am fost ascultatoare sau nu. . . doar sa nu imi ceri ceva ce nu fac 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Serios ? Să te-ntrebe cineva ce îți dorești ca să fie mai bine să te simți mai bine, ca să te simți perfect ? Așa ceva ? În România :o ?

deci ramane o intalnire da ? ia-o si tu ca pe o invitatie esti invitatul meu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai am ieșit de la Ioana si desi doream sa fiu in modul incognito pe acest forum, am promis ca las un review.

 

Locatia este vizavi de Hotel Lido, intr un apartament micuț, cu 2 camere, închiriat in regim hotelier, care arată binișor, insă nu prea ai unde sa parchezi (deci recomand sa veniți cu taxi sau metrou). Mai are o colega pe care însă nu am văzut o.

 

ÃŽntâlnirea a fost de nota 10+, plusul fiind pt ca a reușit să mi trosneasca spatele ca un adevarat chiropractician ðŸ˜. De asemenea frumusețea ei mi a depășit cu mult asteptarile iar conversația dintre noi a fost plăcută.

 

Ca sa dau si eu un minus pt ceva :) - mi a fost f greu sa ma abțin să nu i pup fundul... arata ff bine si a f greu sa mă abțin 🤦â€â™‚ï¸

 

Ca sa dau si note:

Locație 10

Masaj relaxare 10+

Masaj erotic 10

Aspect fizic 12+

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai am ieșit de la Ioana si desi doream sa fiu in modul incognito pe acest forum, am promis ca las un review.

 

Locatia este vizavi de Hotel Lido, intr un apartament micuț, cu 2 camere, închiriat in regim hotelier, care arată binișor, insă nu prea ai unde sa parchezi (deci recomand sa veniți cu taxi sau metrou). Mai are o colega pe care însă nu am văzut o.

 

Întâlnirea a fost de nota 10+, plusul fiind pt ca a reușit să mi trosneasca spatele ca un adevarat chiropractician . De asemenea frumusețea ei mi a depășit cu mult asteptarile iar conversația dintre noi a fost plăcută.

 

Ca sa dau si eu un minus pt ceva :) - mi a fost f greu sa ma abțin să nu i pup fundul... arata ff bine si a f greu sa mă abțin ‍♂

 

Ca sa dau si note:

Locație 10

Masaj relaxare 10+

Masaj erotic 10

Aspect fizic 12+

Dar de ce nu l-ai pupat????????????????

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pt ca anuntul ei specifica ca face doar masaj iar cei 7 ani de acasă si bunele mele maniere m au facut sa respect relația maseuza - client.

 

Dar deja am stabilit că ne vom revedea si saptamana viitoare si voi întreba atunci daca acest lucru este permis si voi posta aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Tocmai am ieșit de la Ioana si desi doream sa fiu in modul incognito pe acest forum, am promis ca las un review.

 

Locatia este vizavi de Hotel Lido, intr un apartament micuț, cu 2 camere, închiriat in regim hotelier, care arată binișor, insă nu prea ai unde sa parchezi (deci recomand sa veniți cu taxi sau metrou). Mai are o colega pe care însă nu am văzut o.

 

ÃŽntâlnirea a fost de nota 10+, plusul fiind pt ca a reușit să mi trosneasca spatele ca un adevarat chiropractician ðŸ˜. De asemenea frumusețea ei mi a depășit cu mult asteptarile iar conversația dintre noi a fost plăcută.

 

Ca sa dau si eu un minus pt ceva :) - mi a fost f greu sa ma abțin să nu i pup fundul... arata ff bine si a f greu sa mă abțin 🤦â€â™‚ï¸

 

Ca sa dau si note:

Locație 10

Masaj relaxare 10+

Masaj erotic 10

Aspect fizic 12+

Iti multumesc si te mai astept cu mult drag ... un domn

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Pt ca anuntul ei specifica ca face doar masaj iar cei 7 ani de acasă si bunele mele maniere m au facut sa respect relația maseuza - client.

 

Dar deja am stabilit că ne vom revedea si saptamana viitoare si voi întreba atunci daca acest lucru este permis si voi posta aici.

dupa cum ziceam un domn... oricand cu drag data viitoare eu te pup 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...