Jump to content

Ioana un masaj deosebit 0769401506

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Super Premium

Gentlemen, lucrez in aceasta noapte - va stau la dispozitie pentru programari incepand cu orele 20 00  pentru cei care nu au apucat inainte sper sa fiu cadoul vostru sexy suav si elegant de dupa Craciun asa cum merita orice barbat sa se relaxeze.

tensionat de sarbatori ? eu sunt solutia - iti voi oferi atentia, intimitatea, respectul, relaxarea si erotismul de care ai nevoie intr-un cadru discret si elegant la mine. 

whapp pt programari va astept

0769401506

astazi incep pe la 20 00 pm

22 45 - 23 00 voi fi iarasi libera sunt busy un pic acum 

gentlemen, va astept tonight 

• Super Premium

Topicul meu este

https://nimfomane.com/forum/topic/147799-ioana-un-masaj-deosebit-0769401506/

gasiti toate informatiile aici si programul meu

fac doar masaj erotic si va astept cu drag

ma puteti contacta la 

0769401506 unde am si whatsapp 

Lucrez in aceasta noapte Va astept la mine Am whatsapp 0769401506 imi puteti scrie pentru programari. ma gasiti all night long. 

Fratilor, am fost astazi la Ioana... I-am promis ca revin cu un feedback, chiar daca nu am experienta, iata-ma!

Asadar, astazi am vizitat-o pe Ioana (undeva pe Magheru) si nu regret asta. I

Am sunat-o si in 20 de minute am fost in fata usii. Am ciocanit si o voce calda (de dupa usa) mi-a spus: intra... Mi-a fost teama sa nu nimeresc pe la administratorul de bloc 🤣 Ioana e o tipa misto, cu un corp bronzat si niste sani super!! Am facut cunostinta si m-a servit cu un suc (dragut din partea ta) iar apoi am trecut la actiune: pus pe burta, masat cu ulei si apoi hopa pe spate cu nivelu ridicat si dupa cateva minute terminat. A fost o experienta super. Imi pare rau ca nu am fost "dragut" cu tine, dar deh, lipsa de experienta. Dupa cum spuneam: nu sunt in masura sa dau note, dar am s-o fac totusi. Nu trebuie sa va ghidati dupa recenzia mea, dar nu uitati ca, a fost prima mea experienta.

Corp ioana: 9

Igiena: 9.5

Masaj: 9

Servire: 9.5

In rest... Toate bune si frumoasa.

Success!!

• Like 2

Am fost astazi la Ioana, fiind prima mea experienta de genul. Am vorbit pe whatsapp, am stabilit ora si ne-am vazut. Este o femeie foarte frumoasa, zambareata.

Locatia este foarte ok, spatioasa, patul este de asemenea mare. Igiena este foarte buna, prosoape schimbate, dus inainte si dupa. Masajul erotic a fost foarte relaxant si incitant, se vede ca are experienta. Este extrem de profesionista, vorbareata si asculta de ceea ce iti place. Masajul l-am comparat cu cel normal, unde am mai fost in trecut in alte parti, si va pot spune ca se pricepe. Unde mai adaugi ca cel prestat de Ioana a fost si erotic...

Cat despre aspect, este o femeie cu fund rotund, sanii fermi, pielea fina.. se vede ca pune pasiune in ceea ce face.

Recomand cu incredere, cu siguranta o sa revin!

• Like 2
  • Super Premium

Fratilor, am fost astazi la Ioana... I-am promis ca revin cu un feedback, chiar daca nu am experienta, iata-ma!

Asadar, astazi am vizitat-o pe Ioana (undeva pe Magheru) si nu regret asta. I

Am sunat-o si in 20 de minute am fost in fata usii. Am ciocanit si o voce calda (de dupa usa) mi-a spus: intra... Mi-a fost teama sa nu nimeresc pe la administratorul de bloc 🤣 Ioana e o tipa misto, cu un corp bronzat si niste sani super!! Am facut cunostinta si m-a servit cu un suc (dragut din partea ta) iar apoi am trecut la actiune: pus pe burta, masat cu ulei si apoi hopa pe spate cu nivelu ridicat si dupa cateva minute terminat. A fost o experienta super. Imi pare rau ca nu am fost "dragut" cu tine, dar deh, lipsa de experienta. Dupa cum spuneam: nu sunt in masura sa dau note, dar am s-o fac totusi. Nu trebuie sa va ghidati dupa recenzia mea, dar nu uitati ca, a fost prima mea experienta.

Corp ioana: 9

Igiena: 9.5

Masaj: 9

Servire: 9.5

In rest... Toate bune si frumoasa.

Success!!

Placerea mea sa am un domn la mine . Oricand te astept cu drag ai fost un dulce