Jump to content

Ioana un masaj deosebit 0769401506

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Super Premium

My gentlemen disponibila acum pentru inca un loculetz ,daca mai puteti iesii din casa daca nu pe maine !!va pup seara frumy tuturor domnilor dragu’ si tuturor ce m-au vizitat !!!❤️❤️❤️❤️

La 18.12.2020 la 14:07, ioanadarker a spus:

Buna ,nu cred ca te am facut subtil prost nu-mi permit sa-mi jignesc eventualii clienti ,cat despre block am dreptul de a-mi selecta clientii si de a vorbii cu cine poarta o conversatie ok!Am spus clar ce ofer tuturor m-am repetat in nenumarate randuri ..Acum nu pot oferii dekt masaj de relaxare soft si erotic (mangaieri din partea mea cu mainile si din partea ta dar dekt in zona intima momentan pt k sunt operata de 2 luni doar si atat pot oferii momentan pana in ianuarie,body nu fac momentan)

1. Mă rog.. ai zis ceva de genul că sunt singurul care nu înțelege, sau ceva de genul acesta.
- Ok, ai dreptul de a selecta, ok, am înțeles. În legătură cu conversația nu înțeleg ce nu a fost „ok” pentru tine.
Nu te-am înjurat, nu te-am jignit, nimic.
-Faza e că, nu toată lumea e la cheremul tău, și nu toți pot sta pe telefoane 24 din 24.
Când se stabilește o chestie, se stabiliește de comun-acord.

Dacă cel de la capătul celălalt nu ți-a zis că poate și el atunci, asta nu înseamnă că e nesimțit.
2. Altă chestie, m-ai luat la mișto, sau m-ai făcut băutor/beat sau ceva de genul. Eu nu cred că există persoană care să nu se hidrateze. Tu doar mănânci și atât ? Nu știam că ai o problemă cu oamenii care îngurgitează orice tip de lichid. Nu am văzut să scrie pe nicăieri asta.
3. Altă chestie mi-ai cerut o poză cu mine, ți-am dat, dar nici nu a apucat să se trimită că tu deja-mi dădusei block.
Ți se pare ok ce ai făcut ?
Nush, zic și eu.
Eu nu văd nimic anormal la mine în asta. Să zică ceilalți dacă am greșit undeva.

• Mersi 1
  • Super Premium
Acum 1 oră, hedonis91 a spus:

1. Mă rog.. ai zis ceva de genul că sunt singurul care nu înțelege, sau ceva de genul acesta.
- Ok, ai dreptul de a selecta, ok, am înțeles. În legătură cu conversația nu înțeleg ce nu a fost „ok” pentru tine.
-Faza e că, nu toată lumea e la cheremul tău, și nu toți pot sta pe telefoane 24 din 24.

Dacă cel de la capătul celălalt nu ți-a zis că poate și el atunci, asta nu înseamnă că e nesimțit.
2. Altă chestie, m-ai luat la mișto, sau m-ai făcut băutor/beat sau ceva de genul. Eu nu cred că există persoană care să nu se hidrateze. Tu doar mănânci și atât ? Nu știam că ai o problemă cu oamenii care îngurgitează orice tip de lichid. Nu am văzut să scrie pe nicăieri asta.
3. Altă chestie mi-ai cerut o poză cu mine, ți-am dat, dar nici nu a apucat să se trimită că tu deja-mi dădusei block.
Nush, zic și eu.
Eu nu văd nimic anormal la mine în asta. Să zică ceilalți dacă am greșit undeva.

Buna esti foarte suparat si nu-mi dau seama de ce ,niciodata nu am blocat pe nimeni degeaba si da am dreptul sa aleg cui ii ofer serviciile mele si cui nu..Daca am vorbit cumva de o eventuala intalnire probabil ca nu a ramas batuta in cuie ca nu ai confirmat ,niciodata nu am pus pe nimeni pe drum aiurea sau nu stiu la ce te referi exact!Cat despre baut nu stiu daca m-ai sunat..eu sunt destul de atenta la fiecare cum imi vorbeste,ce vorbeste si daca mi s-a parut imi cer eu scuze pentru asta,de obicei nu ma insel,dar se poate intampla ..scuzele mele daca te-ai simtit rau din vina mea!

• Super Premium
Acum 2 minute, ioanadarker a spus:

Buna esti foarte suparat si nu-mi dau seama de ce ,niciodata nu am blocat pe nimeni degeaba si da am dreptul sa aleg cui ii ofer serviciile mele si cui nu..Daca am vorbit cumva de o eventuala intalnire probabil ca nu a ramas batuta in cuie ca nu ai confirmat ,niciodata nu am pus pe nimeni pe drum aiurea sau nu stiu la ce te referi exact!Cat despre baut nu stiu daca m-ai sunat..eu sunt destul de atenta la fiecare cum imi vorbeste,ce vorbeste si daca mi s-a parut imi cer eu scuze pentru asta,de obicei nu ma insel,dar se poate intampla ..scuzele mele daca te-ai simtit rau din vina mea!

Acum 1 oră, hedonis91 a spus:

Nush, zic și eu.

Ar trebuii sa intelegi ca nimeni nu este blocat degeaba,ceva m-a deranjat!Nu sunt absurda,dar intr-adevar imi place sa mi se ofere respect atata timp cat si eu la randul meu respect!Dimineata placuta 

• Minus 1
  • Super Premium

My gentlemen tin sa va anunt ca maine am o zi plina pana tarziu pana la 1:00 voi fii bussy ,am facut programarile de astazi astept programarile voastre pentru miercuri whatsapp me 0769401506,nu neaaparat cu o zi inainte sa le faceti dar asa s a nimerit pentru maine ..pupi va astept cu drag pentru cei ce nu ma cunosc sa facem cunostinta ,iar pt domnii mei fideli sa ne revedem!va pup si va imbratisez cu caldura❤️❤️❤️🤗🤗🤗

La 11.01.2021 la 5:00, ioanadarker a spus:

Nu îți dai seama de ce ? înseamnă că tu ai probleme, sau tu ești cea care bea.
Nu a rămasă bătut în cuie și nu am confirmat pentru că tu ziceai numai după 11-12 noaptea și eu nu stau să mă cert cu poliția/să-mi iau amendă din cauza asta.
Și nu, nu te-am sunat. Și ei, uite că de data asta te-nșeli, și nu, la mine nu se poate întâmpla.
„scuzele” pentru mine nu au nicio valoare. Dacă chiar vrei să-ți ceri scuze, mă scoți de la block.

• Like 1
  • Super Premium
Acum 19 minute, grey wolf a spus:

Ioana pune și cu spatele ultima poza sa vedem cum îți cade blăniță la spateee, lunga ,scurtaaaa😘🤪

Complicat domnul meu sa-mi fac singura poze de la spate 🙃

• Super Premium

My gentlemen,disponibila de la 19:50..whatsapp me pentru urmatoarele programari0769401506 si tin sa multumesc tuturor ce m-au vizitat si nu inceteaza sa ma reviziteze!🤗🤗🤗🤗