Sari la conținut

Ioana un masaj deosebit 0769413338


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Primul topic aici.

Tocmai am primit masajul, nu am ce reproșa,numai cuvinte de lauda!

Locatia centrala,

Atitudine super primitoare si deschisa.

Singurul dezavantaj este ca dupa masaj ai vrea sa ramai doar pur si simplu sa continui conversația, haha.

Data viitoare 2h sigur!

esti dulce si un domn si iti multumesc si oricand te astept cu bratele deschise este si pentru mine o placere sa fiu langa tine

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Va astept cu drag la mine sunt disponibila

Astazi ma gasiti si pe timp de zi. Si zilele acestea cred la fel. Sunt disponibila in 60 min si va astept la mine sa ne relaxam impreuna.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Salutare
De obicei nu obișnuiesc să fac recenzii dar pt vizita făcută la Ioana o fac cu drag.
Este prima dată când am parte de un astfel de masaj(relaxare+erotic), tot citisem alte recenzii si am zis sa încerc si eu. Plecând spre Ioana doar la gândul de masaj pot spune ca mesajul cap-coadă îmbinat cu muzica, uleiul si cu Ioana peste mine.....a fost chiar minunat, am uitat de tot....La un moment dat ma întrebat la ce ma gândesc si i-am răspuns...."La nimik", imi pusesem toate gândurile in pauză si savuram momentul. Despre Ioana nu pot spune decat.....superb.....începând de la primire, aspect fizic, masaj, etc....dacă notele sunt până la 10 eu as mai adauga un punct in plus la fiecare.
P.S. Recenzia reflectă opinia mea despre experiența, deși as mai putea adăuga unele....cum sa le zic "mici tehnici adoptate în ale erotismului".

Link spre comentariu

Salutare

De obicei nu obișnuiesc să fac recenzii dar pt vizita făcută la Ioana o fac cu drag.

Este prima dată când am parte de un astfel de masaj(relaxare+erotic), tot citisem alte recenzii si am zis sa încerc si eu. Plecând spre Ioana doar la gândul de masaj pot spune ca mesajul cap-coadă îmbinat cu muzica, uleiul si cu Ioana peste mine.....a fost chiar minunat, am uitat de tot....La un moment dat ma întrebat la ce ma gândesc si i-am răspuns...."La nimik", imi pusesem toate gândurile in pauză si savuram momentul. Despre Ioana nu pot spune decat.....superb.....începând de la primire, aspect fizic, masaj, etc....dacă notele sunt până la 10 eu as mai adauga un punct in plus la fiecare.

P.S. Recenzia reflectă opinia mea despre experiența, deși as mai putea adăuga unele....cum sa le zic "mici tehnici adoptate în ale erotismului".

da

este altceva si pe mine m-a facut KO de-ar fi toate fetele de la masaj asa dragute elegante discrete ascultatoare si cu bun simt ca ea...

merg des la saloane dar atentie si un masaj bun ca la Ioana nici eu nu am mai primit nicaieri de ani de zile...

este altceva 9.5-10 pe linie 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Salutare

De obicei nu obișnuiesc să fac recenzii dar pt vizita făcută la Ioana o fac cu drag.

Este prima dată când am parte de un astfel de masaj(relaxare+erotic), tot citisem alte recenzii si am zis sa încerc si eu. Plecând spre Ioana doar la gândul de masaj pot spune ca mesajul cap-coadă îmbinat cu muzica, uleiul si cu Ioana peste mine.....a fost chiar minunat, am uitat de tot....La un moment dat ma întrebat la ce ma gândesc si i-am răspuns...."La nimik", imi pusesem toate gândurile in pauză si savuram momentul. Despre Ioana nu pot spune decat.....superb.....începând de la primire, aspect fizic, masaj, etc....dacă notele sunt până la 10 eu as mai adauga un punct in plus la fiecare.

P.S. Recenzia reflectă opinia mea despre experiența, deși as mai putea adăuga unele....cum sa le zic "mici tehnici adoptate în ale erotismului".

iti multumesc mult si te mai astept oricand cu drag un domn te mai astept

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

da

este altceva si pe mine m-a facut KO de-ar fi toate fetele de la masaj asa dragute elegante discrete ascultatoare si cu bun simt ca ea...

merg des la saloane dar atentie si un masaj bun ca la Ioana nici eu nu am mai primit nicaieri de ani de zile...

este altceva 9.5-10 pe linie 

iti multumesc o sa fiu mai suava daca vrei daca viitoare hihi 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0
Gentlemen sunt aici pentru voi sunt libera si disponibila all day and all night long va astept cu drag

Pentru o sedinta de Masaj Erotic la mine call me sau whatsapp me 0769401506

astazi ma gasiti si ziua si la noapte sunt foarte disponibila zilele acestea va astept cu drag, domnilor, pentru programari

voi fi ascultatoare si veti avea toata atentia mea

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Ioana darker like....lighter...

Am ajuns și eu in iatacul ei, pe mânuțele și langa trupul ei.

Revin cu recenzie când voi fi inspirat...cert este că m-am detașat de lumea exterioară și am avut parte de Ioanadarker terapie.

Seamănă mult cu....Andreea Mantea la fata.

Și pare o combinație de latino , spanioloaica cu italianca.

Calma , pozitivă și proclient.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Ioana darker like....lighter...

Am ajuns și eu in iatacul ei, pe mânuțele și langa trupul ei.

Revin cu recenzie când voi fi inspirat...cert este că m-am detașat de lumea exterioară și am avut parte de Ioanadarker terapie.

Seamănă mult cu....Andreea Mantea la fata.

Și pare o combinație de latino , spanioloaica cu italianca.

Calma , pozitivă și proclient.

Iti multumesc mult ca ai fost la mine si te mai astept cu drag. un adevarat domn. 

placerea a fost si de partea mea.

te mai astept oricand pentru momente de terapie sa ne relaxam impreuna cum spui tu voi fi fata ta latino si vom trai iar momente de sangre caliente. 

te voi astepta oricand cu aceleasi ingrediente mi-a facut placere si sa sti am avut un pic emotii daca urma sa iti placa la mine sau nu pentru ca am vazut ca si tu ai foarte multa experienta si ai fost peste tot. 

dar ma bucur mult ca ti-a placut si te mai astept, un domn, te sarut. 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Libera for you va astept sa ne relaxam impreuna la mine. Curatenie, comunicare, intimitate, discretie, relaxare si seriozitate . Intotdeauna va voi primi cu drag cu aceste ingrediente. 


Va astept


 


Disponibila whatsapp me 0769401506 va astept cu mult drag pentru programari


 

 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Gentlemen,

 

whatsapp me 0769401506 va astept cu mult drag pentru programari sunt disponibila in 30-60 min. 

 

Va stau la dispozitie astazi toata ziua si toata noapte sa petrecem momente unice de relaxare si erotism in care sa aveti toata atentia mea, la mine intr-un cadru discret si intim unde voi fi ascultatoare si atentia mea va fi doar a voastra.

 

Sper sa ne relaxam impreuna in acest final de saptamana si sa fiu reteta pentru a va detensiona. Va astept cu drag la mine.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Masaj de relaxare 10+, se implica, nu sunt doar mangaieri, iti si trosneste oasele, iti face si pielea de gaina.

Masaj erotic 10. Nu stiu cu ce se mananca, am mai fost o singura data la un salon, dezamagit. Probabil datorita atidudinii ei "customer care", am simtit ca isi da interesul.

Igiena 10+

Aspect fizic 10+, chestiune de gusturi.

Cel mai mult am apreciat atitudinea calma/dulce.

O recomand pe Ioana celor care n-au chef sa dea la buci ci mai degraba sa se relaxeze alaturi de o femeie placuta.

Ioana, tie iti recomand o boxa bluetooth si o muzica mai buna(vina mea ca n-am cerut).

Link spre comentariu
  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere

Buna seara! Am zis sa incerc si eu pentru prima data un masaj erotic si am ales la Ioana. Cea mai buna decizie!

 

Zona este intre Universitate si Romana, se ajunge destul de usor.

 

Ioana este o tipa foarte draguta si cu o voce extraordinar de calma.

 

M-a facut sa ma simt confortabil, discuta, te asculta, tot ce trebuie.

 

Masajul de relaxare este destul de bun. M-a relaxat indeajuns, nu am nimic de comentat.

Masajul erotic... ohoho... perfect! Pot sa spun ca nu am rezistat foarte mult si nu regret decizia de a o vizita.

 

Pretul 200 cum probabil stiti... si cam atat. Seara buna!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
An nou, nevoie de relaxare , amazoana noua pe lista mea si a multora.
Ceva probleme cu  comunicarea, din motive tehnice.
In final, am perseverat  si  @Ioana darker mi-a  acceptat  accesul seara in micutul ei templu al masajului.
De ce Ioana darker ? Simplu, are program nocturn, performeaza noaptea.
 
De ce  Ioana darker like...lighter ? Si mai simplu, lumineaza si invaluie cu senzualitate si  energie pozitiva clipele de relaxare si de traire plina de erotism.
 
Da, are locatia vis a vis de Biserica  Italiana.
Blocul este vechi dar apartamentul este modern renovat, luminos si placut.
 
Intra te rog, aud cand ajung dupa cautari mai lungi ( de fapt se urca scari dupa ce cobori din lift si nu invers....uf ) si ochii mei ce vad :
O bruneta cu corp intretinut, bine alcatuit, cu piele creola, ca sculptat, de revista.
Senzuala si frumoasa, radia de  energie si zambea natural. :flowers2  :bow
Printre cele mai sexy dame intalnite de mine.
Pozele si realul se completeaza fericit.
Dau micutul cadou dulce /  lichid, plus cadoul financiar , urmeaza imbratisarea dorita de mine ( repet, cand imbratisezi o femeie absorbi energie pozitiva, conform teoriei Zen-ului ) si deja simt ca voi avea o experienta asa cum am dorit.
Hai in pat dupa dus.
Rog relaxare , eram cam tensionat si nemasat de mult timp.
Chiar se pricepe la relaxare, are si forta in maini.
O studiez  mai in detaliu cand urmeaza masajul cu fata in sus.
Piele fina, ingrijita , corp tonifiat. Buzele botoxate....totul emana de senzualitate. Plus pussy foarte fina, epilata.Ce ii puteam reprosa, nu are cum sa nu iti placa , chiar daca nu iti place  genul.
Ii zic : Semeni bine cu cineva  cunoscut, da, cu Andreea  Mantea, parca ati fi rude.
Ea : Daaaa ? 
Si esti o combinatie latino, spanioloaica + italianca, oh, da !
Masaj plus socializare, la cererea  mea.
Printre  putinele maseuze care m-a facut sa ma detasez mental si fizic de exterior, doar eram in universul si in templul ei.
Calma si cu atitudine pozitiva, te relaxeaza si cu vorba si cu manutele.
O rugasem sa aiba rabdare la partea de  erotic, deh, am o varsta.
Este genul de felina mai soft la erotic, lasciva,se implica si traieste intens momentul.
Da, a scos sanii la inaintare, tot corpul si ma simteam ultrabine.
Ajungem in faza cand eram beton cu scula, o masa senzual, eu o excitam cu o mana la pussy, a urmat finalizarea pe  sanii ei.
O simteam calda, implicata si parca nu se mai termina.
Stam pe urma imbratisati, povestim, o mai pup pe corp, ea respecta ora.
Nu as mai fi plecat mai multe ore de acolo.
Brunettes  rules, plus ca este pur sange de olteanca. Care de obicei sunt cam focoase...hmmm.
Incet , incet ma imbrac, ma tot uitam la ea.
Trebuia doar sa reintru in lumea reala.
 
Gata cu @Ioanadarker terapia... :icecream
Note... sa dau ca asa trebuie...
Locatia : 10
Dama : 9,50
GFE : 10
Masaj relaxare : 9
Masaj erotic  - body : 9
De ce dau 9 ?
As dori ca la partea de  erotic - body sa adauge si elemente noi precum :
  - joc cu penisul intre fese
  - masaj cu parul
 -  joc cu penisul intre sani
  - finalizare cu gatul si omoplatul 
 
Nu accepta cunni...la ce pussy are ar fi fost o nebunie nedisimulata si ultra. :maninlove
Accepta sarutari pe corp, sani. :maninlove
Tarif  pentru Ioanadarker terapie : 200 Lei ora
 
Mie mi-a placut, este naturala si plina de erotism.
Multumesc @ Ioanadarker, latino felina de pe Magheru !
  • Like 5
  • Minus 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Masaj de relaxare 10+, se implica, nu sunt doar mangaieri, iti si trosneste oasele, iti face si pielea de gaina.

Masaj erotic 10. Nu stiu cu ce se mananca, am mai fost o singura data la un salon, dezamagit. Probabil datorita atidudinii ei "customer care", am simtit ca isi da interesul.

Igiena 10+

Aspect fizic 10+, chestiune de gusturi.

Cel mai mult am apreciat atitudinea calma/dulce.

O recomand pe Ioana celor care n-au chef sa dea la buci ci mai degraba sa se relaxeze alaturi de o femeie placuta.

Ioana, tie iti recomand o boxa bluetooth si o muzica mai buna(vina mea ca n-am cerut).

Multumesc mult tin cont si oricand te astept cu drag

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Buna seara! Am zis sa incerc si eu pentru prima data un masaj erotic si am ales la Ioana. Cea mai buna decizie!

 

Zona este intre Universitate si Romana, se ajunge destul de usor.

 

Ioana este o tipa foarte draguta si cu o voce extraordinar de calma.

 

M-a facut sa ma simt confortabil, discuta, te asculta, tot ce trebuie.

 

Masajul de relaxare este destul de bun. M-a relaxat indeajuns, nu am nimic de comentat.

Masajul erotic... ohoho... perfect! Pot sa spun ca nu am rezistat foarte mult si nu regret decizia de a o vizita.

 

Pretul 200 cum probabil stiti... si cam atat. Seara buna!

Iti multumesc mult ca ai fost la mine si te sarut astept sa ne revedem oricand iti stau la dispozitie si multumesc pentru vorbele frumoase

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

 

An nou, nevoie de relaxare , amazoana noua pe lista mea si a multora.

Ceva probleme cu comunicarea, din motive tehnice.

In final, am perseverat si @Ioana darker mi-a acceptat accesul seara in micutul ei templu al masajului.

De ce Ioana darker ? Simplu, are program nocturn, performeaza noaptea.

 

De ce Ioana darker like...lighter ? Si mai simplu, lumineaza si invaluie cu senzualitate si energie pozitiva clipele de relaxare si de traire plina de erotism.

 

Da, are locatia vis a vis de Biserica Italiana.

Blocul este vechi dar apartamentul este modern renovat, luminos si placut.

 

Intra te rog, aud cand ajung dupa cautari mai lungi ( de fapt se urca scari dupa ce cobori din lift si nu invers....uf ) si ochii mei ce vad :

O bruneta cu corp intretinut, bine alcatuit, cu piele creola, ca sculptat, de revista.

Senzuala si frumoasa, radia de energie si zambea natural. :flowers2 :bow

Printre cele mai sexy dame intalnite de mine.

Pozele si realul se completeaza fericit.

Dau micutul cadou dulce / lichid, plus cadoul financiar , urmeaza imbratisarea dorita de mine ( repet, cand imbratisezi o femeie absorbi energie pozitiva, conform teoriei Zen-ului ) si deja simt ca voi avea o experienta asa cum am dorit.

Hai in pat dupa dus.

Rog relaxare , eram cam tensionat si nemasat de mult timp.

Chiar se pricepe la relaxare, are si forta in maini.

O studiez mai in detaliu cand urmeaza masajul cu fata in sus.

Piele fina, ingrijita , corp tonifiat. Buzele botoxate....totul emana de senzualitate. Plus pussy foarte fina, epilata.Ce ii puteam reprosa, nu are cum sa nu iti placa , chiar daca nu iti place genul.

Ii zic : Semeni bine cu cineva cunoscut, da, cu Andreea Mantea, parca ati fi rude.

Ea : Daaaa ?

Si esti o combinatie latino, spanioloaica + italianca, oh, da !

Masaj plus socializare, la cererea mea.

Printre putinele maseuze care m-a facut sa ma detasez mental si fizic de exterior, doar eram in universul si in templul ei.

Calma si cu atitudine pozitiva, te relaxeaza si cu vorba si cu manutele.

O rugasem sa aiba rabdare la partea de erotic, deh, am o varsta.

Este genul de felina mai soft la erotic, lasciva,se implica si traieste intens momentul.

Da, a scos sanii la inaintare, tot corpul si ma simteam ultrabine.

Ajungem in faza cand eram beton cu scula, o masa senzual, eu o excitam cu o mana la pussy, a urmat finalizarea pe sanii ei.

O simteam calda, implicata si parca nu se mai termina.

Stam pe urma imbratisati, povestim, o mai pup pe corp, ea respecta ora.

Nu as mai fi plecat mai multe ore de acolo.

Brunettes rules, plus ca este pur sange de olteanca. Care de obicei sunt cam focoase...hmmm.

Incet , incet ma imbrac, ma tot uitam la ea.

Trebuia doar sa reintru in lumea reala.

 

Gata cu @Ioanadarker terapia... :icecream

Note... sa dau ca asa trebuie...

Locatia : 10

Dama : 9,50

GFE : 10

Masaj relaxare : 9

Masaj erotic - body : 9

De ce dau 9 ?

As dori ca la partea de erotic - body sa adauge si elemente noi precum :

- joc cu penisul intre fese

- masaj cu parul

- joc cu penisul intre sani

- finalizare cu gatul si omoplatul

 

Nu accepta cunni...la ce pussy are ar fi fost o nebunie nedisimulata si ultra. :maninlove

Accepta sarutari pe corp, sani. :maninlove

Tarif pentru Ioanadarker terapie : 200 Lei ora

 

Mie mi-a placut, este naturala si plina de erotism.

Multumesc @ Ioanadarker, latino felina de pe Magheru !

Si eu iti multumesc pentru ca ai fost un domn si ai avut incredere si ma bucuri ca ti a placut . Te mai astept pentru o imbratisare sa petrecem momente de sangre caliente. Te sarut domnul meu . Oricand cu drag

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Gentlemen,


 


whatsapp me 0769401506 va astept cu mult drag pentru programari sunt disponibila tonight. 


 


Va stau la dispozitie astazi toata noapte sa petrecem momente unice de relaxare si erotism in care sa aveti toata atentia mea, la mine intr-un cadru discret si intim unde voi fi ascultatoare si atentia mea neconditionata se va indrepta doar catre voi.


 


Sper sa ne relaxam impreuna in acest final de saptamana si sa fiu reteta pentru a va detensiona. Va astept cu drag la mine.


 


Cred ca solutia cea mai buna sa incheiati saptamana saturday night - sunday morning sunt eu intr-un cadru relaxant intim si discret cu exact elementele de relaxare si erotism de care aveti nevoie. 


 


Va astept cu drag sa ne bucuram unul de altul in aceasta noapte la final de saptamana. Va sarut si sper pe curand


Link spre comentariu

totul a fost wow la superlativ de la cum m-a primit la cum se poarta si cum s-a desfasurat actiunea.

 

are experienta stie ce face si este o prezenta foarte eleganta sexy si incantatoare.

 

masaj relaxare 10

ioana corp 9

locatie 10 prosoape curate baie cu de toate

masaj erotic 9.5

poze reale

cadou 200 lei raport calitate / pret 10 cred ca este cea mai buna maseuza a momentului. 

 

recomand. si sigur mai revin. ceva deosebit. am plecat ca nou. 

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

totul a fost wow la superlativ de la cum m-a primit la cum se poarta si cum s-a desfasurat actiunea.

 

are experienta stie ce face si este o prezenta foarte eleganta sexy si incantatoare.

 

masaj relaxare 10

ioana corp 9

locatie 10 prosoape curate baie cu de toate

masaj erotic 9.5

poze reale

cadou 200 lei raport calitate / pret 10 cred ca este cea mai buna maseuza a momentului. 

 

recomand. si sigur mai revin. ceva deosebit. am plecat ca nou. 

multumesc si oricand te astept cu drag ai fost un dulce

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

 

Gentlemen,

 

whatsapp me 0769401506 va astept cu mult drag pentru programari sunt disponibila tonight. 

 

Va stau la dispozitie astazi toata noapte sa petrecem momente unice de relaxare si erotism in care sa aveti toata atentia mea, la mine intr-un cadru discret si intim unde voi fi ascultatoare si atentia mea neconditionata se va indrepta doar catre voi.

 

Sper sa ne relaxam impreuna in acest final de saptamana si sa fiu reteta pentru a va detensiona. Va astept cu drag la mine.

 

Cred ca solutia cea mai buna sa incheiati saptamana saturday night - sunday morning sunt eu intr-un cadru relaxant intim si discret cu exact elementele de relaxare si erotism de care aveti nevoie. 

 

Va astept cu drag sa ne bucuram unul de altul in aceasta noapte la final de saptamana. Va sarut si sper pe curand

 

Disponibila whatsapp me 0769401506 pentru programari va astept cu drag la mine unde vom fi doar noi doi sa ne completam unul pe celalalt

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 2 guests

×
×
  • Creează nouă...