Sari la conținut

Anca 0729501428


john doe9

Postări Recomandate

Un fund super , sani frumosi , un zambet prietenos , priviri perverse si o prestatie excelenta.

Am fost la Anca de 2 ori pana acum si voi mai merge , 

Daca ar fi sa dau note :

OP 9 (nu sunt interesat de ON)  , i-am cerut de la bun incaput sa imi arunce priviri perverse  la OP cat si la NP. S-a conformat ,a  fost super.

NP 10 , se misca bine si vai!...acele priviri LOT si apoi doggy , are un fund foarte frumos , iti vine sa dai toata ziua in el.

Anal nu am intrebat , nu stiu daca face.

Am intrebat-o daca posteaza pe  forum si mi-a spus ca nu are timp de asa ceva , are programul prea incarcat. 

Super fata , de revenit!

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

Find la a 3 sau a 4 vizită la Anca simt nevoia de a face o recenzie.

Pentru amatorii de fete cu forme ,fata e alegerea perfectă,atitudine de nota11+++,servici de top(fără mofturi la poziții,implicare de nota 10) plus ca e o prezență foarte plăcută cu un zâmbet de milioane și un vibe care te binedispune.Eu sigur o să-i mai trec pragul,e ce trebuie👌

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Ai dreptate... e o fata super ok la fel ca și prietena ei Andreea cu care muncește în aceeași locație. Când Anca e în Mureș e și Andreea. Amândouă arata bine au servicii de calitate și prețul e ok. Sper pana pleacă din oras sa le pot vizita și eu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

Ambele sunt ok,când am vizitat-o ultima dată  pe Andreea am primit oferta să o facem în trei, pt că nu aveam bani suficienți și fetele nu au p.o.s am rămas doar cu Andreea (ar fii bine ca fetele să dea pe caiet)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei

Tentat de ceva timp în urma de colega Andreei,Anca..am îndrăznit să-i fac o vizită scurtă pentru a-mi satisface curiozitatea de potențialul ei și chiar pot să mă declar super mulțumit de tot ce am petrecut cu frumosa fată. Programare scurtă telefonic și plecat dusulit de acasă (ca să nu mai pierd timpul acolo) și în vreo 15 minute eram deja la locație (practic m-a dus aproape singură mașina întrucât deja cred că merge si singura la acea locație binecunoscuta 😁) Aleea Carpați. 

De la intrare am fost foarte frumos primit și după câteva minute de pove trecut ușor la tandreturi unde am primit un preludiu frumos că deja ăsta micu stătea să explodeze și încă textila încă era up. aici mi-a plăcut mult faptul că am fost pe aceiași lungime de unda și hainele au picat așa ușor în funcție de intensitatea excitatiei. După ce am băgat puțin botul la pasarica aceea superbă a trecut fata la un răsfăț de milioane unde practic a luat-o toată, umed de tot,cu schimbari de ritm mai hard și alternat cu limba aceea jucăușă pe căpșorul care abia rezista să nu refuleze de placere, timp în care eu mă jucam cu piersicuta ei umezite natural. Am solicitat să pună odată anvelopa că deja era prea de tot fundul acela beton și trecut la un doggy unde acolo am și capitulat. Per total o experienta superbă. 

Fata foarte simpatică cu forme frumoase, nu e slim dar nici grasă pt înălțimea ei, piele fina, sâni mari și tari de altfel bine proportionati cu restul corpului, puțină burtică dar nu inestetica,păsărica strâmtă,igiena ireproșabilă iar ea foarte glumeață și deschisă..chiar vine cu propuneri. Nu prea obișnuiesc să dau note dar na..regulamentul..

GFE..9-9,5 întrucât a lipsit FK la care eu țin mai ales la fetele frumoase precum ea. 

ON..10 ..și-a făcut treaba fata bine de tot fără vreo tentă de plictiseală.

NP...10..are un fund beton, implicare maximă și gemete foarte excitante fără a da impresia de mimare. Cred că și ei ia fost de bine 😀

Cadou..am înțeles parcă 150/fin parcă. În cazul meu am lăsat ceva în plus pt atitudine și implicare. DTD..aproximativ 30-40 min..Nu a cronometrat nimeni.

De revenit...Cu siguranță o să revin ori de câte ori o să simt nevoia întrucât e băgată deja în lista mea de favorite de la prima întâlnire.

Baftă de fete faine colegii '!!!😉👍🤝

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
1 oră în urmă, reemy79 a spus:

Tentat de ceva timp în urma de colega Andreei,Anca..am îndrăznit să-i fac o vizită scurtă pentru a-mi satisface curiozitatea de potențialul ei și chiar pot să mă declar super mulțumit de tot ce am petrecut cu frumosa fată. Programare scurtă telefonic și plecat dusulit de acasă (ca să nu mai pierd timpul acolo) și în vreo 15 minute eram deja la locație (practic m-a dus aproape singură mașina întrucât deja cred că merge si singura la acea locație binecunoscuta 😁) Aleea Carpați. 

De la intrare am fost foarte frumos primit și după câteva minute de pove trecut ușor la tandreturi unde am primit un preludiu frumos că deja ăsta micu stătea să explodeze și încă textila încă era up. aici mi-a plăcut mult faptul că am fost pe aceiași lungime de unda și hainele au picat așa ușor în funcție de intensitatea excitatiei. După ce am băgat puțin botul la pasarica aceea superbă a trecut fata la un răsfăț de milioane unde practic a luat-o toată, umed de tot,cu schimbari de ritm mai hard și alternat cu limba aceea jucăușă pe căpșorul care abia rezista să nu refuleze de placere, timp în care eu mă jucam cu piersicuta ei umezite natural. Am solicitat să pună odată anvelopa că deja era prea de tot fundul acela beton și trecut la un doggy unde acolo am și capitulat. Per total o experienta superbă. 

Fata foarte simpatică cu forme frumoase, nu e slim dar nici grasă pt înălțimea ei, piele fina, sâni mari și tari de altfel bine proportionati cu restul corpului, puțină burtică dar nu inestetica,păsărica strâmtă,igiena ireproșabilă iar ea foarte glumeață și deschisă..chiar vine cu propuneri. Nu prea obișnuiesc să dau note dar na..regulamentul..

GFE..9-9,5 întrucât a lipsit FK la care eu țin mai ales la fetele frumoase precum ea. 

ON..10 ..și-a făcut treaba fata bine de tot fără vreo tentă de plictiseală.

NP...10..are un fund beton, implicare maximă și gemete foarte excitante fără a da impresia de mimare. Cred că și ei ia fost de bine 😀

Cadou..am înțeles parcă 150/fin parcă. În cazul meu am lăsat ceva în plus pt atitudine și implicare. DTD..aproximativ 30-40 min..Nu a cronometrat nimeni.

De revenit...Cu siguranță o să revin ori de câte ori o să simt nevoia întrucât e băgată deja în lista mea de favorite de la prima întâlnire.

Baftă de fete faine colegii '!!!😉👍🤝

are alt topic da' tu și alfon atâta știți......... nici nu citiți ce a scris Nelu mai sus......... asta-i capacitatea voastră cilindrica

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
Acum 4 minute, pacostel a spus:

are alt topic da' tu și alfon atâta știți......... nici nu citiți ce a scris Nelu mai sus......... asta-i capacitatea voastră cilindrica

Atâta timp cât numărul de telefon e valabil pe acest topic, chiar nu văd care e problema ta !?  Eu am scris recenzia că și client. Datoria mea nu e de admin pe forum ca să unească topicurile iar tu dacă tot ți-o freci la rece pe aici și te deranjează că am scris aici..Poți da un raport lui @pisicuts să unească aceste două topicuri!😉

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot

Am fost din nou la Anca , fizicul nu mai e cel de acum 2 ani , are burta si sanii un pic lasati , doar fundul mai e la fel si ochii aia jucausi. La servicii e la fel de ok , sta in ce pozitie ii ceri ,la LOT se misca foarte bine , se rasuceste bine in pula . E la fel de prietenoasa si  scoate niste gemete foarte excitante , poate un pic exagerate. Locatia e cea de tranzit in Aleea , am mai fost acolo la 3 fete. Am platit 150 lei pentru o partida. 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 1 oră, PaybackTime a spus:

Am fost din nou la Anca , fizicul nu mai e cel de acum 2 ani , are burta si sanii un pic lasati , doar fundul mai e la fel si ochii aia jucausi. La servicii e la fel de ok , sta in ce pozitie ii ceri ,la LOT se misca foarte bine , se rasuceste bine in pula . E la fel de prietenoasa si  scoate niste gemete foarte excitante , poate un pic exagerate. Locatia e cea de tranzit in Aleea , am mai fost acolo la 3 fete. Am platit 150 lei pentru o partida. 

Vizitat și eu domnița , e grasă, cu burtă dar se comporta frumos .... executa comenzile , nu comentează . Per total la ce mutanți sunt prin oraș e bine și asa

  • Haha 1
Link spre comentariu

Nu am fost la ea dar am vizitat.o pe prietena ei Andreea de care se zicea ca e grasa tare. Total fals.Arata chiar f bine. Am văzut o pe Anca, într-adevăr era îmbrăcată nu as putea spune dacă e mai grasa ca la ultima mea vizita. Cu prima ocazie am sa ma conving și eu. Ambele fete chiar dacă sunt mai plinuțe au niște servicii super ok. Nu pot spune cum se comporta cu alții dar cu mine sa comportat exemplar. Sunt multe fete care vin prin oras  și nu le ajung nici la degetul mic la atitudine. Dacă nu va plac fetele mai pline nu aveți ce cauta, dar dacă va plac veți avea parte de o partida super.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei

Cu gândul frumos rămas de la prima întâlnire cu Anca am ales să-i fac o vizită că parcă prea mult mi-a plăcut și mă simțeam cumva că prea repede am scos "steagul alb" așa că am revenit pe câmpul de luptă. De data asta cu mult mai degajat și datorită colegei ei Andreea care mi-a făcut cunoștință cu ea. Despre cele petrecute nu cred că mai are sens să mă repet întrucât am scris mai sus o recenzie despre prima noastră întâlnire doar că de data asta a ieșit totul mai mult decât mi-am programat. Eu consider că Anca e o fată super ok. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...