Sari la conținut

Puțin ajutor


mada25

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu e nimeni coleg cu tine, lasa linguseala!

La contributia ta zero de aproape 6 ani, n-o sa se inghesuie lumea sa-ti dea informatii.

:giggle:  :giggle:  :giggle: .Esti rautacios,

 

Ce linguseală frate....am pus o întrebare și legat de contribuția mea recunosc ca nu este mult,nu că nu aș fi vrut ci pentru faptul că nu sunt din oradea

 

Dar de unde esti tu, acolo ai contribuit mai mult?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

M-am uitat pe profilul tau si in sase ani de activitate probabil ca ai minim 6(dar poate mai multe) vizite in tara, vizite in care cel mai probabil  ai futut bine de banii facuti prin strainataturi.

 

Ai doar o recenzie de 10 pe linie care nu ajuta pe nimeni cu nimic, eu zic ca nici macar pe beneficiara recenziei.

 

Ca sa te parafrazez, e "normal" ca unii colegi sa te ia tare. 

Unii au platit bani grei pe tepe la diverse excorte  pana stiu niste informatii bune si poate nu sunt dispusi sa le imparta cu unul care le zice un multam pe forum, fute, tace si pleaca.

 

Iar apoi ei trebuie sa o ia de la inceput, sa-si inghita tepe noi samd.

 

Si, nu in ultimul rand, fetele cu prea multa reclama devin greu de accesat, mai scumpe si satule de prea multa pula.

 

In concluzie, ia da o tura pe Publi, alege una care pare ok, fute-o strasnic si scrie-ne ceva aici. Vom aprecia cu totii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Muncesc în străinătate și venind o singură dată pe am și normal că nu pot să contribui

Apreciem chiar tare contributiile din alte tari. Anul viitor voi trece prin Spania, Franța, Italia și Nemtia... dacă ne lasă ăștia cu buletinu... Deci ne poți face o mare bucurie dacă ne spui cum sta treaba acolo unde locuiești.

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...