Sari la conținut

Noua in oras


Postări Recomandate

❤❤❤buna ma numesc nicol am 26 de ani si bruneta .. sunt o fata draguta cu ochii capruii cu sanii naturali si tot ceea ce trebuie sa aiba o femeie pt. a fi placuta privirii si atingerii nu sunt genul sa stau cu ochii pe ceas sigur vei reveni.... imi rezerv dreptul de ami selecta clienteala..nu acept cu bile sau alte accesorii ..mai multe detalii la nr de telefon.0742961140❤❤❤

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

RECENZIE:
Locatie: 8.5 (in Tiglina 1 la A-uri)
Aspect: - (domnisoara BBW miniona, ochi caprui, par prins in coc, piele alba ca laptele)
Oral: 9.3 (neprotejat, foarte bun, lins tot, atentie sporita la sateliti, foarte umed, mai multe viteze, deep aproape complet, mai lipseau cativa cm, cim)
Normal: N/A (nu am apucat)
Gfe: 8 (saruta pe corp, FK da)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)
Halat: 200 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura telefonic cu domnisoara si am stabilit intalnirea in ultima parte a lunii demcebrie; fiind in zona tiglina nu a mai fost nevoie de confirmare. Am ajuns relativ repede, in 5 minute eram la ea. Locatia este ok, o garsoniera, un mic hol, in dreapta baia, in fata camera de lucru, un resou langa pat pentru caldura, un mic TV in fata patului. In camera de actiune era o masa si un scaun unde mi-am luat hainele de "sezon", am platit amenda pentru o ora, m-am cerut la baie pentru igienizare, Nicoleta mi-a dat un prosop alb curat, totul ok.
Odata ce m-am intors de la baie am stat putin de vorba, pentru a ne cunoaste, a ramas si ea in costumul Evei si m-a invitat sa ma fac comod in pat. In pat coboara incet incet jos, saruta pe corp, si face un oral foarte bun, cu de toate, cu saliva multa, deep aproape complet, cu simt de raspundere.
I-am si spus Nicoletei ca la cat de bun este oralul va ramane nefututa si asa a si fost :)) . Intr-o ora am finalizat de 2 ori, nu s-a lasat pana nu m-a terminat si a doua oara, 2 finalizari orale. Nu s-a grabit sa fuga la baie, a colectat tot materialul.
Nu o recomand pentru doritorii de fete slim, pentru doritorii de BBW da (, din acest motiv nici nu am punctat aspectul fizic, tine mult de subiectivism).
 
Notite)
1)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii
2)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
3)Atitudine pro/client
4)Nicoleta este pentru doritorii de BBW si oral bun :D

M-am simtit bine cu Nicoleta

  • Like 9
Link spre comentariu

Vizitată pe 1 ianuarie. Fată comunicativă, orientată către client.

A făcut duș înainte. Am decartat niste lichid seminal intre sânii ei mari in prima rundă. Actul 2 s-a derulat protejat (așa am dorit eu) oral și normal alternativ.

Amplasament: celebrele felinAuri gri din Tiglina 1

Aspect: nota 7,5 puncte tari: sâni și fund buni pentru escaladă. Îngrijită și curată la orificii.

Puncte slabe: burticică mărișoară, nemachiată.

Prestație: oral și normal 8.5. nu face cum on face. Punctul forte : nu cronometrează coțăiala. Suge conștiincios la limita facefuckului. Sărută pe gât în plus.

A doua ieșire în decor a bandei organizată de spermatozoizi s a derulat în tradiția oralitatii in copertina Durecsului.

200 roni costul vidării scrotului.

  • Like 4
Link spre comentariu

Salut!

Am vizitat-o pe domnișoară în data de 22.01.2020 și pot spune ca e foarte ok face un oral de nota 10 cu siguranța ii voi face o vizita din nou dacă nu se lasă, din ce am discutat cu ea am înțeles ca are iubit și o sa renunțe la meserie cât mai curând asa ca mergeți cu încredere, pentru oral.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...