Sari la conținut

Darkness Out, see you on the other side


Postări Recomandate

Stimati forumisti,

 

Nu credeam ca se va ajunge aici dar... orice lucru bun are un sfirsit si orice minune tine 3 zile. 

 

Nu stiu ce se urmareste, cu toate schimbarile astea si nici nu-mi mai bat capul. Am incercat sa fac pace pe timp de razboi, am incercat sa vin cu sugestii, am incercat sa stau in banca mea si am incercat (pe cit posibil) sa vad totul cu un ochi obiectiv. Daca am reusit sau nu, conteaza prea putin in momentul de fata.

 

M-am saturat de scandaluri, m-am saturat de injurii. M-am saturat sa vad oameni corecti penalizati si oameni pe care ii apreciez, demisi si balacariti pe topicuri. 

 

Totul s-a transformat intr-o zona de conflict si orice tentativa de reconciliere si apel la calm s-a lovit de urechi surde si reactii violente.

 

M-am saturat de manele puse aiurea si de o indiferenta care pina acum nu caracteriza site-ul in curs.

M-am saturat de intrigi, zvonistica si acuzatii nedovedite si nepenalizate.

Probabil e vina mea, ca nu ma adaptez schimibarii, nu-i asa, Pisicut? Tot ce se poate.

 

In incheiere, eu imi mut oasele ramolite, va multumesc sincer pentru ce a fost si va doresc trolling placut in continuare. Ca doar asta vor masele... piine si circ.

 

Cu respect,

 

Darkness

 

P.S. - o dedicatie frumoasa din partea mea si a unui amic tepos. Ascultare placuta!

 

 

Link spre comentariu
Vizitator SOFI:STRICATU`
Reputație: 0

Pisicule,si ca sa nu mai mi te umfli in blana ca m-ai banat tu,ma retrag eu de buna voie si nesilit de nimeni........

 

sa fii de kitty cat............

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pisicule,si ca sa nu mai mi te umfli in blana ca m-ai banat tu,ma retrag eu de buna voie si nesilit de nimeni........

 

sa fii de kitty cat............

Nuuuu vreau sa te retragi si tu prietenul meu bun... :icon_cry  :icon_cry  :icon_cry  :icon_cry tata nu mai vrea sa revina pe forum........tu te retragi.....pe mine cui ma lasatzi... :callyou Tzeposule vin cu  :car  dupa tine..revina nu ma lasa  singur ca ami tae capu  userii cei rai :console te consolez eu de esti suparat :laugh2  :rax2  :pope

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Nuuuu vreau sa te retragi si tu prietenul meu bun... :icon_cry  :icon_cry  :icon_cry  :icon_cry tata nu mai vrea sa revina pe forum........tu te retragi.....pe mine cui ma lasatzi... :callyou Tzeposule vin cu  :car  dupa tine..revina nu ma lasa  singur ca ami tae capu  userii cei rai :console te consolez eu de esti suparat :laugh2  :rax2  :pope

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=qZrKfoYdY3M

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Deci...Darkule, d'aia te-ai impuscat tu in cap aseara? ...de ma luptam cu Mazarin si Richelieu , cu Tina Turner si spionii?

Ne mai vedem noi,fii fara grija, ne mai vedem cu aceeasi bucurie ca si pana acum.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...