Sari la conținut

A fost cineva? Masaj tantric


Postări Recomandate

Stimati colegi de forum, am gasit acest anunț f lung pe olx, cu titlul Masaj Energetic Tantric,

publicat in data de 3 dec.

(nu ma lasa sa pun link), copiez partial:

 

"Masaj pentru deblocarea energiei sexuale pentru femei si barbati.

Individual sau cupluri.

Ce este masajul tantric?

Înainte de toate este important să clarificăm că masajul tantric NU este masaj erotic!

 

Puterea vindecătoare a masajului tantric.

 

Unul din beneficiile masajului tantric este puterea sa vindecătoare....

0751593168

 

Am trimis un mesaj la nr afisat, dar nu am primit răspuns. A fost cineva? Pretul pare aberant (500, respectiv 360 lei). Suntem in Suedia sau Elveția, si nu stiu eu?

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vorbit eu cu doamna sa-mi dea mai multe detalii..Este exact cum scrie in anunt,un masaj sexual si nu unul erotic,adica nu se intampla nimic intre tine si ea.Preturile sunt acelea...1h30 500 lei si 1h 360

Mie nu mi-a raspuns (inca), probabil are prea multi clienti la aceste preturi de "Black Friday". 360 lei 1h. Deci costa 1 leu fiecare secunda.

Despre d-na plina de iubire Agape fata de semenii clujeni, ai aflat ceva? Cati ani are, unde a învățat, cine, ce mare intelept a initiat-o in tainele masajului tantric? Cate luni, cati ani a durat ucenicia dânsei?

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Mie nu mi-a raspuns (inca), probabil are prea multi clienti la aceste preturi de "Black Friday". 360 lei 1h. Deci costa 1 leu fiecare secunda.

Despre d-na plina de iubire Agape fata de semenii clujeni, ai aflat ceva? Cati ani are, unde a învățat, cine, ce mare intelept a initiat-o in tainele masajului tantric? Cate luni, cati ani a durat ucenicia dânsei?

Eu i-am scris pe OLX sacum o spatamana si mi-a raspuns azi.Nu stiu cati ani are,kg,,are ceva poza pe olx s-ar putea sa fie ea.M-am mai documentat despre acest tip de masaj,cert e ca nu-i erotic si n-ai parte  de  frecus cu finalizare,dar exista atingeri in zona intima din cate am citit.Cam mare suma de 360 lei dar as incerca

Link spre comentariu

Cu 150 lei mergi la un salon oficial la masaj erotic de o ora. Mai primesti si un pahar de vin din partea casei. Alegi dintre 4-5-6 maseuze. Iti raman 210 lei sa mergi la SPA la Ramada si la un restaurant bun sa servesti cina plus un pahar de vin bun si iti mai raman bani si de taxi:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Te

 

Cu 150 lei mergi la un salon oficial la masaj erotic de o ora. Mai primesti si un pahar de vin din partea casei. Alegi dintre 4-5-6 maseuze. Iti raman 210 lei sa mergi la SPA la Ramada si la un restaurant bun sa servesti cina plus un pahar de vin bun si iti mai raman bani si de taxi:)

 Da dar aici cine stie cate orgasme iti ofera :)

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

...

Iti raman 210 lei sa mergi la SPA la Ramada si la un restaurant bun sa servesti cina plus un pahar de vin bun si iti mai raman bani si de taxi:)

Ia mai fa încă o dată socoteala cu aia 210 lei.

SPA la Ramada + cina la restaurant bun + plus un pahar de vin bun???

Link spre comentariu

La Ramada (spa) e 60 lei intrarea. La Maimuta Plangatoare am mancat ultima data in Cluj, mult si bine, am lasat si bacsis 8 lei, am platit 90 lei in total. Am mai servit odata cina la restaurantul hotelului Paradis 4*, acolo am baut si 2 beri si o cafea, m-a costat 100. La restaurant hotel Premier 4* am stricat mai mult, 120 lei.

 

Poate intre timp au crescut preturile. Sau consideri ca aceste restaurante nu sunt "bune". Sincer nu ma tenteaza cele cu 5 stele, cel putin in Romania nu.

Link spre comentariu

Am fost la doamna, are undeva la 42 de ani, e yoghistă, părerea mea că cere prea mult, am negociat la 200, i-am zis că am ejaculare precoce și dacă e benefic masajul tantric, a zis că e, locația e în spatele de la FSEGA, într-un apartament, unde mai au loc și ședințe de yoga, mi s-a făcut un masaj normal și pe lângă mi-a masat penisul, oprindu-se înainte de a ejacula. Ea nu se dezbracă, nu te lasă să o atingi, nu e vorbăreață. De recomandat pt. masaj de relaxare, este ok, dar prețul ar fi undeva până la 80 de lei...

Link spre comentariu

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-tantric/00469295dhdf7d2hed6861eeh93i3h83.html

 

La doamna de la anunțul acesta am fost.. sunt 2 anunturi cu masaj tantric, mai este o domnișoară undeva în mănăștur. Eu am fost la doamna ce are apartamentul de lângă FSEGA..

Link spre comentariu

Si cu ce te-a ajutat?

Mi-a explicat ce să fac când ajung aproape de punctul de ejaculare, lucrul pe care îl știam, masajul a fost ok, genul la domna de pe calea Baciului, nu merită 300 de lei, în nici-'trucaz 😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Asta meritați !!!!Ce ma bucur!!! 😂😅😀

Am fost la doamna, are undeva la 42 de ani, e yoghistă, părerea mea că cere prea mult, am negociat la 200, i-am zis că am ejaculare precoce și dacă e benefic masajul tantric, a zis că e, locația e în spatele de la FSEGA, într-un apartament, unde mai au loc și ședințe de yoga, mi s-a făcut un masaj normal și pe lângă mi-a masat penisul, oprindu-se înainte de a ejacula. Ea nu se dezbracă, nu te lasă să o atingi, nu e vorbăreață. De recomandat pt. masaj de relaxare, este ok, dar prețul ar fi undeva până la 80 de lei...

.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Tu ce rol ai pe aici? Faci masaj sau care e rolul tau?

Fac masaj și ma informez...dar prefer sa nu vorbesc cu tine bad boy pt ca am văzut o recenzie scrisă de tine și e plină de hate...cu asemenea oameni nu se poate lucra nici măcar la prețuri ,,astronomice’’ cum comentați voi, clienții, dacă va pot spune așa. De fapt și de drept nu sunteți altceva decât niște huligani nesimtiti care ne îngreunați și mai mult aceasta activitate deloc ușoară pe care și cele care odată făceam masaj din plăcere am ajuns sa o uram. Pur și simplu ne transmiteți energia negativă și ne faceți sa ne simțim nașpa, ca si cum am lucra degeaba pt ca voi oricum nu apreciați eforturile noastre. Eforturile făcute de maseuze sunt in van. Nu meritați fete ca lumea looserilor!!!
Link spre comentariu
  • Oras:In timp!
  • Oras:In timp!

Fac masaj și ma informez...dar prefer sa nu vorbesc cu tine bad boy pt ca am văzut o recenzie scrisă de tine și e plină de hate...cu asemenea oameni nu se poate lucra nici măcar la prețuri ,,astronomice’’ cum comentați voi, clienții, dacă va pot spune așa. De fapt și de drept nu sunteți altceva decât niște huligani nesimtiti care ne îngreunați și mai mult aceasta activitate deloc ușoară pe care și cele care odată făceam masaj din plăcere am ajuns sa o uram. Pur și simplu ne transmiteți energia negativă și ne faceți sa ne simțim nașpa, ca si cum am lucra degeaba pt ca voi oricum nu apreciați eforturile noastre. Eforturile făcute de maseuze sunt in van. Nu meritați fete ca lumea looserilor!!!

Asta ca de inceput, iti promit ca tu o sa-mi freci pl, acuma nu stiu ce e mai mare la tine, frustrarea sau foamea? Recenziile mele detaliaza exact cea ce s-a intamplat, daca oaia e oaie eu am sa-i pun si cabina, tu te numesti o fata calumea iar noi suntem looseri nu?, dupa cum te iei aici de toata lumea imi dau seama de ce nu ai clienti sau macar cuibusorul vostru de ce nu are clienti, mai pe scurt "doua fire doua paie date-n plm de oaie" ai prins-o?

  • Like 1
Link spre comentariu

Asta meritați !!!!Ce ma bucur!!! 😂😅😀

.

Nu înțeleg bucuria ta, ar trebui să detaliezi..

 

Deduc că, tu crezi, că am luat țeapă..dar nu am luat, am spus că prețul inițial începea de la 300 de lei,pe care l-am negociat la 200, voiam să mă conving ce este un masaj tantric și de ce asemenea prețuri, la final am tras concluzia că e un masaj bine făcut de doamna respectivă și că nu merită mai mult de 80 de lei, hai 100 că a fost masat și penisul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

bad Boy tu te crezi la oi? Vezi ca e scumpa brânza și a ta pute a hoit. Nu stau eu sa frec așa împuțit !!!Maturizeaza-ti creierul de cioban handicapat și o sa vii tu la mine la Paștele cailor pt ca acum e criza. Nu ai tu bani sa vii la mine la masaj.

 

 

Asta ca de inceput, iti promit ca tu o sa-mi freci pl, acuma nu stiu ce e mai mare la tine, frustrarea sau foamea? Recenziile mele detaliaza exact cea ce s-a intamplat, daca oaia e oaie eu am sa-i pun si cabina, tu te numesti o fata calumea iar noi suntem looseri nu?, dupa cum te iei aici de toata lumea imi dau seama de ce nu ai clienti sau macar cuibusorul vostru de ce nu are clienti, mai pe scurt "doua fire doua paie date-n plm de oaie" ai prins-o?

Link spre comentariu

La multi ani tuturor !

Am vorbit cu d-ra E. prin 23.12 prin sms.

A confirmat ca face masaj tantric la 350 lei 90 de minute fara finalizare. Este de asteptat avand in vedere ca are telefonul pe pagina de facebook si poza.

Am citit de pe la noi materiale despre masajul tantric si am cautat pe net filme. Am gasit pe hegre punct com filme si apoi pe torente de la acelasi site.

Am dat material la o maseuza de relaxare care face si finalizare cu rugamintea de a studia si eventual a incerca o experienta pe mine.

Urmeaza sa revin cu opinii despre experienta avuta. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
3 hours ago, pepino02 said:

La multi ani tuturor !

Am vorbit cu d-ra E. prin 23.12 prin sms.

A confirmat ca face masaj tantric la 350 lei 90 de minute fara finalizare. Este de asteptat avand in vedere ca are telefonul pe pagina de facebook si poza.

Am citit de pe la noi materiale despre masajul tantric si am cautat pe net filme. Am gasit pe hegre punct com filme si apoi pe torente de la acelasi site.

Am dat material la o maseuza de relaxare care face si finalizare cu rugamintea de a studia si eventual a incerca o experienta pe mine.

Urmeaza sa revin cu opinii despre experienta avuta. 

 

La multi ani! Pepino, nu cumva sa dai 350 pt un astfel de masaj ca nu se merita. 

Daca nu e secret, la care maseuza ai dat materialul de studiat? La Alexandra cumva? Daca invata lectia bine, si cere un pret corect, am mai merge si noi. 

Link spre comentariu

La 02.01.2021 la 19:22, berkeley a spus:

La multi ani! Pepino, nu cumva sa dai 350 pt un astfel de masaj ca nu se merita. 

Daca nu e secret, la care maseuza ai dat materialul de studiat? La Alexandra cumva? Daca invata lectia bine, si cere un pret corect, am mai merge si noi. 

Ma scuzati pretul cerut era 300 pentru 90 de minute si locatia spunea ca e in Borhanci. 

Sigur nu dau 300 de lei pentru un astfel de masaj. 

Am fost la maseuza care a primit materialul

"Hegre tantric therapy massage "

Nu a fost Alexandra. 

Masajul a durat o ora si a fost aproape ca in film. A avut si ceva in plus, 

masajul capului, al fetei si al labelor. 

A fost ceva de vis. Senzatii tari namaiintalnite. 

Si eu am incercat sa ma relaxez total sa uit de toate... 

M-a tinut intr-o stare de excitare aproape o ora. 

Masajul a fost foarte usor, doar netezire si chiar mai usor. Nu se poate descrie in cuvinte. Daca va uitati la video, veti intelege. 

Pretul a fost 150 de lei, dar a meritat. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...