Sari la conținut

TOP:Adina 0758910259


Postări Recomandate

  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Bună, dragi mei!

Din anumite motive personale venirea mea în Deva se mai amână puțin. Știu că pauza este cam lungă îmi este dor de voi așa că ne vom revedea curând.

O să anunț aici data exactă când voi reveni.

Pupicii cu sclipicii 💋😊💋😊â¤ï¸

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Bună, dragi mei!

Din anumite motive personale venirea mea în Deva se mai amână puțin. Știu că pauza este cam lungă îmi este dor de voi așa că ne vom revedea curând.

O să anunț aici data exactă când voi reveni.

Pupicii cu sclipicii 💋😊💋😊â¤ï¸

Sa nu uiți după aceea și de Arad, eu unul te astept😊, și mie îmi e dor de compania ta😙
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Bună, dragi mei!

Din anumite motive personale venirea mea în Deva se mai amână puțin. Știu că pauza este cam lungă îmi este dor de voi așa că ne vom revedea curând.

O să anunț aici data exactă când voi reveni.

Pupicii cu sclipicii ❤

Am vrut să îți dau un minus...dar dacă ai scris că revii în curând m-am răzgândit

Te așteptăm

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Adina cf? Ma-i vi la noi? s-au te găsim în alt oraș? Te ai retras?

Bună. După cum am spus mai în sus îmi amân un pic revenirea din motive personale , nu m-am retras și nici nu prestez pe alt oraș . Abia aștept și eu să revin "acasa" cu forțe noi. Pupicii cu sclipicii 💋â¤ï¸ðŸ˜ŠðŸ¤—

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator klaudiu88
Reputație: 0

Bună. După cum am spus mai în sus îmi amân un pic revenirea din motive personale , nu m-am retras și nici nu prestez pe alt oraș . Abia aștept și eu să revin "acasa" cu forțe noi. Pupicii cu sclipicii ❤

Pupatear trenu cu pupicii tai cu tot,hai la arad daca tot te apuci de meserie,mi-am tras achizitii noi jos de cand nu ne-am vazut,acuma simt si eu ca dau in pasarici

Link spre comentariu
Vizitator klaudiu88
Reputație: 0

Ne cunoaștem cumva? Că nu îmi amintesc de tine. Când o să revin, prima data o să revin în Deva și după o sa mai vedem. Pupici 😚

Nu ne cunoastem bine,dar vreau sa ne cunoastem,am fost de vreo 3 ori la tine odata in deva si de 2 ori in arad si am discutat noi ceva ca vreau sa imi pun niste accesorii jos si sa experimentez cu tine odata asta asa dur
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Nu ne cunoastem bine,dar vreau sa ne cunoastem,am fost de vreo 3 ori la tine odata in deva si de 2 ori in arad si am discutat noi ceva ca vreau sa imi pun niste accesorii jos si sa experimentez cu tine odata asta asa dur

Sincer, nu imi amintesc să fi avut o asemenea discuție ,mai ales că am anunțat că nu primesc cu accesorii. Posibil să mă confunzi

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...