Sari la conținut

TOP:Adina 0758910259


Postări Recomandate

  • Oras:alba
  • Oras:alba
La 03.07.2021 la 22:20, adina2000 a spus:

Pentru cineva care era " gelos " 🤭🤣💋

În primul rând mersi 💋 Parcă mi-a mai trecut... 🥰 Dar la fel cum 'cu o floare nu se face primăvară', la fel nici cu o poză, nu o să îmi treacă complet 😋 O să fie nevoie de o întâlnire cum doar tu știi să o oferi ❤ 

PS aseară s-a blocat site-ul până să iți scriu 🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos
Acum 12 ore, cucubau86 a spus:

În primul rând mersi 💋 Parcă mi-a mai trecut... 🥰 Dar la fel cum 'cu o floare nu se face primăvară', la fel nici cu o poză, nu o să îmi treacă complet 😋 O să fie nevoie de o întâlnire cum doar tu știi să o oferi ❤ 

PS aseară s-a blocat site-ul până să iți scriu 🤣🤣

Te aștept cu mare drag ❤ când revin sa iti ofer o întâlnire de neuitat❤ Te pupăcesc ❤💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
La 03.07.2021 la 23:20, adina2000 a spus:

Noapte bună ❤💋

PS : Pentru cineva care era " gelos " 🤭🤣💋

IMG-20210702-WA0002.jpg

Salutare.

Era,să ajung şi eu gelos,🙃privind această poză minunată🙈💓,dar spre bucuria me-a,Adinuţa💋🤗,a avut grijă,şi mi-a oferit,ocazia de a o vedea,in natural ,cu această minunată ținută😘,Mersi Adinuţa💋eşti o scumpă🌹🌹💋💋

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
La 03.07.2021 la 23:20, adina2000 a spus:

Noapte bună ❤💋

PS : Pentru cineva care era " gelos " 🤭🤣💋

IMG-20210702-WA0002.jpg

💓🙈Adinuța ,💋🤗pe când o revenire,ni sa făcut dor de tine,.💓🙃💓pupici cu sclipici💓💓💓

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 31 minute, lucasman a spus:

Eh, când am văzut că apare o postare nouă am sperat că ne dă Adina o veste bună și trece pe la noi 🥀

,,Lucasman,,se pare că va trebui să m-ai aşteptăm,Adinuța ş-ia luat o vacanță m-ai prelungită,ori cum este o fată minunată,şo o vom aştepta cu mult drag.

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 22 ore, calatorul00 a spus:

,,Lucasman,,se pare că va trebui să m-ai aşteptăm,Adinuța ş-ia luat o vacanță m-ai prelungită,ori cum este o fată minunată,şo o vom aştepta cu mult drag.

Te salut, Călătorule! 👍👍👍

Da, așa este, știu că este în vacanță pentru o perioadă mai îndelungată. Dar știi cum este: avem datoria să sperăm 😃, Pentru o floare superbă precum Adina merită așteptarea. 

Oricum îi doresc tot binele, pe care-l merită din plin! 🌹

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 6 minute, lucasman a spus:

Te salut, Călătorule! 👍👍👍

Da, așa este, știu că este în vacanță pentru o perioadă mai îndelungată. Dar știi cum este: avem datoria să sperăm 😃, Pentru o floare superbă precum Adina merită așteptarea. 

Oricum îi doresc tot binele, pe care-l merită din plin! 🌹

Perfect de acord cu tine,Lucasman👍,Adinuța e o floare 🌹rarä,şi superba,,când se va întoarce va trebui să prelungească programul,,are multe să ne povestească din vacanță😅🤣👍

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 6 minute, calatorul00 a spus:

Perfect de acord cu tine,Lucasman👍,Adinuța e o floare 🌹rarä,şi superba,,când se va întoarce va trebui să prelungească programul,,are multe să ne povestească din vacanță😅🤣👍

Corect, bună remarca. Adina este o persoană deosebit de plăcută și pentru a petrece timpul în general, am apreciat-o mereu ca persoană în ansamblu nu doar pentru activitatea (ohooo, și încă ce activitate ❤️) din dormitor. 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare.

Astăzi am avut plăcerea de a o revedea pe ,scumpa Adinuța💓,fiind în trecere prin TM,şi auzind de reântoarcerea ei,nu puteam rata momentul,şi am prins portiță deschisă la Adina.

A fost o reântâlnire ,minunată cu multă pasiune ,erotism ,a fost minunat,mai ales săruturile,tandre,cum dealt fel sunt toate intâlnirile cu Adina🌹💓..te sărut dulce Adina💋💋.

PS,şi un mic secret,în curând va reveni la Deva,deci să o aşteptăm cu drag..

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 11 ore, calatorul00 a spus:

Salutare.

Astăzi am avut plăcerea de a o revedea pe ,scumpa Adinuța💓,fiind în trecere prin TM,şi auzind de reântoarcerea ei,nu puteam rata momentul,şi am prins portiță deschisă la Adina.

A fost o reântâlnire ,minunată cu multă pasiune ,erotism ,a fost minunat,mai ales săruturile,tandre,cum dealt fel sunt toate intâlnirile cu Adina🌹💓..te sărut dulce Adina💋💋.

PS,şi un mic secret,în curând va reveni la Deva,deci să o aşteptăm cu drag..

Te salut, Călătorule! Așa este, o așteptăm cu drag 👍

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 7 ore, lucasman a spus:

Te salut, Călătorule! Așa este, o așteptăm cu drag 👍

Salut Lucas,!Adina este minunată,acum după vacanță,este m-ai frumoasă,un corp bine tonifiat,şi un bronz natural frumos pictat pe trupul ei,e superbă ,cu greu m-am despărțit de ea,e chiar minunată..👍

Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Bună seara dragi mei ...🤗🤗🤗

După o perioada de vacanță în care mi-am încărcat bateriile vă aștept cu forțe proaspete începând de Marți 14.09.2021 .😊😊😊

Vă mulțumesc că nu m-ați uitat și în perioada care am lipsit mi-ați scris atât pe topic cât și în privat (imi pare rau că nu am răspuns dar când nu lucrez ma mai uit ocazional doar la telefonul de munca ) .❤

Sper să mă reprimiti că de fiecare dată cu bratele deschise și să petrecem împreună momente frumoase și de neuitat ❤ 

❤ Pana când ajung în Deva vă las 2 poze cu mine ❤

        💋💋💋Pupici cu sclipici 💋💋💋

Image_598870.jpg

Image_164362.jpg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 45 minute, adina2000 a spus:

 

Sper să mă reprimiti că de fiecare dată cu bratele deschise și să petrecem momente frumoase și de neuitat ❤ 

❤ Pana când ajung în Deva vă las 2 poze cu mine ❤

        💋💋💋Pupici cu sclipici 💋💋💋

Image_598870.jpg

Image_164362.jpg

O veste minunată,de la o domnişoară minunată💓,iar brațele ne sunt mereu deschise pt.tine Adinuța🌹🙈şi pozele sunt minunate.(mă bucur că sunt primul care le-am văzut în natural😜)pupici💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 11 ore, adina2000 a spus:

Bună seara dragi mei ...🤗🤗🤗

După o perioada de vacanță în care mi-am încărcat bateriile vă aștept cu forțe proaspete începând de Marți 14.09.2021 .😊😊😊

Vă mulțumesc că nu m-ați uitat și în perioada care am lipsit mi-ați scris atât pe topic cât și în privat (imi pare rau că nu am răspuns dar când nu lucrez ma mai uit ocazional doar la telefonul de munca ) .❤

Sper să mă reprimiti că de fiecare dată cu bratele deschise și să petrecem împreună momente frumoase și de neuitat ❤ 

❤ Pana când ajung în Deva vă las 2 poze cu mine ❤

        💋💋💋Pupici cu sclipici 💋💋💋

Image_598870.jpg

Image_164362.jpg

❤️❤️❤️❤️❤️

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos
Acum 14 ore, adina2000 a spus:

Bună seara dragi mei ...🤗🤗🤗

După o perioada de vacanță în care mi-am încărcat bateriile vă aștept cu forțe proaspete începând de Marți 14.09.2021 .😊😊😊

Vă mulțumesc că nu m-ați uitat și în perioada care am lipsit mi-ați scris atât pe topic cât și în privat (imi pare rau că nu am răspuns dar când nu lucrez ma mai uit ocazional doar la telefonul de munca ) .❤

Sper să mă reprimiti că de fiecare dată cu bratele deschise și să petrecem împreună momente frumoase și de neuitat ❤ 

❤ Pana când ajung în Deva vă las 2 poze cu mine ❤

        💋💋💋Pupici cu sclipici 💋💋💋

Image_598870.jpg

Image_164362.jpg

Hei , a intervenit o mică schimbare 🙈🙈 sper să fie bine primită voi reveni în Deva de luni și voi fii disponibilă 3-4 zile . Programări se pot face începând de mâine după ora 14 doar prin SMS și Whatsapp , de luni deși prefer varianta SMS / Whatsapp se poate și apel telefonic. 

Programările le fac in general de pe o zii pe alta , se poate și în aceasi zii cu minim 2 , 3 h înainte. 

Dacă nu se confirmă programarea sau nu se anulează numărul întra la block deoarece  nu îmi place sa fiu încurcată, eu lucrez cu 3-5 programări pe zii .

Tarifele și serviciile au rămas aceleași.  

 💋💋💋Pupici cu sclipici 💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare.

Astăzi am fost iarăşi în brațele lui Adinuța💓,o fată minunată,şi scumpă🤗,cu multă gingăşie,pasiune,şi erotism,cu care te învăluie,şi te aduce întro minunată stare de satisfacție,😜

Mulţumesc Adina,💋🌹că defiecare dată,mă faci să mă simt bine,in brațele tale..

💋💋💋pupici cu sclipici💋💋💋🙈

Image_598870.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos
Acum 7 minute, calatorul00 a spus:

Salutare.

Astăzi am fost iarăşi în brațele lui Adinuța💓,o fată minunată,şi scumpă🤗,cu multă gingăşie,pasiune,şi erotism,cu care te învăluie,şi te aduce întro minunată stare de satisfacție,😜

Mulţumesc Adina,💋🌹că defiecare dată,mă faci să mă simt bine,in brațele tale..

💋💋💋pupici cu sclipici💋💋💋🙈

Image_598870.jpg

Ma bucur ca te-ai simtit minunat . 😊💋 Multumesc pentru complimente esti un drăguț💋😊 te astept oricand cu drag . 💋💋💋pupici 💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...