Sari la conținut

TOP:Adina 0758910259


Postări Recomandate

Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 43 minute, adina2000 a spus:

 

o sa imi iau o mica vacanta 😊

 

💋🙈Adinuța,să nu fie prea lungă vacanța🙉,iarăși o să ni-se facă dor de tine,💓de sărutul 💋tău dulce,ori cum o vacanță plăcută,şi liniştită..

💋💋💋pupici cu sclipici💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Bună dimineața 

Îmi cer scuze celor care nu am reușit ieri să le răspund la mesaj dar reamintesc că dacă nu se specifică în cât timp pot răspunde înapoi și trec mai mult de 15 minute până văd mesajul nu imi permit să răspund să nu deranjez 

Ultimele 2 zile in Deva

Azi mai am disponibilitate după ora 17

O zi frumoasă vă doresc 

💋💋💋Pupici cu sclipici 💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos
1 oră în urmă, pasha_man a spus:

Mda, o alta intalnire foarte reusita cu posesoarea topicului. Sper sa ne mai intersectam.

Iti mulțumesc că " mai invitat să te vizitez " 🙈 și o voi face cu mare drag oricând vei dori sau te aștept la mine cu bratele deschise 😊💋 cum vei dori tu ❤❤❤ 

❤🏙A fost o seara minunata că deobicei 🏙

    ❤Pupici cu sclipici ❤

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Salutare! Confirm ce scrie colegul pasha_man, cu Adina doar întâlniri excelente, cum a fost și cea de azi, în care am avut senzația că îmi vizitez iubita ❤️❤️❤️. Adina - o bijuterie de floare, ca întotdeauna. Cu asta cred că am spus totul, amănuntele nu-și au rostul.🌺

Deși am vrut să o răsfăț eu, a preluat inițiativa și a ieșit invers 🥰🥰🥰, m-am simțit ca în al nouălea cer.

Vacanță plăcută, Mică Zeiță, aștept cu drag să ne revedem ❤️❤️❤️💋💋💋

  • Like 1
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare.

Am vizitat zilele trecute pe această minunată domnişoară Adina😘,şi mă alătur la cele scrise de colegi👍,Adina💓 o minunată fată,💋cu întâlniri reuşite şi minunate ,cu puternica încărcătură romantică,erotică şi multă senzualitate,Adina o floare🌹 cu un parfum senzual,şi incitant,🤗💓

Te sărut dulce Adinuța😘😍,şi ai grijă de tine🤗🙈

Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0
Acum 19 ore, adina2000 a spus:

Bună dimineața 

Vă mulțumesc pentru întâlnirile frumoase de care am avut parte și vă aștept cu drag peste aproximativ 2 săptămâni 

💋💋💋Pupici cu sclipici 💋💋💋

        Indisponibilă 

Hai că m-ai facut curios sper sa nu dezamagesti. 

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 35 minute, adina2000 a spus:

Bună dragi mei 😊💋

Începând de joi data de 04 . 11. 2021 voi fi disponibilă în Deva pentru 3 zile 😊💋

❤❤Vă pup și vă aștept cu drag să ne revedem ❤❤❤

IMG-20200309-WA0002.jpg.453a0709b0dfb443e01a88789e86d6a2.jpg

Wow Adinuţa💓,o veste bine venită,te aşteptăm cu mult drag,.💋💋💓🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 8 ore, adina2000 a spus:

Bună dragi mei 😊💋

Începând de joi data de 04 . 11. 2021 voi fi disponibilă în Deva pentru 3 zile 😊💋

❤❤Vă pup și vă aștept cu drag să ne revedem ❤❤❤

IMG-20200309-WA0002.jpg.453a0709b0dfb443e01a88789e86d6a2.jpg

❤️❤️❤️ Cea mai bună veste din întreaga săptămână! 🌹🌹🌹 Te primim din toată inimioara ❤️❤️❤️

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0
Acum 9 minute, lucasman a spus:

❤️❤️❤️ Cea mai bună veste din întreaga săptămână! 🌹🌹🌹 Te primim din toată inimioara ❤️❤️❤️

Of nu puteai cu o săptămână mai târziu. Asta e când nu am noroc nu am. Succes sa ai .

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 50 minute, remusgb a spus:

Of nu puteai cu o săptămână mai târziu. Asta e când nu am noroc nu am. Succes sa ai .

Te înțeleg, și eu m-am ofticat când nu am reușit să o vizitez. Din fericire revine periodic la Deva, sper să ai noroc data viitoare 👍👍👍

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0
Acum 52 minute, colericul a spus:

Uite de ce suntem considerați proștii Europei, unul din ăsta ne scade drastic IQ-ul ca popor. 

Lasa ca IQ-ul e scazut demult, nu ne revenim noi acum.

Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Asa cum am promis voi fi disponibilă mâine începând cu ora 11 programări se pot face de mâine dimineață începând cu ora 9 😊💋😊💋

Prefer varianta SMS sau Whatsapp cu rugămintea de-a specifica în cât timp pot răspunde înapoi,  dacă nu se specifică în cât timp pot răspunde înapoi sper sa nu vă supărati dacă nu veți primi răspuns înapoi 😊🙈

💋💋Va pup și vă doresc o seara plăcută 💋💋  

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Compton,California
  • Oras:Compton,California
La 30.10.2021 la 20:38, colericul a spus:

Uite de ce suntem considerați proștii Europei, unul din ăsta ne scade drastic IQ-ul ca popor. 

Colericul strikes again🤣🤣 (scuze de off-topic,dar nu m-am putut abține)

Link spre comentariu

  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Bună seara, Adina 🌹🌹🌹

Încă mai îmi fuge gândul și retrăiesc întâlnirea noastră de azi deși au trecut deja ore bune. Atât de plăcută, atât de pasională, atât de intensă....greu de găsit cuvinte potrivite, totul a fost perfect: zâmbetul, privirea, glasul dulce, pielea fină, parfumul, atingerile, erotismul... ❤️

Ai parte de tot respectul și admirația mea. Aștept cu drag și cu nerăbdare să ne revedem 💋💋💋

 

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...