Sari la conținut

Vino in mine puișor beatrice 0768428976


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost pe 30 decembrie 2019 pentru ca nu ma gaseam altceva in zona cu sarbatorile.

 

Locatie: Lujerului nr 6, de la metrou Lujerului se merge la dreapta inspre Cora, Plaza (se ajunge usor cu Google Maps)

blocul este fata in fata cu benzinaria MOL

Google Maps:

https://www.google.ro/maps/@44.432098,26.0333936,3a,90y,70.65h,62.54t/data=!3m6!1e1!3m4!1smU5gmA2b7B9AVAlccfBaEg!2e0!7i13312!8i6656

 

   La locatie era ea si sora ei cand am fost eu, de etnie. Cand am ajuns m-au pus sa aleg dintre ele deoarece este garsoniera locuinta asa ca una a stat pe hol. Am ales-o pe cea mai mare. Cea mica are injur de 20 -25 ani, mai slabuta si cea mare parea pana in 30 de ani, mai grasuta la pulpe si cu sani mari dar cam lasati.

Ca servicii 60 lei numarul, oral cu prezervativ si normal si ora 150 lei. De oral fara prezervativ a raspuns unui tip la telefon cand plecam si zicea doamna ca in functie de igiena.

  Ca prestatie nu stiu ce sa zic ca nu mai futusem de o saptamana si am umplut caciulita destul de repede. Aveam bani pregatiti pentru o ora dar nu mi-a placut ideea ca sta cineva pe hol si asteapta, era clar ca totul ii la foc automat.

Also, am pus-o capra in pat, nu am putut sa o lovesc cum voiam eu asa ca am rugat-o sa vina la cap de pat sa stea capra, sa stau eu in picioare, moment in care m-a luat cu "Ma mai freci mult?"

 

De revenit, doar daca nu am nimic pe Iuliu Maniu, aproape langa casa

 

Halat: 60 lei/ 1 numar 

 

Anuntul:

https://www.anuntul.ro/anunt-militari-lujerului-noua-masaj-mE32VG#jl1y6

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...