Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

Face un masaj de relaxare profi pe pat de masaj.

E atenta cu tot corpul:spate, brate, picioare, maini, labe, fese, abdomen, piept si inghinal.

Daca doresti iti face si masaj mai tare. Trebuie sa spui.

Pentru toate trebuie sa stai o ora si jumate la 150 de lei.

Pentru 50 de minute tariful e 100, in care intra si o finalizare cu atentie si la oute.

Este inalta, cu par negru lung si masajul il face imbracata.

Varsta in jur de 35 de ani

Benficiezi de dusuri, prosop si esti acoperit in timpul masajului.

Pentru servicii extra nu am intrebat, puteti incerca....,

sa spuna si altii daca au primit si pentru cati bani.

Eu o recomand.

Celelalte fac masajul dezbracat, dar nu fac finalizare.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Face un masaj de relaxare profi pe pat de masaj.

E atenta cu tot corpul:spate, brate, picioare, maini, labe, fese, abdomen, piept si inghinal.

Daca doresti iti face si masaj mai tare. Trebuie sa spui.

Pentru toate trebuie sa stai o ora si jumate la 150 de lei.

Pentru 50 de minute tariful e 100, in care intra si o finalizare cu atentie si la oute.

Este inalta, cu par negru lung si masajul il face imbracata.

Varsta in jur de 35 de ani

Benficiezi de dusuri, prosop si esti acoperit in timpul masajului.

Pentru servicii extra nu am intrebat, puteti incerca....,

sa spuna si altii daca au primit si pentru cati bani.

Eu o recomand.

Celelalte fac masajul dezbracat, dar nu fac finalizare.

E draguta doamna?
Link spre comentariu

Sophiedee

Da e draguta, cel putin mie imi place.

Berkeley

Clientul e complet gol.

La cea din Buna Ziua pune un prosop pe fese si junior.

La celelate doua poti sta complet gol.

Pe cea din Marasti spune ca o cheama Ella si e potrivita la corp.

La maseuza din Buna Ziua se merita? Face masaj bun? Eu am sunat-o odata si a fost cam necioplita la telefon. M-a pus la punct "preventiv", desi am vb f frumos si politocos. Cred ca am fost la ea acum.vreo 5-6 ani la un salon de cosmetica-masaj unde lucra (sau mai lucreaza) undeva in centru, aproape pe P-ta M. Viteazul. Masajul (strict de relaxare) era cam de nota 8.

La masaj de relaxare in Manastur sau Grigorescu ai fost, poti recomanda ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Face un masaj de relaxare profi pe pat de masaj.

E atenta cu tot corpul:spate, brate, picioare, maini, labe, fese, abdomen, piept si inghinal.

Daca doresti iti face si masaj mai tare. Trebuie sa spui.

Pentru toate trebuie sa stai o ora si jumate la 150 de lei.

Pentru 50 de minute tariful e 100, in care intra si o finalizare cu atentie si la oute.

Este inalta, cu par negru lung si masajul il face imbracata.

Varsta in jur de 35 de ani

Benficiezi de dusuri, prosop si esti acoperit in timpul masajului.

Pentru servicii extra nu am intrebat, puteti incerca....,

sa spuna si altii daca au primit si pentru cati bani.

Eu o recomand.

Celelalte fac masajul dezbracat, dar nu fac finalizare.

Care este numarul tipei asteia?
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salutare confrați!Am fost de 2 ori la d-na din Mărăști!Drăguță,corp ok...cu forme...dar nu este grăsuță si știe meserie...!A doua oară a fost mult mai bine că deja știa cum imi place!Te întreabă cum iti place să te atingă si se conformează!Stă îmbrăcată destul de sexy,dar nu se dezbrăcată si o poți atinge in limita bunului simț!Vorbește frumos cu tine,de parcă te-ar cunoaște de multă vreme!Ca si locație...camera de masaj ok...curată,iar baia super-fain aranjată!Are un stil de ati masa juniorul de parcă ti-ar face oral! Ca note....

-locație 10

-aspect maseuză 9

-masaj 9

-finalizare 10

De revenit si de recomandat la prieteni!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Referitor la celelalte maseuze amintite mai sus...am fost la toate!

D-na din Baciu-prezență plăcută,ai ce vorbi cu ea,poți sta dezbrăcat,dar nu iti masează deloc nici o zonă...inghinali sau junior!In rest...face un masaj profesional!Halatul 50 de lei!

Maseuza din Mănăștur-Mehedinți-numele ei este Valeria,este din Republica Moldova,studentă,căsătorită ,foarte drăguță si atragatoare fizic,masaj profesional si te întreabă cum vrei masajul...mai tare sau mai senzual...!Nu acceptă atingeri de niciun fel,masează zona intimă până la finalizare doar celor care nu sunt din Cluj!Halatul 80 de lei!

Maseuză Bună ziua-frumușică si atrăgătoare,apartament frumos,are pisici,dar în rest nu știu nimic...pentru că după ce am făcut duș si am revenit în camera cu masaj,a inceput să mă i-a cu vrajeală...si pe un ton ciudat...de parcă era vreo "stăpână..."si spunea că nu face sub nici o formă masaj in zona intimă si dacă vreau să imi maseze si fesele prețul masajului crește cu 30 de lei!No...asta nu ar fi fost așa problemă...dar tonul pe care mi-a vorbit m-a enervat si i-am spus că nu mai vreau să rămân la masaj și m-am îmbrăcat!Atunci mi-a spus că taxa pentru duș este 20 de lei si au fost multi ca mine care după dus nu au mai vrut să rămână la masaj!I-am dat 20 de lei si i-am propus să de-a anunț că are "baie comunală".daca tot cere taxă pe duș!

La maseuza din Grigorescu-a coborât in fața blocului când am anunțat o că am ajuns...si mi-a spus că vrea ca inainte de masaj să mâncăm împreună că mă place si vrea mai mult decat sa imi facă masaj!Nu mi-a plăcut deloc d-șoara si m-am urcat in mașină si am plecat!

Maseuza de lângă Terapia-Alexandra,am fost făcut recenzii...de ea numai de bine...!

Link spre comentariu

D-na din Marasti nu e cumva o "cunostinta" mai veche a iubitorilor de masaj oriental care a lucrat si la salonul Zeita Afrodita si mai tarziu in Marasti intr-un bloc langa magazinul Lidl? Anca era numele de scena parca. Facea un masaj foarte bun, intr-adevar (si cel de relaxare si cel erotic era super). Oare e ea?

Link spre comentariu

 

Ne spui te rog mai mult despre maseuza din Grigorescu? Are anunturi? Ai nr de tel?

Despre Alexandra de langa Terapia pot confirma ai eu (un prieten de al meu a fost de 3 ori la dansa) ca face un masaj oriental erotic f bun la pret corect, arata bine, face masajul pe pat profesionist de masaj si o poti atinge, mangaia corpul, sanii, picioarele, fesele, fundul, masajul dureaza 60 minute (nu 30 sau 40) si primesti prosop curat, sa faci dus.

Link spre comentariu

Referitor la celelalte maseuze amintite mai sus...am fost la toate!

Maseuză Bună ziua-frumușică si atrăgătoare,apartament frumos,are pisici,dar în rest nu știu nimic...pentru că după ce am făcut duș si am revenit în camera cu masaj,a inceput să mă i-a cu vrajeală...si pe un ton ciudat...de parcă era vreo "stăpână..."si spunea că nu face sub nici o formă masaj in zona intimă si dacă vreau să imi maseze si fesele prețul masajului crește cu 30 de lei!No...asta nu ar fi fost așa problemă...dar tonul pe care mi-a vorbit m-a enervat si i-am spus că nu mai vreau să rămân la masaj și m-am îmbrăcat!Atunci mi-a spus că taxa pentru duș este 20 de lei si au fost multi ca mine care după dus nu au mai vrut să rămână la masaj!I-am dat 20 de lei si i-am propus să de-a anunț că are "baie comunală".daca tot cere taxă pe duș!

La maseuza din Grigorescu-a coborât in fața blocului când am anunțat o că am ajuns...si mi-a spus că vrea ca inainte de masaj să mâncăm împreună că mă place si vrea mai mult decat sa imi facă masaj!Nu mi-a plăcut deloc d-șoara si m-am urcat in mașină si am plecat!

Maseuza de lângă Terapia-Alexandra,am fost făcut recenzii...de ea numai de bine...!

Ne spui te rog mai mult despre maseuza din Grigorescu? Are anunturi? Ai nr de tel?

Despre Alexandra de langa Terapia pot confirma ai eu (un prieten de al meu a fost de 3 ori la dansa) ca face un masaj oriental erotic f bun la pret corect, arata bine, face masajul pe pat profesionist de masaj si o poti atinge, mangaia corpul, sanii, picioarele, fesele, fundul, masajul efectiv dureaza 60 minute (nu 30 sau 40) si primesti prosop curat, sa faci dus inainte si dupa, si iti face si 2 finalizari sau 3 daca vrei. Sex nu face.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Referitor la celelalte maseuze amintite mai sus...am fost la toate!

D-na din Baciu-prezență plăcută,ai ce vorbi cu ea,poți sta dezbrăcat,dar nu iti masează deloc nici o zonă...inghinali sau junior!In rest...face un masaj profesional!Halatul 50 de lei!

Maseuza din Mănăștur-Mehedinți-numele ei este Valeria,este din Republica Moldova,studentă,căsătorită ,foarte drăguță si atragatoare fizic,masaj profesional si te întreabă cum vrei masajul...mai tare sau mai senzual...!Nu acceptă atingeri de niciun fel,masează zona intimă până la finalizare doar celor care nu sunt din Cluj!Halatul 80 de lei!

Maseuză Bună ziua-frumușică si atrăgătoare,apartament frumos,are pisici,dar în rest nu știu nimic...pentru că după ce am făcut duș si am revenit în camera cu masaj,a inceput să mă i-a cu vrajeală...si pe un ton ciudat...de parcă era vreo "stăpână..."si spunea că nu face sub nici o formă masaj in zona intimă si dacă vreau să imi maseze si fesele prețul masajului crește cu 30 de lei!No...asta nu ar fi fost așa problemă...dar tonul pe care mi-a vorbit m-a enervat si i-am spus că nu mai vreau să rămân la masaj și m-am îmbrăcat!Atunci mi-a spus că taxa pentru duș este 20 de lei si au fost multi ca mine care după dus nu au mai vrut să rămână la masaj!I-am dat 20 de lei si i-am propus să de-a anunț că are "baie comunală".daca tot cere taxă pe duș!

La maseuza din Grigorescu-a coborât in fața blocului când am anunțat o că am ajuns...si mi-a spus că vrea ca inainte de masaj să mâncăm împreună că mă place si vrea mai mult decat sa imi facă masaj!Nu mi-a plăcut deloc d-șoara si m-am urcat in mașină si am plecat!

Maseuza de lângă Terapia-Alexandra,am fost făcut recenzii...de ea numai de bine...!

Unde gasesc numarul de telefon al Valeriei? Are anunt postat undeva?

Link spre comentariu

  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Ne spui te rog mai mult despre maseuza din Grigorescu? Are anunturi? Ai nr de tel?

Despre Alexandra de langa Terapia pot confirma ai eu (un prieten de al meu a fost de 3 ori la dansa) ca face un masaj oriental erotic f bun la pret corect, arata bine, face masajul pe pat profesionist de masaj si o poti atinge, mangaia corpul, sanii, picioarele, fesele, fundul, masajul efectiv dureaza 60 minute (nu 30 sau 40) si primesti prosop curat, sa faci dus inainte si dupa, si iti face si 2 finalizari sau 3 daca vrei. Sex nu face.

Dă-mi și mie un număr de telefon al acestei Alexandra, sau un link cu anunțul
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...