Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ne spui te rog mai mult despre maseuza din Grigorescu? Are anunturi? Ai nr de tel?

Despre Alexandra de langa Terapia pot confirma ai eu (un prieten de al meu a fost de 3 ori la dansa) ca face un masaj oriental erotic f bun la pret corect, arata bine, face masajul pe pat profesionist de masaj si o poti atinge, mangaia corpul, sanii, picioarele, fesele, fundul, masajul efectiv dureaza 60 minute (nu 30 sau 40) si primesti prosop curat, sa faci dus inainte si dupa, si iti face si 2 finalizari sau 3 daca vrei. Sex nu face.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

 

Ne spui te rog mai mult despre maseuza din Grigorescu? Are anunturi? Ai nr de tel?

Despre Alexandra de langa Terapia pot confirma ai eu (un prieten de al meu a fost de 3 ori la dansa) ca face un masaj oriental erotic f bun la pret corect, arata bine, face masajul pe pat profesionist de masaj si o poti atinge, mangaia corpul, sanii, picioarele, fesele, fundul, masajul efectiv dureaza 60 minute (nu 30 sau 40) si primesti prosop curat, sa faci dus inainte si dupa, si iti face si 2 finalizari sau 3 daca vrei. Sex nu face.

Link spre comentariu

Salutare confrați!Am fost de 2 ori la d-na din Mărăști!Drăguță,corp ok...cu forme...dar nu este grăsuță si știe meserie...!A doua oară a fost mult mai bine că deja știa cum imi place!Te întreabă cum iti place să te atingă si se conformează!Stă îmbrăcată destul de sexy,dar nu se dezbrăcată si o poți atinge in limita bunului simț!Vorbește frumos cu tine,de parcă te-ar cunoaște de multă vreme!Ca si locație...camera de masaj ok...curată,iar baia super-fain aranjată!Are un stil de ati masa juniorul de parcă ti-ar face oral! Ca note....

-locație 10

-aspect maseuză 9

-masaj 9

-finalizare 10

De revenit si de recomandat la prieteni!

D-na aceasta din Marasti nu e cumva o "cunostinta" mai veche a iubitorilor de masaj oriental care a lucrat si la salonul Zeita Afrodita si mai tarziu in Marasti intr-un bloc langa magazinul Lidl? Anca era numele de scena parca. Facea un masaj foarte bun, intr-adevar (si cel de relaxare si cel erotic era super). Oare e ea?

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Referitor la celelalte maseuze amintite mai sus...am fost la toate!

D-na din Baciu-prezență plăcută,ai ce vorbi cu ea,poți sta dezbrăcat,dar nu iti masează deloc nici o zonă...inghinali sau junior!In rest...face un masaj profesional!Halatul 50 de lei!

Maseuza din Mănăștur-Mehedinți-numele ei este Valeria,este din Republica Moldova,studentă,căsătorită ,foarte drăguță si atragatoare fizic,masaj profesional si te întreabă cum vrei masajul...mai tare sau mai senzual...!Nu acceptă atingeri de niciun fel,masează zona intimă până la finalizare doar celor care nu sunt din Cluj!Halatul 80 de lei!

Maseuză Bună ziua-frumușică si atrăgătoare,apartament frumos,are pisici,dar în rest nu știu nimic...pentru că după ce am făcut duș si am revenit în camera cu masaj,a inceput să mă i-a cu vrajeală...si pe un ton ciudat...de parcă era vreo "stăpână..."si spunea că nu face sub nici o formă masaj in zona intimă si dacă vreau să imi maseze si fesele prețul masajului crește cu 30 de lei!No...asta nu ar fi fost așa problemă...dar tonul pe care mi-a vorbit m-a enervat si i-am spus că nu mai vreau să rămân la masaj și m-am îmbrăcat!Atunci mi-a spus că taxa pentru duș este 20 de lei si au fost multi ca mine care după dus nu au mai vrut să rămână la masaj!I-am dat 20 de lei si i-am propus să de-a anunț că are "baie comunală".daca tot cere taxă pe duș!

La maseuza din Grigorescu-a coborât in fața blocului când am anunțat o că am ajuns...si mi-a spus că vrea ca inainte de masaj să mâncăm împreună că mă place si vrea mai mult decat sa imi facă masaj!Nu mi-a plăcut deloc d-șoara si m-am urcat in mașină si am plecat!

Maseuza de lângă Terapia-Alexandra,am fost făcut recenzii...de ea numai de bine...!

Valeria din Manastur face si masaj in zona intima?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

D-na din Marasti nu e cumva o "cunostinta" mai veche a iubitorilor de masaj oriental care a lucrat si la salonul Zeita Afrodita si mai tarziu in Marasti intr-un bloc langa magazinul Lidl? Anca era numele de scena parca. Facea un masaj foarte bun, intr-adevar (si cel de relaxare si cel erotic era super). Oare e ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

 

Ne spui te rog mai mult despre maseuza din Grigorescu? Are anunturi? Ai nr de tel?

Despre Alexandra de langa Terapia pot confirma ai eu (un prieten de al meu a fost de 3 ori la dansa) ca face un masaj oriental erotic f bun la pret corect, arata bine, face masajul pe pat profesionist de masaj si o poti atinge, mangaia corpul, sanii, picioarele, fesele, fundul, masajul efectiv dureaza 60 minute (nu 30 sau 40) si primesti prosop curat, sa faci dus inainte si dupa, si iti face si 2 finalizari sau 3 daca vrei. Sex nu face.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Maseuză Mărăști-Ella,tel.0751622447

Maseuză Terapia-Alexandra,tel.0771198405

Maseuză Mănăstur-Valeria,tel.0752841621

Primele două au anunț pe publi24,iar Valeria pe Olx

La maseuza din Grigorescu nu mai am numărul de telefon!

Maseuza Bună ziua,tel.0745665056 ea are anunț doar pe Piața de Cluj.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Valeria este studentă în Cluj si este căsătorită si atunci nu vrea să aibă probleme cu soțul ei si nu face masaj cu finalizare clujeniĺor,doar celor din alte părți...!Dar "gura nu te doare"...să-i spui că ești din Reghin sau din Fierbinți!:))))Chiar este o fată tare frumușică!

Link spre comentariu

Sophiedee

Da e draguta, cel putin mie imi place.

Berkeley

Clientul e complet gol.

La cea din Buna Ziua pune un prosop pe fese si junior.

La celelate doua poti sta complet gol.

Pe cea din Marasti spune ca o cheama Ella si e potrivita la corp.

Cum e masajul facut de maseuza din Buna Ziua? Se pricepe? Si cat costa o sedinta? Cu tine a vorbit politicos?
Link spre comentariu

La maseuza din Grigorescu-a coborât in fața blocului când am anunțat o că am ajuns...si mi-a spus că vrea ca inainte de masaj să mâncăm împreună că mă place si vrea mai mult decat sa imi facă masaj!Nu mi-a plăcut deloc d-șoara si m-am urcat in mașină si am plecat!

 

Cand ai fost la maseuza din Grigorescu? Anul acesta sau in 2018? Unde avea anunt? Cat cerea pt o sedinta de masaj d3 relaxare? Ca eu nu gasesc nimic in cart. Grigorescu. Multumesc
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Maseuză Mărăști-Ella,tel.0751622447

Maseuză Terapia-Alexandra,tel.0771198405

Maseuză Mănăstur-Valeria,tel.0752841621

Primele două au anunț pe publi24,iar Valeria pe Olx

La maseuza din Grigorescu nu mai am numărul de telefon!

Maseuza Bună ziua,tel.0745665056 ea are anunț doar pe Piața de Cluj.

Pentru discretie, sterge te rog nr de tel al Valeriei macar, dacă e casatorita! Oricine cunoscut o poate gasi, si nu cred ca ar fi ok....nu vrem să divorteze

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Valeria este studentă în Cluj si este căsătorită si atunci nu vrea să aibă probleme cu soțul ei si nu face masaj cu finalizare clujeniĺor,doar celor din alte părți...!Dar "gura nu te doare"...să-i spui că ești din Reghin sau din Fierbinți! :))))Chiar este o fată tare frumușică!

Am fost la ea de doua ori dar am mers doar pentru masajul de relaxare pentru ca-l face foarte bine.

Link spre comentariu

Pentru discretie, sterge te rog nr de tel al Valeriei macar, dacă e casatorita! Oricine cunoscut o poate gasi, si nu cred ca ar fi ok....nu vrem să divorteze

Si eu zic sa stergi nr. La un google search ne apare ca d-na V. a dezactivat anuntul de pe olx! Pe alte site-uri nu are. Deci momentan nu are nicaieri nici un anunt.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Maseuză Mărăști-Ella,tel.0751622447

Maseuză Terapia-Alexandra,tel.0771198405

Maseuză Mănăstur-Valeria,tel.0752841621

Primele două au anunț pe publi24,iar Valeria pe Olx

La maseuza din Grigorescu nu mai am numărul de telefon!

Maseuza Bună ziua,tel.0745665056 ea are anunț doar pe Piața de Cluj.

Posteaza linkurile cu anunturile lor
Link spre comentariu

Maseuză Mărăști-Ella,tel.0751622447

Maseuză Terapia-Alexandra,tel.0771198405

Maseuză Mănăstur-Valeria,tel.0752841621

Primele două au anunț pe publi24,iar Valeria pe Olx

La maseuza din Grigorescu nu mai am numărul de telefon!

Maseuza Bună ziua,tel.0745665056 ea are anunț doar pe Piața de Cluj.

Am sunat la toate. La Ella si Alexandra in repetate randuri, in mai multe zile, si eu si un prieten. Nu raspund la apeluri, nici la mesaje. Oare de ce? Maseuza din Buna Ziua a raspuns, dar vorbeste intr-un stil care cel putin pe mine m-a descurajat. Parca imi facea o favoare ca imi raspunde la intrebari. Valeria zice categoric ca nu face masaj cu finalizare/nu maseaza zona intima! Am contactat-o si eu si amicul, a specificat si el ca NU e din Cluj (si chiar asta-i adevarul), si tot degeaba. La amandoi ne-a zis la fel: nu face. E. si A. au anunt, V nu mai are (e dezactivat pe olx). Deci chiar nu stiu daca e corect sa apara nr ei aici.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

Am sunat la toate. La Ella si Alexandra in repetate randuri, in mai multe zile, si eu si un prieten. Nu raspund la apeluri, nici la mesaje. Oare de ce? Maseuza din Buna Ziua a raspuns, dar vorbeste intr-un stil care cel putin pe mine m-a descurajat. Parca imi facea o favoare ca imi raspunde la intrebari. Valeria zice categoric ca nu face masaj cu finalizare/nu maseaza zona intima! Am contactat-o si eu si amicul, a specificat si el ca NU e din Cluj (si chiar asta-i adevarul), si tot degeaba. La amandoi ne-a zis la fel: nu face. E. si A. au anunt, V nu mai are (e dezactivat pe olx). Deci chiar nu stiu daca e corect sa apara nr ei aici.

Părerea mea este că la telefon puține o să zică că fac și masaj in zona intimă....așa mă gândesc. Astea care își dau anunț pe Old cam la toate le sta capul sa facă ceva in plus fata de masaj. Dar eu zic că la fața locului poți rezolva mai multe. Așa prin telefon , nu te vede nu știe cum areți daca faceți click etc. Și până la urmă daca te duci și nu iese nimic asta este ai pierdut 100 sau 150 Ron. Dar eu așa zic că la fata locului discuți altfel.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...