Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

"Altu 2"dacă ții minte in primele 2 luni de nici una nu s-a scris aici că fac si finalizare!După primele recenzii despre ele...in care "colegi"de-ai noștrii au scris că nu vor să maseze si zona intimă ,am mers la una dintr-e ele să văd dacă chiar nu fac deloc!M-am prezentat...prima dată la"rocheriță"si imi spunea că nu revin clienții că nu face si finalizare,dar ar face dar are o reținere ca-i este frică de cel care avea salonul si in plus nu știe cum se face exact că nu a mai făcut la nimeni!Am inceput sa-i explic cum stau treburile...cu clienții si dacă vrea să facă bani să înceapă să facă...!Am vazut ca nu are"curajul..."să il atingă pe junior si atunci am rugato să mă maseze la inghinali că simt că am făcut intindere la fotbal!S-a conformat si tot masandu-mi zona inghinală când in stânga,când in dreapta,s-a trezit juniorul!Era vizibil rușinată si mi-a spus că nu știa că masând doar inghinalii așa repede se poate produce o erecție!Si de acolo...a inceput să imi maseze si juniorul,puțin mai stangace la inceput,dar până la urmă a reușit să mă termine!După vreo 5-6 săptămâni a apărut si prima recenzie aici că un coleg a avut parte si el de finalizare!Apoi la o săptămână am mers la Alexandra si la ea am procedat la fel...si s-a întâmplat la fel...!:)

Link spre comentariu

"Altu 2"dacă ții minte in primele 2 luni de nici una nu s-a scris aici că fac si finalizare!După primele recenzii despre ele...in care "colegi"de-ai noștrii au scris că nu vor să maseze si zona intimă ,am mers la una dintr-e ele să văd dacă chiar nu fac deloc!M-am prezentat...prima dată la"rocheriță"si imi spunea că nu revin clienții că nu face si finalizare,dar ar face dar are o reținere ca-i este frică de cel care avea salonul si in plus nu știe cum se face exact că nu a mai făcut la nimeni!Am inceput sa-i explic cum stau treburile...cu clienții si dacă vrea să facă bani să înceapă să facă...!Am vazut ca nu are"curajul..."să il atingă pe junior si atunci am rugato să mă maseze la inghinali că simt că am făcut intindere la fotbal!S-a conformat si tot masandu-mi zona inghinală când in stânga,când in dreapta,s-a trezit juniorul!Era vizibil rușinată si mi-a spus că nu știa că masând doar inghinalii așa repede se poate produce o erecție!Si de acolo...a inceput să imi maseze si juniorul,puțin mai stangace la inceput,dar până la urmă a reușit să mă termine!După vreo 5-6 săptămâni a apărut si prima recenzie aici că un coleg a avut parte si el de finalizare!Apoi la o săptămână am mers la Alexandra si la ea am procedat la fel...si s-a întâmplat la fel...!:)

Am sunat-o pe Alexandra, are anunt, cere 90 lei pt o ora. Dar lucreaza doar de luni pana vineri si numai 5-6 ore pe zi. Seara nu. Ca sa ajungi la ea, trebuie sa fii in concediu sau sa iti iei zi libera de la job. La asamemea servicii ar trebui sa aiba program care sa tina cont de programul de lucru al clientilor. Presupun ca nu toti sunt pensionari, studenti sau someri. :) Stiu ca astia sunt cei bănosi, dar ar trebui sa tina cont si de muritorii de rand care lucreaza de la 9 la 5 la un birou.
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

"Altu 2"dacă ții minte in primele 2 luni de nici una nu s-a scris aici că fac si finalizare!După primele recenzii despre ele...in care "colegi"de-ai noștrii au scris că nu vor să maseze si zona intimă ,am mers la una dintr-e ele să văd dacă chiar nu fac deloc!M-am prezentat...prima dată la"rocheriță"si imi spunea că nu revin clienții că nu face si finalizare,dar ar face dar are o reținere ca-i este frică de cel care avea salonul si in plus nu știe cum se face exact că nu a mai făcut la nimeni!Am inceput sa-i explic cum stau treburile...cu clienții si dacă vrea să facă bani să înceapă să facă...!Am vazut ca nu are"curajul..."să il atingă pe junior si atunci am rugato să mă maseze la inghinali că simt că am făcut intindere la fotbal!S-a conformat si tot masandu-mi zona inghinală când in stânga,când in dreapta,s-a trezit juniorul!Era vizibil rușinată si mi-a spus că nu știa că masând doar inghinalii așa repede se poate produce o erecție!Si de acolo...a inceput să imi maseze si juniorul,puțin mai stangace la inceput,dar până la urmă a reușit să mă termine!După vreo 5-6 săptămâni a apărut si prima recenzie aici că un coleg a avut parte si el de finalizare!Apoi la o săptămână am mers la Alexandra si la ea am procedat la fel...si s-a întâmplat la fel...!:)

Asta a fost experiența ta.

Bravo.

Experiența mea, temporal cert înainte de a ta, tot cu rockerita, a fost de alta natură. Tot cu "final fericit". Asta e.

 

P.S.: in care din cele două camere ai fost "masat"?

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salut baieti

Am fost la o gramada de maseuze cu anunturi de masaj de relaxare in care precizau cu litere mari ...fara masaj erotic dar surpriza ..la fata locului se schimba putin situatia.

La cele 2 din piata abator a fost aceasta situatie..in abator era imbracata cap picioare dar dupa ce s-a mutat in primul bloc de la strada fabricii langa terapia te asteapta intr-un halat pana la margimea feselor si te lasa sa o atingi in zona de conflict dar in abator .nu nu nu...oricum laptopul ala din camera m-a facut sa fac un pas inapoi

concluzia si un sfat..vorbiti cu ele la fata locului ,nu prin telefon ,si mai mult ca sigur iese ceva

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

"Gaiocu"ai perfectă dreptate...!"Altu 2"in a doua cameră m-a masat prima dată când am fost la "rocheriță"!In prima cameră urma să vină un client la colega ei!Dar era ciudat cu paravanul ăla,care oricum nu acoperea zona patului in totalitate si cine intra pe ușa principală sau ieșea,dacă isi arunca ochii te putea vedea cum stai pe patul de masaj!O dată când am mers la rocherita la masaj,colega ei Ioana (bruneta ciudată)si-a facut de lucru să meargă la baie si se holba pe după paravan la noi...!Mie mi-a plăcut de rocheriță,am ajuns destul de departe...la o sedință de masaj!Corp destul de ok...prestație bună...!Păcat că s-a retras...!

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Dar au fost rezolvat problema cu paravanul să nu se simtă nașpa clienții,mai ales cei din Cluj la care le era frică sa nu die recunoscuți de cineva!Dar oricum salonul din "Abator "este doar istorie...!

Link spre comentariu

Dar au fost rezolvat problema cu paravanul să nu se simtă nașpa clienții,mai ales cei din Cluj la care le era frică sa nu die recunoscuți de cineva!Dar oricum salonul din "Abator "este doar istorie...!

Masaj de relaxare si terapeutic se mai face acolo? Sau a fost inchis salonul? Ca nu mai apare anuntul de mult.

Link spre comentariu

Mi-a spus un amic ca salonul e inchis. Si ca se facea strict masaj de relaxare si terapeutic. Cel puțin in 2019, pt ca cele doua maseuze amintite de colegi care faceau si happy ending, au plecat inca in 2018.

Oare asa este? Amicul zice ca mai era o maseuza, tanara par scurt si mai slabuta care parca parca facea si ea h.e.?

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salutare!Care dintre voi poate să imi spună ceva despre d-soara maseuza cu nr de telefon 0746664529 are anunț pe olx?Am sunat-o azi să imi facă o programare pentru maine dupa-amiază,dar mi-a spus că are toată ziua ocupat full in afară de ora 12!Dar i-am spus că nu pot la acea oră!Voce frumoasă si pret ședință de masaj 70 de lei ora!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

70 masaj simplu

100 masaj cu finalizare

150 finalizare cu ea nud.

 

Eu am fost la varianta de 150 dar nu prea merita, door to door a fost 40 minute, deci mai puțin de 30 pe masa de masaj. Masajul de relaxare e decent, dar nimic spectaculos. Ea arata rezonabil, drăguță la fata și cu vreo 10 kg in plus.

Link spre comentariu

Salutare!Care dintre voi poate să imi spună ceva despre d-soara maseuza cu nr de telefon 0746664529 are anunț pe olx?Am sunat-o azi să imi facă o programare pentru maine dupa-amiază,dar mi-a spus că are toată ziua ocupat full in afară de ora 12!Dar i-am spus că nu pot la acea oră!Voce frumoasă si pret ședință de masaj 70 de lei ora!

 

Face un masaj de relaxare foarte bun, cu final fericit. La propunerea mea, a acceptat 100 lei. Este dezinhibata, ai cu cine povesti, arata bine la corp. Mi-a facut masajul imbracata fiind. Ii lipseste doar partea de senzualitate.

Link spre comentariu

Salutare!Care dintre voi poate să imi spună ceva despre d-soara maseuza cu nr de telefon 0746664529 are anunț pe olx?Am sunat-o azi să imi facă o programare pentru maine dupa-amiază,dar mi-a spus că are toată ziua ocupat full in afară de ora 12!Dar i-am spus că nu pot la acea oră!Voce frumoasă si pret ședință de masaj 70 de lei ora!

Cred ca are mai multe numere. A lucrat cred si im centru Abator o vreme, acolo facea strict masaj de relaxare. Acolo am fost la ea candva in trecut. Am mai sunat cand activa in Manastur dar nu ne-am putut sincroniza. Nu stiam ca face si happy ending. Masajul de relaxare a fost bun, pt mine de nota 8. Poate de atunci a mai evoluat.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salutare!Jinjunjo...ce înseamnă că este drăguță si cu 10 kg in plus?Este mai plinuță?Colegul Unmembru...spune că arată bine la corp,dar i-a făcut masajul îmbrăcată!Este plinuță dar cu forme...sâni mari si buci mari?Dar dacă spui că ti-a făcut maxim 40 de minute,înseamnă că nu respectă ora si vrea să scape repede de tine...!Atunci mai bine mergi la Cleo si pentru aceași bani mergi la sigur...că te vei simți bine si negrăbit...!

Link spre comentariu

Salutare!Jinjunjo...ce înseamnă că este drăguță si cu 10 kg in plus?Este mai plinuță?Colegul Unmembru...spune că arată bine la corp,dar i-a făcut masajul îmbrăcată!Este plinuță dar cu forme...sâni mari si buci mari?Dar dacă spui că ti-a făcut maxim 40 de minute,înseamnă că nu respectă ora si vrea să scape repede de tine...!Atunci mai bine mergi la Cleo si pentru aceași bani mergi la sigur...că te vei simți bine si negrăbit...!

La Cleo care dintre fete face cel mai bun masaj de relaxare?

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Nu pot să iti spun acest lucru...că eu acolo merg pentru doar pentru masaj erotic!Pentru masaj de relaxare merg la maseuze profesioniste,gen Alexandra de lângă Terapia!Ea știe să facă un masaj de relaxare foarte bun!Când te da-i de pe masa de masaj te simți ca "nou.."!Dar la Cleo,pentru mine numarul 1 rămâne Mihaela!

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu pot să iti spun acest lucru...că eu acolo merg pentru doar pentru masaj erotic!Pentru masaj de relaxare merg la maseuze profesioniste,gen Alexandra de lângă Terapia!Ea știe să facă un masaj de relaxare foarte bun!Când te da-i de pe masa de masaj te simți ca "nou.."!Dar la Cleo,pentru mine numarul 1 rămâne Mihaela!

Mersi pt raspuns. De ce Mihaela? Arata bine, face masaj erotic bun, are comportament frumos, GFE ridicat? La masaj dublu (la 4 mâini) ai intrat?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salutare!Am fost din nou la Alexandra de la Terapia!Ce pot să spun...am găsit aceasi persoană drăguță si la propriu si la figurat...!Masaj de relaxare foarte bine făcut!Știe să facă masaj de relaxare,nu doar ca multe maseuze doar atingeri banale...si gata...!Este genul de maseuză care știe să te facă să pleci de la ea super-relaxat!Ca si paranteză...la fel ca la alte maseuze...nu mai insistați cu întrebări de genul..."face-ti cu finalizare"sau alte întrebări aiurea...!De recomandat prietenilor...mergeți liniștiți...si imi veți da dreptate in privința ei...!

Link spre comentariu

Salutare!Am fost din nou la Alexandra de la Terapia!Ce pot să spun...am găsit aceasi persoană drăguță si la propriu si la figurat...!Masaj de relaxare foarte bine făcut!Știe să facă masaj de relaxare,nu doar ca multe maseuze doar atingeri banale...si gata...!Este genul de maseuză care știe să te facă să pleci de la ea super-relaxat!Ca si paranteză...la fel ca la alte maseuze...nu mai insistați cu întrebări de genul..."face-ti cu finalizare"sau alte întrebări aiurea...!De recomandat prietenilor...mergeți liniștiți...si imi veți da dreptate in privința ei...!

La ce nr ai reusit sa o contactezi? Cat a costat sedinta?

Ea aproape sigur face si happy ending dupa masajul de relaxare, cel putin acum cateva luni facea, ea fiind imbracata, la 90 lei sedinta de o ora. Si ora era ora, adica 6o minute, nu 45 ca la scoala. Un amic a fost la ea de 3 ori, si mi-a povestit, ca masajul efectiv pe masa de masaj a durat o ora. Dupa care a facut si dus. Masajul de relaxare fara zona intima ar fi fost 60 lei o ora.

Link spre comentariu
Vizitator mercedes1990
Reputație: 0

Salutare!Am fost din nou la Alexandra de la Terapia!Ce pot să spun...am găsit aceasi persoană drăguță si la propriu si la figurat...!Masaj de relaxare foarte bine făcut!Știe să facă masaj de relaxare,nu doar ca multe maseuze doar atingeri banale...si gata...!Este genul de maseuză care știe să te facă să pleci de la ea super-relaxat!Ca si paranteză...la fel ca la alte maseuze...nu mai insistați cu întrebări de genul..."face-ti cu finalizare"sau alte întrebări aiurea...!De recomandat prietenilor...mergeți liniștiți...si imi veți da dreptate in privința ei...!

 

Când ai fost?

Link spre comentariu

Vizitator mercedes1990
Reputație: 0

Săptămâna trecută!Părerea mea este că merită să mergeti la Alexandra la masaj!Si precum a spus"Berkeley"la ea ora este oră...nu 30 sau 40 de minute!

Și-a schimbat numărul de telefon?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...