Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Salutare!D-na a revenit în Cluj!Am vorbit azi cu ea si m-am programat pe miercuri!Berkeley...d-na este genul de maseuză care dacă are un client pe masa de masaj nu răspunde la telefon ca să deranjeze clientul!Când suni si dacă nu iti raspunde...după insistă...sau lasa-i un mesaj că vrei o programare la ea si atunci când se va elibera...te v-a anunța in cazul că iti dorești si nu te deranjează...!

Bună aisberg75. Pt un bărbat de 35 din Bv, în delegație la Cluj cam 3-4 zile lunar, care vrea masaj de relaxare profesionist de buna calitate dar sa includă și cu masaj inghinal și handjob la final ce ai recomanda? Nu as vrea la salon. Îți mulțumesc anticipat!

Link spre comentariu

Bună aisberg75. Pt un bărbat de 35 din Bv, în delegație la Cluj cam 3-4 zile lunar, care vrea masaj de relaxare profesionist de buna calitate dar sa includă și cu masaj inghinal și handjob la final ce ai recomanda? Nu as vrea la salon. Îți mulțumesc anticipat!

Nu prea e nimic nou. Aceleasi anunturi. Si cam putine.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Nu nu.......nu sunt din Cluj! Deci mai rar ajung.....iar atunci cand o fac incerc sa mai diversific......sa ajung pe la toate cu recenzii bune :D

Bună, Marian. Oare ai mai fost la Cj sau îmi poți recomanda ceva, sunt în delegație încă câteva zile. Mulțumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Bună, Marian. Oare ai mai fost la Cj sau îmi poți recomanda ceva, sunt în delegație încă câteva zile. Mulțumesc.

Salut! Am mai fost, dar nu singur......deci n-am avut sansa sa mai testez nimic, din pacate

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Nu nu.......nu sunt din Cluj! Deci mai rar ajung.....iar atunci cand o fac incerc sa mai diversific......sa ajung pe la toate cu recenzii bune :D

Care au recenzii bune? Recente, care mai activează, dar nu la salon. Care fac și masaj de relaxare bun, nu numai a laba trista în batista? Ma uit zilnic la anunțuri, ori nu răspund, ori au niște preturi aberante, azi am găsit una cu masaj terapeutic 200 lei jumătate de ora. A înnebunit lumea?

Link spre comentariu

Care au recenzii bune? Recente, care mai activează, dar nu la salon. Care fac și masaj de relaxare bun, nu numai a laba trista în batista? Ma uit zilnic la anunțuri, ori nu răspund, ori au niște preturi aberante, azi am găsit una cu masaj terapeutic 200 lei jumătate de ora. A înnebunit lumea?

La care te referi? La asta?

 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-bioenergo-terapeutic/7117ig7dg854738ieg43iihii972d011.html

 

Vezi ca sunt si anunturi cu preturi corecte. Masaj de relaxare. Nu stiu daca se maseaza sau nu si zona inghinala, probabil nu.

 

Uite, maseuza aceasta cere 50 lei / ora de masaj de relaxare. Nu am fost inca, nu stiu detalii, pretul e f corect, atat ar trebui sa fie peste tot in Cluj in momentul de fata, parerea mea.

Mai sunt si altele care cer 70/h sau 80/h sau 100/h.

Cele care cer 100/h pt masaj de relaxare, si eventual nici nu au condiții prea bune si/ sau nu iti permit sa faci dus inainte si dupa masaj, cred ca nu prea au nevoie de bani si cauta fraieri. Vor sa lucreze cat mai putin. Mie nu imi inspira incredere. De obicei fac masaj bun si.f.bun care au preturi moderate, 50, 60, max. 70 lei pe ora si care respecta clientul: ora dureaza efectiv 60 min, nu 45 sau 50.

Vad ca încep sa apară tot mai multe anunturi de masaje de relax si terapeutice, astfel cred ca si tarifele, preturile vor scade, pana acum oferta a fost cam slaba si cererea relativ mare.

 

 

https://m.olx.ro/ofe...Cz.html?reason=

Link spre comentariu

Care au recenzii bune? Recente, care mai activează, dar nu la salon. Care fac și masaj de relaxare bun, nu numai a laba trista în batista? Ma uit zilnic la anunțuri, ori nu răspund, ori au niște preturi aberante, azi am găsit una cu masaj terapeutic 200 lei jumătate de ora. A înnebunit lumea?

Pana la urma ai fost undeva, Colegu'?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

A revenit anunțul Valeriei. Pe olx. Tarifele sunt expuse. Pe site. Ca și locație mi-a zis prin sms ca undeva între Big și McDonald's în Manastur. Și nu am insistat deocamdata mai mult. Poate cineva sa zică mai exact pe ce strada? Am spioni în zona aia, sa îmi fac asa o idee😂

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Ma amuza cum pe 3 pagini o tot aparati pe aceasta Valeria. Ca vai, si-a sters anuntul. Pai vedeti ca si l-a pus din nou. Totusi cam ce credeti ca de ce? Fara suparare, dar va ganditi ca niste baietei de 14 ani.

Face doar masaj de relaxare, fără inghinal și fără handjob. Am citit recenzia veche scrisa de Aisberg, anul trecut prin primăvară, vara lui A. și poate la încă unul-doi care au mers de mai multe ori și nu au stresat-o/s au comportat frumos, a făcut și handjob. Dar vad ca toți ceilalți care au mers prin toamna și iarna trecuta, nu le-a mai făcut la nici unul. Și nici mie. Face masaj bun de relaxare pe pat profesionist, fata chiar are niște cursuri solide și diplome. E căsătorita și f serioasa. Fost de 2x, la a doua ședință am făcut aluzii, nu am insistat, dar era clar la ce ma refer, am zis ca plătesc în + 30 dacă masează și zona inghinala, dar m-a refuzat categoric. Menționez și eu ca nu sunt un bătrân burtos și libidinos, arat bine, sunt îngrijit și curat, nu miros a țuica și usturoi, nici măcar nu fumez. Nu sunt nici un mucos naiv, am fost la multe maseze în ultimii 10 ani și știu sa "citesc" cat de cat oamenii. Mie mi s-a părut ca e o persoana sincera și serioasa care chiar nu face decât strict masaj de relax și terapeutic. Ca și maseuza aia din zona Mărăști Expo.

Link spre comentariu

Face doar masaj de relaxare, fără inghinal și fără handjob. Am citit recenzia veche scrisa de Aisberg, anul trecut prin primăvară, vara lui A. și poate la încă unul-doi care au mers de mai multe ori și nu au stresat-o/s au comportat frumos, a făcut și handjob. Dar vad ca toți ceilalți care au mers prin toamna și iarna trecuta, nu le-a mai făcut la nici unul. Și nici mie. Face masaj bun de relaxare pe pat profesionist, fata chiar are niște cursuri solide și diplome. E căsătorita și f serioasa. Fost de 2x, la a doua ședință am făcut aluzii, nu am insistat, dar era clar la ce ma refer, am zis ca plătesc în + 30 dacă masează și zona inghinala, dar m-a refuzat categoric. Menționez și eu ca nu sunt un bătrân burtos și libidinos, arat bine, sunt îngrijit și curat, nu miros a țuica și usturoi, nici măcar nu fumez. Nu sunt nici un mucos naiv, am fost la multe maseze în ultimii 10 ani și știu sa "citesc" cat de cat oamenii. Mie mi s-a părut ca e o persoana sincera și serioasa care chiar nu face decât strict masaj de relax și terapeutic. Ca și maseuza aia din zona Mărăști Expo.

In ultima vreme a fost cineva? Poate confirma ca nu se poate obtine mai mult decat masaj de relaxare, sau maseuza a revenit la varianta de masaj cu bonus (handjob) pt clientii care nu sunt clujeni, care merg totusi mai des si nu sunt enervanti? Si eu am tras concluzia din recenziile colegilor ca asta e de domeniul trecutului. Oare asa e?

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Tortionaru...Valeria are locația pe strada Mehedinți!"Ralcuca..." are dreptate...când si-a scos anunțul a făcut-o pentru faptul că reușise să își facă un portofoliu de clienți si o perioadă nu a avut nevoie de clienți noi!Dacă unii dintr-e "colegi..."nu s-ar fi "căcat pe gură..."să-i spună de forum și ce se scrie pe aici despre ea...garantez 100% că cel mult la a doua ședință de masaj,făcea la fiecare client "serios..." câte un happy-end frumos...și la 70-80 de lei,nu la 150 cât cer unele...!La fel s-a întâmplat si cu D-na din Florești!Cineva i-a spus de forum si s-a șmecherit...!!!Și apropo...din experiența mea...pot spune că,cu maseuzele astea"casnice..."de multe ori poți obține mult mai mult decât masaj,dacă știi cum să te comporți cu ele...!Referitor la Valeria,rar am întâlnit maseuză care să aibă așa tehnică de handjab încât să imite perfect un sex oral bun...!!!Dar a aflat de forum...si acum este foarte precaută...și din ce am înțeles de la ea,la puțini clienți mai pune în practică handjabul ei meseriaș...!

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Tortionaru...Valeria are locația pe strada Mehedinți!"Ralcuca..." are dreptate...când si-a scos anunțul a făcut-o pentru faptul că reușise să își facă un portofoliu de clienți si o perioadă nu a avut nevoie de clienți noi!Dacă unii dintr-e "colegi..."nu s-ar fi "căcat pe gură..."să-i spună de forum și ce se scrie pe aici despre ea...garantez 100% că cel mult la a doua ședință de masaj,făcea la fiecare client "serios..." câte un happy-end frumos...și la 70-80 de lei,nu la 150 cât cer unele...!La fel s-a întâmplat si cu D-na din Florești!Cineva i-a spus de forum si s-a șmecherit...!!!Și apropo...din experiența mea...pot spune că,cu maseuzele astea"casnice..."de multe ori poți obține mult mai mult decât masaj,dacă știi cum să te comporți cu ele...!Referitor la Valeria,rar am întâlnit maseuză care să aibă așa tehnică de handjab încât să imite perfect un sex oral bun...!!!Dar a aflat de forum...si acum este foarte precaută...și din ce am înțeles de la ea,la puțini clienți mai pune în practică handjabul ei meseriaș...!

 

Chiar nu înțeleg cum pot fi atât de dovitoci unii dintre colegi ca pomenesc de forum când merg la maseuze!!! E o prostie imensa, nu avem nimic de câștigat doar de pierdut. Și maseuza se sperie și nu mai face, sau ca și aia din Luna ridica prețul!!!

 

Aisberg, sa înțeleg ca la câțiva clienti vechi, cum ești și tu, maseuza de pe Mehedinți mai face din când în când handjob? Sau și ție doar odată ți-a făcut?

Eu am fost de 2x și nimic.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Tortionaru...Valeria are locația pe strada Mehedinți!"Ralcuca..." are dreptate...când si-a scos anunțul a făcut-o pentru faptul că reușise să își facă un portofoliu de clienți si o perioadă nu a avut nevoie de clienți noi!Dacă unii dintr-e "colegi..."nu s-ar fi "căcat pe gură..."să-i spună de forum și ce se scrie pe aici despre ea...garantez 100% că cel mult la a doua ședință de masaj,făcea la fiecare client "serios..." câte un happy-end frumos...și la 70-80 de lei,nu la 150 cât cer unele...!La fel s-a întâmplat si cu D-na din Florești!Cineva i-a spus de forum si s-a șmecherit...!!!Și apropo...din experiența mea...pot spune că,cu maseuzele astea"casnice..."de multe ori poți obține mult mai mult decât masaj,dacă știi cum să te comporți cu ele...!Referitor la Valeria,rar am întâlnit maseuză care să aibă așa tehnică de handjab încât să imite perfect un sex oral bun...!!!Dar a aflat de forum...si acum este foarte precaută...și din ce am înțeles de la ea,la puțini clienți mai pune în practică handjabul ei meseriaș...!

De unde știi ca a aflat de forum maseuza?

Chiar nu înțeleg cum pot fi atât de dovitoci unii dintre colegi ca pomenesc de forum când merg la maseuze!!! E o prostie imensa, nu avem nimic de câștigat doar de pierdut. Și maseuza se sperie și nu mai face, sau ca și aia din Luna ridica prețul!!!

 

Aisberg, sa înțeleg ca la câțiva clienti vechi, cum ești și tu, maseuza de pe Mehedinți mai face din când în când handjob? Sau și ție doar odată ți-a făcut?

Eu am fost de 2x și nimic.

Link spre comentariu

  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Mi-a spus despre ce s-a scris pe forum despre ea...!M-a întrebat dacă știu de forum și m-am făcut mirat de ce spune...si repede a schimbat subiectul...!😀La clienții vechi la care le-a făcut handjab la unii le mai face,dar la cei care nu au încercat să o atingă sau să o dezbrace!La ea nu trebuie să o atingi sau să se dezbrace ca să te simți bine...!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...