Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

George...mulți ani înainte...!Coincidența...sâmbată și eu împlinesc 35 de ani!George...și Berkeley...am remarcat faptul că încercați să fiți ironici...dar nu este cazul...!Am să vă mai răspund la întrebări si detalii...doar atunci când văd că postați și voi o recenzie cu experiența voastră la o maseuză nouă... sau de la salonul" New You Day"de care am pomenit ieri!Azi am fost la acest salon!Aștept recenziile voastre...și atunci mai discutăm...!Numai bine!

Mulțam frate! Hai noroc - bem sâmbătă de ziua ta?

Nu inteleg frate de ce m ai trimis în Mărăști pe Mureșului la New You Day. Ii fain acolo, îți dă și bon fiscal 99 lei masajul de relaxare, poate tu îl poți deconta, dar știai bine și tu ca acolo masajul zonei intime - hj e exclus. Nu se face. La d-na roșcată supla ai fost sau la care? E destul de luxos acolo si masajul de relax e ok, dar atât. E cam scump totuși la 100. Da i pace.

Ieri am mers iar și pe Mehe.

Sper sa spui cum a fost aerul la et 8 când ai fost tu luni . Dacă ai fost trebuie sa știi.

Noroc

Link spre comentariu

uneori nu vă prea înțeleg...dacă auziți de o maseuză care zice și zic și alții ca nu face finalizare vreți neaparat sa mergeți,și de mergeti de 10 ori,poate se înduplecă și a 11-a oară vă face...de ce nu mergeti direct la alea care zic că fac...la cele care zic că fac,tot nu sunteți mulțumiți,de ce nu face și sex...sunt femei care fac doar masaj,sau sunt care masaj cu finalizare sau care nu fac masaj numai sex...de ce nu căutați direct ce vă place?atata bateți câmpii în loc să recomandați ceva concret...pagini întregi cu povești...nu știi unde incep și unde se termină și uneori nici despre cine e vorba.să nu mai vorbim de paginile cu insultele,când incep alea trebuie sa dai 2-3 pagini înainte ca nu se mai vorbeste nimic util...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

uneori nu vă prea înțeleg...dacă auziți de o maseuză care zice și zic și alții ca nu face finalizare vreți neaparat sa mergeți,și de mergeti de 10 ori,poate se înduplecă și a 11-a oară vă face...de ce nu mergeti direct la alea care zic că fac...la cele care zic că fac,tot nu sunteți mulțumiți,de ce nu face și sex...sunt femei care fac doar masaj,sau sunt care masaj cu finalizare sau care nu fac masaj numai sex...de ce nu căutați direct ce vă place?atata bateți câmpii în loc să recomandați ceva concret...pagini întregi cu povești...nu știi unde incep și unde se termină și uneori nici despre cine e vorba.să nu mai vorbim de paginile cu insultele,când incep alea trebuie sa dai 2-3 pagini înainte ca nu se mai vorbeste nimic util...

În leg cu maseuza de pe Mehe probl a fost ca un membru,Colegu Aisberg a scris ca face și hj după más de relax, pt cei care nu s din Cj și care merg regulat. De la a 3-a ședinta - asa a zis Aisberg. Dar! Cel puțin 6 alți colegi de aici au scris ca nu face hj deloc! Am tras concluzia ca poate anul trecut a făcut hj la vreo 2-3,dar anul asta nu a mai făcut la nimeni.

În rest, Aisberg a mai glumit aici cu noi cum ca maseuza nici nu e căsătorita, dar pana la urma a recunoscut și el ca e.

Concluzia e ca cine doreste doar masaj de relaxare la 70 lei ora, sa meargă, dar cine vrea și hj/masaj inghinal, nu are rost sa meargă.

Ai dreptate!, Darius sunt destule de despre care se stie ca practica și handjobul după masajul d relaxare, de ex Alexandra zona Terapia la 90 sau 100 lei ora sau Ella din Mărăști tot 100. Deci +20 sau 30 lei. Dar la 130 lei poți sa mergi și la salon la masaj erotic cu fata goala lângă tine, ședinta de 40 min plus bonusuri LA Cleo (după 3 sedinte ai una gratuit, ai o băutură din partea casei - 2 vin, tărie, suc), deci practic dacă mergi regulat, la 100 ai parte de masaj d relax+erotic fără stres. De ce sa pierzi vremea mergând de 4-5 ori la o maseuza serioasa cu speranța vaga ca poate poate cândva îți va face și un amărât de hj, ea fiind complet imbracata?

Link spre comentariu

Salut, colegule. Ai fost și tu la dânsa? Când? Cine ți-a zis ca s-a mutat de pe Mehedinți???

Am fost pe la sfârșitul lui iunie,într-o sambata,și după masaj am vrut sa fac o programare pe luni,și a zis că doar de marți poate deoarece se muta...de atunci nu am mai fost din lipsa de timp

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Am fost pe la sfârșitul lui iunie,într-o sambata,și după masaj am vrut sa fac o programare pe luni,și a zis că doar de marți poate deoarece se muta...de atunci nu am mai fost din lipsa de timp

Salut. După masajul de relaxare ti_a făcut și masaj intim/handjob? Eu am fost la dânsa în iulie, sapt asta! Dar de ieri nu mai răspunde.

Acum probabil e plecata în vacanta.

Link spre comentariu

De la batranica aia care era pe Dorobantilor cu intrare pe langa o casa de pariuri nu mai are nimeni nr. de telefon? Facea handjob cu 15 lei in plus, vreau sa incerc daca accepta doar handjob cu 15 lei.

Colegu', m-ai facut sa rad in hohote, iti multumesc, mi-a prins bine ca am avut o zi grea. Esti simpatic! Succes iti doresc!
Link spre comentariu

uneori nu vă prea înțeleg...dacă auziți de o maseuză care zice și zic și alții ca nu face finalizare vreți neaparat sa mergeți,și de mergeti de 10 ori,poate se înduplecă și a 11-a oară vă face...de ce nu mergeti direct la alea care zic că fac...la cele care zic că fac,tot nu sunteți mulțumiți,de ce nu face și sex...sunt femei care fac doar masaj,sau sunt care masaj cu finalizare sau care nu fac masaj numai sex...de ce nu căutați direct ce vă place?atata bateți câmpii în loc să recomandați ceva concret...pagini întregi cu povești...nu știi unde incep și unde se termină și uneori nici despre cine e vorba.să nu mai vorbim de paginile cu insultele,când incep alea trebuie sa dai 2-3 pagini înainte ca nu se mai vorbeste nimic util...

Adevarul e ca threadul asta e tare intortocheat. Nu degeaba se face un threa per gaura.

Link spre comentariu

Colegu', m-ai facut sa rad in hohote, iti multumesc, mi-a prins bine ca am avut o zi grea. Esti simpatic! Succes iti doresc!

Te amuzi tu, dar cred ca un asemenea service ar avea succes rasunator si ar aduce profit foarte sanatos celei care il ofera. Dar nu merita explicat la femei pt. ca lacomia le incetoseaza mintea pt. a putea gandi un asemenea model de afacere pana la sfarsit.

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

15 lei?:)))))))) ba coie esti patetic! ma gandesc ca 'biznis planul' afacerii asteia cu 15 lei il sti ca sugi tu pula pentru 15 lei:))))))))))). de la 30 cat dadeai tu in vremurile bune sa futi pe Turzii implantat in cacat ai ajuns la 15 lei?:)))))))))) ai de plm. cam cat creier sa ai in plm sa aberezi in halul asta?:))))))))

Te amuzi tu, dar cred ca un asemenea service ar avea succes rasunator si ar aduce profit foarte sanatos celei care il ofera. Dar nu merita explicat la femei pt. ca lacomia le incetoseaza mintea pt. a putea gandi un asemenea model de afacere pana la sfarsit.

 

De la batranica aia care era pe Dorobantilor cu intrare pe langa o casa de pariuri nu mai are nimeni nr. de telefon? Facea handjob cu 15 lei in plus, vreau sa incerc daca accepta doar handjob cu 15 lei.

Link spre comentariu

Nu,nici vorba,nici nu am incercat,discutat.am mers strict pt masaj de relaxare

Normal ca a plecat in vacanță. E studenta, căsătorita.

Bine, sunt unii, adică e unul, un coleg (dealtfel simpatic) de pe forum, cu reale talente literare care maine împlinește 35 ani (deci îl felicitam si ii uram sănătate si voie buna!), singurul care zices ca el primește hj la final de fiecare data,fara sa plateasca nimic in plus. Se pare ca reuseste aceasta performanta si cand nu merge la maseuza respectiva, probabil online, dar mai degraba in vis.

Sunt mai multi colegi (Marian80, Dragoskkh etc, etc) care au scris ca maseuza aceasta NU face hj, eu confirm, colegul George confirma. El nu degeaba l-a intrebat pe Aisberg despre starea meteo/mirosul aerului de la et. 8 in ziua cand Aisberg afirma ca a fost ultima data la masaj, insa nu a primit răspuns saracul George. Si eu am fost la masaj de relaxare in ziua respectiva, deci stiu la ce se refera George.

In fine, Aisberg, la multi ani, la multi bani, sa cresti mare, succes in continuare la femei!

Link spre comentariu

Am mers la ea anul trecut de mai multe ori, ultima data am vizitat-o in toamna, plateam 80 ron pentru jumatate de ora. Eu am mers des la ea pentru faptul ca are trup de milf si ma lasa sa fac ce vreau eu de la gat in jos, imi facea pe plac cu orice chestie îi ceream. La început specifica foarte serioasa ca e doar masaj apoi dupa un timp mi-a facut aluzie ceva în genul ca "esti ciudat ca nu ceri mai mult" adica sex. Apoi am platit in plus am primit oral protejat care nu a fost cine stie ce iar normal am facut de doua ori, prima data a durut-o foarte tare efectiv simteam ca o ranesc. Sincer nu ma asteptam la asta pentru ca are pasa destul de larga, bagam 4 degete lejer cand mergeam la masaj. A doua oara a fost mult mai ok la normal.

Masajul mi se parea foarte ok la început pentru ca era prima tipa la care am mers ptr masaj erotic,se straduia sa plec multumit. Erau deranjante gemetele false, o rugam sa nu mai faca asa si totusi insista. Masajul de relaxare era foarte bun, s-a urcat si cu picioarele pe spatele meu, mi-a contorsionat picioarele în niste pozitii iar dupa m-am simtit foarte ok. A fost placut sa povestesc tot felul de chestii cu ea, e foarte receptiva la dorintele mele, nu m-am simtit grabit niciodata, avea igiena mereu impecabila. Cineva a scris pe topicul ei si a crezut ca eu am scris, a avut o atitudine foarte sictirita la ultima vizita si marise si tarifele asa ca am decis sa nu o mai vizitez. Am primit apoi mesaj din senin ca să se promoveze și să anunțe că are locație noua pe str Rapsodiei în Zorilor.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am mers la ea anul trecut de mai multe ori, ultima data am vizitat-o in toamna, plateam 80 ron pentru jumatate de ora. Eu am mers des la ea pentru faptul ca are trup de milf si ma lasa sa fac ce vreau eu de la gat in jos, imi facea pe plac cu orice chestie îi ceream. La început specifica foarte serioasa ca e doar masaj apoi dupa un timp mi-a facut aluzie ceva în genul ca "esti ciudat ca nu ceri mai mult" adica sex. Apoi am platit in plus am primit oral protejat care nu a fost cine stie ce iar normal am facut de doua ori, prima data a durut-o foarte tare efectiv simteam ca o ranesc. Sincer nu ma asteptam la asta pentru ca are pasa destul de larga, bagam 4 degete lejer cand mergeam la masaj. A doua oara a fost mult mai ok la normal.

Masajul mi se parea foarte ok la început pentru ca era prima tipa la care am mers ptr masaj erotic,se straduia sa plec multumit. Erau deranjante gemetele false, o rugam sa nu mai faca asa si totusi insista. Masajul de relaxare era foarte bun, s-a urcat si cu picioarele pe spatele meu, mi-a contorsionat picioarele în niste pozitii iar dupa m-am simtit foarte ok. A fost placut sa povestesc tot felul de chestii cu ea, e foarte receptiva la dorintele mele, nu m-am simtit grabit niciodata, avea igiena mereu impecabila. Cineva a scris pe topicul ei si a crezut ca eu am scris, a avut o atitudine foarte sictirita la ultima vizita si marise si tarifele asa ca am decis sa nu o mai vizitez. Am primit apoi mesaj din senin ca să se promoveze și să anunțe că are locație noua pe str Rapsodiei în Zorilor.

Tu despre cine vorbesti, despre care maseuza, colegule, ca nu se intelege?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Am mers la ea anul trecut de mai multe ori, ultima data am vizitat-o in toamna, plateam 80 ron pentru jumatate de ora. Eu am mers des la ea pentru faptul ca are trup de milf si ma lasa sa fac ce vreau eu de la gat in jos, imi facea pe plac cu orice chestie îi ceream. La început specifica foarte serioasa ca e doar masaj apoi dupa un timp mi-a facut aluzie ceva în genul ca "esti ciudat ca nu ceri mai mult" adica sex. Apoi am platit in plus am primit oral protejat care nu a fost cine stie ce iar normal am facut de doua ori, prima data a durut-o foarte tare efectiv simteam ca o ranesc. Sincer nu ma asteptam la asta pentru ca are pasa destul de larga, bagam 4 degete lejer cand mergeam la masaj. A doua oara a fost mult mai ok la normal.

Masajul mi se parea foarte ok la început pentru ca era prima tipa la care am mers ptr masaj erotic,se straduia sa plec multumit. Erau deranjante gemetele false, o rugam sa nu mai faca asa si totusi insista. Masajul de relaxare era foarte bun, s-a urcat si cu picioarele pe spatele meu, mi-a contorsionat picioarele în niste pozitii iar dupa m-am simtit foarte ok. A fost placut sa povestesc tot felul de chestii cu ea, e foarte receptiva la dorintele mele, nu m-am simtit grabit niciodata, avea igiena mereu impecabila. Cineva a scris pe topicul ei si a crezut ca eu am scris, a avut o atitudine foarte sictirita la ultima vizita si marise si tarifele asa ca am decis sa nu o mai vizitez. Am primit apoi mesaj din senin ca să se promoveze și să anunțe că are locație noua pe str Rapsodiei în Zorilor.

Chiar nu se mai înțelege nimic aici. La cine te referi? - la maseuza de care a întrebat ralcuca mai sus - îl citez:

 

"batranica aia care era pe Dorobantilor cu intrare pe langa o casa de pariuri"

 

La ea te referi? Avea corp de milf?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Tu despre cine vorbesti, despre care maseuza, colegule, ca nu se intelege?

100% @maturelover81 se referă la Dora, matura 39 ani,roșcată, 0744135502

Link spre comentariu

Am mers la ea anul trecut de mai multe ori, ultima data am vizitat-o in toamna, plateam 80 ron pentru jumatate de ora. Eu am mers des la ea pentru faptul ca are trup de milf si ma lasa sa fac ce vreau eu de la gat in jos, imi facea pe plac cu orice chestie îi ceream. La început specifica foarte serioasa ca e doar masaj apoi dupa un timp mi-a facut aluzie ceva în genul ca "esti ciudat ca nu ceri mai mult" adica sex. Apoi am platit in plus am primit oral protejat care nu a fost cine stie ce iar normal am facut de doua ori, prima data a durut-o foarte tare efectiv simteam ca o ranesc. Sincer nu ma asteptam la asta pentru ca are pasa destul de larga, bagam 4 degete lejer cand mergeam la masaj. A doua oara a fost mult mai ok la normal.

Masajul mi se parea foarte ok la început pentru ca era prima tipa la care am mers ptr masaj erotic,se straduia sa plec multumit. Erau deranjante gemetele false, o rugam sa nu mai faca asa si totusi insista. Masajul de relaxare era foarte bun, s-a urcat si cu picioarele pe spatele meu, mi-a contorsionat picioarele în niste pozitii iar dupa m-am simtit foarte ok. A fost placut sa povestesc tot felul de chestii cu ea, e foarte receptiva la dorintele mele, nu m-am simtit grabit niciodata, avea igiena mereu impecabila. Cineva a scris pe topicul ei si a crezut ca eu am scris, a avut o atitudine foarte sictirita la ultima vizita si marise si tarifele asa ca am decis sa nu o mai vizitez. Am primit apoi mesaj din senin ca să se promoveze și să anunțe că are locație noua pe str Rapsodiei în Zorilor.

Apreciez ca ti-ai facut timp sa raspunzi la obiect legat de dameza respectiva, am tot cautat dar nu am gasit mare lucru. Am luat legatura si mi-a spus ca presteaza si masaj si sex. O sa vad cand o sa am timp sa-i fac o vizita.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Maseuză Mărăști-Ella,tel.0751622447

Maseuză Terapia-Alexandra,tel.0771198405

Maseuză Mănăstur-Valeria,tel.0752841621

Primele două au anunț pe publi24,iar Valeria pe Olx

La maseuza din Grigorescu nu mai am numărul de telefon!

Maseuza Bună ziua,tel.0745665056 ea are anunț doar pe Piața de Cluj.

Salut! Vreau un sfat de la cineva cu vechime aici. Ella sau Alexandra din zona Terapia? Care ar fi cea mai buna alegere? Sau....este alta care le intrece? (in afara celor de la saloanele de masaj)

Link spre comentariu

Salut! Vreau un sfat de la cineva cu vechime aici. Ella sau Alexandra din zona Terapia? Care ar fi cea mai buna alegere? Sau....este alta care le intrece? (in afara celor de la saloanele de masaj)

Dintre cele de pe lista numai Ella si Alexandra fac si handjob la final, celelalte nu! Restul fac numai masaj de relaxare si terapeutic.

Ella face masaj de relaxare mai bun!

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Dintre cele de pe lista numai Ella si Alexandra fac si handjob la final, celelalte nu! Restul fac numai masaj de relaxare si terapeutic.

Ella face masaj de relaxare mai bun!

dar tehnica de finalizare? care e mai buna?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...