Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

Maseuză Mărăști-Ella,tel.0751622447

Maseuză Terapia-Alexandra,tel.0771198405

Maseuză Mănăstur-Valeria,tel.0752841621

Primele două au anunț pe publi24,iar Valeria pe Olx

La maseuza din Grigorescu nu mai am numărul de telefon!

Maseuza Bună ziua,tel.0745665056 ea are anunț doar pe Piața de Cluj.

 

 

0727764119 maseuza din grigo, dar s-a retras cică..

Link spre comentariu

 

0727764119 maseuza din grigo, dar s-a retras cică..

Da, din pacate d-na din Grigo nu mai lucrează de mult. Facea un masaj terapeutic excelent, si cel de relaxare era de nota 9.5. La final la cei cu comportament adecvat facea si masaj inghinal pt +20 lei. Am inteles ca s-a îmbolnăvit si nu mai lucreaza.

 

Celelalte de pe lista lui Aisberg: numai Alexandra si Ella fac si handjob la final! Celelalte fac strict masaj de relaxare si terapeutic!

Alexandra e mai tanara si mai supla. Insa Ella e mai priceputa, are experienta in domeniul masajului de relaxare! Ambele lucreaza pe pat profesionist de masaj. 90, respectiv 100 lei sedinta de 60 min.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Da, din pacate d-na din Grigo nu mai lucrează de mult. Facea un masaj terapeutic excelent, si cel de relaxare era de nota 9.5. La final la cei cu comportament adecvat facea si masaj inghinal pt +20 lei. Am inteles ca s-a îmbolnăvit si nu mai lucreaza.

 

Celelalte de pe lista lui Aisberg: numai Alexandra si Ella fac si handjob la final! Celelalte fac strict masaj de relaxare si terapeutic!

Alexandra e mai tanara si mai supla. Insa Ella e mai priceputa, are experienta in domeniul masajului de relaxare! Ambele lucreaza pe pat profesionist de masaj. 90, respectiv 100 lei sedinta de 60 min.

Berkeley....pe tine te vad printre cei mai implicati pe partea de masaje din Cluj. Nu ar fi o idee buna sa incepi cate un topic pentru fiecare maseuza? unde sa ii fie detaliate serviciile, preturile, aspectul.....etc. E greu sa cauti informatii despre o maseuze pe un astfel de topic, unde sunt discutate poate 10 maseuze, recenziile intercalate, unul vorbeste de una....altul despre alta...... 

Cate un topic pentru fiecare ar simplifica mult cautarile si recenziile pentru maseuze....dar numai unul ca tine, care le-a vizitat le poate face o astfel de ''carte de vizita".

 

E doar o idee din partea mea(poti sa o pui in aplicare sau poti sa o ignori)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Da, din pacate d-na din Grigo nu mai lucrează de mult. Facea un masaj terapeutic excelent, si cel de relaxare era de nota 9.5. La final la cei cu comportament adecvat facea si masaj inghinal pt +20 lei. Am inteles ca s-a îmbolnăvit si nu mai lucreaza.

...

 

D-na din Grigorescu avea locația la parterul unui bloc cu 4 etaje, in zona intersecției str Eremia Grigorescu cu str George Enescu?

Daca de ea e vorba, asta avea mari probleme cu alcoolul, alcoolica și depresiva rău de tot și ... făcea mai mult decât finalizare manuala.

Despre masajul de relaxare nu mă pot pronunța, întrucât și-a dorit să începem cu partea erotica (corect spus: futaiul), urmând ca după asta sa vina și frecușul muschilor, chestie care nu a mai avut loc.

Prețul (parca???) 100 lei. Treaba s-a întâmplat în 2018 in perioada UNTOLD.

Link spre comentariu

D-na din Grigorescu avea locația la parterul unui bloc cu 4 etaje, in zona intersecției str Eremia Grigorescu cu str George Enescu?

Daca de ea e vorba, asta avea mari probleme cu alcoolul, alcoolica și depresiva rău de tot și ... făcea mai mult decât finalizare manuala.

Despre masajul de relaxare nu mă pot pronunța, întrucât și-a dorit să începem cu partea erotica (corect spus: futaiul), urmând ca după asta sa vina și frecușul muschilor, chestie care nu a mai avut loc.

Prețul (parca???) 100 lei. Treaba s-a întâmplat în 2018 in perioada UNTOLD.

D-na de care vb eu nu avea locatia la parter, ci la et.2. Bloc vechi cu 4 etaje. Aproape de Taietura Turcului. Eu ultima data cred ca am fost la dansa in 2017 sau 2018 la inceputul anului.

Verifica nr de tel.

Link spre comentariu

Berkeley....pe tine te vad printre cei mai implicati pe partea de masaje din Cluj. Nu ar fi o idee buna sa incepi cate un topic pentru fiecare maseuza? unde sa ii fie detaliate serviciile, preturile, aspectul.....etc. E greu sa cauti informatii despre o maseuze pe un astfel de topic, unde sunt discutate poate 10 maseuze, recenziile intercalate, unul vorbeste de una....altul despre alta......

Cate un topic pentru fiecare ar simplifica mult cautarile si recenziile pentru maseuze....dar numai unul ca tine, care le-a vizitat le poate face o astfel de ''carte de vizita".

 

E doar o idee din partea mea(poti sa o pui in aplicare sau poti sa o ignori)

Marian, cred ca colegul Aisberg are mult mai multa experienta. A fost la mai multe maseuze, saloane si mai des decat mine.

Dar oricare dintre noi putem deschide topic nou. Ai dreptate, aici s-au incurcat putin lucrurile, dar si colegii sunt de vina, unii cand raspund la vreo postare, nu dau quote, referire si nu se stie cui ii raspund.

Tu unde ai mai fost la maseuze independente, unde se face masaj de relaxare bun (si eventual cu sanse de masaj inghinal)?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

D-na de care vb eu nu avea locatia la parter, ci la et.2. Bloc vechi cu 4 etaje. Aproape de Taietura Turcului. Eu ultima data cred ca am fost la dansa in 2017 sau 2018 la inceputul anului.

Verifica nr de tel.

Ha, ha, tocmai că l-am verificat.

Ce-i drept, uneori bag intenționat niște "codițe", nevinovate, spre a verifica ce-i de verificat.

 

P.S.: la treaba cu alcoolismul doamnei brunete nu ai nimic a spune?

Asta chiar nu-i "codiță".

Link spre comentariu

Ha, ha, tocmai că l-am verificat.

Ce-i drept, uneori bag intenționat niște "codițe", nevinovate, spre a verifica ce-i de verificat.

 

P.S.: la treaba cu alcoolismul doamnei brunete nu ai nimic a spune?

Asta chiar nu-i "codiță".

Eu am fost la dansa de vreo 6 ori in total. Nu am simțit miros de alcool niciodata. Intr-adevar, uneori s-a comportat mai ciudat, s-a plâns ca nu se simte bine, a mai amanat de 2-3 ori programarea, in rest nu am ce obiecta. Masajul de relax si terapeutic excelent! Avea studii temeinice in domeniu, as vrea eu sa mai gasesc in acest oras "cu 5 stele" o maseuza atat de talentata si pregatita! Si care sa lucreze la pret f corect! Din pacate majoritatea habar nu au de "meserie", desi unele au terminat kineto si au facut si 2 semestre de "masaj", altele tot felul de cursuri. La ce se pricep cele.l mai multe? Sa puna niste preturi exorbitante, parca ar plăti 70% impozit si taxe! E una care cere 60 lei pt 30 min, alta 250 lei pt o ora de hocus pocus. E una care imi zicea ca costa 400 lei sedinta de masaj tantric. Ea imbracata, nu se face nici un fel de finalizare, dar imi echilibreaza sufletul si ma invata cum sa devin mai bun in pat. I-am zis ca nu doresc psihoterapie (care oricum e la 100 lei ora), dar daca vrea ii fac eu ca am impresia ca are nevoie mai mare si mai urgenta de "echilibrare" si "reincarcare" de energie, decat subsemnatul.

Link spre comentariu

 

Salut am sunat eu ieri si a fost destul de ciudata dnsoara. A raspuns vag cand am intrebat locatia a zis ca e aproape de centru. Pret 150 masaj pe tot corpul cu uleiuri si creme atat a vrut sa divulge dnsoara Paula. Desi dupa voce pare mai degraba o veche cunostinta care activa pe Trifoiului 1b sau asa ceva la un parter/demisol de bloc (care facea mai mult decat masaj).

 

Eu am zis PAS!  (poate ma insel, desi sunt sigur ca ea era)

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

... Pret 150 masaj pe tot corpul cu uleiuri si creme atat a vrut sa divulge dnsoara Paula. Desi dupa voce pare mai degraba o veche cunostinta care activa pe Trifoiului 1b sau asa ceva la un parter/demisol de bloc (care facea mai mult decat masaj).

 

Eu am zis PAS! (poate ma insel, desi sunt sigur ca ea era)

Nu te inseli. Poți fi sigur că așa e.

Plecată din tara (GB) o perioada, s-a întors cu forte proaspete cu vechile năravuri.

By the way, toată rubrica masaje de pe publi e invadata de ea, sub numele de Paula, masaj limfatic, terra, plus doua nume masculine, Victor și Lau, și etc.

O nebuna!

 

P.S.: e " semn bun" că a scăzut ( teoretic) de la 200 la 150.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Da, si mie mi s a parut o teapa. Am sunat o data a zis 100 lei masaj pe tot corpul timp de o ora. Apoi am sunat de pe alt numar pt alte detalii si a zis 100 lei jumatate de ora. O intreb: si atunci care e diferenta intre un salon de masaj cu 50 lei ora si la tine?. La care ea imi zice...pai la mine nu trebuie sa ti faci programare dinainte.

Link spre comentariu

Da, si mie mi s a parut o teapa. Am sunat o data a zis 100 lei masaj pe tot corpul timp de o ora. Apoi am sunat de pe alt numar pt alte detalii si a zis 100 lei jumatate de ora. O intreb: si atunci care e diferenta intre un salon de masaj cu 50 lei ora si la tine?. La care ea imi zice...pai la mine nu trebuie sa ti faci programare dinainte.

Are dreptate. Nu o viziteaza nimeni, clar ca-i libera tot timpul.

Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Eu am fost la dansa de vreo 6 ori in total. Nu am simțit miros de alcool niciodata. Intr-adevar, uneori s-a comportat mai ciudat, s-a plâns ca nu se simte bine, a mai amanat de 2-3 ori programarea, in rest nu am ce obiecta. Masajul de relax si terapeutic excelent! Avea studii temeinice in domeniu, as vrea eu sa mai gasesc in acest oras "cu 5 stele" o maseuza atat de talentata si pregatita! Si care sa lucreze la pret f corect! Din pacate majoritatea habar nu au de "meserie", desi unele au terminat kineto si au facut si 2 semestre de "masaj", altele tot felul de cursuri. La ce se pricep cele.l mai multe? Sa puna niste preturi exorbitante, parca ar plăti 70% impozit si taxe! E una care cere 60 lei pt 30 min, alta 250 lei pt o ora de hocus pocus. E una care imi zicea ca costa 400 lei sedinta de masaj tantric. Ea imbracata, nu se face nici un fel de finalizare, dar imi echilibreaza sufletul si ma invata cum sa devin mai bun in pat. I-am zis ca nu doresc psihoterapie (care oricum e la 100 lei ora), dar daca vrea ii fac eu ca am impresia ca are nevoie mai mare si mai urgenta de "echilibrare" si "reincarcare" de energie, decat subsemnatul.

Corect. Am fost si eu la ea de vreo 3-4 ori (anu' trecut si in 2018). Mie m-i s-a parut ca ar avea probleme psihice nu cu alcoolul. Cert e ca, de mai multe ori, mi-a pomenit ca ia medicamente. N-a specificat si n-am intrebat-o pentru ce. Dificil cu programarile, altfel masaj ok, complet nud pe masa dar n-am cerut/intrebat niciodata de inghinal sau mai mult.

Link spre comentariu

Am fost din nou la Alexandra. Ca de fiecare data, aceeasi persoana placuta, care isi face meseria cu drag. Are mereu grija sa fie atmosfera specifica de masaj, cu lumanari si betisoare parfumate, dar si cu temperatura placuta: iarna caldura iar vara racoare. Am primit de fiecare data prosop curat la dus si am putut face si inainte si dupa masaj.

Pacat ca nu-mi permite timpul sa merg si mai des la ea. O recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am fost din nou la Alexandra. Ca de fiecare data, aceeasi persoana placuta, care isi face meseria cu drag. Are mereu grija sa fie atmosfera specifica de masaj, cu lumanari si betisoare parfumate, dar si cu temperatura placuta: iarna caldura iar vara racoare. Am primit de fiecare data prosop curat la dus si am putut face si inainte si dupa masaj.

Pacat ca nu-mi permite timpul sa merg si mai des la ea. O recomand.

Salut! Finalizarea la ea e doar prin handjob? sau face si oral?

Link spre comentariu

Am fost din nou la Alexandra. Ca de fiecare data, aceeasi persoana placuta, care isi face meseria cu drag. Are mereu grija sa fie atmosfera specifica de masaj, cu lumanari si betisoare parfumate, dar si cu temperatura placuta: iarna caldura iar vara racoare. Am primit de fiecare data prosop curat la dus si am putut face si inainte si dupa masaj.

Pacat ca nu-mi permite timpul sa merg si mai des la ea. O recomand.

Pacat ca nu prea stie sa faca masaj de relaxare. Mai precis: anul trecut nu prea stia. Poate cineva confirma daca a mai progresat intre timp?

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Face si la barbati, numai masaj de relaxare si terapeutic, fara masaj intim. E f.hotarata doamna. Nu face handjob. Pt.masaj de relax la 50 lei.60 min ar merita, dar e cam la capatul lumii pt.mine , nu m-am dus.

pai daca ai spus fara sa fii, degeaba ai spus...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...