Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

Care e asta

Zona Pritax. Maseuza profesionista. NU face masaj erotic, NU face handjob. Doar masaj de relaxare si terapeutic, sedinta de 90 min costa 100 lei. Masajul chiar dureaza 90 min. Nu door to door, ci timpul.petrecut pe masa de masaj. Se poate face dus inainte si dupa.masaj. Deci door to door cam 1h 45 min. Eu zic sa nu o deranjati pt masaj intim, ca nu face.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Alexandra are mulți clienți care se programează cu o săptămână înainte ca să poată să prindă un loc la ea...!Si eu când vreau să merg la ea mă programez cu 5-6 zile înainte!Zilele trecute am vizitato din nou!Părerea mea este că știe meserie fata...și nu mă miră faptul că greu o poți prinde la telefon să îți faci programare că este atât de ocupată...!Sunt unele pe care la orice oră le suni sunt disponibile să îți răspundă,dar precum este ea si câteva maseuze din Cluj cu greu le prinzi disponibile...!Eu o recomand celor care știu să aprecieze calitatea...!

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Alexandra are mulți clienți care se programează cu o săptămână înainte ca să poată să prindă un loc la ea...!Si eu când vreau să merg la ea mă programez cu 5-6 zile înainte!Zilele trecute am vizitato din nou!Părerea mea este că știe meserie fata...și nu mă miră faptul că greu o poți prinde la telefon să îți faci programare că este atât de ocupată...!Sunt unele pe care la orice oră le suni sunt disponibile să îți răspundă,dar precum este ea si câteva maseuze din Cluj cu greu le prinzi disponibile...!Eu o recomand celor care știu să aprecieze calitatea...!

Cat cere pt ședința? Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:napoca
  • Oras:napoca
La 25.12.2020 la 15:54, george31gr a spus:

Fa o recenzie dacă ai fost colegu. De mult n a mai scris nimeni de duduia asta. Multumim

Fac, dar de o saptamina incerc sa o prind la tel, are tel închis nu știu mai activeaza sau sa retras

Link spre comentariu
  • Oras:napoca
  • Oras:napoca
La 27.12.2020 la 10:06, yanis74 a spus:

Fac, dar de o saptamina incerc sa o prind la tel, are tel închis nu știu mai activeaza sau sa retras

Salutare, la tel nu a raspuns, trimis ms pe whatsap, si după o saptamina mi-a trimis raspuns ca incepe din data de 11 01. 2020,am facut programare peste aproape doua saptamini din momentul de față deja avea programari multe, detali doar de pret a dat, face si finalizare pe linga masajul mult laudat? 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 3 ore, yanis74 a spus:

Salutare, la tel nu a raspuns, trimis ms pe whatsap, si după o saptamina mi-a trimis raspuns ca incepe din data de 11 01. 2020,am facut programare peste aproape doua saptamini din momentul de față deja avea programari multe, detali doar de pret a dat, face si finalizare pe linga masajul mult laudat? 

Despre cine întrebi, d Alexandra zona Terapia? Ea după masajul d relaxare face și finalizare cu manuta numai pe patul de masaj pe care stai culcat. Nu e masaj erotic ca la salon. Dar îți maseaza și penisul dacă e în erecție!  acuma depinde la ce masaj te ai programat. Ce a zis cat costa? Când am fost eu acum aproape un an era 90 lei cu munca manuala la organ inclusa și ar fi fost 60 masaj simplu d relaxare. 

Link spre comentariu
  • Oras:napoca
  • Oras:napoca
Acum 3 ore, george31gr a spus:

Despre cine întrebi, d Alexandra zona Terapia? Ea după masajul d relaxare face și finalizare cu manuta numai pe patul de masaj pe care stai culcat. Nu e masaj erotic ca la salon. Dar îți maseaza și penisul dacă e în erecție!  acuma depinde la ce masaj te ai programat. Ce a zis cat costa? Când am fost eu acum aproape un an era 90 lei cu munca manuala la organ inclusa și ar fi fost 60 masaj simplu d relaxare. 

Salut, da la alexandra am progr a spus 90 roni ședința. Da ea e îmbrăcată, si ai voie sa o atingi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 5 ore, yanis74 a spus:

Salut, da la alexandra am progr a spus 90 roni ședința. Da ea e îmbrăcată, si ai voie sa o atingi? 

Da, ai voie sa o atingi în limita bunului gust, dar nu se dezbracă. Tu stai culcat pe masa de masaj, ea langa tine în picioare.  Eu am fost la ea acum aproape un an. Masajul a durat o ora. Relaxare dacă o rogi se adaptează cât de cât, dacă nu face cum crede, mai mulți de aici au zis ca masajul de relaxare e prea moale. Ella maseaza mult mai bine. Masajul penisului e bun, dacă reziști mult sau poți de 2 ori, se merita pt 90 lei. Dar dacă vrei 2 finalizări sa zici la început ca altfel nu te încadrezi în timp. Timp de vreo 30 min te tot relaxează, e un masaj suedez standard de relaxare dar cam fără forță! Când mergi? Lasă on recenzie cum a scris și colegul. Sa vedem ce mai progresat d'na? 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 5 ore, ezolyomi87 a spus:

Buna ziua! Puteti recomanda un salon bun de masaj in Cluj unde sunt fete acceptabile? 

La Cleo găsești. Acuma depinde ce maseuze îți plac. Grase slabe mature sau de 20. Acceptabile găsești și la alte saloane dar plătești mai mult la minute. Sau ești fentat ca ora durează numa 45 minute. Se depinde și căti bani vrei sa strici. Zi ce femei îți plac și poate îți recomandam concret una doua la care sa te duci la masaj. 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 1 minut, ezolyomi87 a spus:

Fete tinere de 20 imi plac mai mult. Oare sunt fete care fac si show lesby cumva?

Erau la Cleo. Acuma ca Tania a plecat nu știu cu cine se combina Diana. Suna și întreabă. Diana nu are 20 e mai mare e slăbuță dar are GFE ridicat. Show-ul era la 300 lei o ora. 

Tu căti ani ai frate? 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 12 ore, ezolyomi87 a spus:

25 de ani am. Nu-i problema ca un pic mai mare numai sa fie buna si sa-si faca treaba cum trebuie. Multumesc

Dacă ești f exigent greu găsești una buna prietene. Sunt câteva dar alea au agenda plina sau îs plecate în vacanta. Vad ca ești fan masaj asa tânăr! Eu la vârsta ta numai la sx ma gândeam 😀😀🐒 dar pe gratis nu contra cost. Apoi la vârsta de 26 am început sa merg la masaje! 

Link spre comentariu

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

M-am gândit ca dacă tot nu găsesc nimic sa mi placa la saloanele de masaj erotic sa merg la un masaj de relaxare. Am găsit acest anunț pe olx. A fost cineva? Sau ce mi recomandați care lucrează și sâmbătă duminica. Mulțam anticipat. 

https://m.olx.ro/oferta/masaj-si-estetica-corporala-si-faciala-IDecUeG.html?reason=

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...