Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 22 ore, george31gr a spus:

M-am gândit ca dacă tot nu găsesc nimic sa mi placa la saloanele de masaj erotic sa merg la un masaj de relaxare. Am găsit acest anunț pe olx. A fost cineva? Sau ce mi recomandați care lucrează și sâmbătă duminica. Mulțam anticipat. 

https://m.olx.ro/oferta/masaj-si-estetica-corporala-si-faciala-IDecUeG.html?reason=

Nu a fost nimeni? 

Link spre comentariu
  • Oras:napoca
  • Oras:napoca

Salutare! Dupa multe incercari am reusit sa o vizitez pe alexandra. Nr de tel. 0771198405, locatia este situata intre  terapia si ochean iris, bloc de pe vremea lui nea nicu, dar in interior la alexandra am gasit conditi bune, masa de masaj, cu cearceaf de hartie parerra mea e ca e mai ighenic asa se schimba duoa fiecare client, poti face dus inainte si după, cald in locatie deci poti sta lejer in curul gol. Am alex varianta de masaj relaxare cu fin manuală. Alexandra destul de drăguță undeva la 35 de ani face un masaj bun placut cu răbdare si mai tare sau daca vrei si mai ușor. Masat tot corpul, atenta si la zona lui gigel ate un stil fiarte placut la masajul pulii, mi-a placut fiecare secunda in care la atins, deci ea nu se dezbracă, dar eu in timpul masajului am bagat mana la pizda si am mangaiato dar cam atat. Deci masajul este 9o lei achitat 100 pt ca am fost muktumit de masaj si de finalizare. La final facut dus, am stat o ora si 15 minute înăuntru,  deci recomand pt masaj de relaxare, pt a incerca sa va programați incercati cu ms pe whatsap dar are mukti clienți a spus chiar ia si nu ia doar 3 - 4 pe zi inceoe de la ora 12.  Numa bine si spor. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:napoca
  • Oras:napoca
Acum 14 ore, 3mjv2b a spus:

Salutare!

Cum arata tipa? Nu ai ceva poze?

Salut nu arată rau tipa, acuma am incercat din nou sa ma programez si a marit pretul la 120 masajul cu finalizare, dar nimic nou in meniu 

  • Like 1
Link spre comentariu
6 hours ago, yanis74 said:

Salut nu arată rau tipa, acuma am incercat din nou sa ma programez si a marit pretul la 120 masajul cu finalizare, dar nimic nou in meniu 

Ultima data era 90 lei sedinta de 60 min. Iar acum cere 120 pt cca 50-55 min, am inteles bine? Daca nu a progresat deloc, si nu ofera nimic in plus  eu zic ca nu se justifica deloc acest pret, e vorba de o scumpire de cca 40%. La Cleo la 130 lei ai 40 min cu maseuza goala lângă tine, mai ai si un drink  - vin (bun!), suc etc - din partea casei, iar daca esti grabit poti opta: masaj de 30 min la 100 lei.

In fine, cred ca de acum incolo ca fi nai ușor sa prinzi un loc la Alaxandra. Singurul "efect secundar" pozitiv. Nu cred ca se vor înghesui clientii la acest pret. La Ella o ora= 60 min costa 100 lei, si Ella face un masaj de relaxare foarte bun! Si vad ca a reaparut Dana, are anunt promovat la rubrica serioasa de masaje welness pe publi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 7 ore, yanis74 a spus:

Salut nu arată rau tipa, acuma am incercat din nou sa ma programez si a marit pretul la 120 masajul cu finalizare, dar nimic nou in meniu 

O sa reducă ea prețul. 120 e f mult. Masajul de relaxare e slab. Sta lângă tine îmbrăcată, mai poți sa pui mana pe ea și cam atât. Pt o laba uleioasa nu se justifica 120.  Noi nu furam banii. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264413456
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0264413456
  • Oras:Cluj
La 29.01.2021 la 14:34, berkeley a spus:

Ultima data era 90 lei sedinta de 60 min. Iar acum cere 120 pt cca 50-55 min, am inteles bine? Daca nu a progresat deloc, si nu ofera nimic in plus  eu zic ca nu se justifica deloc acest pret, e vorba de o scumpire de cca 40%. La Cleo la 130 lei ai 40 min cu maseuza goala lângă tine, mai ai si un drink  - vin (bun!), suc etc - din partea casei, iar daca esti grabit poti opta: masaj de 30 min la 100 lei.

In fine, cred ca de acum incolo ca fi nai ușor sa prinzi un loc la Alaxandra. Singurul "efect secundar" pozitiv. Nu cred ca se vor înghesui clientii la acest pret. La Ella o ora= 60 min costa 100 lei, si Ella face un masaj de relaxare foarte bun! Si vad ca a reaparut Dana, are anunt promovat la rubrica serioasa de masaje welness pe publi.

Salut,

Pe Dana am incercat  sa o contactez in mai multe zile,fără succes

Stiti cumva daca are un anume program ?Ms anticipat

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 6 minute, altul333 a spus:

buna colegi

ramona enachi, doamna care face masaj,te lasa sa o atingi?

 

Mai asta, 333, ea te atinge, ca ea face masaj.

Și daca-ti sta capul la "prostioare", ia-ti gândul!

Serios.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...