Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

Interesantă treabă...chiar voi Berkeley și George...care tot timpul ați pus o grămadă de întrebări despre o grămadă de maseuze casnice...sau de la saloanele de masaj erotic,în speranța că prindeți ponturile bune...ca nu cumva să mergeți la vreuna la risc... si să vă pară rău de "investiție..."și timpul pierdut,acum voi contestați recenziile mele la cateva maseuze...la care voi ați avut multe intrebari...!Ce chestie...!Din "vânători..."de ponturi bune...ati devenit "atotștiutori..."!😀Din vasta...voastră experiență...cred că ați remarcat faptul că nici o maseuză casnică...sau de la vreun salon,nu a făcut si nu va face masajul la fel tuturor clienților!Aici intervin alte chestii...simpatia și increderea pe care o inspiră fiecare client în parte...!Si la saloanele de masaj erotic fiecare maseuză nu a fost si nu va fi la fel de permisivă cu toți clienții!No..."fraților..."de la mine nu o să mai vedeți nici o recenzie de la vreo maseuză,doar atunci când acea maseuză va avea 3-4 recenzii din partea colegilor si atunci voi scrie doar ca o confirmare a recenzilor lor pozitive sau negative!Contrar...vouă eu am mers si la acele maseuze care au avut pe acest forum recenzii negative să văd cum stau datele problemei...si în "teren..."si nu am stat să "vânez..."ponturile bune...!Mult succes în toate...!Doamne ajută!

Si eu zic sa nu te superi, dar George are dreptate. Dacă ar fi asa cum zici, maseuza si-ar fi dat seama ca tu ai scris despre ea. Nu zic ca anul trecut nu ti-a facut si handjob la a 3-a vizita. Poate da. Poate. In orice caz ati fost fff putini la care a facut, altfel confirma cineva si aici pe forum, dar ABSOLUT NIMENI in afara de tine nu a scris ca a beneficiat de acest bonus. Din contra: cei enumerați si citati de colegul George au scris ca NU au primit masaj intim. George zice la fel despre 2 sau 3 cunoștințe. Si eu am fost, si 2 amici de ai mei, nici ei nu au "tras" lozul castigator. Deci posibil sa fi facut la fff putini, intr-o anumita perioada, dar anul acesta eu sunt aproape convins ca nu a mai facut la nimeni. Daca ar fi vorba numai de mine, sau doi-trei, hai sa zicem as admite ca nu i-a placut de noi. Dar suntem prea multi "necastigatori", difera varsta, aspectul fizic, sunt printre cei refuzati tineri de 28, de 34, 40, 45 etc. Si amicii mei sunt draguti, curati, cu studii superioare, limbaj adecvat, cultura generala, vorbesc frumos etc etc, au fost de mai multe ori, chiar nu sunt clujeni, nu au insistat, nu au fost badarani, s-au comportat ca si tine, si maseuza a zis nu.

Iar tu ai scris acum ca ea ti-a zis zilele trecute ca mai face handjob in mod regulat la cativa clienți vechi (deci nu la inca unul, cativa inseamna minim 3, zic eu), si afirmi ca tie dupa a 3-a sedinta ti-a facut de fiecare data, si ai fost de vreo 10 ori. Hmmm...

Mai ziceai ca fata stie de forum si citeste. In acest caz a citit probabil si ce ai scris mai nou, si e clar ca te-a recunoscut iar.

Te rog sa intelegi, Aisberg75 ca nu am absolut nimic cu tine, dar ce ai scris tu, nu se leaga.

L-ai.indemnat si pe George sa meargă ca poate reuseste sa obtina handjobul ala "meserias".

Eu zic lui dar si celorlalti colegi de aici, cei care vor masaj de relaxare+handjob, ca nu are rost sa mearga la aceasta maseuza pt asa ceva, isi pierd vremea, nu vor obtine nimic, e un stres inutil si pt ei, si pt maseuza.

Sunt altele la care sansa e 100%, cateva la care e in jur de 50%, acolo merita. Dar la maseuza discutata aici, mergi doar daca vrei strict masaj de relaxare si nimic mai mult.

Link spre comentariu

 

 

Alte noutati despre dameza in cauza? 0744135502

 

https://www.publi24....7de31f7182.html

 

 

 

Din ce-am povestit cu ea, presteaza si masaj si sex, a fost cineva sa ne spuna ceva concret?

 

Nu se stie nimica despre dameza respectiva?

Link spre comentariu

Nu se stie nimica despre dameza respectiva?

Inainte sa intrebi ai dat o cautare dupa numarul de telefon? A fost discutata si rasdiscutata, e Dora roscata, se si fute, prost ce-i drept si dupa parerea mea nici nu e intreaga la mansarda.

Link spre comentariu

Inainte sa intrebi ai dat o cautare dupa numarul de telefon? A fost discutata si rasdiscutata, e Dora roscata, se si fute, prost ce-i drept si dupa parerea mea nici nu e intreaga la mansarda.

Da am dat o cautare, dar se sare de la una la alta si nu se intelege mare lucru.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Sa nu fie cu supărare. Dar și colegii Dragosghkk, Nairpic7 si Marian80 au contestat ce ai scris tu despre maseuza de pe Mehedinți. Și alți 3 care nu s pe forum.

Și tot nu ai explicat cum e posibil sa nu te recunoască maseuza care cică a citit pe forum, când ai dat sute de detalii.

Eu nu am contestat, am spus doar ca eu nu am beneficiat, si ca nici nu mi se pare ca ar accepta. Dar n-am zis ca nu e posibil. Am fost si eu la un masaj in alt oras, doar pentru relaxare....si m-am trezit ca-mi face tipa oral, dar poate am fost singurul. Deci e si in fucntie de chimie si incredere.....

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu nu am contestat, am spus doar ca eu nu am beneficiat, si ca nici nu mi se pare ca ar accepta. Dar n-am zis ca nu e posibil. Am fost si eu la un masaj in alt oras, doar pentru relaxare....si m-am trezit ca-mi face tipa oral, dar poate am fost singurul. Deci e si in fucntie de chimie si incredere.....

Da, tu esti unul dintre mai multi colegi care au fost si nu au primit. Desi cum ai scris, ai 28 ani si arati bine. Etc. Nici eu nu zic ca nu e posibil. Dar e ff improbabil. Iar in ce zice, colegul A se contrazice singur.

De cate ori ai fost la maseuza de pe Mehedinti?

In ce oras ai avut surpriza aia plăcută? Oare poti detalia un pic?

Link spre comentariu

Da am dat o cautare, dar se sare de la una la alta si nu se intelege mare lucru.

Nu se intelege din cauza aberatiilor lui Mocu.

Spus pe scurt: Este o prostituata trecuta de 40 de ani care suge si fute, ambele nu prea bine, deci nimic deosebit. In schimb ea isi inchipuie ca ar fi deosebita, iti si spune asta daca o intrebi ce justifica preturile pe care le cere.

In consecinta: Poti sa mergi, vei primi cele promise, chiar daca nu intr-o calitate extraordinara. Pe de alta parte poti sa si renunti, din acelasi motiv.

Link spre comentariu

Nu se intelege din cauza aberatiilor lui Mocu.

Spus pe scurt: Este o prostituata trecuta de 40 de ani care suge si fute, ambele nu prea bine, deci nimic deosebit. In schimb ea isi inchipuie ca ar fi deosebita, iti si spune asta daca o intrebi ce justifica preturile pe care le cere.

In consecinta: Poti sa mergi, vei primi cele promise, chiar daca nu intr-o calitate extraordinara. Pe de alta parte poti sa si renunti, din acelasi motiv.

Mersi de raspuns.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu se intelege din cauza aberatiilor lui Mocu.

Spus pe scurt: Este o prostituata trecuta de 40 de ani care suge si fute, ambele nu prea bine, deci nimic deosebit. In schimb ea isi inchipuie ca ar fi deosebita, iti si spune asta daca o intrebi ce justifica preturile pe care le cere.

In consecinta: Poti sa mergi, vei primi cele promise, chiar daca nu intr-o calitate extraordinara. Pe de alta parte poti sa si renunti, din acelasi motiv.

Tembelule ... ia o pauza.

Scurt!

 

P.S.: ce aberații mă tembelule?

Exemplu pentru aberații ești chiar tu insuti (din nefericire alții îți calca pe urme. Din nefericire).

 

P.P.S.: handicapatule, ai vizitat dameza?

Cu certitudine nu!

Te bagi aici în seamă de pomană.

Ia o pauza (definitiva) zoaia societății.

 

P.P.P.S.: nu ai drept la replică mă gunoiasule.

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Berkeley si George....cu tot respectul...chiar nu vreau să intru în polemici cu voi că nu este cazul...!Este ultima oară când vă mai răspund contestațiilor...și provocărilor...!La fel cum am scris mai sus...voi aveți multe postări cu întrebări de tot felul...despre tot..ce apare nou...ce este vechi...sau este deja amintire...și ați făcut recenzii doar la cele despre care ați încercat să aflați totul...în amănunt...!(inclusiv nr de la pantofi)🙂Și nu doar pe acest topic,dar și pe topicele saloanelor de masaj erotic!Dacă vă uitați în istoric...v-am răspuns la toate întrebările...și după fiecare recenzie de-a mea din experiențele avute cu maseuze casnice... sau la saloane de masaj erotic,v-am răspuns și la întrebările suplimentare...!La fel precum am mai spus...nici-o maseuză casnică...sau o maseuză de la vreun salon de masaj erotic nu va avea o prestație la fel bună cu toți clienții!Aici depinde mult de simpatia,încrederea sau atitudinea clentului!Berkeley...apropo despre afirmația ta că le-am lăudat aiurea...pe câteva maseuze la care am fost!Eu nu laud pe nimeni...doar așa "de frumusețea fazei"ca la fotbal...o laud doar dacă ma făcut să mă simt foarte bine în compania ei și a prestației...!De exemplu...sunt maseuze casnice...care se dezbracă sau chiar au făcut sex cu unii clienți,iar cu alții abia acceptă să le facă o labă rapidă sau cazuri...când nici măcar atât...!!!La fel...sunt maseuze de la saloanele de masaj erotic,care cu unii clienți au o prestație de excepție...cu o permisivitate dusă până la limitele acceptate de salon,iar cu alții aproape nici nu acceptă atingeri banale...!Si orice maseuză...va avea o mai bună prestație... și permisivitate...cu clienții fideli...decat cu cei noi...!Cei experimentați știu aceste lucruri...!!!Acest forum a fost creat de a ne ușura...într-un fel sau altul căutările...(mai ales pentru unii...)!!!Apropo...azi mi-am făcut din nou o programare la Valeria pentru ziua de mâine,mai ales să văd dacă începe să imi mai spună ceva de forum...!(știu eu de ce...)😀Dacă nu va vrea să inceapă să spună ceva...ușor voi încerca "să o trag de limbă..."!Dar nu vă voi mai relata...nimic despre ea!Doar atât vă mai spun..."nu este așa cum vrea ea să pară...ca o mironosiță..."!Este o fată oarecum deșteaptă...și a văzut că treaba merge...si cu "mangâieli simple..."!Cu un pic de vrajeală...puteți să "scoateți din ea..."partea ascunsă și interesantă...a calităților ei artistice...!!!🙂Mult succes în toate...!

  • Like 1
Link spre comentariu

Berkeley si George....cu tot respectul...chiar nu vreau să intru în polemici cu voi că nu este cazul...!Este ultima oară când vă mai răspund contestațiilor...și provocărilor...!La fel cum am scris mai sus...voi aveți multe postări cu întrebări de tot felul...despre tot..ce apare nou...ce este vechi...sau este deja amintire...și ați făcut recenzii doar la cele despre care ați încercat să aflați totul...în amănunt...!(inclusiv nr de la pantofi)🙂Și nu doar pe acest topic,dar și pe topicele saloanelor de masaj erotic!Dacă vă uitați în istoric...v-am răspuns la toate întrebările...și după fiecare recenzie de-a mea din experiențele avute cu maseuze casnice... sau la saloane de masaj erotic,v-am răspuns și la întrebările suplimentare...!La fel precum am mai spus...nici-o maseuză casnică...sau o maseuză de la vreun salon de masaj erotic nu va avea o prestație la fel bună cu toți clienții!Aici depinde mult de simpatia,încrederea sau atitudinea clentului!Berkeley...apropo despre afirmația ta că le-am lăudat aiurea...pe câteva maseuze la care am fost!Eu nu laud pe nimeni...doar așa "de frumusețea fazei"ca la fotbal...o laud doar dacă ma făcut să mă simt foarte bine în compania ei și a prestației...!De exemplu...sunt maseuze casnice...care se dezbracă sau chiar au făcut sex cu unii clienți,iar cu alții abia acceptă să le facă o labă rapidă sau cazuri...când nici măcar atât...!!!La fel...sunt maseuze de la saloanele de masaj erotic,care cu unii clienți au o prestație de excepție...cu o permisivitate dusă până la limitele acceptate de salon,iar cu alții aproape nici nu acceptă atingeri banale...!Si orice maseuză...va avea o mai bună prestație... și permisivitate...cu clienții fideli...decat cu cei noi...!Cei experimentați știu aceste lucruri...!!!Acest forum a fost creat de a ne ușura...într-un fel sau altul căutările...(mai ales pentru unii...)!!!Apropo...azi mi-am făcut din nou o programare la Valeria pentru ziua de mâine,mai ales să văd dacă începe să imi mai spună ceva de forum...!(știu eu de ce...)😀Dacă nu va vrea să inceapă să spună ceva...ușor voi încerca "să o trag de limbă..."!Dar nu vă voi mai relata...nimic despre ea!Doar atât vă mai spun..."nu este așa cum vrea ea să pară...ca o mironosiță..."!Este o fată oarecum deșteaptă...și a văzut că treaba merge...si cu "mangâieli simple..."!Cu un pic de vrajeală...puteți să "scoateți din ea..."partea ascunsă și interesantă...a calităților ei artistice...!!!🙂Mult succes în toate...!

Aisberg, repet: nu am nimic cu tine, dar tu rsti absolut singurul are afirma aici pe forum ca a obtinut si handjob la maseuza respectiva, si suntem vreo 6 care am scris ca desi am mers de mai multe ori, si ne-am comportat frumos, nu am beneficiat de asa ceva. Ti-am ascultat si sfatul, am zis ca nu suntem clujeni (si asta e adevarul in cazul multora) si sa nu cerem nimic la primele 2 sedinte. Si eu mai cunosc doi care nu sunt pe forum, George scrie ca cunoaste trei, care nici ei nu au avut succes! Daca tu ai in continuare, probabil esti singurul! Ii place de tine dintr-un motiv sau altul! Trag concluzia ca probabil anul trecut a facut si handjob la 1-2 clienti, dar la cei care au inceput sa mearga anul acesta, la nici unul nu a facut deloc. Eu te felicit ca tu ai reusit ce nu au putut altii, nici unul dintre cei multi care au fost. Si iti doresc succes in continuare. Si te rog sa nu fii suparat, eu cred ca daca erai in locul meu si tu ai fi ajuns la aceleasi concluzii. Aici ma refer in primul rand la afirmatia ta cum ca fata a citit pe forum si nu si a dat seama ca Tu ai scris despre ea. Desi ai dat zeci de amanunte. Repet: sincer îți doresc succes, nu numai la ea, dar si la celelalte, multe maseuze la care mergi, la salon si la cele casnice!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Berkeley...încerc să te înțeleg...!Poate...nu știu... și eu eram la fel de "incitat..."de ea...precum ești tu și alții...care nu au beneficiat de nimic din partea ei...doar strict masaj de relaxare,că adevărul...că este tare frumușică fata!Este interesantă...și te face să îți dorești să te atingă și să te mângâie peste tot...!La ce față frumoasă are si corp atractiv...dacă ar continua cu masajul cu finalizare la toți clienții...cred că nu ar putea să facă față programărilor!Dar știu că are motivele ei personale...ca să nu continue masajul cu handjab și nu că nu ar vrea acest lucru...dar"circumstanțele ..."o obligă să se rezume strict la masajul clasic de relaxare fără alte conotații...!Și încă un aspect...pe care nu îl ști,situația ei...nu este așa cum ea o prezintă...când este întrebată despre unele chestii personale...!Nu îți mai spun nimic despre ea...că ce face...și cum face...!Dacă iti place atât de mult și ești atât de interesat de ea...mai treci pe la ea...si cu siguranță vei afla "toate necunoscutele din ecuația ei..."!Mult succes...!🙂

Link spre comentariu

Berkeley...încerc să te înțeleg...!Poate...nu știu... și eu eram la fel de "incitat..."de ea...precum ești tu și alții...care nu au beneficiat de nimic din partea ei...doar strict masaj de relaxare,că adevărul...că este tare frumușică fata!Este interesantă...și te face să îți dorești să te atingă și să te mângâie peste tot...!La ce față frumoasă are si corp atractiv...dacă ar continua cu masajul cu finalizare la toți clienții...cred că nu ar putea să facă față programărilor!Dar știu că are motivele ei personale...ca să nu continue masajul cu handjab și nu că nu ar vrea acest lucru...dar"circumstanțele ..."o obligă să se rezume strict la masajul clasic de relaxare fără alte conotații...!Și încă un aspect...pe care nu îl ști,situația ei...nu este așa cum ea o prezintă...când este întrebată despre unele chestii personale...!Nu îți mai spun nimic despre ea...că ce face...și cum face...!Dacă iti place atât de mult și ești atât de interesat de ea...mai treci pe la ea...si cu siguranță vei afla "toate necunoscutele din ecuația ei..."!Mult succes...!🙂

Eu am fost de 4 ori. Cred in continuare ca probabil nu mai face la nimeni, numai tie. Ca-s prea multi care au "patit" ca mine. Practic toti cei care am început sa mergem anul acesta, dib ian. incoace sau chiar din decembrie anul trecut. La astia "noi" nu a mai facut. Cred ca te referi la faptul ca e căsătorită, si nu vrea sa aiba probleme, facand handjob dupa masaj. Alt motiv ca unii badarani au vrut sa o pipaie sau sa o dezbrace, si ea nu vrea asta! Etc.

Deci, tu ai scris ca cand ti-a facut tie anul trecut handjob, nu a luat nici un leu in plus. De aici trag concluzia ca i-a placut de tine, si nu ti-a facut acest "bonus" pt bani. Deci degeaba ar da altii +20, 30 sau chiar 50 lei in plus, tot nu ar obține nimic. (Mai mult de +50 nu prea ar da nimeni pt un handjob la final, si sa nu aiba voie nici macar sa o atinga.)

 

O stii pe maseuza de langa Terapia? O stii. Ei bine, am fost la ea cand lucra in zona P ta Abator! Acolo facea strict masaj de relaxare. La 50 lei sedinta de 50 min, sau 60 lei 60 min. Degeaba ii promiteai +20, 30, 40 lei, nu iti făcea! Dupa ce s-a mutat langa Terapia, am fost la ea si imediat a facut, masaj de 60 min, cu handjob la final pt 80 lei! Deci doar 20 lei in plus! Si exact asa a patit cu ea un amic de al meu. Insa, cel putin in primele 2-3 luni nici la noua locatie nu facea la oricine handjob. Poate nici acuma nu face la toti. Nu am nai fost la dansa de mult, dar stiu ca acum cere 90 lei pt o sedinta de o ora, corecteaza-ma daca gresesc.

Deci da, maseuzele se mai schimba. Unele "se apuca", altele "se lasa" de happy ending.

Si mai era una in capat Manastur, la Clabucet, la care doar de 6 ori am fost si care facea la unii (si mie) dar numai cand avea ea chef! Si nu lua bani in plus, cel putin de la mine nu a luat. Era la 60 lei sedinta. Cand avea chef, chiar ii placea f mult sa faca si masaj in zona intima. Ii placea sa vada cum ai orgasm etc. Se lasa si pipaita, ii placea si asta. Se dezbraca in chiloti si sutien. Poate ca ai fost si tu la ea. Pacat ca a plecat din țară si din câte am inteles inca nu a revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost si eu la acesta fata insa nu cred ca ar face finalizare

E casatorita si din comportamentul si discutiile cu ea as exclude total posibilitatea de a face handjob

Ca si masaj de relaxare nu am ce comenta.

Se pricepe

Link spre comentariu

am fost la ea cand lucra in zona P ta Abator! Acolo facea strict masaj de relaxare. La 50 lei sedinta de 50 min, sau 60 lei 60 min. Degeaba ii promiteai +20, 30, 40 lei, nu iti făcea!

Nu-i adevarat. Facea si la abator. Confirmat de mai multi aici.

De 2 ori am fost, de ambele dati mi-a facut si i-am bagat si pumnul in pizda. Decartat cate 100 de lei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu-i adevarat. Facea si la abator. Confirmat de mai multi aici.

De 2 ori am fost, de ambele dati mi-a facut si i-am bagat si pumnul in pizda. Decartat cate 100 de lei.

Mie nu mi-a facut si nici la amicul meu, cand activa ca maseuza la p ta Abator. Se pare ca acolo treptat treptat a inceput sa faca la unii care ii inspirau mai multa incredere sau de care ii placea mai mult. Nu stiu. Eu la Abator de vreo 3-4 ori am fost numai. Apoi langa Terapia cand m-am dus prima data, mi-a facut fara probleme pt +20 lei. De curiozitate: tu cat ai platit la Abator?

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Am fost si eu la acesta fata insa nu cred ca ar face finalizare

E casatorita si din comportamentul si discutiile cu ea as exclude total posibilitatea de a face handjob

Ca si masaj de relaxare nu am ce comenta.

Se pricepe

Da, masajul de relaxare e bun, are cunoștințe, cursuri în domeniu, pot și eu confirma, acord nota 8.75-9. Ma rog, e loc și de mai bine. Probil are și cliente, care mai merg și pt anticelulitic.

Daca are și asa clienți, de ce sa se complice cu handjobul, o femeie căsătorita? Nu vad rostul, doar riscul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

... !Dar știu că are motivele ei personale...ca să nu continue masajul cu handjab și nu că nu ar vrea acest lucru...dar"circumstanțele ..."o obligă să se rezume strict la masajul clasic de relaxare fără alte conotații...!Și încă un aspect...pe care nu îl ști,situația ei...nu este așa cum ea o prezintă...când este întrebată despre unele chestii personale...!Nu îți mai spun nimic despre ea...că ce face...și cum face..!🙂

AISBERG, cu tot respectul:Păcat, mare păcat ca nu face, dar asta e. Ii respectam decizia.

Dar la ce te referi, ca eventual face videochat sau ce? Nu am înțeles. Nu cred,nu e genul. Sunt convins ca nu face!

Eu oricum am zis ca mai merg odată chiar și strict pt un masaj de relaxare, apoi dacă tot nimic, când mai vin la Cluj caut alte maseuze mai "înțelegătoare" care fac și masaj gen handjob.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Alexandra de la Terapia era Alina din abator...freca capul si in abator cum-l freaca si in cacatul ala de garsionera de langa Terapia (masajul de relaxare ii jenant,terminati cu lauda ca ii ceva maseuza cu diplome)...nu le mai ridicati in slavi pe toate nereusitele care nu au avut ambitia si capul sa faca altceva in viata..la cate maseuze am fost inclusiv de pe acest forum toate s-au ocupat la un moment de lucruri necurate...aaaa..ca am tacut din gura despre forum asta ii alta mancare de peste..nu cum se lauda toti prostii pe aici la curve

Am vb cu o gramada (inclusiv discutate aici) despre partea de finalizare..oameni buni >>>nu fac la toata lumea....sa intelegeti ceva..daca maseuza nu iti face sa sti ca din toate punctele de vedere ca nu te place..scurt..nu isi are rost polemica...am trimis tovaras la o maseuza care ii din punctul meu de vedere un barbat urat si nu s-a intamplat nimic deci daca vreti chestii sigure mergeti la saloane unde jegoasele nu sunt curioase de cum aratati si rezolvati problema

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

George...nu m-am referit la videochat!Precum am spus ieri...pe azi m-am programat la ea pentru o ședință de masaj!După ce am intrat în apartament și ne-am îmbrățișat amical...așteptam să se uite la mine oarecum cu suspiciune,dar nu a fost așa...!Am intrat la duș și când să ies din baie am dat față în față cu colega ei de apartament!După ce m-am șters am lăsat prosopul în baie și evident eram dezbrăcat complet!Fata s-a blocat...și stătea și mă privea oarecum timorată,cu ochii ațintiți către "Georgel"!😀Apoi s-a scuzat și a intrat în bucătărie!Intrând în camera de masaj a început Valeria să se scuze pentru "incidentul..."cu colega ei,dar i-am spus să stea liniștită...că nu este nici o problemă...!Precum am spus ieri dacă văd că nu începe să spună ceva legat de forum...voi încerca să o trag ușor de limbă...!Așa am și făcut...!Am inceput să o întreb la ce a vrut să se refere data trecută când m-a intrebat de ceva site de pe internet și apoi nu a mai spus nimic...!A încercat să ezite să imi răspundă...iar atunci i-am spus că poate să vorbească deschis cu mine fără rețineri...!Și fata a început să imi spună că a avut un client mai vechi la care i-a făcut și masaj inghinal cu finalizare,iar după două ședințe a început să tragă de ea...ca să treacă la alt nivel...adică să se dezbrace si să facă sex cu el!Ea la refuzat din start si atunci a început să o amenințe că dacă nu face cum vrea el o să scrie pe internet si pe fb că este prostituată și să afle amicii ei despre ea!Normal că la rugat să plece că altfel strigă să audă soțul ei din camera alăturată (adică colega de apartament)si atunci s-a îmbrăcat repede și a plecat!Iar de atunci de la acel incident...cu clientul "nărăvaș"nu a mai vrut să facă masaj inghinal ,doar decât la 3-4 clienți fideli si serioși...care nu doresc mai mult de ea...!Doar că clienții noi cu greu se întorc la ea pentru masajul de relaxare fără finalizare și că-i este ciudă că a pățit treaba aia cu "nebunul"ăla și nu mai are curaj să mai facă masaj inghinal cu finalizare!Eu am făcut pe neștiutorul...că habar nu am de vreun site la care el se referea!Așa că am aflat că fata nu știe de acest forum,doar am avut impresia că știe.. !ÃŽn concluzie...fata ar vrea să facă si masajul cu finalizare dar nu mai are curaj si este frică să nu mai aibă experiențe de genul...cu hărțuire si amenințări!Păcat...pentru unii...că fata cunoaște "meserie..."!!!

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

George...nu m-am referit la videochat!Precum am spus ieri...pe azi m-am programat la ea pentru o ședință de masaj!După ce am intrat în apartament și ne-am îmbrățișat amical...așteptam să se uite la mine oarecum cu suspiciune,dar nu a fost așa...!Am intrat la duș și când să ies din baie am dat față în față cu colega ei de apartament!După ce m-am șters am lăsat prosopul în baie și evident eram dezbrăcat complet!Fata s-a blocat...și stătea și mă privea oarecum timorată,cu ochii ațintiți către "Georgel"!Apoi s-a scuzat și a intrat în bucătărie!Intrând în camera de masaj a început Valeria să se scuze pentru "incidentul..."cu colega ei,dar i-am spus să stea liniștită...că nu este nici o problemă...!Precum am spus ieri dacă văd că nu începe să spună ceva legat de forum...voi încerca să o trag ușor de limbă...!Așa am și făcut...!Am inceput să o întreb la ce a vrut să se refere data trecută când m-a intrebat de ceva site de pe internet și apoi nu a mai spus nimic...!A încercat să ezite să imi răspundă...iar atunci i-am spus că poate să vorbească deschis cu mine fără rețineri...!Și fata a început să imi spună că a avut un client mai vechi la care i-a făcut și masaj inghinal cu finalizare,iar după două ședințe a început să tragă de ea...ca să treacă la alt nivel...adică să se dezbrace si să facă sex cu el!Ea la refuzat din start si atunci a început să o amenințe că dacă nu face cum vrea el o să scrie pe internet si pe fb că este prostituată și să afle amicii ei despre ea!Normal că la rugat să plece că altfel strigă să audă soțul ei din camera alăturată (adică colega de apartament)si atunci s-a îmbrăcat repede și a plecat!Iar de atunci de la acel incident...cu clientul "nărăvaș"nu a mai vrut să facă masaj inghinal ,doar decât la 3-4 clienți fideli si serioși...care nu doresc mai mult de ea...!Doar că clienții noi cu greu se întorc la ea pentru masajul de relaxare fără finalizare și că-i este ciudă că a pățit treaba aia cu "nebunul"ăla și nu mai are curaj să mai facă masaj inghinal cu finalizare!Eu am făcut pe neștiutorul...că habar nu am de vreun site la care el se referea!Așa că am aflat că fata nu știe de acest forum,doar am avut impresia că știe.. !În concluzie...fata ar vrea să facă si masajul cu finalizare dar nu mai are curaj si este frică să nu mai aibă experiențe de genul...cu hărțuire si amenințări!Păcat...pentru unii...că fata cunoaște "meserie..."!!!

bravo mah...se intelege? sunt o gramada de retarzi inclusiv pe acest forum care au facut asa ceva la maseuze...confirm...intrebati le de ce o gramada nu mai au whatsapp? pt ca o gramada de pisati au dat mesaje jenante noapytea tarziu cu tot felul de aluzii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

George...nu m-am referit la videochat!Precum am spus ieri...pe azi m-am programat la ea pentru o ședință de masaj!După ce am intrat în apartament și ne-am îmbrățișat amical...așteptam să se uite la mine oarecum cu suspiciune,dar nu a fost așa...!Am intrat la duș și când să ies din baie am dat față în față cu colega ei de apartament!După ce m-am șters am lăsat prosopul în baie și evident eram dezbrăcat complet!Fata s-a blocat...și stătea și mă privea oarecum timorată,cu ochii ațintiți către "Georgel"!😀Apoi s-a scuzat și a intrat în bucătărie!Intrând în camera de masaj a început Valeria să se scuze pentru "incidentul..."cu colega ei,dar i-am spus să stea liniștită...că nu este nici o problemă...!Precum am spus ieri dacă văd că nu începe să spună ceva legat de forum...voi încerca să o trag ușor de limbă...!Așa am și făcut...!Am inceput să o întreb la ce a vrut să se refere data trecută când m-a intrebat de ceva site de pe internet și apoi nu a mai spus nimic...!A încercat să ezite să imi răspundă...iar atunci i-am spus că poate să vorbească deschis cu mine fără rețineri...!Și fata a început să imi spună că a avut un client mai vechi la care i-a făcut și masaj inghinal cu finalizare,iar după două ședințe a început să tragă de ea...ca să treacă la alt nivel...adică să se dezbrace si să facă sex cu el!Ea la refuzat din start si atunci a început să o amenințe că dacă nu face cum vrea el o să scrie pe internet si pe fb că este prostituată și să afle amicii ei despre ea!Normal că la rugat să plece că altfel strigă să audă soțul ei din camera alăturată (adică colega de apartament)si atunci s-a îmbrăcat repede și a plecat!Iar de atunci de la acel incident...cu clientul "nărăvaș"nu a mai vrut să facă masaj inghinal ,doar decât la 3-4 clienți fideli si serioși...care nu doresc mai mult de ea...!Doar că clienții noi cu greu se întorc la ea pentru masajul de relaxare fără finalizare și că-i este ciudă că a pățit treaba aia cu "nebunul"ăla și nu mai are curaj să mai facă masaj inghinal cu finalizare!Eu am făcut pe neștiutorul...că habar nu am de vreun site la care el se referea!Așa că am aflat că fata nu știe de acest forum,doar am avut impresia că știe.. !ÃŽn concluzie...fata ar vrea să facă si masajul cu finalizare dar nu mai are curaj si este frică să nu mai aibă experiențe de genul...cu hărțuire si amenințări!Păcat...pentru unii...că fata cunoaște "meserie..."!!!

Mersi pt informații Aisberg. Deci ai fost la etajul 8 azi și ai beneficiat și de masaj... intim.

O sa mai merg și eu odată deși cred ca nu am șanse, cum nu mai au nici alți clienți mai noi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...