Sari la conținut

Ati facut oral la vreo fata?


Postări Recomandate

  • Oras:Drobeta turnu severin
  • Oras:Drobeta turnu severin

Se poate spune că am rămas într-un fel de câmp cu cheia în contact și cu mașina încuiată, aproximativ  ore jumate și fără baterie.

fii mai explicit!! ai ramas fara baterie sau??? la cine mergi la strada?

Link spre comentariu

Ce nu ai înțeles ? Da, am rămas și fără baterie dar în altă situație.
Am rămas așa-zis „blocat” pe dinafară cu cheia în contact
Explic ca la proști: Cheia în contact, eu singur, ușile toate blocate, repet, cheia în contact, cu contactul pus, eu pe dinafară uși blocate toate, fără cineva în mașină.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Ce nu ai înțeles ? Da, am rămas și fără baterie dar în altă situație.

Am rămas așa-zis „blocat” pe dinafară cu cheia în contact

Explic ca la proști: Cheia în contact, eu singur, ușile toate blocate, repet, cheia în contact, cu contactul pus, eu pe dinafară uși blocate toate, fără cineva în mașină.

Sper că ai simțul umorului ;) N-am nicio treabă cu tine, doar cu situația pe care ai descris-o  :slap2  :laugh2

Link spre comentariu

Sper că ai simțul umorului ;) N-am nicio treabă cu tine, doar cu situația pe care ai descris-o  :slap2  :laugh2

Știu, da, am simuțul umorului, vrei să mă faci prost subtil. Fiindcă la noi „an Romania iegzistă mulți oți” eu nu m-am priceput la șmecherii.

Știu mulți care au rămas pe afară cu cheia înauntru și cu geamurile închise, deeci... nu sunt singurul.

 

Iar dacă te referi la modul cum am scris-o, nu știu să „explic” mai bine de-atât. Nu prea mă pricep nici la mecanică, nici la mașini.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Știu, da, am simuțul umorului, vrei să mă faci prost subtil. Fiindcă la noi „an Romania iegzistă mulți oți” eu nu m-am priceput la șmecherii.

Știu mulți care au rămas pe afară cu cheia înauntru și cu geamurile închise, deeci... nu sunt singurul.

 

Iar dacă te referi la modul cum am scris-o, nu știu să „explic” mai bine de-atât. Nu prea mă pricep nici la mecanică, nici la mașini.

Da, acum m-am lămurit că ai simțul umorului și mai ales al sincerității :) Nu am vrut deloc să te fac prost subtil, am vrut doar să încerc să îți atrag atenția că nu e chiar ok să consideri pe altul prost doar pentru că nu a înțeles ideea exprimată de tine...

Link spre comentariu

Da, acum m-am lămurit că ai simțul umorului și mai ales al sincerității :) Nu am vrut deloc să te fac prost subtil, am vrut doar să încerc să îți atrag atenția că nu e chiar ok să consideri pe altul prost doar pentru că nu a înțeles ideea exprimată de tine...

Nu pe bune, dar unii mă enervează cât sunt de proști. N-oi explica eu prea bine. Dar ce așa de greu în a înțelege din fraza „am rămas pe afară” ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...