Sari la conținut

Silvia


Vizitator vivito

Postări Recomandate

este cum zicea si colegul futac_cta, mi sa pare ca macar aici ar trebuii sa ignoram tematica asta,

ca nu ne prinde bine sa ne poluam cu dinastea si in timpul nostru liber cand incercam sa ne distram.

ca si sotia ma intrebat ce zic despre treaba asta, si i am zis ca nu am sa schimb nimic la programul meu

nu ma afecteaza sunt destul de rezistent la de toate. mai ales la bruiala dinasta conceputa pentru ipohondrii.

https://www.digi24.ro/stiri/externe/mapamond/antropolog-de-ce-coronavirusul-reuseste-sa-ne-infecteze-mintile-mai-eficient-decat-plamanii-1268197

Era doar o gluma,o ironie la toată isteria creată în mod artificial..cu alte interese..dar asta era doar o gluma și atât
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Corona virus

ete pula , de virusul KUI  nu ai auzit inca? ochi sticlosi , simptome de ameteala , senzatie de zbor la joasa inaltime, dezechilibru , nu e contagios deloc , mai mult , la majoritatea pacientilor poate ridica apetitul sexual.

  • Like 2
Link spre comentariu

ete pula , de virusul KUI  nu ai auzit inca? ochi sticlosi , simptome de ameteala , senzatie de zbor la joasa inaltime, dezechilibru , nu e contagios deloc , mai mult , la majoritatea pacientilor poate ridica apetitul sexual.

Înțeleg ce spui dar daca ai fi citit și ce am răspuns ai fi înțeles că era doar o gluma..dar revenind la ce ai spus tu nu te contrazic.. posibil să ai dreptate.. ciocane tari
  • Like 1
Link spre comentariu

domnioara este din nou activa , de obicei noaptea.

Domnisoara nu merita nici 50/100

Am fost eu la inceputul anhlui, m-a primit intr-un apartament cu 2 camere dar cand treceai prin hol te vedea si colega din sufragerie .

A zis ca face oral neprotejat dar a facut protejat si dupa vreo 10 min vine colega sa sa intrebe daca a terminat ca i-a venit un client si asteapta in sufragerie .

 

Clar de evitat .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 03.12.2020 la 2:47, alexgm a spus:

Domnisoara nu merita nici 50/100

Am fost eu la inceputul anhlui, m-a primit intr-un apartament cu 2 camere dar cand treceai prin hol te vedea si colega din sufragerie .

A zis ca face oral neprotejat dar a facut protejat si dupa vreo 10 min vine colega sa sa intrebe daca a terminat ca i-a venit un client si asteapta in sufragerie .

 

Clar de evitat .

sint foarte curios daca vorbim de aceeasi silvia la care am fost eu in tomis 2 .

sint curios daca ai vizitat-o recent unde are locatia , la farmacriss cumva pe lapusneanu?

 

Link spre comentariu
8 hours ago, vitceibo said:

sint foarte curios daca vorbim de aceeasi silvia la care am fost eu in tomis 2 .

sint curios daca ai vizitat-o recent unde are locatia , la farmacriss cumva pe lapusneanu?

 

Nu, avea locatie pe Lapusneanu inainte de sensul giratoriu de la city . 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 22.12.2020 la 3:02, vitceibo a spus:

sint foarte curios daca vorbim de aceeasi silvia la care am fost eu in tomis 2 .

sint curios daca ai vizitat-o recent unde are locatia , la farmacriss cumva pe lapusneanu?

 

acum un an cand am fost eu sa o vizitez era aproximativ aici de gasit

https://www.google.com/maps/place/Smaraldului12/@44.2132148,28.6184142,17z/data=!3m1!4b1!4m13!1m7!3m6!1s0x40bae54a64345229:0x637be1cd3e654850!2sKonstanza,+Rumänien!3b1!8m2!3d44.1598013!4d28.6348138!3m4!1s0x40baf013539f1a4f:0x953634a695d4c36a!8m2!3d44.213211!4d28.6206029

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...