Sari la conținut

Masaj complex, 0753428859


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

(*) Econix, ai reinviat.

(**) Cam dispare-revine. Cred ca mai si pleaca din localitate, cel putin asa mi-a povestit.

 

(***) mocule: La ce-mi explici ca-i 60 pretul standard, cand exact acelasi lucru l-am scris si eu?

 

(****) Nu cred ca o face doar de subzistenta. Dar clar o face ca meserie si are partener care stie de treaba si se retrage cand ne ducem noi pulile la ea.

 

(*) Salut si eu "reinvierea" lui Eco.

(**) Adevar graiesti, acelasi lucru l-am aflat si eu de la ea legat de prezenta ei semi-permanenta in Cluj.

(***) Scuze n-am citit / n-am retinut.

(****) Partial de acord. Ca are partener stiu. Ca sta sub acelasi acoperis cu ea in locatia din Manastur, ma indoiesc. Am eu "semnele" mele care nu ma indreapta cu gandul inspre asa ceva.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu tot am mai incercat sa o sun,de dimineata,de dupa masa,telefonul suna da nu raspunde never,uneori imi da ocupat da am scris si sms da nu am primit raspuns niciodata.....pacat pentru ea era o prezenta placuta la pret ok si servici destul de bune!!!daca prinde cineva sa ma anunte si pe mine!!!! :bow  :beex2  :pimp

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timbuktu
  • Oras:Timbuktu

Am vizitat aceasta domnisoara la inceputul lunii curente, cei drept dupa multe si insistente apeluri. Locatia nu o mai descriu, a fost descrisa de catre ceilalti colegi, vis-a-vis de fosta Billa in Manastur. Domnisoara nu e tocmai o frumusete rupta din rai, dar am apreciat naturaletea ei, firea ei lipsita fiind de artificii gen machiaj strident, parfum excesiv, silicoane, solar dus la limita oribilitatii etc. deci repet, am apreciat lipsa acestor calitati, fiind o raritate in zilele noastre. Actiunea in sine a inceput cu un masaj destul de bun pe tot spatele, pe picioare, iar la un moment dat eu fiind culcat pe burta, mi-a desfacut fesele cu mainile si a inceput sa-mi aplice un anilingus, ceea ce mi-a dat de inteles ca pana aici a fost cu masajul, de acum incolo urmeaza partea mai incitanta a intalnirii noastre. Mi-am ridicat fundul, m-am asezat in pozitia capra iar ea a continuat sa-mi linga anusul in timp ce cu mana se juca cu penisul meu, era o senzatie foarte placuta, si recunosc, nici nu am rezistat prea mult in aceasta ipostaza, ejacularea petrecandu-se peste un prosopul intins pe pat. Dupa toate astea ma igienizat cu servetele umede, am mai stat intinsi cateva minute pe pat, m-a intrebat daca m-am simtit bine, daca mi-a placut tratamentul etc... dupa care imbracat si dus am fost. 

 

Ca si note i-as da urmatoarele:

 

locatie:7

aspect domnisoara: 8

masaj de relaxare: 8

finalizare: 10

 

Clar e de revenit!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Am vizitat aceasta domnisoara la inceputul lunii curente, cei drept dupa multe si insistente apeluri. Locatia nu o mai descriu, a fost descrisa de catre ceilalti colegi, vis-a-vis de fosta Billa in Manastur. Domnisoara nu e tocmai o frumusete rupta din rai, dar am apreciat naturaletea ei, firea ei lipsita fiind de artificii gen machiaj strident, parfum excesiv, silicoane, solar dus la limita oribilitatii etc. deci repet, am apreciat lipsa acestor calitati, fiind o raritate in zilele noastre. Actiunea in sine a inceput cu un masaj destul de bun pe tot spatele, pe picioare, iar la un moment dat eu fiind culcat pe burta, mi-a desfacut fesele cu mainile si a inceput sa-mi aplice un anilingus, ceea ce mi-a dat de inteles ca pana aici a fost cu masajul, de acum incolo urmeaza partea mai incitanta a intalnirii noastre. Mi-am ridicat fundul, m-am asezat in pozitia capra iar ea a continuat sa-mi linga anusul in timp ce cu mana se juca cu penisul meu, era o senzatie foarte placuta, si recunosc, nici nu am rezistat prea mult in aceasta ipostaza, ejacularea petrecandu-se peste un prosopul intins pe pat. Dupa toate astea ma igienizat cu servetele umede, am mai stat intinsi cateva minute pe pat, m-a intrebat daca m-am simtit bine, daca mi-a placut tratamentul etc... dupa care imbracat si dus am fost. 

 

Ca si note i-as da urmatoarele:

 

locatie:7

aspect domnisoara: 8

masaj de relaxare: 8

finalizare: 10

 

Clar e de revenit!

Si halatul,halatul cat a fost? ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Oare care e intervalul orar in care a răspuns domnișoara, colegilor care au reușit sa o viziteze?

eu am sunat in diferite ore da nici un raspuns....daca dai de ea da si tu ceva info cum se procedeaza..

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Oare care e intervalul orar in care a răspuns domnișoara, colegilor care au reușit sa o viziteze?

În cazul meu, în majoritatea situațiilor am sunat-o în jurul amiezii (13 - 15), plus-minus.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu mai știu exact data, luna, ora, dar au trecut ceva luni de atunci.

 

Cineva a cerut intervalul orar în care cei care au vizitat-o au avut șansa să li se răspundă la telefon.

Am citit, i-am înțeles oful, i-am răspuns omului.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu mai știu exact data, luna, ora, dar au trecut ceva luni de atunci.

 

Cineva a cerut intervalul orar în care cei care au vizitat-o au avut șansa să li se răspundă la telefon.

Am citit, i-am înțeles oful, i-am răspuns omului.

eu incerc in fiecare zi si fara succes doar din motivul asta am intrebat

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

. Pe asta n-ai pus mâna , da și când pui, nu-ti mai scapă :)))

gresesti...am fost de 3x la ea da nu inteleg de ce numai raspunde...am facut eu ceva ca sa suparat....???

Link spre comentariu
  • Oras:Timbuktu
  • Oras:Timbuktu

Va salut! Eu prin sfarsitul saptamanii trecute am fost la ea, dupa vreo trei apeluri am reusit s-o prind prin jurul orei 14. Actiunea a inceput tot cu un masaj dupa care m-am intors pe spate moment in care ea a purces la un oral NP destul de bine executat, asezonat din cand in cand cu lins OO si anilingus destul de deep. Am apreciat ca in momentele cand o sugea, introducea degetul in anusul meu miscandu-l usor in and out, a resuit sa ma excite destul de tare, finalizarea fiind una expozlibila in gurita ei. Sper s-o mai pot vizita avand in vedere cele semnalate de voi, ca mai nou nu raspunde la apeluri...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Sesizez ca si-a reinnoit anuntul aducand cateva completari la stilul de comunicare laconic de pana acum. Anuntul suna in felul urmator:  Masaj de relaxare. Abonament avantajos. Locuri limitate. 

Interesant in orice caz... unii dintre noi nu reusim s-o prindem nicicum, pe cand altii ies lejer de la ea cu ochiul maro curatat lingual si tot feluri de artificii de care in trecut nici nu dorea sa auda... oare ce are in cap mandra?

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Doamna face masaj ca un job sau ca o pasiune? De nu o gaseste nimeni la telefon.? Nu de alta dar nu stiu unde sa merg saptamana viitoare  la masajul de luni dimineata.

 

 

Happy Hunting !!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ca un job. Daca insa esti naiv, te lasa in crezul ca-i pasiune.

 

Parerea mea este ca n-o gasesti pt. ca e inapta de a face un job regulat. Face cand incep sa chioraie matele. Mai avea si anunturi pt. alte tampenii (adica de facut bani fara nici o pregatire si efort minim), gen sa-ti prezica viitorul, ezoterisme, etc.

Se poate merge la ea, nu-s bani aruncati, dar nici sa investesti prea mult timp si efort pt. a da de ea nu se merita.

Link spre comentariu

Buna ziua. Daca sunati pt anunt, e pe baza de abonament. Costa 1000 de lei pe luna, achitati cu 2 luni in avans, in maxim 2 transe. Ai incluse 5 sedinte/luna a maxim o ora fiecare. Sedintele nu se reporteaza de la o luna la alta. Plata se face in cont si vei primi si factura la prima intalnire. Locatia va fi in complexul Platinia. Pt octombrie mai am 6 locuri libere. Pana la finalul lunii te poti gandi daca doresti. Prioritate au clientii care deja au achizitionat un abonament pe alta luna. O zi frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...