Sari la conținut

Masaj complex, 0753428859


Postări Recomandate

  • Oras:Timbuktu
  • Oras:Timbuktu

La cate pete rosii pe gland, cu ce senzatie de usturime si secretii m-am ales la 100 de lei, nici nu vreau sa magandesc cu ce m-as alege la 200 de lei. Evitati-o fratilor, nu merita sa treci prin calvarul prin care trec eu de la ultima vizita efectuata la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

La cate pete rosii pe gland, cu ce senzatie de usturime si secretii m-am ales la 100 de lei, nici nu vreau sa magandesc cu ce m-as alege la 200 de lei. Evitati-o fratilor, nu merita sa treci prin calvarul prin care trec eu de la ultima vizita efectuata la ea.

Detaliaza colegu,mai multi au trecut pe la ea,sa stim la ce sa ne asteptam.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

La cate pete rosii pe gland, cu ce senzatie de usturime si secretii m-am ales la 100 de lei, nici nu vreau sa magandesc cu ce m-as alege la 200 de lei. Evitati-o fratilor, nu merita sa treci prin calvarul prin care trec eu de la ultima vizita efectuata la ea.

Asa-ti trebuie daca strici pretul!

 

Lasand (semi)gluma la o parte, eu n-am primit nici un cadou de acesta de la tipa, dar este drept ca am fost acum cativa ani.

 

Te-ai futut cu ea fara prezervativ? Cu mine n-a facut, doar suptul pulii era neprotejat.

Link spre comentariu
  • Oras:Timbuktu
  • Oras:Timbuktu

Detaliaza colegu,mai multi au trecut pe la ea,sa stim la ce sa ne asteptam.

 

Ca detalii ce sa zic... dupa cateva zile de la ultima vizita la ea mi-au aparut pe gland niste pete rosii marunte, iar sub piele a inceput sa se dezvolte o secretie destul de urat mirositoare, toate astea acompaniate de o senzatie de arsura, usturime. Medicul mi-a prescris o cura interna de antibiotice precum si un unguent antibiotic. Acum pot sa zic ca mi-a trecut. Cat despre actul in sine de la care cred ca am luat minunatia asta a fost un oral simplu neprotejat.

Link spre comentariu
  • Oras:Timbuktu
  • Oras:Timbuktu

Na, si pana la urma din aceea multime de oameni care vroiau sa o viziteze, si din cauza carora a fost nevoita sa treaca la sistem de abonament cu conditii absurde, chiar nu e nimeni care sa relateze cum decurg lucrurile mai nou? Chiar se emite factura si chestii? Ce ofera in plus fata de datile cand te futea cu limba in cur pt. 100 de roni?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...