Sari la conținut

Cristina,am revenit !! 0721162693‬


Postări Recomandate

Buna ,numele meu este Cristina !
Dețin ținuta din imagini,pentru restul detaliilor ma puteți contacta . 0732663734

 

Vorbesc cu duduia si plec spre ea, cand ajung in zona respectiva(eu nu am intarziat) o sun si imi zice ca a plecat  Timp pierdut bani pierduti pe taxi.  Mare teapa

Din convorbirea cu ea la telefon cand am ajuns acolo cam reiese ca se fute pe banda rulanta si se grabeste rau.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

da, mai ales ca colegul care a inceput topicul are o activitate si o data de inregistrare foarte ne-credibila oricare poate sa declare o fata de a fii "de evitat" si sa ii strice reputatia in stilul asta, eu zic ca trebui mutata la Intrebari si Raspunsuri pana nu are minim 3 plangeri sau asa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

da, mai ales ca colegul care a inceput topicul are o activitate si o data de inregistrare foarte ne-credibila oricare poate sa declare o fata de a fii "de evitat" si sa ii strice reputatia in stilul asta, eu zic ca trebui mutata la Intrebari si Raspunsuri pana nu are minim 3 plangeri sau asa.

 

 

OK, mut acum.

Zi faina tuturor!

Bitchy

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pot sa zic eu ce stiu sigur ?

Ca are țâțe mișto (talibaneeeeee! ai citit? ), ca pozele sunt 100% reale si nemodificate si recente si e foarte frumoasă si la față.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Larisooo, cand dai cafeaua? Sau era randu meu?

O dam ,o luam, o de toate , in si din toate direcțiile ca sa nu se supere nimeni.

Da' nu stiu cand mai raman peste noapte, probabil miercuri, dacă se așază astrele un vrea pipota mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Si pe ea mi-a aratat-o Larisssa azi... arata destul de bine la aspect, cred ca are in jur de 1.65m si are niste buzisoare botoxate... mi-am spus ca trebuie incercata!

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia
>futac_cta< nu vreau sa te contrazic fata insas era inbracata cu body-ul pe care il poarta in poze si a dovedit clar ca este reala, dar nu este deloc pe gustul meu si pozele promit mai multe decat iti serveste realitatea, adica cristina chiar te fute bine dar nu imi place chipul ei, si sani sunt lasati ca dupa 4 copii. chiar am dilema find ca fata a fost super curata si super vrenica si imi pare rau sa ii dau note proaste la optica.

 

Locatie = 8,5 aparatament vechi la soveja unde este de gasit si carmen, deea si larissa. curat ok ca mereu

Igienaa = 10 totul ok doar salteaua cam patata ca cearcaful era cam improvizat

Fata = 6 este lnga are sigur 175cm daca nu mai mult ar avea un corp superb daca facea putin sport, daca baga silicoane chiar daca eu normal nu sfatuiesc pe nimeni sa faca o operatie pentru optica, oricum cred ca are in plan si chestia asta. are parul blondat cea si cret chiar un no go pentru o fata cu fat(z)a mai rotunda si de obicei bruneta. eu zic ca mai bine esti o bruneta frumoasa decat o blonda urata. cred ca este o chestie de gust optic nu imi place de ea dar este super simpatica si prietenoasa si vrenica.

O.P. = 9 un Oral neprotejat bun si adanc 

N.P. = 9 buna la sex si-a dat silinta cum am vrut asa am facut, te stimuleaza in timpul sexului cu unghile pe spate foarte frumos.

GFE = 8+ super prietenoasa si primitoare, lipsa de fk -1p si -1p ca nu am fost atras de ea asa cum trebuie pentru GFE

Orgasmul = nu am finalizat eram pe aproape dar nu am reusit.

150/300 cred ca 100/200 era mai ok.

 

de revenit??? nu dar as merge cu ea la distractie in club ca are potential de best friend!!

de recomandat??? da sunt multe fete in constanta care nu merita o recomandare ea nu sa incadreaza pe lista aia ca lucreaza corect!!

dece nu am plecat??? find ca ma asteptat si a fost dulce fata

  • Like 5
Link spre comentariu

Pot sa zic eu ce stiu sigur ?

Ca are țâțe mișto (talibaneeeeee! ai citit? ), ca pozele sunt 100% reale si nemodificate si recente si e foarte frumoasă si la față.

Pai bine Larisso, asa putine informatii sa dai? Puteai mai mult, dar probabil aveti voi motivele voastre. Si foarte bine ati facut!

Oricum Cristina a progresat muuuult, se vede influenta buna, dupa cum si in trecut s-a vazut influenta nefasta, din pacate. :gifs_ojos  :maninlove  

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bună !

Sa ma prezint,zic :))

Numele meu este Cristina ,am 23 de anișori frumosi si un corp bine structurat ,sunt mulțumită de mine dar se poate și mai bine ,acum citind părerile voastre ,bune și rele ca doar pe placul tuturor n am cum sa fiu ,sa dau și o replica .

Sani mei sunt naturali,n-am copii dar o tata tot mai cade ,ba in gura ,ba pe p..a :)))

Sunt blonda ,am 1,70 înălțime ,57 kg și sânii numărul 3-4 deci sunt greuti :)))

Serviciile mele sunt de sex oral np sau protejat,in funcție de igiena cu Deep

Normal,protejat (69 și sex intre sâni)

Dacă ai fantezii erotice ,te astept pentru ca și eu am ,nu-i problema (in pat,pe jos,in baie,bucătărie ) *openmind*

Sunt foarte comunicativa ,distractivă (așa ca la mine dacă vrei sa vi,sa fii in forța)😂😂😂

Sunt in locația de pe Soveja pana la data de 9 Februarie ,preț 150 fin -250h

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...