Sari la conținut

Cristina,am revenit !! 0721162693‬


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 oră, cristina_crs a spus:

Da ,se pare ca atrag ! 
Partea proasta este ca omul își va da seama la usa ca nu este tipa din imagini ,după cum scrie in anunțul ei “Aștept ca in imagini “sau ceva de genul  :)))

Problema e ca daca omul ia tzeapa o data pe pozele alea, a doua oara nu va mai merge indiferent ale cui sunt pozele :) din pacate pt tine :)

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea
Acum 1 oră, cristina_crs a spus:

Da ,se pare ca atrag ! 
Partea proasta este ca omul își va da seama la usa ca nu este tipa din imagini ,după cum scrie in anunțul ei “Aștept ca in imagini “sau ceva de genul  :)))

Pune watermark cu numărul de telefon al tău și scapi de toate grijile!! 😀

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, talibanu a spus:

Problema e ca daca omul ia tzeapa o data pe pozele alea, a doua oara nu va mai merge indiferent ale cui sunt pozele :) din pacate pt tine :)

Pe București n-am lucrat absolut deloc și nici n-am de gând ,deci @talibanu ,nu mi pare rău .

Ca fapt divers am scris și eu pentru ca au specificat pe topic ,și mna ,sa nu mi tacă  gura 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 21.12.2020 la 15:29, marcujan a spus:

Pune watermark cu numărul de telefon al tău și scapi de toate grijile!! 😀

Pai dacă mi au modificat și pozele cu numar,eu chiar vreau sa zică cum au făcut de nu se mai vedea numărul in pozele cu body ul roz 😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Mai făcut să vin pe Răscoalei 19o7 degeaba, abia am găsit loc de parcare, te-am sunat de două ori,nu ai răspuns, am sunat-o pe claudia de la top,era liberă, am plecat spre ia și mai sunat tu cu nr.ascuns de două ori.Imi cer scuze că nu am raspuns, dar nu mai avea rost.Te vizitez curînd. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 17 ore, coco124 a spus:

Mai făcut să vin pe Răscoalei 19o7 degeaba, abia am găsit loc de parcare, te-am sunat de două ori,nu ai răspuns, am sunat-o pe claudia de la top,era liberă, am plecat spre ia și mai sunat tu cu nr.ascuns de două ori.Imi cer scuze că nu am raspuns, dar nu mai avea rost.Te vizitez curînd. 

Buna ,posibil nu te ai programat ,eu n am de unde sa știu cine cum vine ,lucrez cu programări iar între lucrez și cu telefonul ,primul venit ,primul servit ..

Dacă suni și ceri detalii iar înainte nu anunți ..

Iar de sunat nici vorba ,eu nu apelez pe nimeni .. îmi cer scuze dar nu cred ca e vorba de mine sa sun cu ascuns pe cineva mai ales așa ..in necunoaștere 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Cristina își respecta programările, cel puțin eu de câte ori am fost la ea a respectat programarea și bineînțeles și eu, am fost de nu știu câte ori și în legătură cu parcare nu am avut probleme... Ps: Cristina te pup și ne auzim... La mulți ani! 😘

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, jerry84 a spus:

Cristina își respecta programările, cel puțin eu de câte ori am fost la ea a respectat programarea și bineînțeles și eu, am fost de nu știu câte ori și în legătură cu parcare nu am avut probleme... Ps: Cristina te pup și ne auzim... La mulți ani! 😘

 

 Te super pupacesc!!!!! Las aici asta ,sa nu mai aștept :)) https://imgur.com/a/ObEZLmm

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
Acum 11 ore, cristina_crs a spus:

Va mulțumesc frumos !! Va pup @lexluthor @alexxx_84 @jerry84

La multi ani va spun tuturor și numai împliniri in noul an !!! 😘

Mulțumesc, la mulți ani și ție încă odată, împlinirea tuturor dorințelor pe noul an și multa sănătate 🍻, sa ne auzim cu bine te puuuupic 

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA

M-am vazut azi cu Cristina după o programare fulger și bine am facut. Fata asta e chiar mișto😄😄 dacă îi mai fac 2, 3 vizite, mă duc după ca la mine acasă 😂.  Îmi place că își lasă timp între programări, nu te grăbește, ai ce să vorbești cu ea. Oral umed cu tot tacâmul, lins de oua, scuipat, priviri, bătăi, de mult nu am primit ceva așa bun, era pe ea nu glumă😄. De revenit de câte ori am ocazia, cu oralul de azi am băgat-o pe lista de favorite, daca făcea și FK, direct abonament. Bine, trebuie să fiu și primit,să-mi pot face abonament😂. Am înțeles că nu prea le are cu băutură, dar mergem o destrăbălare la o sticla de vin😂😄.Spor!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 21 ore, benzema09 a spus:

M-am vazut azi cu Cristina după o programare fulger și bine am facut. Fata asta e chiar mișto😄😄 dacă îi mai fac 2, 3 vizite, mă duc după ca la mine acasă 😂.  Îmi place că își lasă timp între programări, nu te grăbește, ai ce să vorbești cu ea. Oral umed cu tot tacâmul, lins de oua, scuipat, priviri, bătăi, de mult nu am primit ceva așa bun, era pe ea nu glumă😄. De revenit de câte ori am ocazia, cu oralul de azi am băgat-o pe lista de favorite, daca făcea și FK, direct abonament. Bine, trebuie să fiu și primit,să-mi pot face abonament😂. Am înțeles că nu prea le are cu băutură, dar mergem o destrăbălare la o sticla de vin😂😄.Spor!!!

Simteam eu după discutia de ieri ca azi iar am de citit o recenzie de la tineeee 😂

Ehh,acum ce sa facem ..mai radem,mai glumim dar de primit gata ,s-o “încheiet”😂

Te puuup!! P.s. Glumesc,te aștept cu drag! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 18 ore, junior boom a spus:

Am fost si eu, e buna domnisoara. Oralul e de vis. Zici ca are ciuda pe ea.. n o lasa deloc. Am oprit o de vreo 2 ori...Montat prez cu botu..Intr adevar e stramta la normal, capra si gemete frumoase. 150 nr. E de revenit. 

Te pup și te mai aștept !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...