Sari la conținut

Cristina,am revenit !! 0721162693‬


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 13 ore, biggy_82 a spus:

Vorba romaneasca multe intelesuri are,bato vina!!!Confirm inca o data ca *nu recomand* a fost spus in sensul bun ,si anume ca a fost din nou o experienta frumoasa,pe care ar fi pacat sa nu o mai repetam!!!😎

Fac cum fac,dar ce mi place sa citesc recenziile cu o cana de cafea ,am dat-o si eu așa in “canterinca” te pup !!🥰

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 15 ore, 83334475 a spus:

Si eu i am zis Cristinei ca nu i fac recenzie ......ca vreau s o păstrez doar pr mine. Dar nu ma pot abtine si va confirm si eu ca fata este de “golden buzz”.....😜😜

( locatie centrala , ap curat cu tot ce trebuie, atitudine si servicii.....toate soooper)...

Multumesc pt tot , Cristina😘😘😘

Pana la urma ai zis sa împarți cele experimentate in prezenta mea ,te pupacesc !! 🤣🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut Dragi Colegi ! 
Nu am folosit de mult acest cont si nu prea am fost activ , dar Cristina merita o recenzie .
Gandit , reusit si programat am numai conditii de lauda nu prea imi place sa detaliez si voi face un rezumat .

Locatia - 8 este un apartament vechi dar nu asta conteaza

O/N- 10+ foarte atenta la oute , deep , scuipat tot tacamul nu mai am cuvinte 

N/P - 10 exact cum ne place noua ! 

 Halat 150 nr !!

De revenit cu siguranta ! La un asa corp exact pe gustul meu cu sanii aia ❤️❤️

PS-Cristina te iert pentru Confuzie te vei revansa urmatoarea data ! 
 Spor la ciocane tari !!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 18 minute, blackcock a spus:

Spuneti ca e ok fata ??

O sun zilele astea , vorbim , stabilim ce si cum , si cand ajung in fata locatiei nu mai raspunde la telefon.....plm 

Hahahaha ,

 

Acum 18 minute, blackcock a spus:

Spuneti ca e ok fata ??

O sun zilele astea , vorbim , stabilim ce si cum , si cand ajung in fata locatiei nu mai raspunde la telefon.....plm 

Observ după reputația ta ,dacă ești cel de spune zilnic ca vrei dimineața programare ,țin sa spun ca nu ai venit niciodată ,iar eu dacă nu te programezi ,n-am cum sa te primesc decât când am timp disponibil așa ca :))) nici nu te voi primi .

  • Like 1
Link spre comentariu
58 minutes ago, cristina_crs said:

Hahahaha ,

 

Observ după reputația ta ,dacă ești cel de spune zilnic ca vrei dimineața programare ,țin sa spun ca nu ai venit niciodată ,iar eu dacă nu te programezi ,n-am cum sa te primesc decât când am timp disponibil așa ca :))) nici nu te voi primi .

Logic ca NU mai vin , si nu am zis niciodata ceva legat de program dimineața sau seara ....furi curent si tu si lakele ala care stă la scara

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 35 minute, blackcock a spus:

Logic ca NU mai vin , si nu am zis niciodata ceva legat de program dimineața sau seara ....furi curent si tu si lakele ala care stă la scara

:))) ironia se simte ,a mai văzut cineva vrun lake pe la mine pe jos ,prin dormitor sau in vrun dulap asuns ? 
daca vrei sa faci rău cuiva ,zic sa încerci in alta parte . Zi buna îți doresc și mai multa minte ! Rău faci ușor ,un bine ..mai greu :)) 

  • Like 1
Link spre comentariu
1 minute ago, cristina_crs said:

:))) ironia se simte ,a mai văzut cineva vrun lake pe la mine pe jos ,prin dormitor sau in vrun dulap asuns ? 
daca vrei sa faci rău cuiva ,zic sa încerci in alta parte . Zi buna îți doresc și mai multa minte ! Rău faci ușor ,un bine ..mai greu :)) 

Cred ca vorbea de mine. 🤣 Dar de unde știa ca sint în șifonier? 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, 83334475 a spus:

Confirm si eu spusele colegului Rubinio.....nimic de reprosat Cristinei......respectat toate programarile.....

jos palaria......pt Crisssss🥰🥰🥰🥰🥰

Mulțumesc frumos !! Te pup 🥰

Se întâmpla o data pe an ,sa încurc sau sa nu ma trezesc la o programare ca suntem oameni ,toți greșim dar azi nu am programat nimic dimineața tocmai pentru ca am vrut sa-mi fac somnul de frumusete ,iar domnul de la scara nu lasa pe nimeni sa urce sus 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 13 minute, cristina_crs a spus:

Mulțumesc frumos !! Te pup 🥰

Se întâmpla o data pe an ,sa încurc sau sa nu ma trezesc la o programare ca suntem oameni ,toți greșim dar azi nu am programat nimic dimineața tocmai pentru ca am vrut sa-mi fac somnul de frumusete ,iar domnul de la scara nu lasa pe nimeni sa urce sus 🤣

Fute-i un pupic ca-i trece :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

O sa revin cu niște detalii despre serviciile prestate ! 
 
Servicii de :

•Sex oral in funcție de igiena (Protejat/neprotejat)

•69 (ca sa fie treaba buna ) 😋

•sex intre sâni (finalizarea pe ei)

•masaj erotic /relaxare 

PRET 150 RON fin /300 RON h 

LOCATIE - Centrală ,detalii in privat !! 
Programari telefonice cât și pe WhatsApp unde sunt foarte activa ! 🥰

  • Like 4
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Chiar acum, blackcock a spus:

Si sa-ti bag pula in gura gabrielu pizdii , futu-va in gura de laketii pizdii , cred c-o lingeti in cur de-o curațați de frâna

Calm bosule ca te certi cu un telefon/monitor, usor cu zmeismele ca nu esti pe tarla. Nu comentez eu des dar e deranajant sa vad asemenea reactii prostesti. Sper sa fi redus la tacere cat mai curand sa nu mai strici alte topicuri. Succes! 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna ziua dragi colegi!

Am incercat si eu sa ajung la domnisoara Cristina si am esuat lamentabil.

Am stabilit intalnirea cu o zi inainte nefiind genul "20 minute notice".

A doua zi ca un om de cuvânt m-am prezentat la ora stabilita langa locatie. 

Sunat si nimic...am presupus ca orice femeie are nevoie de timp extra si am acordat cele 15 minute academice.  "Dupe care"...tot nimic. Nu tu raspuns la telefon si nici la mesaje. 

E urat cand cineva nu isi respecta promisiunile si te pune pe drumuri aiurea.

Pentru mine aceasta domnisoara e de evitat datorita neseriozității cu care tratează programarile. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...