Sari la conținut

Cristina,am revenit !! 0721162693‬


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 3 minute, g2br13l a spus:

Atunci temperează-ți clientul favorit. Nimeni n-a zis sa nu-l primești. Dar sa nu ne ia la mișto cu vrăjeli de genul te vizitează zilnic. . Sau cu parfumurile, mașinile și proprietățile lui. Astea sint bulshituri. Și voi știți bine asta. 

Nu te mai baga in seama cu mine fratele!Nu e loc crede-mă!Nu mai scriu aici pe pagina ta cris nu vreau sa te superi pe mine multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 20 minute, cristina_crs a spus:

Hello,uite care este problema . Munca mea este asta ,atâta timp cât pe mine nu m-a deranjat niciodată ,n-am de ce sa nu-l primesc având in vedre ca la mine venea mereu ,aproape zilnic ,programarea fiind programare . După cum bine am mai spus ,gusturile nu se discuta ! Fiecare merge unde vrea ,face ce vrea ! Dar asta cu nevasta ,e prea de tot,nu ma băgați in certurile voastre pe nimic ,cine știe sa-mi spună un motiv ? :)) 

Pagina mea este pentru recenzii sau nelamurirea unei probleme cunoscute la mine in locație . Zi buna tuturor !

Cris vin și în seara asta sa moara toti de cida ora iti zic pe whatap ca nu vreau sa mai stie sami gasesc masina prin parcări zgiriata lovită si asa mai departe multumesc nu ca mi-ar fi teama de cineva exclus asta!vin ca e ziua ta 😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 15 minute, Rubinio a spus:

Cris vin și în seara asta sa moara toti de cida ora iti zic pe whatap ca nu vreau sa mai stie sami gasesc masina prin parcări zgiriata lovită si asa mai departe multumesc nu ca mi-ar fi teama de cineva exclus asta!vin ca e ziua ta 😘😘

Pfoa , Alice stie ca o lasi balta in seara asta ? 

  • Haha 2
Link spre comentariu
On 6/2/2021 at 1:36 PM, cristina_crs said:

   Disponibilă pe bulevardul Mamaia lângă kuydo ,programri pe WhatsApp ,pupici !! 🥰 

   

 

On 6/3/2021 at 2:49 PM, cristina_crs said:

Disponibilă 🥰 

 

2 hours ago, cristina_crs said:

Dispobila pe bulevardul Mamaia ,programari pe WhatsApp cât și la telefon azi pana la ora 20:00 !! 🥰

 

2 hours ago, Rubinio said:

😘🤗

Este ca și cum ar fi revenit. 🤣 De ieri și de alaltăieri. 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 04.06.2021 la 17:50, g2br13l a spus:

 

 

 

Este ca și cum ar fi revenit. 🤣 De ieri și de alaltăieri. 🤣🤣🤣

Este ca și cum dețin apartamente in regim hotelier pe care le schimb,bine-nteles ! Zona trebuie stiuta ,iar eu spun ca sunt disponibilă pentru clienții mei cât si cei noi ! Ora pana la care pot fii dispobila in zilele in care stau mai puțin de 23 ! De revint in fiecare zi ,sau poate la 2zile ,o luna !  :))  
Si ca sa fie treaba buna ,specific ca pana pe data de 26 Iunie stau in constanta !!! Spor ! 😉

Disponibila și azi tot in aceeași locație pana la 00:00 programrile pe whatsapp cât și la telefon ! 😂 

@g2br13l  !! :)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 11 minute, cristina_crs a spus:

Este ca și cum dețin apartamente in regim hotelier pe care le schimb,bine-nteles ! Zona trebuie stiuta ,iar eu spun ca sunt disponibilă pentru clienții mei cât si cei noi ! Ora pana la care pot fii dispobila in zilele in care stau mai puțin de 23 ! De revint in fiecare zi ,sau poate la 2zile ,o luna !  :))  
Si ca sa fie treaba buna ,specific ca pana pe data de 26 Iunie stau in constanta !!! Spor ! 😉

Disponibila și azi tot in aceeași locație pana la 00:00 programrile pe whatsapp cât și la telefon ! 😂 

@g2br13l  !! :)) 

Crisss ne vedem si azi ca sa închei toata săptămana cu vizita zi de zi !team vizitată și săptămana asta in fiecare zi?zile pentru ultima dată uni cu fuste zic ca mint !exista dovada la mine in telefon Nu las recenzirecenzi ca ei pe vorbe frumoase poate fut si ei ceva moca !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 5 minute, Rubinio a spus:

Crisss ne vedem si azi ca sa închei toata săptămana cu vizita zi de zi !team vizitată și săptămana asta in fiecare zi?zile pentru ultima dată uni cu fuste zic ca mint !exista dovada la mine in telefon Nu las recenzirecenzi ca ei pe vorbe frumoase poate fut si ei ceva moca !!!!

Încheiați aceasta chestie pe pagina mea. Sunt chesti confidențiale . E valabil pentru toată lumea . 
E drept ca vi la mine aproape de câteva luni ,dar nu vreau conflicte ,fiecare merge unde vrea când vrea ,in funcție de cât îl duce buzunarul sau pentru cât timp. Dar asta nu contează aici ,confidențialitate !!!!!!!!!!!!! 
                      

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, django2019 a spus:

@Rubinio Cristina chiar are dreptate. Te dai cocoș de munte nerealizand că de fapt ești penibil prin insistenta ta de a demonstra că ești futalaul forumului. 

Cocosi va dati voi aici eu nu ma dau am zis doar adevaru daca analizezi mai bine ce a vrut să zică cristina si sa nu se interpreteze altele iti vei  dai seama dar esti prea incult să-ți dai seama!!!Nu va mai raspund pe pagina ei ca voi începe să va In jur si nu-i frumos!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...