Sari la conținut

Cristina,am revenit !! 0721162693‬


Postări Recomandate

  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik

Conteaza ce reprezinta fata acum,faptul ca ne incanta inseamna ca a invatat ce ne dorim si ea e darnica si dornica sa ne satisfaca,In trecut era tinerica,acum e coapta si la trup si la ....daca ramane asa consider ca prezentul si viitorul e mai important ca trecutul.

Sa ne bucuram de ea acum,spor

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 ore, Valjean a spus:

!00% este la constanta,ca cineva ii fura din poze are si de ce fata asta este o aparitie mai ales cand te primeste pe tocuri bine aranjata,si dragutica foc,eu am avut norocul sa o prind intr-o dimineata in calitate de prim plient pe ziua aia,era odihnita,zambareata si mi-a facut cadou o zi frumoasa.Sintem mandri de ea ,si sintem mandri ca este a noastra.Cu stima /Best regards,Jean Valjean

P.S. As da like antevorbitorului,dar nu pot,oricum il are cu ambele maini

 

Acum 9 ore, fardugol a spus:

Da,atât de misto a editat prima poza încât mi se vede puțin numărul care era scris pe picior cu roz :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
1 oră în urmă, cristina_crs a spus:

Degeaba pun pozeleee dacă eu nu-l mai dețin ,de la atâtea purtări ..săracul :))) numai la cerințe era 

daca mai vrei sa pui poze cu costumul ala . iti pot trimite eu citeva din arhiva , daca nu , nu.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Charlie_h
Reputație: 0

Pe Cristina crs am întâlnit-o de 2x, prima data pe Hortensiei, nu-mi amintesc anul ,total nefericita desfășurarea oricum pt mine, îndeosebi atitudinea ei. 

apoi, o surpriza plăcută dpdv al atitudinii, după câțiva ani, in fosta locație a Larisssei de la BrotaceiChina mall, altceva ca Prestație  și atitudine! M-a terminat chiar oral bine de tot. Oricum, la normal e cam strâmtă pt mine și e puțin deranjant pt amândoi.

sper doar ca nu confund persoana, altfel imi cer scuze!

probabil ca acum are servicii și mai bune, succes!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 5 ore, Charlie_h a spus:

Pe Cristina crs am întâlnit-o de 2x, prima data pe Hortensiei, nu-mi amintesc anul ,total nefericita desfășurarea oricum pt mine, îndeosebi atitudinea ei. 

apoi, o surpriza plăcută dpdv al atitudinii, după câțiva ani, in fosta locație a Larisssei de la BrotaceiChina mall, altceva ca Prestație  și atitudine! M-a terminat chiar oral bine de tot. Oricum, la normal e cam strâmtă pt mine și e puțin deranjant pt amândoi.

sper doar ca nu confund persoana, altfel imi cer scuze!

probabil ca acum are servicii și mai bune, succes!

Da ,am avut locatie pe Hortensiei ,prima mea locatie când am început ,apoi in spate la China mall ,e vorba de ceva ani ..

Ce repede a trecut timpul .. :)) 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
Acum 13 minute, marcujan a spus:

100% poze furate. Nu corespunde numarul de telefon

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 41 minute, cristina_crs a spus:

Nu sunt eu ,poze furate iar :)) 
Cine ma cunoaște ,știe ca pozele îmi aparțin și mi-a fost și blocat contul ..

Buna treaba fetelor ..ce pot spune ,mulțumesc ! 

de-a lungul anilor multe fete au folosit pozele tale.

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 20 minute, vitceibo a spus:

de-a lungul anilor multe fete au folosit pozele tale.

Da ,se pare ca atrag ! 
Partea proasta este ca omul își va da seama la usa ca nu este tipa din imagini ,după cum scrie in anunțul ei “Aștept ca in imagini “sau ceva de genul  :)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...