Sari la conținut

Masaj Reghin, ceva nou, a fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:mures
  • Oras:mures

Paul1989... face finalizare, cu siguranța ....

MateGabor201 ia apărarea fetei ca ea este contra acestui grup... va zic eu ca face ....poate mategabor201 nu a beneficiat de așa ceva deșii ma îndoiesc ... Băieți deci liber la programare ca face.... bafta va doresc

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Manuala, eu am fost o singura data anul trecut în vara dar cred ca dacă plusezi face mai mult și colegul care susține ca nu face cred ca e iubitul ei și nu-i vine sa creadă ca o ia la mana și altora🤣🤣🤣.

Are ceva cursuri de masaj și vrea sa facă cariera din asta știind și părinți ei ca face maj terapeutic sau de care o fi.

Deci care vreți sunați faceți programare și plusat acolo nu la telefon pt ca nu știe cu cine vb la telefon și poate fi o cunoștință,greu🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Unknow
  • Oras:Unknow

Eu am fost de mai multe ori la masaj și am vorbit cu ea sa facă și altceva. Dar nu face decât masaj terapeutic sau de relaxare.

Inscris in 2016 si prima postare ca nu face finalizare! Face a fost un prieten care nu are dc sa minta. Asa ca,matei si tg jiu sa nu va fie ciuda ca voi nu ati primit;)
Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Nu face nud.si nici nu te lasa sa o.atingi ,e doar masaj de relaxare

Si colegii mai sus zic ca face cu finalizare:)

Link spre comentariu
  • Oras:Unknow
  • Oras:Unknow

Si colegii mai sus zic ca face cu finalizare:)

Nu se dezbraca din cate am inteles doar manuela! Dar daca toti de aicea mintim ca face finalarizare domnul gabor poate are dreptate ca lui nu a facut! Dar o sa ma duc si eu sa ma conving ca oricum am nevoie de masaj!
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...