Sari la conținut

Mi-a furat pozele !!


Postări Recomandate

1 oră în urmă, PaybackTime a spus:

Am pus aici linkul pentru ca aici m-a trimis Google cand am dat search dupa numarul taiu de telefon. Daca te uiti mai sus in postari , vezi ca numarul tau apare scris in 2 comentarii. Nu este vina mea ca folosesti numarul fetei care a trezit nemultumiri in randul colegilor de pe forum si ca mai si avea 2 topicuri deschise. Dar promit ca daca pui astazi poze cu tine cu nr de telefon scris pe o foaie te sun sa imi fac o programare si apoi voi scrie o recenzie pe masura serviciilor. Nu sunt foarte pretentios dar nici nu accept servicii slabe. Ti-as recomanda si sa iti deschizi un topic al tau , in care sa mentionezi de aceste topicuri ale prietenei tale , sa stie membrii forumului care e treaba. Altfel vor mai fi confuzii si nu cred ca iti doresti. Nu sunt singurul care cauta dupa numarul de telefon , poate sa ti se para ca eu sunt cel rau ca si scriu dar poate asta e neorocul tau din moment ce multi gasesc topicul dupa numarul tau si spun "Pas" crezand ca e vorba de tine. Degeaba o iei ca pe o rautate , asta e realitatea.

OK am înțeles! Dar crede-mă ca mam saturat am explicat de multe ori despre acest număr, dar nu înțeleg unii ca nu este vorba despre mine. O sa pun poze cu nr de telefon cum am puțin timp sa merg sa îmi cumpăr foaie 😁 ca nu am timp de loc, o sa postez cel târziu mâine. Scuzați comportamentul fiecare mai are câte o zi rea. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 14.07.2021 la 0:51, alexandru_2014 a spus:

Nu știu.... Poate-i faci o vizita, și te lămurești... Nu?  😜😁😁

 

Acum 2 ore, PaybackTime a spus:

Am pus aici linkul pentru ca aici m-a trimis Google cand am dat search dupa numarul taiu de telefon. Daca te uiti mai sus in postari , vezi ca numarul tau apare scris in 2 comentarii. Nu este vina mea ca folosesti numarul fetei care a trezit nemultumiri in randul colegilor de pe forum si ca mai si avea 2 topicuri deschise. Dar promit ca daca pui astazi poze cu tine cu nr de telefon scris pe o foaie te sun sa imi fac o programare si apoi voi scrie o recenzie pe masura serviciilor. Nu sunt foarte pretentios dar nici nu accept servicii slabe. Ti-as recomanda si sa iti deschizi un topic al tau , in care sa mentionezi de aceste topicuri ale prietenei tale , sa stie membrii forumului care e treaba. Altfel vor mai fi confuzii si nu cred ca iti doresti. Nu sunt singurul care cauta dupa numarul de telefon , poate sa ti se para ca eu sunt cel rau ca si scriu dar poate asta e neorocul tau din moment ce multi gasesc topicul dupa numarul tau si spun "Pas" crezand ca e vorba de tine. Degeaba o iei ca pe o rautate , asta e realitatea.

Am pus doar pentru tine poze cum miai cerut!! 😁 App ajută-mă sami deschid topic nou ca nu ma prea pricep. 

Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 17 ore, andreea12345678 a spus:

 

Am pus doar pentru tine poze cum miai cerut!! 😁 App ajută-mă sami deschid topic nou ca nu ma prea pricep. 

Vad ca ai reusit , felicitari. Daca si serviciile iti sunt pe masura aspectului fizic ai putea fi fata de top. Te voi vizita sa vad cu ochii mei si sa simt cu... :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
19 hours ago, andreea12345678 said:

 

Am pus doar pentru tine poze cum miai cerut!! 😁 App ajută-mă sami deschid topic nou ca nu ma prea pricep. 

Alt topic nu este voie sa se deschida, dar poti cere schimbarea titlului.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...