Sari la conținut

Larisa 19 ani - 0721176994


Postări Recomandate

  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Evitati locațiile.din centru zona tarabelor in spate la orange si mai e una pe tache ionescu aproape.de.hotel.central asta isi schimba locația dar.nu si obiceiurile vedeti ca se face placuta e versata nu ai banui nimic, schimba nr si anuntul daca ajungeți din greseala.la.ea so recunoașteți dupa.tatuajul.de.pe gât are o coroana

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

O are.promisa a fugit dar am.dat de prietenele ei am.vb cu ele alea și-au retras imediat anu tul.de pe publi24 vedeti ca fata se ocupa cu asa ceva schimba imediat locatia dar rămâne prin zona în ploiesti o face in combinatie cu cineva E un grup infractional organizat mare atenție cum so recunoașteți are 1,65 par vopsit brunet ochii schimbatori ba caprui spre verde ba albastri are in jur de 19 ani are pe gât sub ureche tatuat o coroană mica de vreo 3,5 cm imposibil sa nu vedeti acest amanunt orcine o vede o recunoaste fac apel chiar la clienti ei sa dea orce informatie despre ea nu e un caz singular avem de aface cu o rețea infractionala

Mai are cumva o colega grasă rău si una slabuta?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

am mai fost in spate la tarabe in a doua parcare in spatele shaormeriei Dorner, si-a schimbat locatia Ana zeita numita in forum, o tipa blonda care arata bine rau... era singura in apartament cand am vizitat-o a fost ok nu avea colege... am mai vizitat-o si in decembrie si mi-a placut de ea

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

De unde sti ? Zi ne mai mult

Am vizitat-o pe colega ei,cea slabuta.Am discutat si cu ele putin in bucătărie cat am asteptat-o pe cea slabuta ca avea client si mi s-au parut ok.Grasa si cu cea slabă sunt surori și sunt din Targoviste iar cea grasă nu lucrează.Larisa desfacea cutiile de prezervative si le punea într-un consulet in acest timp.Dupa ce a terminat cea slabuta l-a băgat pe ala la baie sa nu ne vedem si ma băgat pe mine in camera si s-a dus si ea sa faca baie.Dupa ce am terminat treaba cu cea slabă,cand sa plec clientul ala dinaintea mea era in bucătărie cu cele două,le citea in palma 😂
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

De unde sti ? Zi ne mai mult

Am vizitat-o pe colega ei,cea slabuta.Am discutat si cu ele putin in bucătărie cat am asteptat-o pe cea slabuta ca avea client si mi s-au parut ok.Grasa si cu cea slabă sunt surori și sunt din Targoviste iar cea grasă nu lucrează.Larisa desfacea cutiile de prezervative si le punea într-un consulet in acest timp.Dupa ce a terminat cea slabuta l-a băgat pe ala la baie sa nu ne vedem si ma băgat pe mine in camera si s-a dus si ea sa faca baie.Dupa ce am terminat treaba cu cea slabă,cand sa plec clientul ala dinaintea mea era in bucătărie cu cele două,le citea in palma 😂
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Fetele alea doua grasă si sorsa nu au nici o treaba sunt fete corecte cealaltă e infractoarea am stat de vorbă cu cele doua am dat de ele pe publi24 le am cautat si le am si spus cum ma facut daia nici nu am pus linkul colegelor ei aici ca ele nu au nici o vinovatie asta lată perversă are ea o combinatie cu cineva E pusa pe mangleasca celelalte vin si ele 2 -3 zile prin ploiești

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Fetele alea doua grasă si sorsa nu au nici o treaba sunt fete corecte cealaltă e infractoarea am stat de vorbă cu cele doua am dat de ele pe publi24 le am cautat si le am si spus cum ma facut daia nici nu am pus linkul colegelor ei aici ca ele nu au nici o vinovatie asta lată perversă are ea o combinatie cu cineva E pusa pe mangleasca celelalte vin si ele 2 -3 zile prin ploiești

.Chiar a fost ok intalnirea cu cea slabuta. Dacă o mai găsesc prin Ploiesti cred ca o mai vizitez .
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Lucrurile sunt mult mai simple, ai fost furat ii spui in fata ca ii faci plângere, singura probleme e la căsătoriți ca nu poate sa se complice dar pentru restul sa faca plangere

ESTI AVOCAT ADI? SPUNE-MI SI MIE SA STIU CE E DE FACUT DATA VIITOARE, AM MAI VAZUT CAZURI IN PRESA DE ASA NATURA DAR SA SOLUTIONAT IN ACEASI ZI CU PLANGERE  IAR PE LANGA FURT SE ADAUGAT SI ALTE CAPETE DE ACUZARE 

Link spre comentariu

Neatea confutaciosi !
Curiozitatea si mai ales prostia m-au impins sa o vizitez joi pe aceasta tanara,desi citisem in prealabil postarile si comentarile voastre. O sun, imi zice locatia, bl A Est .

Nu mai are nicio coloega in apartament.

Ca locatie, ok,curat, ea frumoasa,19 ani, skinny.

Incepe cu un oral de maxim 2 minute dupa care se pune peste mine da putin din cur si suna proprietara la usa.

Ma intreaba daca pot sa termin repede ca a venit sa ii plateasca chiria, toata actiunea durand maxim 10 minute.

Am mai pompat 2 minute doggy (timp in care scria mesaje pe tel), imi pierise tot cheful, nu am finalizat.

Am asteptat sa plece asa zisa proprietara, m-am imbracat si am trantit usa aia cu speranta de a nu mai sta in balamale.

Bataie de joc, o zdreanta !

Eu as trece-o la "de evitat "

Notele sunt de prisos! 

  • Like 6
Link spre comentariu

A belito in gura deja de 3 ori ,la alti doar a pupat-o , nu imi.place sa vb urat e suficient cat sa facut singura de rahat si o stie lumea acum fiecare sa faca cum il taie

aaa..pai nu neaparat urat, puteai sa-i belesti o hartie de 200 sau o ciocolata daca o aveai la mana ca tot e ziua indragostitilor..cu nabadai😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...