Sari la conținut

Buna numele meu este Luana


Postări Recomandate

Cu o mica întârziere o sa va detaliez si eu intalnirea cu domnisoara luana...

Am stabilit telefonic detaliile si durata întâlnirii fara niciun fel de probleme, volubilă si răbdătoarea surprinzator de mult pe whatsapp...atipic pentru ce se gaseste in ziua dev azi pe aici...

Locația la.naturalia, bloc fara portar discretie si locuri de parcare berechet

Am.urcat si mi a deschis domnisoara îmbrăcată cum.imi.place emis doar cu un prosop...din pct meu de vedere fizic nota 9.5 spun plăcută volubilă.zambareata nu acrita de plictiseala

In bucătărie colega discretă fuma fara interacțiune daca nu doresti

Discretie deci

După.o.mica socializare si dushul meu de rigoare...in camera la.actiune...discret cald si placut

Acțiune...sincer am vrut doar oral.pentru ca am vrut neprotejat si evident numai asta se poate fara protecție...foarte caldă și plăcută...încet...sărituri din belsug si preludiu cu gemete plăcută...i am facut bineinteles oral.pana a terminat pentru ca merita din punctul.meu de vedere...m a finalizat cu p combinație plăcută de oral.umed și.manual...asta am vrut eu nu ma.judecati...

Nota 9 overall parerea mea e ca merita sa fii client fidel...eu o sa fiu si o sa explora.totul pe parcurs...100 ron.finalizarea fara niciun fel de graba stres telefoane in camera...etc

Minunata e politețea domnilor poate nu va pasionează dar conteaza crede ti.ma la.ce varza e piata...sper ca am.foat de ajutor...Sa.auzi si sa citesti de multe ori "multumesc frumos" la ce plină e piata de tepare puse pe dat afară si scârbă...pt.mine e ceva

Seara buna

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu o mica întârziere o sa va detaliez si eu intalnirea cu domnisoara luana...

Am stabilit telefonic detaliile si durata întâlnirii fara niciun fel de probleme, volubilă si răbdătoarea surprinzator de mult pe whatsapp...atipic pentru ce se gaseste in ziua dev azi pe aici...

Locația la.naturalia, bloc fara portar discretie si locuri de parcare berechet

Am.urcat si mi a deschis domnisoara îmbrăcată cum.imi.place emis doar cu un prosop...din pct meu de vedere fizic nota 9.5 spun plăcută volubilă.zambareata nu acrita de plictiseala

In bucătărie colega discretă fuma fara interacțiune daca nu doresti

Discretie deci

După.o.mica socializare si dushul meu de rigoare...in camera la.actiune...discret cald si placut

Acțiune...sincer am vrut doar oral.pentru ca am vrut neprotejat si evident numai asta se poate fara protecție...foarte caldă și plăcută...încet...sărituri din belsug si preludiu cu gemete plăcută...i am facut bineinteles oral.pana a terminat pentru ca merita din punctul.meu de vedere...m a finalizat cu p combinație plăcută de oral.umed și.manual...asta am vrut eu nu ma.judecati...

Nota 9 overall parerea mea e ca merita sa fii client fidel...eu o sa fiu si o sa explora.totul pe parcurs...100 ron.finalizarea fara niciun fel de graba stres telefoane in camera...etc

Minunata e politețea domnilor poate nu va pasionează dar conteaza crede ti.ma la.ce varza e piata...sper ca am.foat de ajutor...Sa.auzi si sa citesti de multe ori "multumesc frumos" la ce plină e piata de tepare puse pe dat afară si scârbă...pt.mine e ceva

Seara buna

Mulțumesc frumos pentru recenzie

Și te mai aștept pe la mine

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Cu o mica întârziere o sa va detaliez si eu intalnirea cu domnisoara luana...

Am stabilit telefonic detaliile si durata întâlnirii fara niciun fel de probleme, volubilă si răbdătoarea surprinzator de mult pe whatsapp...atipic pentru ce se gaseste in ziua dev azi pe aici...

Locația la.naturalia, bloc fara portar discretie si locuri de parcare berechet

Am.urcat si mi a deschis domnisoara îmbrăcată cum.imi.place emis doar cu un prosop...din pct meu de vedere fizic nota 9.5 spun plăcută volubilă.zambareata nu acrita de plictiseala

In bucătărie colega discretă fuma fara interacțiune daca nu doresti

Discretie deci

După.o.mica socializare si dushul meu de rigoare...in camera la.actiune...discret cald si placut

Acțiune...sincer am vrut doar oral.pentru ca am vrut neprotejat si evident numai asta se poate fara protecție...foarte caldă și plăcută...încet...sărituri din belsug si preludiu cu gemete plăcută...i am facut bineinteles oral.pana a terminat pentru ca merita din punctul.meu de vedere...m a finalizat cu p combinație plăcută de oral.umed și.manual...asta am vrut eu nu ma.judecati...

Nota 9 overall parerea mea e ca merita sa fii client fidel...eu o sa fiu si o sa explora.totul pe parcurs...100 ron.finalizarea fara niciun fel de graba stres telefoane in camera...etc

Minunata e politețea domnilor poate nu va pasionează dar conteaza crede ti.ma la.ce varza e piata...sper ca am.foat de ajutor...Sa.auzi si sa citesti de multe ori "multumesc frumos" la ce plină e piata de tepare puse pe dat afară si scârbă...pt.mine e ceva

Seara buna

Ceva nu se leaga,mai sus spune ca nu face CIM face doar COF(50lei) iar tu spui ca ai finalizat oral la 100/fin !

Care e adevarul ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Ceva nu se leaga,mai sus spune ca nu face CIM face doar COF(50lei) iar tu spui ca ai finalizat oral la 100/fin !

Care e adevarul ?

Eu am citit ca la finalizat cu o combinatie de oral si manual. Poate am citit eu printre randuri, dar ne poate lamuri.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ciclul surprize surprize dar surpriza plăcută.

Am vizitat-o pe Luana de curand dupa ce am vazut pe forum ca e disponibila si eu eram prin zona am zis sa pun o intrebare pe watsup sa vad daca pot face o programare si in 30 de minute eram deja in locatie.

Am fost asteptat in locatie de Luana intr-o tinuta de strada 😬😬 era in blugi si un tricou... Precizez ca si-a cerut scuze pentru ca tocmai fusese afara sa isi cumpere țigări.

Am stat putin de vorba si dupa am trecut la actiune.. A inceput Ea cu sarutari pe corp si apoi putin fk dupa care a trecut la un oral bun.. Cam scurt ce este drept dar per ansamblu a fost ok, dupa am trecut cu ea in lateral unde a fost chiar ok.. Se implica te intreaba daca e ok, geme ok nu este foarte teatrala.. Chiar iti da senzatia ca se simte ok si e exicitata dupa aceea am pus-o in pozitia caprita unde am si finalizat.

Si acum notele :

Locatie : 9

Luana :9

Sex oral : 8.5

Sex normal : 9.5 asa cum am spus se implica te intreaba daca e ok..

Gfe :9

Halat : 100 lei o fin, cred ca am stat 25 30 de min

Recomandare : DA, eu voi reveni cu siguranță, asa cum am spus o surpriza plăcută din punctul meu de vedere.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...