Sari la conținut

Ema 0747325808


marcel24

Postări Recomandate

Vizitator gabry89
Reputație: 0

Am fost eu, in total de nota 7, fata mica si cam nebuna, zic eu, vorbea mult si radea foarte mult fara rost. Am mers pentru total, nu prea te la sa-l bagi, tot timpul vroia sa fuga la doggy :))

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

Am fost la domnișoara are undeva la 1.60 foarte drăguță si vorbareata acesta este atuul ei.. in schimb este sinceră mai bine vorbește decat sa joace teatru..

Locația de nota 10 foarte discreta este singura in apartament.

Halatul 150/30min ...250/ora... am optat pentru o ora, inceput frumos cu un oral neprotejat apoi trecut la (hâÅ£a,hâța)😂😂 protejat.

Per total activitate sexuala cu implicare tot nota 8.50😊

Am întrebat pentru anal dar din pacate din cauza mărimii.😔 de inteles.. daca nu este placere din partea ei nu are rost.

Nu comentează la poziții, lovește bine (dã , contre), terminat in caciulita, nu sa uitat la ceas sau cel putin nu am observat, nu m-a grăbit apoi m-a invitat la țigară de dupa.. povestit este amuzantă..

 

PS: Halatul 250 dar am plătit 300 din inițiativa si pentru atitudine .. te pup daca citesti recenzia 😘😘.. te încurajeze sa iti faci ID ..

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Am fost eu, in total de nota 7, fata mica si cam nebuna, zic eu, vorbea mult si radea foarte mult fara rost. Am mers pentru total, nu prea te la sa-l bagi, tot timpul vroia sa fuga la doggy :))

 

Buna

Ne poti spune cat ai dat si niste note?

Multumim,

Bitchy

Link spre comentariu
Vizitator gabry89
Reputație: 0

Cu mine a facut, dar tot fugea :)) nici jumatate nu am putut sa-i bag. Dar eu am zis din start pentru ce am venit, daca nu facem atunci plec, sa zicem ca 50% a facut :) Din punctul meu de vedere nu merita.

Link spre comentariu

Buna am fost la ea anu acesta de 3x 💪💪🤘 , din puntul meu de vedere isi merita toti banuti🤑🤑🤑🤤.

 

E amuzanta si vorbareata☺ï¸

Are undeva la 1,60, ii place adanc🥵🤯. Are pasarica mica si stramta🤗🤗🤭 ( asa cum imi place mie ) eu as da:

-9 pentru prezentareðŸ˜ðŸ˜

-8,5 la oral (fara prezervativ, dupa igiena)

-9 la normal ( da cotre💪 si se implica)

Nu se uita la ceas si nu te grabeste.

 

 

PS: Vreau sa precizez ca e prima recenzie ce o las🤘🤘 daca citesti asta , abia astept sa mai trec pe la tine 😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot pentru voii😘🤗
  • Oras:Peste tot pentru voii😘🤗

Servici.😘 150 finalizarea😘 250 1h . Oral. (protejat, neprotejat în funcție de igiena) fin orala faciala 50 😘normal, doar protejat, diferite poziții. Masaje de relaxare. Anal în funcție de mărime și de grosime DOAR PROTEJAT și e 100 în plus😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

Am vizitato in urma cu ceva timp pe aceasta domnisoara simpatica si am fost foarte multumit de servicile prestate.Ce pot sa spun e ca e o fata foarte simpatica care te face sa te simpti in largu tau,nu te simpti grabit sub nici o forma iar despre sex de la mine are 10.Recomand!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...