Sari la conținut

Ema 0747325808


marcel24

Postări Recomandate

  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

GFE : 9 - nu mi-a comenat la pozitii

OP : 7 - destul de bun oralul,( a zis ca face finalizare orala dar nu a facuto)

NP : 8 - se misca bine , dar incape mult mai bine

Anal a zis ca cu mine nu vrea 😢

IGIENA : 9

LOCATIE: 8 e o garsionera,  a avut un pat cam incomod

ASPECT FIZIC ; 9 e cea din poze

REMUNERATIE : 250 LEI / h

Apopo am fost de 2 ori ca sa ma conving!

De revenit, din punctul meu de vedere, da

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Emaem
Reputație: 0
1 oră în urmă, tytan_99 a spus:

GFE : 9 - nu mi-a comenat la pozitii

OP : 7 - destul de bun oralul,( a zis ca face finalizare orala dar nu a facuto)

NP : 8 - se misca bine , dar incape mult mai bine

Anal a zis ca cu mine nu vrea 😢

IGIENA : 9

LOCATIE: 8 e o garsionera,  a avut un pat cam incomod

ASPECT FIZIC ; 9 e cea din poze

REMUNERATIE : 250 LEI / h

Apopo am fost de 2 ori ca sa ma conving!

De revenit, din punctul meu de vedere

Mulțumesc dragul meu... Promit ca tura viitoare va fi bine te pup 😘și te mai aștept 

Link spre comentariu
Vizitator Emaem
Reputație: 0
Acum 12 minute, misteryoboy a spus:

Sincer eu cred ca analul e pus în meniu doar sa atragă clienți. Eu când am întrebat-o pe whatsapp cât e o finalizare cu anal mia dat block. Deci ce sa credem..... 

Dragule eu îmi selectez cum am zis și mai sus la preturi și la servici.... Iar pe whatsapp nu accept poze sau video... Odată ce it spun pe whatsapp... Ca vedm la fata locului de ce insiști sa trimiți poze.... Sau poate ai trimis... Și de aia... Ai primit blok.... Te pup zi frumoasa sa ai 

Link spre comentariu
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
Acum 12 minute, Emaem a spus:

Dragule eu îmi selectez cum am zis și mai sus la preturi și la servici.... Iar pe whatsapp nu accept poze sau video... Odată ce it spun pe whatsapp... Ca vedm la fata locului de ce insiști sa trimiți poze.... Sau poate ai trimis... Și de aia... Ai primit blok.... Te pup zi frumoasa sa ai 

Nu am cerut poze, nu am trimis poze, nu ai spus ca vedem la fata locului. Team întrebat cât e finalizarea cu anal, u ziceai oral normal, team întrebat din nou cu anal și miai dat block. 

Chiar mai făcut sa rad cu pozele 🤣🤣🤣🤣. Pentru mine e un subiect închis. 

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 5 ore, misteryoboy a spus:

Sincer eu cred ca analul e pus în meniu doar sa atragă clienți. Eu când am întrebat-o pe whatsapp cât e o finalizare cu anal mia dat block. Deci ce sa credem..... 

si eu la fel am patit, am intrebat daca face anal si mi-a zis buna dragule...pana sa deschid mesajul deja mi-a dat block. Cred ca are probleme la etaj, pacat, imi place curuletul ei..

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Emaem
Reputație: 0
Acum 54 minute, nebulan10 a spus:

si eu la fel am patit, am intrebat daca face anal si mi-a zis buna dragule...pana sa deschid mesajul deja mi-a dat block. Cred ca are probleme la etaj, pacat, imi place curuletul ei..

Dragul meu... Tu nici măcar nu mai sunat și nici nu mi-ai scris 

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 26 minute, Emaem a spus:

Dragul meu... Tu nici măcar nu mai sunat și nici nu mi-ai scris 

Asa zici de parca mi-ai stii numarul pe de rost si ai stiut tu ca vorbesti cu mine...😂pe whatsapp ti-am scris saptamana trecuta, masina neagra ca poza de profil. In fine, te faci de ras singura...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Emaem
Reputație: 0

Scuze dragul meu... Dar cand vad ca ești nehotărât și negociezi la preț.... Nu știu ce sa zic.... Chiar e penibil sa negociezi..... Nu suntem la piață.... Asa ca mai bine te ro evita acest topic... Te pup.. Seara frumoasă 

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 18 minute, Emaem a spus:

Scuze dragul meu... Dar cand vad ca ești nehotărât și negociezi la preț.... Nu știu ce sa zic.... Chiar e penibil sa negociezi..... Nu suntem la piață.... Asa ca mai bine te ro evita acest topic... Te pup.. Seara frumoasă 

Doamne fereste, chiar ca ai probleme la etaj. Am intrebat doar “accepti si anal?” Si ea zice ca am negociat 😂😂 imi pare rau de tine...esti foarte dusa cu pluta.

Link spre comentariu
Vizitator Emaem
Reputație: 0
Acum 12 minute, nebulan10 a spus:

Doamne fereste, chiar ca ai probleme la etaj. Am intrebat doar “accepti si anal?” Si ea zice ca am negociat 😂😂 imi pare rau de tine...esti foarte dusa cu pluta.

Auzi da ca nu îți convine ceva nu mai deranja inutil... Dar... Mie nu îmi place sa ma cert.... Te aș ruga sa evit acest topic..... Seara frumoasă 

Link spre comentariu
Vizitator Emaem
Reputație: 0

Pentru cei care...nu le convine acest topic sunt rugați sa iasă afara și sa nu bage în seama.... Va pup seara frumoasa va doresc la toată lumea 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...