Sari la conținut

Ema 0747325808


marcel24

Postări Recomandate

  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
Acum 3 ore, catelul.dinamo a spus:

Ce faci, ai schimbat contul, orasul? Mai dai tepe, te mai porti urat cu clientii?! 

Dute și plimba ursul... Te rog frumos... 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 23 minute, catelul.dinamo a spus:

Sa stii ca oamenii vin la tine si te platesc ca sa se relaxeze, nu sa-ti suporte tie ifosele si prostiile. Sa-ti fie rusine, nesimtito!

Decât sa te iei de fata mai bine ai face o recenzie ca sa știe și cine citește topicul ce ai pățit tu , asa ar fi mai corect 👍

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Am fost si eu la Emma,
Dupa ce citisem pe forum zilele trecute, i-am scris pe wApp si am intrebat-o daca e disponibila si daca are chef de o partida. Mi-a spus Da si Da asa ca am mers, si a fost chiar fain. Cum sunt incepataor, eram nelinistit, asa ca am stat si am povestit la o tigara, dupa care am mers in dormitor. ON indelung si  foarte bine facut, chiar daca nu pre adanc ...am simtit ca a fost facut cu pofta :) si cu multa atentie atentie si la bile. Mi-ar fi placut sa facem si un AP dar  mi-a zis ca-s prea gros . Asa ca i-am dat-o NP pe la spate am mers o vreme asa,. S-a miscat destul de bine si nu m-am putut abtine sa nu ii lipesc cateva palme peste fund, mai ales ca am simtit-o ca i-au placut. apoi am continuat cu ON pana la CIM..
Dupa ce am facut un dus rapid am mai povestit la o tigara.  M-a intrebat daca mi-a fost bine si dupa raspuns i-am am intrebat-o si eu si sincer m-a suprins cand mi-a zis ca a avut orgasm. Daca a fost adevarat e super.

Minusuri:

- Frustrarea ca nu a fost pregatita pt anal.
- Desi locatia e decenta, patul e pe duca si e foarte jos.

In rest toate bune..

Am platit la inceput 150  si am mai lasat dupa inca 50 pt CIM. A fost o singura finalizare pentru mine dar am stat la Emma mai bine de o ora, am vazut ora cand am iesit din apartament.
Concluzia mea e ca am avut o chimie buna dar personalitatea si atitudinea ei m-au ajutat sa scap de tracul pe care l-am avut la inceputul intalnirii.
De revenit, mai ales daca se pregateste putin si pt un A.

  • Like 2
  • Confuz 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
Acum 20 ore, neverever a spus:

Sincer nu stiu ce aveti cu ea, probabil aveti dreptate in cazul vostru, dar nu trebuie generalizat. Eu am fost de mai mult de 5 ori in ultimele 2 luni si nu am ce sa-i reprosez, mai ales dpdv al comportamentului.

Mulțumesc dragule și te mai aștept cu mare drag.. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
Acum 8 ore, Ionut_175 a spus:

Am fost si eu la Emma,
Dupa ce citisem pe forum zilele trecute, i-am scris pe wApp si am intrebat-o daca e disponibila si daca are chef de o partida. Mi-a spus Da si Da asa ca am mers, si a fost chiar fain. Cum sunt incepataor, eram nelinistit, asa ca am stat si am povestit la o tigara, dupa care am mers in dormitor. ON indelung si  foarte bine facut, chiar daca nu pre adanc ...am simtit ca a fost facut cu pofta :) si cu multa atentie atentie si la bile. Mi-ar fi placut sa facem si un AP dar  mi-a zis ca-s prea gros . Asa ca i-am dat-o NP pe la spate am mers o vreme asa,. S-a miscat destul de bine si nu m-am putut abtine sa nu ii lipesc cateva palme peste fund, mai ales ca am simtit-o ca i-au placut. apoi am continuat cu ON pana la CIM..
Dupa ce am facut un dus rapid am mai povestit la o tigara.  M-a intrebat daca mi-a fost bine si dupa raspuns i-am am intrebat-o si eu si sincer m-a suprins cand mi-a zis ca a avut orgasm. Daca a fost adevarat e super.

Minusuri:

- Frustrarea ca nu a fost pregatita pt anal.
- Desi locatia e decenta, patul e pe duca si e foarte jos.

In rest toate bune..

Am platit la inceput 150  si am mai lasat dupa inca 50 pt CIM. A fost o singura finalizare pentru mine dar am stat la Emma mai bine de o ora, am vazut ora cand am iesit din apartament.
Concluzia mea e ca am avut o chimie buna dar personalitatea si atitudinea ei m-au ajutat sa scap de tracul pe care l-am avut la inceputul intalnirii.
De revenit, mai ales daca se pregateste putin si pt un A.

Mulțumesc dragule pentru vizita 🤗😘te pup și... Te mai aștept 🤗

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 20 ore, Ionut_175 a spus:

Am fost si eu la Emma,
Dupa ce citisem pe forum zilele trecute, i-am scris pe wApp si am intrebat-o daca e disponibila si daca are chef de o partida. Mi-a spus Da si Da asa ca am mers, si a fost chiar fain. Cum sunt incepataor, eram nelinistit, asa ca am stat si am povestit la o tigara, dupa care am mers in dormitor. ON indelung si  foarte bine facut, chiar daca nu pre adanc ...am simtit ca a fost facut cu pofta :) si cu multa atentie atentie si la bile. Mi-ar fi placut sa facem si un AP dar  mi-a zis ca-s prea gros . Asa ca i-am dat-o NP pe la spate am mers o vreme asa,. S-a miscat destul de bine si nu m-am putut abtine sa nu ii lipesc cateva palme peste fund, mai ales ca am simtit-o ca i-au placut. apoi am continuat cu ON pana la CIM..
Dupa ce am facut un dus rapid am mai povestit la o tigara.  M-a intrebat daca mi-a fost bine si dupa raspuns i-am am intrebat-o si eu si sincer m-a suprins cand mi-a zis ca a avut orgasm. Daca a fost adevarat e super.

Minusuri:

- Frustrarea ca nu a fost pregatita pt anal.
- Desi locatia e decenta, patul e pe duca si e foarte jos.

In rest toate bune..

Am platit la inceput 150  si am mai lasat dupa inca 50 pt CIM. A fost o singura finalizare pentru mine dar am stat la Emma mai bine de o ora, am vazut ora cand am iesit din apartament.
Concluzia mea e ca am avut o chimie buna dar personalitatea si atitudinea ei m-au ajutat sa scap de tracul pe care l-am avut la inceputul intalnirii.
De revenit, mai ales daca se pregateste putin si pt un A.

Cont facut in urma cu o luna, prima postare, chiar asa fara imaginație?? 

🤮🤮💩💩

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
On 8/14/2021 at 10:31 PM, catelul.dinamo said:

Cont facut in urma cu o luna, prima postare, chiar asa fara imaginație?? 

🤮🤮💩💩

Și eu care credeam că eu sunt frustrat că nu i-am dat-o și la buci... Hai pa și
Hai Steaua!!! sau FCSB sau CFR sau Craiova sau Rapid :))))

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 18.08.2021 la 17:23, Ionut_175 a spus:

Sunt surprins de primirea din partea comunitatii. Asa se intampla cu fiecare nou user? discreditam pe oricine doar ca are cont facut prea recent?

Avem pretenția de la useri noi sau vechi sa indeplineasca 2 conditii: sa nu fie trolli/clone si sa nu manance cacat. Tu te incadrezi in cel putin una dintre cele două categorii. 

  • Like 5
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

Salut din nou tovarășii, ieri dupa mai multe cautari am observat ca bate vantul prin mures asa ca am decis sa o vizitez pe Emma din nou ( ps:am ratat luna trecuta ) dupa un an ne-am revăzut si serviciile ei sa schimbat considerabil in opinia mea.

Atitudine: 10, vorbareata nimic nou 

Igiena:++10 , prosop gel de dush etc curat 

Servicii : ON adanc si umed 10+

NP diferite pozitii si multe contre si e strâmtă. Plus poziția doggy are ea ceva special. ++10

Halatul 350 pentru 1h si ceva 2 numere plus tigara si conversație.

Nu a fost pusa pe  fast-fuck DELOC  

Mie imi ramane printre favorite pentru atitudine plus îmbunătățirea la serviciile ce le presteaza. 

De recomandat da cu siguranță.

Salutari 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...