Jump to content

A vizitat-o cineva, total??

Recommended Posts

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190826/1603/d3c8bd98d5574319e92eaa2231f754a9.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191120/1315/c212ad25cd72324e36c23f4bcc0a

Am fost la domnișoara are undeva la 1.60 foarte drăguță si vorbareata acesta este atuul ei.. in schimb este sinceră mai bine vorbește decat sa joace teatru.. Locația de nota 10 foarte discreta este

E plecata la Cluj, se pare. :)

• 3 weeks later...

Bună.... Am fost la domnișoare... Sunt cele din poze...foarte simpatice

Locatie de nota 10 ușor accesibila

Halatul. 150 /30min ora 250...am optat pentru o finalizare.. Cu ambele 

Ma invitat la un pahar cu apa... Țigară.. Povesti... 

Amndoua are undeva la 1,60...foarte comunicative.. Ma invitat la un dus... După am trecut în camera de acțiune...început cu un oral neprotejat.... Apoi am trecut la poziții  Nici una nu comentaza. 

Ablmbele.... 

-10 prezentare

-9,5 la oral (fără prezervativ, după igiena) 

-9 la normal.. Dau contre ambele... Se mișcă bine. 

Nu mam simțit grăbit sub nici o forma cu nici o forma.. Nu se uita la ceas.. 

Vreau sa precizez.. Sunt nou pe platforma asta și e prima mea recenzie... Te pup și abia aștept sa va  revad.... De revenit în tot timpul când am drum 😘

• Like 2
  • Haha 1

O mare tepară! Am sunat ieri pentru o programare, ne-am inteles ca ajung in 10-15 min. Ajuns in fata blocului, o sun....si nimic...nu mi-a mai raspuns, si nu e prima data! Urat!

Acum 2 ore, Claus21 a spus:

O mare tepară! Am sunat ieri pentru o programare, ne-am inteles ca ajung in 10-15 min. Ajuns in fata blocului, o sun....si nimic...nu mi-a mai raspuns, si nu e prima data! Urat!

Dragule probabil am fost ocupata... De aia nu am răspuns.. 

Acum 2 ore, Claus21 a spus:

Și da ca dorești poți sa vi acum...ca sa Vezi da ca e teapa sau nu... Cum zici tu.... Te pup.. 

Mai lasati vrajeala asta cu..."am.fost ocupata, deaia nu am raspuns"...din moment ce iti spun ca ajung in 10 min, nu iei pe altcineva...decat daca nu ai cuvant sau daca esti disperata dupa bani...Te pup😉

• Like 1
Acum 3 ore, Claus21 a spus:

Mai lasati vrajeala asta cu..."am.fost ocupata, deaia nu am raspuns"...din moment ce iti spun ca ajung in 10 min, nu iei pe altcineva...decat daca nu ai cuvant sau daca esti disperata dupa bani...Te pup😉

Vorba multa sărăcia omului 😉zi faina 

• Minus 2